ORTA KARADENİZ KALKINMA AJANSI HABERLERİ

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Haberleri

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı haber, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı - 22.04.2021
Amasya'da 6,5 milyon liralık OKA destekli projelerin sözleşmeleri imzalandı
Amasya'da, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) destekli 6,5 milyon liralık projelerin sözleşmelerinin imzalandığı belirtildi.
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı - 20.04.2021
Samsun'da 5,1 milyonluk liralık OKA destekli projelerin sözleşmeleri imzalandı
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) destekli yaklaşık 5,1 milyon liralık projelerin sözleşmeleri imzalandı.
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı - 08.04.2021
Son dakika haberi... Amasya'da "Tek Ebeveynli Ailelerde Çocuk ve Kadının Güçlendirilmesi Çalıştayı" yapıldı
Amasya Valiliği koordinasyonunda Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) desteğiyle Merzifon Sosyal Hizmet Merkezi tarafından çocuklarının bakımını sağlayan kadınların ekonomik özgürlüğünün sağlanması amacıyla başlatılan "Tek Ebeveynli Ailelerde Çocuk ve Kadının Güçlendirilmesi ile Kadın İstihdamının Artırılması Projesi" kapsamında düzenlenen çalıştayda, bu alanda yürütülen çalışmalar masaya yatırıldı.
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı - 18.03.2021
"Tekkeköy Sanayi İşletmeleri Dönüştürme ve İyileştirme Projesi" toplantısı
2021 Yılı Cazibe Merkezlerini Destekleme Programı (CMDP) kapsamında, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı (OKA) ve Tekkeköy Belediyesi arasında "Tekkeköy Sanayi İşletmeleri Dönüştürme ve İyileştirme Projesi", proje geliştirme toplantısı düzenlendi.
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı - 26.01.2021
Amasya'da faaliyet gösteren OSB'lerin Müteşebbis Heyeti Toplantısı yapıldı
Sanayi sektörünün Amasya ve ülkenin kalkınmasına öncülük eden sektörlerin başında geldiğini ifade eden Masatlı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ülkemizi ve dünyayı etkisi altına pandemi sürecinde imalat ve sanayi sektörünün hız kesmeden faaliyetlerine devam etmesi, ülkemizi ayakta tutmuştur. Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından başlatılan Katma Değerli Üretim Altyapısının Desteklenmesi Programından ilimizde faaliyet gösteren 4 organize sanayi bölgesinin de yararlanması için, altyapı geliştirme projelerimizi ajansa sunduk.
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı - 16.12.2020
Amasya'da projeler değerlendirildi
Amasya'da çeşitli alanlarda gerçekleştirilen projelerin değerlendirildiği Projeler Üst Kurulu Toplantısı, Vali Mustafa Masatlı başkanlığında yapıldı.
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı - 27.11.2020
Bafra'da 36 kişiye manda combası verildi
? Tarım ve Orman Bakanlığı Hayvancılık Genel Müdürlüğünce uygulanan "Damızlık Mandalarda Verimliliği Arttırma Projesi" kapsamında Bafra ilçesinde 36 üreticiye manda combası verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Haberleri | Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Haber - Haberler - Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı haberleri, son dakika orta karadeniz kalkınma ajansı haber ve gelişmeleri burada. Tüm devlet destekleri bir platformda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 23:16:18. #1.14#

title