Edi Rama Haberleri

Edi Rama haber, Edi Rama son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Edi Rama - 25.11.2020
Son dakika! Arnavutluk Başbakanı Rama'dan Türkiye tarafından inşa edilecek deprem konutlarına övgü
Gelen son dakika haberlerine göre Arnavutluk'ta geçen yıl yaşanan depremin ardından Türkiye tarafından inşa edilecek konutlardan övgüyle söz eden Başbakan Edi Rama, buradaki standartların tüm binalarda korunması gerektiğini ifade etti.
Edi Rama - 11.11.2020
"Milli Ağaçlandırma Günü" kapsamında Balkanlar'da binlerce fidan dikildi - KUZEY
Arnavutluk'taki programa Başbakan Rama da katıldı Arnavutluk'un başkenti Tiran'da 1000 adet fidan dikilen programa Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, Tarım ve Kırsal Kalkınma Bakanı Bledi Çuçi, Türkiye'nin Tiran Büyükelçisi Murat Ahmet Yörük ve Tiran Belediye Başkanı Erion Veliaj da katıldı.
Edi Rama - 30.10.2020
İzmir depremi nedeniyle Avrupa ülkeleri dayanışma mesajları gönderdi
Arnavutluk'dan kardeşlik vurgusu Arnavutluk Başbakanı Edi Rama da Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda, Türkiye ve Yunanistan'da meydana gelen depremden dolayı üzüntüsünü dile getirerek, "Dualarımız hayatını kaybedenlerle ve onların aileleriyle, kardeşlik dayanışması içerisindeyiz.
Edi Rama - 7.10.2020
AB Komisyonu Varhelyi Kuzey Makedonya ve Arnavutluk'u ziyaret etti
Arnavutluk ziyareti Varhelyi, Batı Balkanlar ziyaretinin ikinci durağında Arnavutluk'a geçti. Burada Başbakan Edi Rama ile görüşen AB Komiseri, görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenlendi.
Edi Rama - 28.9.2020
Son dakika haberi | AGİT'ten Azerbaycan ve Ermenistan'a ateşkes çağrısı
Son dakika haberi: Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Dönem Başkanı ve Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, Dağlık Karabağ'da Azerbaycan ile Ermenistan arasında yaşanan çatışmalar nedeniyle çok sayıda can kaybının yaşandığına dikkati çekerek, daha fazla insan kaybı yaşanmadan tarafların bir an önce...
Edi Rama - 16.9.2020
Son dakika! Arnavutluk Başbakanı Edi Rama: "Türkiye, Avrupa'nın güvenliği için kilit bir ülke"
Son dakika gündem haberi... Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, Türkiye'nin Avrupa'nın güvenliği için kilit bir ülke olduğunu söyledi.
Edi Rama - 11.9.2020
Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy, AGİT Dönem Başkanı Rama ile "Donbas"ı görüştü
Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Dönem Başkanı ve Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile telefonda "Donbas bölgesindeki krizi" görüştü.
Edi Rama - 1.9.2020
ANALİZ – Etnik çekişmelerin yaşandığı Kuzey Makedonya 'deneyler ülkesi' mi?
Bu noktada verilebilecek başka bir örnek ise 2016 yılının sonlarında yapılan bir önceki erken genel seçimin ardından, Ocak 2017'de Kuzey Makedonya'daki Arnavut partilerinin liderlerinin, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'nın arabuluculuğunda başkent Tiran'da bir araya gelerek ortak bir "Arnavut platformu" kurma kararı almalarıdır.
Edi Rama - 28.8.2020
Son Dakika: AGİT Dönem Başkanı Rama'dan "Belarus" ile ilgili açıklama Açıklaması
Son dakika haberlerine göre Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Dönem Başkanı ve Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, Belarus'a yardım etmek istediklerini belirterek, "Hükümet ve ona karşı saf tutan güçler arasında diyalog olması lazım." dedi.
Edi Rama - 22.8.2020
Arnavutluk Yeniden İnşa Bakanı Ahmetaj'dan 500 konut inşası için Türkiye'ye teşekkür
"Verdiği sözü tuttuğu için Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür ediyorum" Bu kapsamda konutlar, kamuya açık alanlar, ticaret merkezi ve okul inşa edileceği bilgisini paylaşan Ahmetaj, "Türk halkına, Türk hükümetine, şahsım ve Başbakan Edi Rama ile sürekli temas halinde olan (Türkiye Çevre ve) Şehircilik Bakanına tekrardan teşekkür etmek istiyorum.
Edi Rama - 20.8.2020
AGİT Dönem Başkanı Edi Rama'dan "Belarus" paylaşımı
Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Dönem Başkanı ve Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, "AGİT, Minsk'e protestolarda selfie çektirmek için değil hükümet ve muhalefetle görüşmek üzere gidiyor.
Edi Rama - 14.8.2020
GRAFİKLİ- İsrail ve BAE anlaşması Batı'yı memnun etti, Filistinlileri üzdü
Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda, varılan anlaşmayı "ilham verici" olarak yorumladı.
Edi Rama - 5.8.2020
Balkanlar'dan Lübnan'a dayanışma mesajları
Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ise Lübnan halkına taziye ve dayanışma mesajını sundu.
Edi Rama - 16.3.2020
Bosna Hersek'te afet ve olağanüstü hal ilan edildi
Arnavutluk'ta ise serbest dolaşıma sınırlama Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında alınan yeni önlemleri duyurdu.
