Orman Genel Müdürlüğü Haberleri

Orman Genel Müdürlüğü haber, Orman Genel Müdürlüğü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orman Genel Müdürlüğü - 14.10.2021
Orman yangınlarıyla mücadelede 'Otonom Sistemi'
OGM Müdürü Bekir Karacabey, bu yıl Türkiye ve diğer ülkelerde çıkan orman yangınlarını tüm boyutlarıyla ele almak için düzenlenen 'Küresel Isınma ve İklim Değişikliği Sürecinde Orman Yangınları Çalıştayı'nda konuştu. Karacabey, çalıştayda orman yangınları öncesinde, orman yangınları sırasında ve orman yangınları sonrasında yapılacak çalışmalarla ilgili toplamda 9 tane grup oluşturulduğunu söyledi. Gelişen teknoloji ve günümüz iklim değişikliği şartlarının olumsuz etkilerini bir arada değerlendirerek, herkesi bütün vatandaşların fikirlerini almak istediklerini belirten Karacabey, "Orman Genel Müdürlüğü 182 yıllık tecrübeye sahip.
Orman Genel Müdürlüğü - 13.10.2021
Son dakika! Bakan Pakdemirli: Hedefimiz, yanan alanların ağaçlandırmasını 1 yılda tamamlamak
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesindeki otelde, Orman Genel Müdürlüğü koordinasyonunda düzenlenen 'İklim Değişikliği Sürecinde Orman Yangınları Çalıştayı'na katıldı.
Orman Genel Müdürlüğü - 04.10.2021
Keban Belediyesine hibe edilen araç teslim alındı
Orman Genel Müdürlüğünce Keban Belediyesine hibe edilen araç teslim alındı.
Orman Genel Müdürlüğü - 25.09.2021
TAB Genel Başkanı Ziya Şahin güven tazeledi
TAB'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, Birliğin 6. Genel Kurulu Orman Genel Müdürlüğü Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.
Orman Genel Müdürlüğü - 23.09.2021
Pakdemirli, Ankara Üniversitesi ile iş birliği protokollerinin imza töreninde konuştu Açıklaması
Pakdemirli, Orman Genel Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda düzenlenen imza törenindeki konuşmasında, ülkenin en köklü ve ilk ziraat fakültesini bünyesinde barındıran Ankara Üniversitesiyle iş birliği yapmanın önemine dikkati çekerek, meteoroloji olaylarının tüm dünyada takip edildiğini ve bu olayların birçok alanı yakından ilgilendirdiğini dile getirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orman Genel Müdürlüğü Haberleri | Orman Genel Müdürlüğü Haber - Haberler - Orman Genel Müdürlüğü haberleri, son dakika orman genel müdürlüğü haber ve gelişmeleri burada. Tomru stoku azalıyor, palet üreticileri ihracatçılarla karşı karşıya gelmek istemiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 19:22:30. #1.15#

title