Haluk Görgün Haberleri

Haluk Görgün haber, Haluk Görgün son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haluk Görgün - 01.04.2021
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev'den Selçuk Bayraktar'a madalya
Dağlık Karabağ savaşında Azerbaycan'ın envarterinde bulunan Türk SİHA'ları Ermenistan'ın korkulu rüyası oldu. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Baykar Savunma Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar ve ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Görgün'ü makamında kabul etti.
Haluk Görgün - 01.04.2021
Son dakika haberi | Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, Baykar ürünlerinin Karabağ savaşında önemli rol oynadığını vurguladı
Aliyev, temaslarda bulunmak için Bakü'ye gelen Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar ile ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün'ü kabul etti.
Haluk Görgün - 01.04.2021
ASELSAN, Karbon Saydamlık Projesi'nde İklim Lideri Ödülü aldı
Açıklamada görüşlerine yer verilen ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün, "İklim değişikliğine bağlı riskleri yüksek teknolojimiz, insan kıymetimiz ve güçlü bilgi birikimimizle yönetiyoruz.
Haluk Görgün - 01.04.2021
CDP Türkiye 11. İklim Değişikliği Sanal Konferansı
ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün, "Bağlı bulunduğumuz coğrafyamızda tüm değer zincirlerimizi olumsuz etkileyebilecek iş sürekliliğinin kesintiye uğraması riskini yüksek teknolojimiz, insan kıymetimiz ve güçlü bilgi birikimimizle yönetiyoruz.
Haluk Görgün - 01.04.2021
ASELSAN'a 'İklim Lideri' ödülü
ASKERİ Elektronik Sanayii (ASELSAN) prestijli çevre projelerinden 'Karbon Saydamlık Projesi'nde (CDP) bir kez daha 'İklim Lideri' ödülünü aldı.  ASELSAN'dan yapılan açıklamaya göre; 2012 yılında yaptığı ilk raporlama ile CDP Türkiye Programına dahil olan ve her yıl başarısını artırarak üst üste 3 yıl 'İklim Lideri' ödülü alan ASELSAN, çevreyi gelecek nesillere aktarılacak bir emanet olarak görme taahhüdü doğrultusunda, Ar-Ge ve üretim faaliyetlerini topluma değer katma sorumluluğuyla yürütüyor. 2020 yılı CDP Türkiye İklim Lideri ödülleri, Kovid-19 salgını nedeniyle online webinar şeklinde düzenlenen ödül töreniyle 31 Mart'ta tarihinde sahiplerini buldu. ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün, "İklim değişikliğine bağlı riskleri yüksek teknolojimiz, insan kıymetimiz ve güçlü bilgi birikimimizle yönetiyoruz.
Haluk Görgün - 30.03.2021
Türk savunma sanayisi en üst lige hazırlanıyor
Genel Kurulda yapılan seçim sonucunda SASAD Yönetim Kurulu asil üyeliklerine FNSS Genel Müdürü Nail Kurt, AYESAŞ Genel Müdürü Öner Tekin, HAVELSAN Genel Müdürü Mehmet Akif Nacar, ROKETSAN Genel Müdürü Murat İkinci, ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün, AlpTeknik Havacılık Genel Müdürü Yılmaz Güldoğan, Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürü Yasin Akdere, NANObiz Genel Müdürü Zeynep Öktem, Meteksan Savunma Genel Müdürü Selçuk Alparslan, STM Genel Müdürü Özgür Güleryüz, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii AŞ Genel Müdürü Temel Kotil, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Okyay, BİTES Genel Müdürü Uğur Coşkun seçildi.
Haluk Görgün - 28.02.2021
ASELSAN'ın geliştirdiği yerli ve milli ürünlerin testlerini TRTEST yapacak
ASELSAN'dan yapılan açıklamaya göre, konuya ilişkin iş birliği protokolü ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün ile TRTEST Genel Müdürü Bilal Aktaş arasında imzalandı.
Haluk Görgün - 26.02.2021
Türkiye Sigorta'dan ASELSAN çalışanları ve ailelerine Grup Sağlık Sigortası Poliçesi
Türkiye Sigorta açıklamasına göre, Ankara'da düzenlenen törende Türkiye Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Atilla Benli ile ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün karşılıklı protokol imzaladı.
Haluk Görgün - 25.02.2021
ASELSAN, son iki yılda 50 yeteneği yurda döndürdü
"Türkiye'yi üst liglere taşıyacak kritik projelerde yer almalarını istiyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün, programla, Türkiye'den yurt dışına giden ya da yurt dışında çalışmalarını sürdüren nitelikli insan kaynağını ülkeye kazandırmanın ötesinde bir vaatlerinin olduğunu belirterek şunları kaydetti: "Bu arkadaşlarımızın ülkelerine, ailelerine geri dönmelerinin yanı sıra ülkemizi üst liglere taşıyacak kritik projelerde bizzat yer alıp edindikleri global deneyimleri buradaki takım arkadaşlarına da aktarmalarını istiyoruz.
