Ladik Haberleri

Ladik haber, Ladik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ladik 2.6.2020
Samsun'dan kısa kısa
Başkan Özel'den yol çalışmalarına inceleme Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Ahmetsaray ve Salur mahallelerinde devam eden yol çalışmalarını inceledi.
Ladik 1.6.2020
Samsun'da Kovid-19 tedbirlerine uymayan 496 kişiye işlem yapıldı
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, İl Jandarma Komutanlığının sorumluluk alanındaki trafik ve asayiş ekiplerinin katılımı ile şehirler arası yollara sınırları bulunan Alaçam, Ladik, Vezirköprü, Havza, Yakakent ve Terme İlçe Jandarma Komutanlıklarınca 24 saat esasına göre uygulanan yol emniyet ve kontrol devriyeleri sonlandırıldı.
Ladik 1.6.2020
Samsun'dan kısa kısa
- Ladik'te Sıfır Atık Projesi Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Sıfır Atık Projesi'nde pilot ilçe olan Ladik'in 2 farklı noktasına Mobil Atık Getirme Merkezi kurduklarını bildirdi.
Ladik 30.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik'te nöbetçi iş yerleri belirlendi Ladik Kaymakamı Sedat Sezik, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanacağı 30-31 Mayıs tarihlerinde nöbetçi iş yerlerinin belirlendiğini bildirdi.
Ladik 28.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Vatandaşlara vergi borçları taksitini ödeme uyarısı Ladik Belediyesince vatandaşlara, vergi borçları taksitini zamanında ödemeleri için uyarıda bulunuldu.
Ladik 27.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Belediyesi çalışmaları Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, sokağa çıkma kısıtlaması günlerinde de aralıksız olarak hizmet verdiklerini bildirdi.
RESİMLERLE GÜNDEMİ
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Samsun'da zincirleme trafik kazası: 5 yaralı
Samsun'da zincirleme trafik kazası: 5 yaralı
Samsun'da zincirleme trafik kazası: 5 yaralı
Samsun'da zincirleme trafik kazası: 5 yaralı
Samsun'da zincirleme trafik kazası: 5 yaralı
Samsun'da bulutlu hava
Samsun'da bulutlu hava
Kaymakam Şenay'dan Tabaklı Mahallesi'ne ziyaret
Havza Kaymakamı Yılmaz'dan kan bağışı çağrısı
Havza Kaymakamı Yılmaz'dan kan bağışı çağrısı
Havza Kaymakamı Yılmaz'dan kan bağışı çağrısı
Muharip Gaziler Havza Temsilciliğine Türk bayrağı hediyesi
Ladik 26.5.2020
Samsun Büyükşehir Belediyesi görme engelli vatandaşı bayramda ailesiyle buluşturdu
Talebi alır almaz harekete geçen Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı'na bağlı ekipler, Ayşe Uçarlı Boydak ve kızı Berra Boydak'ı, İlkadım ilçesi Kalkanca Mahallesi'ndeki evinden alarak Ladik ilçesinde yaşayan ailesinin yanına götürdü.
Ladik 25.5.2020
Ladik sokağa çıkma kısıtlamasında sessizliğe büründü
Ladik, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının 3'üncü gününde sessizliğe büründü.
Ladik 25.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik'teki sürü sahipleri, Akdağ Yaylası'na çıkmaya hazırlanıyor.
Ladik 25.5.2020
Ladik ve Kavak'ta bayram ziyaretleri
Ladik ve Kavak'ta Ramazan Bayramı dolayısıyla ziyaretler gerçekleştirildi.
Ladik 23.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Kaymakamı Sedat Sezik, sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak 23-26 Mayıs tarihlerinde nöbetçi olacak akaryakıt istasyonları, oto lastikçileri, zirai ilaç ve tohum ile gübre satış bayii ve iş yerlerinin belirlendiğini bildirdi.
Ladik 23.5.2020
Samsun'da yüksek kesimlerde kar kalınlığı 10 santimetreyi aştı
SAMSUN'un Ladik ilçesinin yüksek kesimleri yağan karla beyaza büründü.
Ladik 23.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 7
'KAÇAK YAPILAŞMAYA İZİN YOK' Salda Gölü etrafında kaçak yapılaşmaya izin verilmediğini vurgulayan Vali Hasan Şıldak, şöyle konuştu: "Bu arada Salda'nın son bir yıllık dönem içinde yaptığımız imar denetimleri sayesinde kesinlikle kaçak yapılaşmaya izin verilmediği, pek çok yeni başlangıç aşamasındaki imara aykırı gelişmelere, müdahale edildiği, pek çok ceza uygulandığı, süreçlerin devam ettiği hususunda da sizleri bilgilendirmek isterim. Gerçekten burada, sürekli denetim komisyonlarımız marifetiyle her türlü gelişmeyi yakından takip ediyoruz. Yine son dönemde basında birkaç konu yer almıştı. Bu konularla ilgili de valiliğimiz tarafından araştırma sürdürülmektedir. Bununla ilgili yasal gerekleri yerine getirilecektir." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------- Salda Gölü'ndan dron görüntüsü Vali Hasan Şıldak'ın açıklaması HABER- KAMERA: Mesut MADAN/BURDUR, ======================================== Samsun'da yüksek kesimlerde kar kalınlığı 10 santimetreyi aştı SAMSUN'un Ladik ilçesinin yüksek kesimleri yağan karla beyaza büründü.
