Kırgızistan Haberleri

Kırgızistan haber, Kırgızistan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kırgızistan - 22.10.2020
Kırgızistan'da cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler askıya alındı
Kırgızistan'da cumhurbaşkanlığı ve parlamento seçimlerinin anayasal reformlardan sonra yapılması kararlaştırıldı.
Kırgızistan - 22.10.2020
ANALİZ – Saldırgan politikalar Ermenistan'ı Güney Kafkasya'da yalnızlaştırıyor
Azerbaycan ordusunun yaklaşık 30 yıl sonra eline geçirdiği bu fırsat çok kıymetli. Moskova'nın Nikol Paşinyan hükümetinden hoşnutsuzluğu, İran ekonomisinin zayıflığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını, Rusya'nın Belarus, Kırgızistan ve Litvanya konusunda karşı karşıya kaldığı pek çok sorun, Navalni meselesi ve rubledeki sert düşüş gibi faktörler, Azerbaycan ordusunun Türkiye'nin desteğiyle işgal altındaki Karabağ'ın önemli bir kısmını kurtarmasının yolunu açtı.
Kırgızistan - 22.10.2020
Son dakika haberleri: Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
Son dakika habere göre NUR Ukrayna, Ermenistan, Gürcistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Kazakistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürmeye devam ediyor.
Kırgızistan - 22.10.2020
Kırgızistan'da 5 büyüklüğünde deprem
Kırgızistan Ulusal Bilimler Akademisi Sismoloji Enstitüsü'nden yapılan açıklamaya göre Kırgızistan'da 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Kırgızistan - 21.10.2020
Kırgızistan'da ekonomik suçlarla ilgili af ilan edildi
Kırgızistan'da siyasi yönetimi elinde bulunduran Başbakan Sadır Caparov, ülkede ekonomik çöküşü engellemek amacıyla ekonomik suçlarla ilgili af ilan etti.
Kırgızistan - 21.10.2020
Libya, Filistin, BAE ve Katar'da Kovid-19 kaynaklı can kayıpları arttı
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı Libya'da 765'e, Filistin'de 498'e, Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) 472'ye ve Katar'da 225'e yükseldi.
Kırgızistan - 21.10.2020
Kırgızistan'da yeniden parlamento seçimleri 20 Aralık'ta yapılacak
Kırgızistan'da yeniden yapılacak milletvekili seçimleri tam bir ay sonra 20 Aralık'ta düzenlenecek.
Kırgızistan - 21.10.2020
Kırgızistan'da parlamento seçimi 20 Aralık'ta yenilenecek
Kırgızistan'da genel seçimin 20 Aralık'ta yenilenmesine karar verildiği duyuruldu.
Kırgızistan - 20.10.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19'la ilgili gelişmeler
NUR Ukrayna, Gürcistan, Kırgızistan, Özbekistan ve Kazakistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürmeye devam ediyor.
Kırgızistan - 19.10.2020
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, İngiliz mevkidaşı Raab'la görüştü
Çavuşoğlu ayrıca Kırgızistan'ın yeni Dışişleri Bakanı Ruslan Kazakbayev'le, kendisini tebrik etmek için bir görüşme gerçekleştirdi.
Kırgızistan - 19.10.2020
17. Uluslararası Mistik Müzik Festivali'ni 802 binden fazla kişi izledi
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla bu yıl online olarak düzünlenen festivalin Türkiye'de bir ilk olduğunu söyleyen Yarar, şunları belirtti: "17. Uluslararası Konya Mistik Müzik Festivali'nde dünyanın farklı coğrafyalarının mistik ve etnik müzikleri ile Türkiye içinden farklı tasavvufi geleneklerin zikir ve ayinlerinin yanı sıra, atölye çalışmalarıyla zenginleştirilen geniş bir program hazırlanmıştı. Ancak salgın dolayısıyla Mistik Müzik Festivali bu yıl 22-30 Eylül tarihlerinde dijital ortamdaki platformlarda gerçekleştirilmiştir." "Online yayınlarımız 9 gün boyunca yerli ve yabancı ziyaretçilerden büyük ilgi gördü" Festivale, Türkiye, İran, Pakistan, Hindistan, Bolivya, İspanya, Afganistan, ABD, Fransa, Mali, Gine, Özbekistan, Kırgızistan, Yunanistan, Ürdün, Tunus, Mısır, Fas ve Lübnan'dan katılan sanatçıların, daha önceki performanslarına yeni performanslar ve eserler eklendiğini kaydeden Yarar, şu bilgilere yer verdi: "Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Konya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü organizasyonu ve Konya Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen çevrimiçi festival, www.