Edi Rama - 12.3.2020
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile ilgili son 24 saatte dünyada yaşanan gelişmeleri derleyerek...
Dün ilk ölüm vakasının görüldüğü Arnavutluk'ta vaka sayısının 23'e yükselmesinin ardından, Başbakan Edi Rama, bazı kontrol noktalarında polis ve askerlerin devriye gezeceğini, şehir içi ulaşımın kısıtlanacağını ve sağlık personeline özel ulaşım imkanı sağlanacağını kaydetti.
Edi Rama - 11.3.2020
AA'nın Boşnakça, Hırvatça ve Sırpça yayını 8 yaşında
BHS yayın servisinde çalışan muhabir, foto muhabiri ve kameramanlar geçen süre zarfında, 2012'de dönemin BM Genel Sekreteri Ban Ki-mun'un Bosna Hersek'e ziyareti, 2013'te Hırvatistan'ın AB'ye üye olması, yine aynı yıl Balkanlar'daki en büyük toplu mezar olan Tomasica'nın bulunması ve Bosna Hersek'teki tarihi nüfus sayımı, 2014'te Bosna Hersek ve Sırbistan'ı etkileyen ve çok sayıda insanın hayatını kaybettiği sel, aynı yıl Bosna Hersek'te cumhurbaşkanlığının da yakıldığı büyük gösteriler, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'nın Sırbistan'a yaptığı tarihi ziyaret, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Papa Franciscus gibi liderlerin bölge ülkelerine ziyaretleri, Balkan ülkelerini etkileyen sığınmacı krizi gibi birçok önemli gelişmeyi takip ederek abonelerine ulaştırdı.
Edi Rama - 4.3.2020
Arnavutluk'ta Ulusal İmar Komitesi Toplantısı düzenlendi
Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'nın başkanlık ettiği toplantıya hükümet üyeleri, büyükelçiler ve diğer davetliler katıldı.
Edi Rama - 26.2.2020
Arnavutluk Başbakanı Rama: "Sırbistan, Kosova'yı ne kadar erken tanırsa herkes için iyi olacak"
Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, Kosova'nın Sırbistan tarafından tanınmasının herkes için iyi olacağını söyledi.
Edi Rama - 18.2.2020
Arnavutluk Başbakanı Rama'dan Türkiye'ye teşekkür
Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, Türkiye ve diğer bazı ülkelere geçen yıl 26 Kasım'da meydana gelen depremle ilgili yardımlarından dolayı teşekkür etti.
Edi Rama - 17.2.2020
Brüksel'de "Arnavutluk İçin Bağışçılar Konferansı"
Belçika'nın başkenti Brüksel'de, depremde zarar gören Arnavutluk'a yardımların organize edilmesi amacıyla AB ev sahipliğinde "Arnavutluk İçin Bağışçılar Konferansı" düzenlendi. Konferansta Türkiye'yi Dışişleri Bakanı Yardımcısı Faruk Kaymakçı temsil ederken, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, konferansta yaptığı konuşmada Türkiye'ye yardımlarından ötürü Türkçe teşekkür etti.
Edi Rama - 12.2.2020
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Arnavutluk'ta resmi temaslarda bulundu
Arnavutluk'a ziyareti kapsamında Cumhurbaşkanı İlir Meta ve Meclis Başkanı Gramoz Ruçi ile ayrı ayrı görüşen Çavuşoğlu, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile de çalışma yemeğinde bir araya geldi.
Edi Rama - 5.2.2020
Pompeo, Arnavutluk'un AB'ye tam üyeliğine verdikleri desteği yineledi
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile görüşmesinde, Arnavutluk'un Avrupa Birliğine (AB) tam üyeliğine verdikleri desteğin bir kez daha altını çizdi.
Edi Rama - 3.2.2020
AP Başkanı Sassoli: "Arnavutluk'un AB'ye üyelik süreci başlatılmalı"
Sassoli, Arnavutluk'un başkenti Tiran'daki temasları kapsamında, Başbakan Edi Rama ile görüştü.
Edi Rama - 27.1.2020
Almanya, Arnavutluk ve Kuzey Makedonya'nın AB'ye üye olmasını destekliyor
Başbakan Merkel, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile Berlin'deki görüşmesi öncesi yaptığı açıklamada, Almanya'nın Arnavutluk ve diğer Batı Balkan ülkeleri için AB perspektifini güçlü şekilde desteklediğinin altını çizdi.
Edi Rama - 25.1.2020
Elazığ'daki depreme ilişkin haberlerimizi derleyerek yeniden yayımlıyoruz.
Arnavutluk: "Türk halkının yanındayız" Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, depremin ardından Türk halkının yanında olduklarını bildirdi.
Edi Rama - 25.1.2020
Arnavutluk Başbakanı Rama: "Türk halkının yanındayız"
Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, Elazığ'da meydana gelen 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından Türk halkının yanında olduklarını bildirdi.
Edi Rama - 25.1.2020
AB Konseyi Başkanı Michel'in Arnavutluk ve Kuzey Makedonya ziyareti
Michel, Arnavutluk'un başkenti Tiran'da gerçekleştirdiği resmi ziyaret kapsamında Başbakan Edi Rama tarafından Tugaylar Sarayı'nda kabul edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Edi Rama Haberleri | Edi Rama Kimdir - Haberler - Edi Rama haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Edi Rama kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika! Arnavutluk Başbakanı Rama'dan Türkiye tarafından inşa edilecek deprem konutlarına öv
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 03:22:14. #1.15#
title