ERTUĞRUL GAZİ HABERLERİ

Ertuğrul Gazi haber, Ertuğrul Gazi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ertuğrul Gazi

Ertuğrul Gazi

Doğum Yeri Bursa / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1198 - 1.9.1281

Ertuğrul Gazi Kimdir ?

Ertuğrul Gazi veya Ertuğrul Bey (1198 – Eylül 1281,Söğüt) Osmanlı Devleti'nin kurucusu olan Osman Bey'in babasıdır. Babasının Süleyman Şah olduğu ve 1227 yılında Moğol istilasında atıyla girdiği Fırat Nehri'nde boğulunca, Oğuz Türkleri'nin Kayı boyu'nun başına oğlu Ertuğrul'un geçtiği söylenir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ertuğrul Gazi - 20.06.2021
Kara yollarında durum
Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Sakarya-Bozüyük yolunun 36-41. kilometrelerindeki Ertuğrul Gazi ve Osman Gazi tünellerinin Sakarya yönündeki tüpleri yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılarak, ulaşım Bozüyük yönündeki diğer tüpten iki yönlü gerçekleştiriliyor.
Ertuğrul Gazi - 20.06.2021
Başkent'te düğün evindeki yemekten 30 kişi zehirlendi
Olay, Ankara'nın Sincan ilçesi Ertuğrul Gazi Mahallesi'nde meydana geldi.
Ertuğrul Gazi - 18.06.2021
Kara yollarında durum
Sakarya-Bozüyük yolunun 36-41. kilometrelerindeki Ertuğrul Gazi ve Osman Gazi tünellerinin Sakarya yönündeki tüpleri yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılarak, ulaşım Bozüyük yönündeki diğer tüpten iki yönlü devam ediyor.
Ertuğrul Gazi - 15.06.2021
Kara yollarında durum
Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Sakarya-Bozüyük yolunun 36-41. kilometrelerinde bulunan Ertuğrul Gazi ve Osman Gazi tünellerinin Sakarya yönündeki tüplerinde yapım, bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor.
Ertuğrul Gazi - 09.06.2021
Kara yollarında durum
Sakarya-Bozüyük yolunun 36-41. kilometrelerindeki Ertuğrul Gazi ve Osman Gazi tünellerinin Sakarya yönündeki tüplerinde yapım, bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor.
Ertuğrul Gazi - 08.06.2021
Yüreğir Belediyesi ücretsiz BESYO'ya hazırlık kursu düzenliyor
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Yüreğir Belediyesi bünyesinde yer alan antrenörler eşliğinde düzenlenecek kursa katılmak isteyenlerin gerekli evraklarla Atakent Mahallesi'nde bulunan Ertuğrul Gazi Spor Kompleksi'ne şahsen başvurmaları gerektiği ifade edildi.
Ertuğrul Gazi - 05.06.2021
Kara yollarında durum
Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Sakarya-Bozüyük yolunun 36-41. kilometrelerindeki Ertuğrul Gazi ve Osman Gazi tünellerinin Sakarya yönündeki tüpleri yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşıma kapatıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ertuğrul Gazi Haberleri | Ertuğrul Gazi Kimdir - Haberler - Ertuğrul Gazi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ertuğrul Gazi kimdir, hayatı ve biyografisi. KAYILARIN 86 KİLOMETRELİK GÖÇ YOLU, EKOTURİZME AÇILDI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.06.2021 05:54:42. #1.13#

title