Kırgızistan - 19.10.2020
Son dakika haberi: Avrasya ülkelerinde Kovid-19 salgınıyla ilgili gelişmeler
Son dakika gündem haberine göre NUR Ukrayna, Kırgızistan, Özbekistan, Gürcistan ve Kazakistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Kırgızistan - 19.10.2020
Son dakika... DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------- -Yaralı getiren helikopterden görüntü -Yaralanın helikopterden alınması ve ambulansa konulması -Diğer görüntüler Haber-Kamera: Yasin DALKILIÇ/KAYSERİ -DHA ============================= Kırgızistanlı 2 kişi, 'sahte' dolarla yakalandı   Antalya'da polis ekiplerince bir araçta yapılan aramada sahte 4 bin 400 dolar ile yaklaşık 5 bin TL ve 8 adet ecstasy hap ele geçirildi.
Kırgızistan - 18.10.2020
Son dakika haberleri... Avrasya ülkelerinde Kovid-19 salgınıyla ilgili gelişmeler
Son dakika gündem haberine göre Avrasya ülkeleri Ukrayna, Gürcistan, Özbekistan, Kırgızistan ve Kazakistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Kırgızistan - 18.10.2020
DEİK Türkiye-Avrasya İş Konseyleri Başkanları'ndan Ermenistan'a kınama Açıklaması
Şimdiye kadar olduğu gibi, bugün ve yarın da bölgede barış ile huzurdan uzak her türlü eylemin karşısında durmaya, tüm gücümüzle can Azerbaycan'ımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Ermenistan'ın, Azerbaycan'ın sivil yerleşim birimlerini hedef alarak gerçekleştirdiği saldırılarda hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah'tan rahmet, tüm Azerbaycan halkına başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar dileriz." DEİK/Türkiye-Avrasya İş Konseyleri Başkanları şu isimlerden oluşuyor: "Mithat Yenigün, DEİK/Türkiye-Avrasya İş Konseyleri Koordinatör Başkanı ve Türkiye-Rusya İş Konseyi Başkanı, Selçuk Akat, Türkiye-Azerbaycan İş Konseyi Başkanı, Süleyman Ciliv, Türkiye-Afganistan İş Konseyi Başkanı, Yılmaz Soycan, Türkiye-Belarus İş Konseyi Başkanı, Cemal Yangın, Türkiye-Gürcistan İş Konseyi Başkanı, Yüksel Yıldırım, Türkiye-Kazakistan İş Konseyi Başkanı, Aydın Mıstaçoğlu, Türkiye-Kırgızistan İş Konseyi Başkanı, Cengiz Gül, Türkiye-Moğolistan İş Konseyi Başkanı, Sinan Bora, Türkiye-Moldova İş Konseyi Başkanı, İzzet Ekmekçibaşı, Türkiye-Özbekistan İş Konseyi Başkanı, Cihangir Fikri Saatçioğlu, Türkiye-Tacikistan İş Konseyi Başkanı, Halil Avcı, Türkiye-Türkmenistan İş Konseyi Başkanı, Ruşen Çetin, Türkiye-Ukrayna İş Konseyi Başkanı.
Kırgızistan - 17.10.2020
Ukrayna'da son 24 saatte 6 bin 410 yeni koronavirüs vakası
Ukrayna'da son 24 saatte 6 bin 410 kişide daha koronavirüs (Covid-19) tespit edildi.
