Kuzey Ege Haberleri

Kuzey Ege haber, Kuzey Ege son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kuzey Ege - 22.09.2021
Ege ve Akdeniz'de bugün ve yarın fırtına bekleniyor
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Kuzey Ege'de rüzgarın, akşam saatlerinden sonra bölgenin kuzeyi ile daha sonra genelinde kuzey ve kuzeydoğudan etkisini artırarak 6 ila 8 kuvvetinde fırtına şeklinde eseceği öngörülüyor.
Kuzey Ege - 17.09.2021
Aliağa Meslek Hastalıkları hastanesi yükseliyor
TAM DONANIMLI HASTANE TÜRKİYE'DE ÖNEMLİ BİR MERKEZ OLACAK Sadece Aliağa'nın değil bölgenin sağlık alanında ihtiyaçlarına cevap verecek olan 200 yatak kapasiteli tam donanımlı modern hastane, 52 bin 464 metrekare kapalı alana sahip olacak. Bölgedeki vatandaşlara hizmet verecek tam donanımlı hastanede acil servis, mikrocerrahi, yanık ünitesi, fizik tedavi ünitesi, hiperbarik oksijen tedavi ünitesi gibi önemli birimler yer alacak. Hastalıklara tanı konulması açısından da ülke genelinde önemli bir merkez olacak. Hastane; E87 Uluslararası Karayolu üzerinde ve Kuzey Ege Otoyolu çıkışında bulunmasıyla önemli bir ulaşım bölgesinde yer alıyor.
Kuzey Ege - 09.09.2021
Meteorolojiden yurdun bazı kesimleri için sağanak uyarısı
Rüzgarın genellikle kuzey yönlerden, Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu'da batı ve güneybatıdan hafif, ara sıra orta kuvvette, akşam saatlerinde Marmara, Kuzey Ege ve Batı Karadeniz kıyılarında kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli, yer yer kısa süreli fırtına şeklinde esmesi bekleniyor.
Kuzey Ege - 08.09.2021
Marmara Bölgesi genelinde sağanak ve kuvvetli rüzgar bekleniyor
Marmara Bölgesi genelinde aralıklı sağanak ve kuvvetli rüzgar öngörülüyor.
Kuzey Ege - 08.09.2021
İzmir'deki yeni serbest bölgede çalışmalar 2022'de başlayacak
Türkiye'nin 19. serbest bölgesi olacak yatırımın Kuzey Ege'nin talihini değiştireceğini ifade eden Güler, projenin onay sürecinin tamamlanmasında emeği geçen başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Ticaret Bakanı Mehmet Muş, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'ye teşekkürlerini iletti.
Kuzey Ege - 07.09.2021
Türkiye'nin kuzeybatı kesimlerinde fırtına bekleniyor
Marmara'nın kuzey ve batısıyla Kuzey Ege ve Batı Karadeniz kıyılarında yarın öğle saatlerine kadar fırtına ve yer yer kısa süreli kuvvetli fırtına öngörülüyor.
Kuzey Ege - 06.09.2021
Beykoz'da fırtına beklentisi nedeniyle yarın denize girmek yasaklandı
Beykoz Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada, ilçeye ait meteorolojik tahmin raporlarına göre yarın rüzgarın kuzey ve kuzeydoğu yönlerinden (poyraz) Marmara'nın kuzey ve batısı ile Kuzey Ege kıyılarında fırtına ve yer yer kısa süreli kuvvetli fırtına (60-90 km/saat) şeklinde esmesi beklendiğinden vatandaşların ağaç ve direk devrilmesi, çatı uçması ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olması gerektiği belirtildi.
Kuzey Ege - 05.09.2021
Marmara Bölgesi için fırtına uyarısı
Marmara Bölgesi'nde yarın sabah saatlerinden itibaren kuvvetli rüzgar ve fırtına bekleniyor.
Kuzey Ege - 05.09.2021
Meteoroloji Kuzey Ege'de deniz için fırtına uyarısında bulundu
Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü, Kuzey Ege'de deniz için fırtına uyarısı yaptı.
Kuzey Ege - 05.09.2021
Marmara, Karadeniz, Doğu Anadolu ile Akdeniz bölgelerinin bazı kesimlerinde yarın sağanak bekleniyor
Rüzgarın, Marmara ile Kuzey Ege'de kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor.
Kuzey Ege - 05.09.2021
Yurtta hava durumu
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, yurdun kuzey kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz, Orta ve Doğu Karadeniz kıyıları ile Kırklareli, Tekirdağ ve Artvin çevrelerinin sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Marmara ile Kuzey Ege'de kuzey ve kuzeydoğu yönlerden kuvvetli (30-60 km/sa) olarak esmesi bekleniyor.
Kuzey Ege - 03.09.2021
Bergama'da 20 bin istihdamın kapısı aralandı
BERGAMA DOĞUM SANCISI İÇERİSİNDE Kadim şehir Bergama'nın A'dan Z'ye kabuk değiştirdiği bir dönemden geçtiğine yaptığı açıklamada dikkat çeken Başkan Koştu, "Selinos Antik Kanal Restorasyon ve Islah Projemiz, Millet Bahçemiz, Zeytin Parkımız, TOKİ Sosyal Konutlarımız, 500 kişi kapasiteli KYK Öğrenci Yurdumuz, Çevre Yolumuz, Kozak Çevre Yolumuz, Kuzey Ege Otoyolumuz, ilçemizin 40 kilometre doğusundan geçen İstanbul-İzmir Otoyolumuz, Doğalgaz çalışmalarımız, baştan aşağı yenilenecek olan şehiriçi yollarımız ve kararı onaylanan Batı Anadolu Serbest Bölgemiz ile Bergama'mız değişip gelişeceği bir doğum sancısı içerisinde.
Kuzey Ege - 02.09.2021
Karadeniz Bölgesi'nin bazı kesimleri için kuvvetli yağış uyarısı
Zonguldak, Bartın, Ordu ve Trabzon ile Kastamonu'nun kıyı, Sinop'un batı, Samsun'un doğu ilçelerinde kuvvetli, Giresun'da çok kuvvetli ve yer yer şiddetli, Rize çevreleri ile Artvin'in kıyı kesimlerinde şiddetli ve aşırı yağış bekleniyor.
title