Saadet Partisi Haberleri

Saadet Partisi haber, Saadet Partisi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Saadet Partisi - Bugün
Edirne'den kısa kısa
Saadet Partisi ziyaretlere devam ediyor Saadet Partisi İl Başkanı Erhan Demirkıran'ın ziyaretleri devam ediyor.
Saadet Partisi - Dün
Havza'da 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlandı
Buradaki törene AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Kadir Özkurt, CHP İlçe Başkanı Halil Alkan, MHP İlçe Başkanı Ferhat Gültekin, Saadet Partisi İlçe Başkanı Saffet Ergin, Muharip Gaziler Havza Temsilcisi Harun Saat, Havza Belediyesi Muhtarlıklar Müdürü Zeki Kurt ve muhtarlar katıldı.
Saadet Partisi - 18.10.2020
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, Ersin Tatar'ı tebrik etti
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, resmi olmayan sonuçlara göre Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanlığına seçilen Ersin Tatar'ı kutladı.
Saadet Partisi - 18.10.2020
TBMM Başkanı Şentop, KKTC'de Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanan Ersin Tatar'ı tebrik etti
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, KKTC'nin yeni Cumhurbaşkanı Etsin Tatar'ı tebrik etti.
Saadet Partisi - 15.10.2020
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu gündemi değerlendirdi Açıklaması
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Anayasa Mahkemesi bir karar veriyor, yerel bir mahkeme, 'ben buna uymam' diyor.
Saadet Partisi - 15.10.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
Saadet Partisi (SP) Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, "Pandemi döneminde üniversitelilerin yaşadığı sorunlar", CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel "Tarımsal desteklemeler ve çiftçilerin sorunları" ve AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik "Burdur Gölü ve Salda Gölü" hakkında birer konuşma yaptı.
Saadet Partisi - 13.10.2020
8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal doğum gününde anıldı
Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi'nin ev sahipliğinde düzenlenen sergiye, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Cafer Güneş, İYİ Parti Siyasi İşler Başkanı Cihan Paçacı ile davetliler katıldı.
Saadet Partisi - 13.10.2020
Saadet Partisi'nden AA'ya ziyaret
Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, Anadolu Ajansı (AA) Edirne Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti.
Saadet Partisi - 9.10.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
İl Başkanı Pehlivan, Rektör Şahin'i ziyaret etti Saadet Partisi Tekirdağ İl Başkanı Fethi Pehlivan, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.
Saadet Partisi - 8.10.2020
Saadet Partili Karaduman: "Türkiye Doğu Akdeniz'de geri adım atmamalıdır"
Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki varlığını önemsediklerini ve geri adım atılmaması gerektiğin söyledi.
Saadet Partisi - 7.10.2020
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Kapalı Maraş çoktan açılmalıydı.
Saadet Partisi - 2.10.2020
Karamollaoğlu'ndan Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi İbrahim'e destek ziyareti
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Azerbaycan'ın Ankara Büyükelçisi Hazar İbrahim'e destek ziyaretinde bulundu.
Saadet Partisi - 1.10.2020
Rize'de siyasi partilerden Azerbaycan'a destek mesajı Açıklaması
AK Parti İl Başkanı İshak Alim, CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, MHP İl Başkanı İhsan Alkan, İYİ Parti İl Başkanı Ayşegül Özyanık, Saadet Partisi İl Başkanı Muhammet Kaçar ve Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, ortak basın açıklaması yayımladı.
Saadet Partisi - 30.9.2020
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu gündemi değerlendirdi Açıklaması
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik saldırılarını üzülerek karşıladıklarını belirterek "Ermenistan'ın kendisini kışkırtan ülkelere itibar ederek saldırı girişimlerine tevessül etmesi, önünde sonunda kendisine zarar verecektir.
Saadet Partisi - 27.9.2020
Siyasi partiler ve AYD'den Azerbaycan'a destek mesajı
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik saldırısına ilişkin, "Biz her zaman kardeş Azerbaycan'ın yanında olduğumuzu bir kere daha vurguluyor, Ermenistan'ın bu saldırgan tavrını şiddetle kınıyoruz.
