Bakü Haberleri

Bakü haber, Bakü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bakü - 26.10.2020
Ermistan ordusu 08.05 ateşkes ihlali yaparak Laçın bölgesinde bulunan Azerbaycan ordusunun birliklerine ateş açtı.
Ermistan ordusu 08.05 ateşkes ihlali yaparak Laçın bölgesinde bulunan Azerbaycan ordusunun birliklerine ateş açtı.
Bakü - 25.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 26 Ekim 2020
(Bakü) 2- Doğu Akdeniz'deki gelişmeler ile konunun Türkiye ve Yunanistan başta olmak üzere uluslararası alandaki yansımaları takip ediliyor.
Bakü - 25.10.2020
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Gubadlı şehri ile Zengilan ve Cebrayıl'da bulunan bazı köylerin kurtarıldığını duyurdu.
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Gubadlı şehri ile Zengilan ve Cebrayıl'da bulunan bazı köylerin kurtarıldığını duyurdu.
Bakü - 25.10.2020
Ermenistan, Şuşa'ya Suriye ve Irak'tan getirilen PKK'lı teröristleri yerleştirdi
Azerbaycanlı üst düzey bir yetkili, Ermenistan'ın Şuşa'ya Suriye ve Irak'tan getirilen PKK'lı teröristleri yerleştirdiğini belirtti.
Bakü - 25.10.2020
Ermenistan ordusu Ağdam, Terter ve Ağcabedi bölgelerini hedef alıyor
Ermenistan ordusu, Ağdam, Terter ve Ağcabedi bölgelerinde sivil yerleşim birimlerini hedef almaya devam ediyor.
Bakü - 25.10.2020
Son dakika haber! GÜNDEM / 25 Ekim 2020
(Karaçi) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin kuruluşunun 3. yıl dönümü dolayısıyla Gündoğdu Meydanı'nda düzenlenecek programa iştirak edecek. (İzmir/18.30) (Fotoğraflı-Görüntülü) 3- AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, partisinin Çankaya 7. Olağan İlçe Kongresi'nde yer alacak. (Ankara/14.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) DÜNYA DİPLOMASİ 1- Azerbaycan ile Ermenistan arasında Dağlık Karabağ'daki çatışmalar ve Ermenistan'ın sivil yerleşim yerlerine yönelik saldırıları takip ediliyor. (Bakü)?? (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- Doğu Akdeniz'deki gelişmelerle Türkiye ve Yunanistan başta olmak üzere uluslararası alandaki yansımaları izleniyor.
Bakü - 25.10.2020
MHP Genel Sekreteri Büyükataman: "CHP liderinin seçim isteği sipariştir"
"Ya Karabağ ya ölüm" Azerbaycan'ın Ermenistan tarafından işgal edilmesiyle ilgili açıklamalarda da bulunan İsmet Büyükataman, "Azerbaycan topraklarının beşte biri Ermenistan tarafından işgal edilmiş, bir milyona yakın Türk, yaşadıkları yeri terk etmek zorunda bırakılmıştır. Binlercesi Rus ve Ermeniler tarafından katledilmiştir. 27 Eylül'de başlayan çatışmalarda Azerbaycan ordusu geri dönülmesi imkansız bir yola girmiştir. Yıllardır atılan 'Ya Karabağ ya ölüm' sloganları artık karşılık bulmuştur. Güçlü Azerbaycan ordusu Karabağ'ı Azerbaycan'a katmakta işgalci Ermeni askerlerine hamdolsun ki ölümü tattırmaktadır. Gelinen noktada Ermenistan'a desteği bilinen ve 30 yıllık acının çözümü için kılını kıpırdatmayan Minsk grubu 3'lüsü Fransa, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri'nin ateşkesle birlikte kurduğu sözde barış masasının tek gayesi sahada kazanan Azerbaycan'ı masada mağlup etmektir. Bu sebepledir ki Türkiye bu masaya dahil edilmemektedir. Dağlık Karadağ'da çözüm masada değil sahadadır. Azerbaycan ordusu gerek çatışmalar devam ederken gerekse ateşkes ilan edildiğinde sivillere saldıran Ermenistan ordusunu Allah'a hamdolsun pişman etmektedir. Bakü'yü hedef yapanların, Erivan'ın da bedel ödeyeceğini ne akıllarından ne de kabus dolu anılarından çıkarmamaları hayatları ve güvenlikleri açısından bize göre en makul davranış olacaktır" ifadelerini kullandı.
Bakü - 24.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 25 Ekim 2020
(Bakü)?? 2- Doğu Akdeniz'deki gelişmelerle Türkiye ve Yunanistan başta olmak üzere uluslararası alandaki yansımaları izleniyor.
Bakü - 24.10.2020
Son dakika... Azerbaycan savaş uçakları Ermenistan'a ait hedefleri imha etti
Son dakika habere göre Azerbaycan savaş uçakları Ermenistan ordusuna ait hedefleri nokta atışıyla imha etti.
Bakü - 24.10.2020
Azerbaycan, Ermenistan'a ait savaş uçağını düşürdü
Azerbaycan, Ermenistan Hava Kuvvetleri'ne ait savaş uçağını düşürdü.
Bakü - 24.10.2020
Ermenistan sivil yerleşim birimlerini çok namlulu roketatarlarla hedef aldı
Azerbaycan Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, Ermenistan işgal kuvvetlerinin, Naftalan ve Terter bölgelerinde sivil yerleşim birimlerine çok namlulu roketatarlarla saldırı düzenlediği belirtildi.
Bakü - 24.10.2020
Ermenistan yine sivil yerleşim birimlerini hedef aldı
Ermenistan'ın Berde ve Terter bölgelerinde sivil yerleşim yerlerine saldırı düzenlediği bildirildi.
Bakü - 23.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 24 Ekim 2020
Azerbaycan ile Ermenistan arasında Dağlık Karabağ'daki çatışmaların durdurulması amacıyla varılan ateşkes süreci ve bölgedeki gelişmeler takip edilecek.
Bakü - 23.10.2020
Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov, ABD Dışişleri Bakanı Pompeo ile bir araya geldi
Azerbaycan Dışişleri Bakanı Ceyhun Bayramov, ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ile bir araya geldi.
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bakü Haber, Bakü Son Dakika Haberleri - Haberler - Bakü haber sayfamızda Bakü haberleri okuyabilir, Bakü son dakika haberleri ve güncel Bakü gelişmelerini görebilirsiniz. Ermenistan insani ateşkes ihlali yaptı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 11:30:37. #1.14#
title