Cebrail Haberleri

Cebrail haber, Cebrail son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cebrail - 26.10.2020
Aliyev'den çok sert Dağlık Karabağ çıkışı: "Dışarıdan müdahale olursa F-16'ları görecekler"
Aliyev dün kurtarılan köylerin isimlerini açıkladı Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ulusa sesleniş konuşmasında Azerbaycan ordusunun Zengilan, Cebrail ve Gubadlı bölgelerinde 17 köyün Ermenistan'ın işgalinden kurtardığını da duyurdu.
Cebrail - 26.10.2020
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev: "Ateşkes isteyenler Ermenistan'a silahlar gönderiyor"
Gubatlı rayonunun işgalden kurtarıldığını gece açıkladığını hatırlatan Aliyev, "Zengilan'ın Birinci Alibeyli, İkinci Alibeyli, Rebend ve Yenikent, Cebrail'in Qovşutlu, Sofulu, Dağ Maşanlı, Kürtler, Hovuslu ve Çelebiler, Gubadlı'nın Padar, Efendiler, Yusufbeyli, Çaytumas, Hanlık, Sarıyataq ve Molla Burhan köyleri de işgalden kurtarıldı.
Cebrail - 26.10.2020
Azerbaycan'da 17 köy işgalden kurtarıldı
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Zengilan, Cebrail ve Gubadlı bölgelerinde 17 köyün Ermenistan işgalinden kurtarıldığını açıkladı.
Cebrail - 25.10.2020
Azerbaycan ordusu, Gubadlı kent merkezini işgalden kurtardı
Cumhurbaşkanı Aliyev ayrıca Gubadlı'nın bazı köyleriyle Zengilan ve Cebrail illerinin de bazı köylerinin daha kurtarıldığı müjdesini verdi.
Cebrail - 25.10.2020
Son dakika: Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Zengilan, Cebrail ve Gubadlı illerine bağlı bazı köylerin Ermenistan'ın işgalden kurtarıldığını duyurdu
Edinilen son dakika haberine göre Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Zengilan, Cebrail ve Gubadlı illerine bağlı bazı köylerin Ermenistan'ın işgalden kurtarıldığını duyurdu.
Cebrail - 24.10.2020
Ermenistan'a ait kamikaze drone Azerbaycan ordusu tarafından etkisiz hale getirildi
Azerbaycan ordusunun, Ermenistan'a ait kamikaze droneyi etkisiz hale getirdiği bildirildi. Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, bu sabah saatlerinde Cebrail ili yönünde bir dronenin teknik araçlarla yere indirildiği belirtildi.
Cebrail - 22.10.2020
Azerbaycan ordusu 20 köy ve 1 kasabayı daha işgalden kurtardı
Aliyev, Twitter hesabından, "Kahraman Az?rbaycan ordusu Fuzuli ilinin Mollaveli, Yukarı Refidinli ve Aşağı Refidinli; Cebrail ilinin Sirik, Şıhlar, Mestelibeyli ve Derzili köylerini işgalden kurtardı.
Cebrail - 22.10.2020
ANALİZ – Saldırgan politikalar Ermenistan'ı Güney Kafkasya'da yalnızlaştırıyor
Ermenistan'ın hedefi Azerbaycan ordusunun gücünü zayıflatmak ve bölgenin kurtuluşunu önlemek için Dağlık Karabağ'ı Suriye'ye dönüştürmek. Buna rağmen, Azerbaycan ordusunun özel kuvvetleri, sözde Dağlık Karabağ hükümetinin yaşlı ve yorgun askerlerini ve Asala'nın terörist güçlerini yenmeyi başardı. Cebrail şehrinin Asala teröristlerinden kurtarılması bu durumun bir kanıtı.
Cebrail - 22.10.2020
Ermeni güçleri Azerbaycan'a balistik füze fırlattı
  Ermenistan ordusunu bozguna uğratan Azerbaycan güçlerinin hızlı ilerleyişi sürüyor. Cebrail çevresinde bir Ermeni taburunun tamamına yakını yok edildi.
Cebrail - 21.10.2020
Azerbaycan ordusu 21 köy ve 1 kasabayı işgalden kurtardı
Aliyev, Twitter hesabından, "Kahraman Az?rbaycan ordusu Fuzuli ilinin Gecegözlü, Aşağı Seyitahmetli ve Zerger, Cebrail ilinin Belend, Papı, Tulus, Hacılı ve Tinli köylerini işgalden kurtardı.
Cebrail - 21.10.2020
Son dakika gündem: Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları, Moskova'da
Anlaşmanın yürürlüğe girdiği günün sabahı Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Ermenistan güçlerinin, Cebrail kentinin çevresindeki bölgelere ve Araz Nehri boyunca kurtarılmış köylere top ve havanlarla ateş açtığı belirtilerek, Ermenistan ordusunun insani amaçlı geçici ateşkese uymadığı kaydedilmişti.
Cebrail - 21.10.2020
Azerbaycan ordusu, Ermenistan'a ait alay taburunu etkisiz hale getirdi
Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Cebrail istikametindeki operasyonlarda Ermenistan ordusunun 556.
Cebrail - 20.10.2020
Son dakika haber... Azerbaycan ordusu Zengilan kent merkezini işgalden kurtardı
Son dakika haberine göre Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Zengilan kent merkezi ve 6 köyü ile Fuzuli, Cebrail ve Hocavend'e bağlı 18 köyün işgalden kurtarıldığını açıkladı.
Cebrail - 20.10.2020
Azerbaycan ordusu Fuzuli'nin 6, Cebrail'in 7, Hocavend'in 5, Zengilan'ın 6 köyünü Ermenistan'ın işgalinden kurtardı
Azerbaycan ordusu Fuzuli'nin 6, Cebrail'in 7, Hocavend'in 5, Zengilan'ın 6 köyünü Ermenistan'ın işgalinden kurtardı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cebrail Haberleri | Cebrail Haber - Haberler - Cebrail haberleri, son dakika cebrail haber ve gelişmeleri burada. Aliyev'den çok sert Dağlık Karabağ çıkışı: Dışarıdan müdahale olursa F-16'ları görecekler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 15:59:06. #1.15#
title