Saadet Partisi - 26.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Saadet Partisi Edirne İl Başkanlığı Tarım Komisyonu Başkanı Recep İriş, kentte sıcak havalar ve yağışın az olmasına bağlı yaşanan kuraklığın üreticileri olumsuz etkilediğini bildirdi.
Saadet Partisi - 24.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş ve Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Saadet Partisi - 22.9.2020
BBP Genel Başkanı Destici, Doğu Akdeniz konusunda önemli açıklamalarda bulundu
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, dış politikanın milli bir mesele olduğuna değinerek, "Biz Türk Milliyetçileri olarak hadiseye hep böyle baktık. Böyle bakmaya devam ediyoruz. İktidarda kimin olduğu önemli değil. Irak'ın kuzeyinden başlayıp, Suriye'nin kuzeyinden devam eden ve sonunda Libya'ya gelerek meşru hükümetle imzaladığımız bir Münhasır Ekonomik Bölge anlaşması var. Yunanistan başta olmak üzere, Mısır, İsrail ve onların arkasındaki küresel emperyalist güçler ve Avrupa Birliği'ni rahatsız etti. Her ülke anlaşmalar yapabilir ama konu Türkiye olduğunda Doğu Akdeniz'de Türkiye olmadan hedefleri var. Dışarıda bunu anlıyoruz ama içeride anlayamıyoruz. Libya'ya tezkere oylanıyor maalesef CHP ve HDP'nin başını çektiği İYİ Parti ve Saadet Partisi'nin de içinde olduğu Millet İttifakı buna hep birlikte 'Hayır' diyor.
Saadet Partisi - 22.9.2020
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kılıç'tan uzaktan eğitim açıklaması Açıklaması
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılıç, uzaktan eğitime dahil olamayan öğrencilerin bilgisayar, tablet ve internet erişimi sorunlarının giderilmesi gerektiğini belirtti.
Saadet Partisi - 17.9.2020
Bakan Koca, Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu ile bir araya geldi
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile bir araya geldi.
Saadet Partisi - 17.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Saadet Partisi İl Başkanı Ali Demirkıran, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Saadet Partisi - 12.9.2020
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'ndan 12 Eylül mesajı Açıklaması
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 12 Eylül askeri darbesinin ülkenin geleceğini, gençlerin hayatını çaldığını belirterek, "Geride bıraktığı acı ve travma hala tazeliğini korumaktadır.
Saadet Partisi - 11.9.2020
"Vesayetten Demokrasiye Milli İrade Sempozyumu" yarın düzenlenecek
Öte yandan, sempozyuma, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, eski başbakanlardan Tansu Çiller ve Mesut Yılmaz'ın da davet edildiği öğrenildi.
Saadet Partisi - 10.9.2020
Son dakika haber! Saadet Partili Karaduman'dan "koronavirüs rakamları, gerçekleri yansıtmıyor" iddiası
Son dakika haberi: Saadet Partisi (SP) Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, açıklanan koronavirüs vaka ve ölüm sayılarının gerçekleri yansıtmadığını iddia ederek, "Gerçeğin üstü örtülürse pandeminin önü alınmayacaktır.
Saadet Partisi - 9.9.2020
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu gündemi değerlendirdi Açıklaması
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Irak konusunda dengeli olunması gerektiğini belirterek, "Durduk yere kavga çıkarmaya gerek yok" dedi.
Saadet Partisi - 8.9.2020
Edirne'den kısa kısa
-Saadet Partisi'nden "Doğu Türkistan Meselesi" raporu Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, Türkiye'nin Doğu Türkistan'da Uygurlara yönelik her türlü insan hakkı ihlalinin son bulması için dünya ülkelerini harekete geçirmesi gerektiğini bildirdi.
Saadet Partisi - 6.9.2020
9'uncu Kısa Film Senaryo Yarışması'nda dereceye girenlere ödülleri verildi
"Dünyada büyük bir huzursuzluk ve kargaşa hakim" Ödül törenine katılan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu dünyada büyük bir huzursuzluk ve kargaşanın hakim olduğunu, bunun bir sebebinin de ayrımcılık ve ötekileştirmeden kaynaklandığını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Saadet Partisi Haberleri | Saadet Partisi Haber - Haberler - Saadet Partisi haberleri, son dakika saadet partisi haber ve gelişmeleri burada. Edirne'den kısa kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 18:25:46. #1.14#
title