Kırgızistan - 16.10.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Samsun'dan Kırgızistan'a 180 bin maske Samsun Büyükşehir Belediyesi, Türk Kızılay aracılığıyla Kırgızistan'a 180 bin maske gönderdi.
Kırgızistan - 16.10.2020
Kırgızistan Dışişleri Bakanı Kazakbayev'den ülkede durumun istikrarlı olduğu açıklaması
Kırgızistan Dışişleri Bakanı Ruslan Kazakbayev, Türkiye'nin Bişkek Büyükelçisi Cengiz Kamil Fırat'ı ülkedeki son gelişmeler konusunda bilgilendirdiklerini belirterek, "Ülkede durum istikrarlı ve devletin tüm organları yasaldır.
Kırgızistan - 16.10.2020
Son dakika haberi | Kırgızistan istihbaratının yeni başkanı belli oldu
Son dakika haberi: Kırgızistan istihbarat teşkilatı Milli Güvenlik Devlet Komitesinin başkanlığına Kamçıbek Taşiyev getirildi.
Kırgızistan - 16.10.2020
Samsun'dan Kırgızistan'a 180 bin maske gönderildi
Samsun Büyükşehir Belediyesi, Türk Kızılay aracılığıyla Kırgızistan'a 180 bin maske gönderdi.
Kırgızistan - 16.10.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19 salgınıyla ilgili gelişmeler
Avrasya ülkeleri Ukrayna, Gürcistan, Özbekistan, Kırgızistan ve Kazakistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını etkisini sürdürüyor.
Kırgızistan - 15.10.2020
Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov istifa ettiğini açıkladı
Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov, tartışmalı parlamento seçimleriyle başlayan krize son vermek istediğini söyleyerek istifa ettiğini açıkladı.
Kırgızistan - 15.10.2020
Son dakika haber... Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov görevinden istifa etti
Son dakika haberler... Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov görevinden istifa etme kararı aldığını bildirdi.
Kırgızistan - 14.10.2020
Son dakika haber! Kırgızistan Cumhurbaşkanlığı, Ceenbekov'un parlamento seçimlerinin ardından istifa edeceğini...
Edinilen son dakika gelişmesine göre Kırgızistan Cumhurbaşkanlığı Basın Sekreteri Tolganay Stamaliyeva, "Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov'un parlamento seçimlerinin yapılması ve cumhurbaşkanlığı seçim ilanından sonra görevinden istifa edeceğini söylediğini" bildirdi.
Kırgızistan - 14.10.2020
Avrasya ülkelerinde Kovid-19 vakalarının artışı sürüyor
Moldova, Belarus, Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan ve Kırgızistan'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakaları ve buna bağlı ölümlerin sayısı artıyor.
Kırgızistan - 14.10.2020
Kırgızistan'da siyasi kriz sürüyor
Kırgızistan'da Başbakanlık koltuğuna oturan Sadır Caparov'un taraftarları, Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov'un istifasını talep etti.
Kırgızistan - 14.10.2020
AA ile YTB iş birliğindeki "Türk Dünyası Çevrim içi Medya Eğitim Programı" sona erdi
Afganistan, Azerbaycan, Gürcistan, İran, Kazakistan, Kırgızistan, Macaristan, Romanya, Rusya ve Ukrayna'dan toplam 29 medya temsilcisinin katıldığı eğitim programı kapanış töreniyle sona erdi.
Kırgızistan - 14.10.2020
Kırgızistan'da Sadır Caparov Başbakanlığındaki kabine Meclisten güvenoyu aldı
Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov, Sadır Caparov'un Başbakanlığındaki kabinenin Meclisten güvenoyu aldığını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kırgızistan Haberleri | Kırgızistan Haber - Haberler - Kırgızistan haberleri, son dakika kırgızistan haber ve gelişmeleri burada. Kırgızistan'da cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler askıya alındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 03:44:54. #1.14#
title