Ladik 23.5.2020
Samsun'un Kavak ve Ladik ilçelerine mayıs ayında kar yağdı
Samsun'un Kavak ve Ladik ilçelerine mayıs ayında kar yağdı.
Ladik 22.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Buna göre nöbetçi akaryakıt istasyonları şöyle olacak: "23 Mayıs Cumartesi günü saat 00.00 ila 24.00 arasında Haştaşdemir Petrol (Total), Ceylan Petrol (Moil), 1. Yol Petrol (Shell), 24 Mayıs Pazar Hastaşdemir Petrol (Total), Tuba Petrol (Termo), Doğuş Petrol (Petrol Ofisi), 25 Mayıs Pazartesi Haştaşdemir Petrol (Total), Any Shell Petrol (Shell), Yücel Petrol (BP), 26 Mayıs Salı Hastaşdemir Petrol (Total), An İnşaat Petrol (Opet), Menemenciler Petrol (Hipet)" Özel ziyaretlerini sürdürdü Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, ramazan ayı dolayısıyla yalnız yaşayan yaşlılar ve ihtiyaç sahibi vatandaşları ziyaretlerine devam etti.
Ladik 21.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik'te koronavirüs ile mücadele çalışmaları Ladik Belediyesi tarafından yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele kapsamında kırsal mahallelerde yıllar ilaçlı su ile yıkandı.
Ladik 20.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Belediyesi çevre düzenleme çalışmaları Ladik Belediyesi, park, kavşak ve refüjlerde çimlendirme ve çiçek dikimi çalışmalarına başladı.
Ladik 19.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlanıyor
Samsun'un Havza, Kavak, Ladik, Çarşamba, Vezirköprü ve Bafra ilçelerinde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkilikleri kapsamında tören düzenlendi.
Ladik 19.5.2020
Ladik Belediye Başkanı Özel'den 19 Mayıs mesajı
Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Ladik 16.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla engelli bireyleri evlerinde ziyaret etti.
Ladik 15.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Tarihi Kule Dibi Çay Bahçesi'nde düzenleme Ladik ilçe merkezinde bulunan Tarihi Ladik Saat Kulesi altındaki Kuledibi Aile Çay Bahçesi'nde düzenleme çalışmaları başlatıldı.
Ladik 14.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Demir'den 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü mesajı Ladik Ziraat Odası Başkanı İmdat Demir, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ladik 12.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Başkan Özel'in Engelliler Haftası mesajı Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, Engelliler Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ladik 9.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Halk Eğitim Merkezince (HEM) yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele kapsamında başlatılan maske üretim çalışmaları devam ediyor.
Ladik 8.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Özel, ziyaretlerde bulundu Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, ilçede yalnız yaşayan ve koronavirüs salgını dolayısıyla evlerinden çıkması kısıtlanan 65 yaş üstü yaşlılar ile ihtiyaç sahibi vatandaşları ziyaret etti.
Ladik 6.5.2020
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Özel ziyaretlerini sürdürüyor Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, yalnız yaşayan ve evlerinden çıkması kısıtlanan 65 yaş ve üstü ile yardıma muhtaç aileleri ziyaret etti.
Ladik 30.4.2020
Samsun'dan kısa kısa
Belediye Başkanı Özel'den yaşlı ve ihtiyaç sahiplerine ziyaret Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, ilçede yalnız yaşayan ve evlerinden çıkamayan 65 yaş üstü yaşlılar ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik ziyaretlerine devam ediyor.
Ladik: Samsun'dan kısa kısaLadik 29.4.2020
Ladik: Samsun'dan kısa kısaLadik 28.4.2020
Ladik 24.4.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Kaymakamı Sedat Sezik, ramazan ayı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ladik: Samsun'dan kısa kısaLadik 23.4.2020
Ladik 22.4.2020
Öğrenciler için tören düzenleyip şiir okudular
Öğrenciler için tören düzenleyip şiir okudular SAMSUN - Samsun'da korona virüsü salgını nedeniyle öğrencilere kutlamaların yokluğunu hissettirmek istemeyen öğretmenler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için tören yaptı. Her yıl öğrenciler tarafından gerçekleştirilen kutlama programında bu yıl bir fark dışında her şey aynıydı. Korona virüsü salgını nedeniyle öğrencileri bayram neşesinden mahrum bırakmak istemeyen öğretmenler töreni kendileri düzenledi. 23 Nisan şiirleri bu yıl öğretmenler tarafından öğrenciler için okundu. Törende çekilen görüntüler öğrencilere ulaştırılarak hasret giderildi. Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ladik İmam Hatip Ortaokulu Türkçe Öğretmeni İsa Özcan'ın sunuşuyla devam etti.
Ladik: Samsun'dan kısa kısaLadik 22.4.2020
Ladik 21.4.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik'te koronavirüs tedbirleri Ladik Belediye Başkanlığınca yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı tedbirlerin artırıldığı bildirildi.
İmsak02:59
Öğle12:38
İkindi16:37
Akşam20:09
Yatsı21:57
Şu an buradasınız: Ladik Haber, Ladik Son Dakika Haberleri - Haberler - Ladik haber sayfamızda Ladik haberleri okuyabilir, Ladik son dakika haberleri ve güncel Ladik gelişmelerini görebilirsiniz. Samsun'dan kısa kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 22:12:28. #1.15#
title