SAADET PARTİSİ HABERLERİ

Saadet Partisi Haberleri

Saadet Partisi haber, Saadet Partisi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Saadet Partisi - 25.11.2020
Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret etti
"Varsa bir taslak çalışma getirin bir görelim" diyen Kılıçdaroğlu, seçimlerden önce İYİ Parti, CHP, Saadet Partisi ve DP'nin Millet İttifakı olarak güçlendirilmiş demokratik parlamenter sisteme yönelik bir çalışması olduğunu hatırlattı.
Saadet Partisi - 25.11.2020
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Libya'ya giden Türk gemisinin hukuk dışı aranmasına ilişkin, "Nasıl oluyor da bir Alman fırkateyni kendiliğinden gidip bir Türk yük gemisini 'Sen ne taşıyorsun görmek istiyorum' diye durduruyor?
Saadet Partisi - 24.11.2020
Edirne'nin kurtuluşunun 98. yıl dönümüne doğru
Edirne çok çile çekti, çok acı çekti, çok sıkıntı yaşadı, çok şehit verdi, çok gazi verdi. Şehit kanları ile sulanan bu topraklar, yani Edirne'miz Türkiye'nin batıya açılan kapısı oldu sonunda. Edirne'mizin düşman işgalinden kurtuluşunun 98. Yıldönümünü en kalbi duygularla kutluyorum. Büyük komutan, devlet adamı Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, Şükrü Paşa'yı, şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum. Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun, nur içinde yatsınlar." -Saadet Partisi Edirne Merkez İlçe Başkanı Kaya'nın mesajı Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Şaban Kaya, Edirne'nin Kurtuluşunun 98.
Saadet Partisi - 23.11.2020
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'ndan Türk gemisinin hukuk dışı aranmasına tepki Açıklaması
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Libya'ya giden Türk gemisinin hukuk dışı aranmasını kınayarak, "Bu durum AB'nin çifte standartlı yaklaşımını bir kere daha ortaya koydu.
Saadet Partisi - 23.11.2020
24 Kasım Öğretmenler Günü'ne doğru
Saadet Partisi İl Eğitim Başkanı İriş Saadet Partisi Edirne İl Eğitim Başkanı Kadir İriş, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Saadet Partisi - 22.11.2020
Saadet Partisi Kayseri İl Kongresi yapıldı
Saadet Partisi Kayseri İl Kongresi'nde mevcut başkan Baki Coşkun, güven tazeledi.
Saadet Partisi - 21.11.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın'dan CHP'ye tepki
-"CHP neden inkarı seçmektedir?" Yalçın, 2018 genel seçimlerinden önce CHP, İYİ Parti, HDP ve Saadet Partisi'nin anayasa çalışması yaptığı iddialarını anımsatarak şu soruları yöneltti: "İbrahim Kaboğlu başkanlığındaki alternatif anayasa komisyonunun tutanak ve belgeleri medyaya düşmüşken, gerçeği yüreklice itiraf etmek yerine CHP neden inkarı seçmektedir? 2013'te CHP tarafından TBMM'ye verilen bir teklifte olduğu gibi PKK'nın siyasi kanadı olan HDP'ye 2018'de 'iki dilli, iki kültürlü yapıyı öngören bir anayasa' vadedilmiş midir? Sayın Kılıçdaroğlu, o tarihteki yerel seçimlerde açıkça partisinin adaylarını destekleyen HDP'ye demokratik özerklikten başka hangi sözleri vermiştir?" "MHP, tescilli ihanetin üzerine kararlılıkla gitmeyi sürdürecek" Yalçın, CHP'nin Batılı uluslararası aktörlerin politikaları yüzünden Türkiye'nin yaşadığı problemlere sevinen bir parti konumunda olduğunu, Türkiye'nin savunma sanayi konusunda katettiği sevindirici mesafelere sessiz kalıp görmezden gelecek kadar küçüldüğünü iddia etti.
Saadet Partisi - 19.11.2020
DHA İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ
15.00-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İhracatçılar Meclisi heyetini kabul edecek.
Saadet Partisi - 18.11.2020
Edirne'den kısa kısa
Pekcanlı, şunları kaydetti: "Bugüne kadar yaşanmış baskılardan da, saldırılardan da ve tehditlerden de korkmadık ve korkmayacağız. Ülkemizin adaletsizliğe teslimini kabul etmediğimizi ve etmeyeceğimizi belirtmek isteriz. Muhalefet edenlerin baskı ve tehditle susturulmaya çalışılması beyhude bir çaba olup sonuçsuz kalmaya devam edecektir." Saadet Partisi İl Başkanı Demirkıran Saadet Partisi İl Başkanı Ali Demirkıran, kamuya ait alacakların taksitlendirilmesi yasasında çiftçilerin dahil edilmesi gerektiğini bildirdi.
Saadet Partisi - 18.11.2020
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, "Türkiye'de 2016'dan beri dengesi bozulan adalet terazisi düzeltilmedikçe ülkemizin sorunlarının çözülmesi kesinlikle mümkün değildir.