Haluk Görgün - 23.02.2021
ASELSAN tüm zamanların en yüksek satış ve karlılığına ulaştı
Açıklamada görüşlerine yer verilen ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün, 2020 yılsonu finansal sonuçlarıyla ilgili şunları kaydetti: "Pandeminin olumsuz etkilerinin her alanda hissedildiği 2020 yılında ülkemiz için taşıdığımız sorumluluğun bilincinde olarak, 'ASELSAN durmaz, duramaz!' dedik ve faaliyetlerimize bir gün olsun ara vermedik.
Haluk Görgün - 17.02.2021
ASELSAN 2020'de 1479 kişiyi işe aldı
ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün, geçen yıl 1479 kişiyi işe aldıklarını bildirdi.
Haluk Görgün - 17.02.2021
Son dakika haberleri... Bakan Karaismailoğlu, "Ka Bant Milli Uydu Haberleşme HUB Sistemi ve Modem Geliştirilmesi Projesi" imza törenine katıldı Açıklaması
Türkiye'nin uzay ve uydu konusunda millileşme hamlelerinin devam ettiğine dikkati çeken Demir, şunları kaydetti: "Bu tür teknolojiler sadece askeri değil, sivil alanda da önemli ölçüde uygulama alanında olacak. Türkiye'nin uzay kapasitesini yerli imkanlarla sağlamaya yönelik önemli adımlar teşkil edecek. Bunun devamının gelmesini bekliyoruz." Konuşmaların ardından Bakan Karaismailoğlu'nun himayesinde, Türksat AŞ Genel Müdürü Hasan Hüseyin Ertok ile ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün tarafından "Ka Bant Milli Uydu Haberleşme HUB Sistemi ve Modem Geliştirilmesi Projesi" imzalandı.
Haluk Görgün - 22.01.2021
ASELSAN geçen yıl 450 milyon doları aşkın ihracat sözleşmesi imzaladı
ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün, "ASELSAN 2020 yılında, pandemiye rağmen 450 milyon doların üzerinde ihracat sözleşmesi imzaladı.
Haluk Görgün - 21.01.2021
3. Savunma Sanayii Buluşmaları
ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün, "Savunma sanayisi ürünlerinin yüksek katma değer sağlayan bir ihracat kanalı olması ve cari açığın kapatılmasında etkin bir role sahip olması, savunma sanayisini ülke ekonomisi için de ayrıca kritik bir hale getiriyor.
Haluk Görgün - 03.01.2021
Haftanın tarihine bakış
1996- Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Özdemir Sabancı, Toyotasa Genel Müdürü Haluk Görgün ve sekreter Nilgün Hasefe, Sabancı Center'da öldürüldü.
Haluk Görgün - 15.12.2020
Son dakika haber! Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Kacır: "Yerlileşme adımlarımızı hızlandıracağız"
ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün, pandemi sürecinde 6 yeni ülkeye ihracat yapar olduklarını belirterek, "Mart ayı ile itibaren başlayan pandemi döneminde Aselsan durmadı, hızlandı, iş geliştirmeye devam etti ve 6 yeni ülkeye ürün satabilir oldu.
Haluk Görgün - 12.11.2020
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: "Uydu fırlatma testleri başarıyla tamamlandı"
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından protokol konuşmalarına geçildi. ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanı Prof.
Haluk Görgün - 05.11.2020
Son Dakika | Geleceğin teknolojileri ASELSAN Akademi Çalıştayı'nda ele alındı
Gelen son dakika haberlerine göre ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün, ASELSAN Akademi çalıştayları ile üniversite ve sanayiyi en güçlü yanlarıyla bir araya getiren, yeni ve yenilikçi bir model oluşturduklarını belirtti.
Haluk Görgün - 27.10.2020
Son dakika haberi | ASELSAN karlı büyümeye devam ediyor
"ASELSAN açısından olumsuzlukların fırsata çevrildiği bir dönem oldu" Açıklamada, konuya ilişkin görüşlerine yer verilen ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Prof. Dr. Haluk Görgün, şunları kaydetti: "2020 yılının üçüncü çeyreğinde de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının etkileri tüm dünyada görülmeye devam edilmiştir.
Haluk Görgün - 22.09.2020
Savunma sanayisinden öğrencilere 19 bin tablet
ASELSAN Genel Müdürü Haluk Görgün de "eğitimde fırsat eşitliğine katkı sunmak" amacıyla kampanyaya 5 bin tablet bilgisayarla destek olacaklarını bildirdi.
Haluk Görgün - 17.08.2020
Son Dakika: ASELSAN "Defense News Top 100"de 48. sıraya yükseldi
Son dakika haberine göre ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün, şirketin "Defense News Top 100"de bu yıl 4 basamak yükselerek 48. sıraya geldiğini belirterek, "İlerleyen yıllarda bu listede daha da yukarılarda yer alacağımıza inanıyorum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Haluk Görgün Haberleri | Haluk Görgün Kimdir - Haberler - Haluk Görgün haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Haluk Görgün kimdir, hayatı ve biyografisi. Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev'den Selçuk Bayraktar'a madalya.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.4.2021 10:20:52. #1.14#

title