Malazgirt Haberleri

Malazgirt haber, Malazgirt son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Malazgirt - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (2)
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslenen Erdoğan, "Malazgirt'ten Çanakkale'ye uzanan ve günümüzde sürekli yeni cepheleri açılan büyük mücadelenin her safhasının mesajlarını, nesilden nesile aktararak, maziden atiye kurduğumuz köprüyü sürekli güçlendireceğiz.
Malazgirt - Dün
Malazgirt Belediyesi'nin sıcak asfalt çalışması
Malazgirt Belediyesi'nin üst yapı çalışmaları kapsamında cadde ve sokaklarda asfalt çalışması devam ediyor.
Malazgirt - Dün
Malazgirt'te başarılı sporcular ödüllendirildi
Malazgirt ilçesinde atletizmde derece yapan sporcular ödüllendirildi.
Malazgirt - 16.10.2020
Son dakika haberi: Malazgirt'te Kovid-19 denetimi yapıldı
Son dakika gelişmesine göre Malazgirt ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetim yapıldı.
Malazgirt - 16.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan erken seçim tartışmalarına son noktayı koydu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2020-2021 Yükseköğretim Akademik Yılı Açılış Töreni'ne katıldı. Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, siyasetten ekonomiye, altyapıdan güvenliğe kadar her alanda küresel bir güç haline gelen veya gelme yolunda emin adımlarla ilerleyen bir Türkiye gerçeğinin olduğunu söyledi. Bu Türkiye'nin en büyük ihtiyacının her alanda yetişmiş insan gücü olduğunu vurgulayan Erdoğan, "Özellikle kalkınmamızda kritik öneme sahip teknolojilerin geliştirilmesi ve kullanılması kabiliyetine sahip insan kaynağında ciddi açığımız bulunuyor. Üniversitelerimiz başta olmak üzere çeşitli kurumlarımızın bu konudaki gayretlerini yakından takip ve takdir ediyorum. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızın, Gençlik ve Spor Bakanlığımızın, Milli Eğitim Bakanlığımızın bu doğrultuda çeşitli çalışmaları bulunuyor ama toplamda henüz arzu ettiğimiz yere gelebilmiş değiliz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin becerilerini, zekalarını, heyecanlarını, heveslerini doğru mecralara yönlendirmemiz şarttır. Hangi evladımızın hangi alanda yürümesi gerektiğini kademe kademe tespit ederek kendisine gereken imkanı ve desteği sağlamalıyız. Bunun içinde üniversitelerden liselere, ortaokullara, ilkokullara, hatta anasınıflarına kadar inen sağlam, etkin, işler bir sistem kurmalıyız. Geleceğimizi güvenle emanet edeceğimiz nesiller yetiştirmek için toplum olarak hep birlikte seferberlik anlayışı ile çalışmamız gerekiyor. Bu noktada gözden asla kaçırmamamız gereken hayati bir husus var. Tüm dikkatimizi vaktimizi çocuklarımızı geleceğe en iyi hazırlamak için verirken onların gönül dünyalarını zenginleştirmeyi de ihmal etmemeliyiz. Sadece maddi bilgiler ile donanmış manevi değerlerden yoksun bir nesil milletçe en büyük felaketimiz olur. Dünyada maddi zenginlikte çok ileriye gittiği halde manevi çöküş sebebi ile geleceğinden ümidini kesmek üzere olan toplumlar bulunuyor. Türkiye'yi inşallah böyle bir tehlike ile yüz yüze bırakmayacağız. İnsanlık tarihinin en kadim topraklarında yaşayan bir millet olarak maziden atiye kurduğumuz köprünün zenginliklerinin tamamına sahip çıkacak böyle bir nesiller silsilesi yetiştirmek istiyoruz. Bu topraklarda doğup büyüyen her evladımız medeniyetini, tarihini, kültürünü, bizi biz yayan değerleri en iyi şekilde bilmeli ve hayatına uygulamalıdır. Bu toprakları ve üzerinde kurduğumuz medeniyeti tıpkı Malazgirt'te, Niğbolu'da, Mercidabık'ta, Çanakkale'de, İstiklal Harbi'nde, 15 Temmuz'da olduğu gibi gerektiğinde canı pahasına savunacak şuurda nesillere sahip olmadıkça geleceğimize güvenle bakamayız" ifadelerini kullandı.
Malazgirt - 14.10.2020
Muş Müftüsü İmamoğlu Kur'an kursu inşaatında incelemelerde bulundu
Muş Müftüsü Lütfü İmamoğlu, Malazgirt ilçesinde hayırseverlerin desteğiyle yaptırılan Kur'an kursu inşaatında incelemede bulundu.
Malazgirt - 8.10.2020
Son dakika haberi: Malazgirt'te Kovid-19 denetimi yapıldı
Edinilen son dakika haberine göre Muş'un Malazgirt ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetim yapıldı.
Malazgirt - 8.10.2020
Malazgirt'te ilk defa ekilen patates çiftçiye umut oldu
Muş'un Malazgirt ilçesine bağlı Adaksu köyünde ekimi ilk defa yapılan patates, iklim şartlarının uyumuyla beraber yüksek verim sağlayınca Malazgirtli İşadamı çiftçi Cevdet Uzundemir'e umut oldu.