Saadet Partisi - 17.11.2020
İYİ Parti TBMM Grup Başkanı Tatlıoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
İYİ Parti TBMM Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu, İYİ Parti'nin, CHP, HDP ve Saadet Partisi ile ortak anayasa çalışması yaptığı iddiasına ilişkin, "Ben ve milletvekili arkadaşlarımızın hiçbiri böyle bir çalışmanın varlığına şahit olmadık.
Saadet Partisi - 17.11.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman, mesleğine atanmayı bekleyen yüzbinlerce öğretmen adayının her yıl sınavlara girdiğini, bir yandan da geçim sıkıntısıyla uğraştığını söyledi.
Saadet Partisi - 17.11.2020
Muharrem İnce'den "ekonomi otobüsü" açıklaması: "Deniz kenarından çıkıp memleketin dört köşesini gezsinler"
CHP, HDP, İYİ Parti ve Saadet Partisi ile ortak anayasa hazırlanması iddiasına yönelik eleştiride bulunan İnce, "Bu iddia değil gerçek bir şey.
Saadet Partisi - 15.11.2020
2. Ulusal Necmettin Erbakan Sempozyumu sona erdi
Prof. Dr. Akın, bir siyasi hareketin devamından bahsedilebiliyorsa belli ilkelere bağlı olmasının önemli olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti: "Erbakan'ın dünyaya bakış ufkunun sadece reel politik sınırları içinde kalmadığını net bir şekilde görmüş olduk. Siyasi hareketler de dönemseldir. Elbette milli görüş hareketinin de reel politik bağlamda değerlendirilecek yönleri vardır. Milli Nizam, Milli Selamet, Refah, Fazilet ve Saadet Partisi çizgisi etrafında dönemsel bazı vurguların öne çıktığını, bazılarının geri plana çekildiğini, partinin bazen yol ayrımlarıyla karşı karşıya kaldığını görüyoruz ama omurgalı bir siyasi hareket olduğu için bize çok ciddi bir zenginlik de sunuyor.
Saadet Partisi - 15.11.2020
Saadet Partili gençlerden Doğu Türkistan'a destek
Saadet Partisi Giresun Gençlik Kolları tarafından Doğu Türkistan'a destek için "Sessiz Çığlık" eylemi gerçekleştirildi.
Saadet Partisi - 12.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Bilecik'e geldi. Ziyaretlerine Bozüyük ilçesinden başlayan Akşener, esnafı dolaşarak, sıkıntılarını dinledi ve sohbet etti. Ardından kent merkezine geçerek, Belediye Başkanı Semih Şahin'i makamında ziyaret eden Akşener, çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Belediye ziyareti çıkışı gazeteciler tarafından İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın, HDP ve İYİ Parti'nin ortak anayasa hazırladığı yönündeki iddiaları sorulan Akşener, şunları söyledi: "Biz ne HDP ile ne CHP ile ne Saadet Partisi ile herhangi bir anayasa çalışması yapmadık.
Saadet Partisi - 12.11.2020
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener: "Hiçbir siyasi oluşum, platform, şahıs, partiyle herhangi bir anayasa çalışmamız yoktur"
Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin'i makamında ziyaret eden Akşener, ziyaret sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'ın açıklamalarının sorulması üzerine Akşener, şunları söyledi: "Ben tek bir şey söyleyeyim, biz HDP ile CHP ile Saadet Partisi ile herhangi bir anayasa çalışması yapmadık.
Saadet Partisi - 11.11.2020
İYİ Partili Özdağ gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu Açıklaması
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, "İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Divandan ve GİK'den habersiz, CHP, Saadet Partisi ve HDP ile birlikte oturup 4 ay boyunca bir anayasa hazırlığı içinde bulunmuş.
Saadet Partisi - 11.11.2020
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, üretime dönük bir yatırım politikası izlemeden Türkiye'nin içinde bulunduğu problemleri çözmenin mümkün olmayacağını söyledi.
Saadet Partisi - 10.11.2020
İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda
"Leblebici dükkanını bile idare edemezsiniz" Şahsı adına söz alan Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, kanun teklifinin kıdem tazminatına yönelik maddelerinin Genel Kurul'da metinden çıkarıldığını anımsatarak, bu konuda AK Parti'li milletvekillerini eleştirdi.
Saadet Partisi - 10.11.2020
Edirne'den kısa kısa
Saadet Partisi Edirne İl Gençlik Kolları Teşkilatı aylık değerlendirme toplantısı yaptı.
Saadet Partisi - 8.11.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 9 Kasım 2020
(TBMM/11.00) 2- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Merkez Yönetim Kurulu Toplantısı'na başkanlık edecek, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve beraberindeki heyeti kabul edecek.
Saadet Partisi - 7.11.2020
Saadet Partisi'nin İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı oldu
Saadet Partisinin İstanbul İl Başkanlığına, partinin Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Yazıcı getirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Saadet Partisi Haberleri | Saadet Partisi Haber - Haberler - Saadet Partisi haberleri, son dakika saadet partisi haber ve gelişmeleri burada. Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 20:56:03. #1.15#
title