Malazgirt - 4.10.2020
Malazgirt Mesleki Eğitim Merkezi öğrencileri meslek sahibi yapıyor
Muş Malazgirt Mesleki Eğitim Merkezi, öğrencilere haftada bir gün teorik, diğer günlerde de iş yerlerinde çalışma imkanı sunarak meslek sahibi olmalarını sağlıyor.
Malazgirt - 3.10.2020
Malazgirt'te TYP kuraları çekildi
Muş'un Malazgirt ilçesinde Toplum Yararına Program kapsamında istihdam edilecek 70 kişi kura ile belirlendi.
Malazgirt - 2.10.2020
Son dakika haber | Muş ve Tekirdağ'da terör operasyonu
Valilikten yapılan açıklamaya göre, sözde "bölge halkının sorunlarının çözümüne katkı sağlamak" ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kamu kurum ve kuruluşlarına alternatif oluşturmak amacıyla terör örgütü PKK/KCK mensuplarınca Muş'un Bulanık ve Malazgirt ilçelerinde "kent meclisi" ve "halk mahkemesi" (adalet komisyonu) kurulduğu tespit edildi.
Malazgirt - 2.10.2020
Son dakika haberi! Malazgirt'te Kovid-19 denetimi yapıldı
Gelen son dakika haberine göre Muş'un Malazgirt ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında denetim yapıldı.
Malazgirt - 1.10.2020
Son dakika haberi... Yeni yasama yılı başladı
Cumhuriyetin 100'üncü, İstanbul'un Fethi'nin 600'üncü, Malazgirt Zaferi'nin 1000'inci yılı gibi sembolik yıl dönümlerine, ecdadın maddi ve manevi mirasını yaşatmak için önem verdiklerini anlatan Erdoğan, "Tarihimizi ne kadar iyi bilir, ona ne kadar iyi sahip çıkarsak, geleceğimize o derece güvenle bakabiliriz.
Malazgirt - 30.9.2020
Malazgirt'te yüzlerce öğrenci EBA destek noktasından faydalanıyor
Muş'un Malazgirt ilçesinde bir çok okulda oluşturulan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Destek Noktaları, yüzlerce öğrencinin eğitimine devam etmesine imkan sağlıyor.
Malazgirt - 29.9.2020
Mardin'de teslim olan teröristlerin kimlikleri belirlendi
Yine İstanbul'dan katıldığı terör örgütü içinde, 2020 yılının başlarından itibaren faaliyet yürüttüğü anlaşılan "Şervan Malazgirt" kod adlı N.
Malazgirt - 29.9.2020
Son dakika gündem: Teslim olan terörist, 9 aylık çalışmayla ikna edilmiş
MARDİN'in Nusaybin ilçesinde önceki gün teslim olan 2 teröristin İstanbul ve Mardin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından müşterek olarak gerçekleştirilen uzun ve titizlikle sürdürülen ikna çalışmaları sonucu teslim olduğu ortaya çıktı. 'Berivan Avaşin' kod adlı Nalin Önler'in 9 aylık ikna çalışması sonucu, 'Şervan Malazgirt' kod adlı Nevzat Çakan ile birlikte Nusaybin sınırında güvenlik kuvvetlerine teslim olduğu öğrenildi.
Malazgirt - 27.9.2020
Preveze deniz zaferi ve Türk Deniz Kuvvetleri Günü kutlu olsun
Türklerin denizcilik tarihi de Selçuklu Türklerinin 26 Ağustos 1071 tarihinde Malazgirt muharebesini kazanıp Anadolu'ya yerleşmesinden 10 yıl sonra başlar.
Malazgirt - 26.9.2020
UMADER'den Malazgirtli ihtiyaç sahiplerine yardım eli
Uluslararası Mazlumların Derneği (UMADER) Muş İl Başkanı Çetin Temel, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) dolayısıyla Muş'un Malazgirt ilçesindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara çeşitli yardımlarda bulundu.
Malazgirt - 25.9.2020
Gaziantep'te uyuşturucu operasyonu
İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Şehitkamil İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, dün Malazgirt Mahallesi'ndeki bir ikamete operasyon düzenlendi.
Malazgirt - 25.9.2020
Son dakika haberleri: Malazgirt Savaşı alanının tespiti için açılan mezarlarda kemik kalıntılarına rastlandı
Gelen son dakika haberlerine göre Muş'un Malazgirt ilçesinde, Malazgirt Meydan Muharebesi'nin yapıldığı yerlerin belirlenmesi için başlatılan sondaj kazıları kapsamında tespit edilen mezarlardan 5'i açıldı.
İmsak05:01
Öğle12:04
İkindi15:05
Akşam17:35
Yatsı18:52
MUŞ
Yönetmen Polaroid
Tür Drama
MUŞ
Yönetmen Barbarları Beklerken
Tür Drama
MUŞ
Yönetmen Scoob!
Tür Animasyon
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Malazgirt Haber, Malazgirt Son Dakika Haberleri - Haberler - Malazgirt haber sayfamızda Malazgirt haberleri okuyabilir, Malazgirt son dakika haberleri ve güncel Malazgirt gelişmelerini görebilirsiniz. Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı'nın ardından millete
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 23:26:42. #1.14#
title