Atölye Haberleri

Atölye haber, Atölye son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atölye - Dün
MEB ile Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanlığı "Siber Güvenlik Eğitimi İş Birliği Protokolü" imzaladı
Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, protokolle, Bilişim Teknolojileri Alanı Siber Güvenlik dalı öğrenci ve öğretmenlerinin yeterliliklerinin artırılması amacıyla mesleki ve teknik eğitim faaliyetleri gerçekleştirilmesi, mezunların niteliğini artırarak sektörde istihdamlarını sağlamak üzere Teknopark İstanbul AŞ'nin bünyesinde yer alan Teknopark İstanbul MTAL'nin atölye ve laboratuvarlarının son teknolojiye uygun şekilde donatılması sağlanacak.
Atölye - Dün
Kemal Başar oyuncu olmak isteyenlerle Adana'da buluşuyor
Kemal Başar yönetmenliğinde, "Tiyatro Keyfi" markasıyla başlayacak olan oyunculuk atölyesi programı, Alya Ajans'ın Süleyman Demirel Bulvarı'ndaki ofisinde gerçekleşecek.
Atölye - Dün
Mutlay Sayan'ın başarı öyküsü sosyal medyada gündem oldu
LİSEYİ BİRİNCİLİKLE BİTİRDİ İstanbul Güneşli'ye taşındıktan sonra tekstil atölyesinde ailesine yardımcı oluyordu.
Atölye - Dün
Kalkınma Ajansları Genel Müdürü Yeniçeri, Çubuk'ta incemede bulundu
Yeniçeri, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş ile Ankara Kalkınma Ajansı ve Çubuk Belediyesi iş birliğinde yürütülen Çubuk ev tipi turşu üretim tesisi, Çubuk turşusu analiz laboratuvarı ve Çubuk agat taşı işleme ve hediyelik eşya üretim atölyelerinde incelemelerde bulundu.
Atölye - Dün
17. Akbank Kısa Film Festivali'nin finalist senaryoları açıklandı
Bu değerlendirmenin ardından seçilen proje, Akbank Kısa Film Forum En İyi Senaryo Ödülü'nün sahibi olacak. Bölüm kapsamında ayrıca çevrim içi olarak atölye çalışmaları ve eğitimler de gerçekleştirilecek.
Atölye - Dün
Son dakika haberi | DÜ'den TEKNOFEST'e hazırlanan liseli gençlere ziyaret
Okulun STEAM Merkezi, atölyeleri ve teknoloji alt yapısı hakkında bilgi veren görevliler, TEKNOFEST kapsamında yapılan hazırlıkları da ziyaretçilerle paylaştı.
Atölye - Dün
Holger Maik Mertin, "Bizim Analog Benliğim" performansıyla Barın Han'da
Barın, Holger Maik Mertin'in aralık ayından bugüne kadar çalışmalarını Barın Han sanatçı atölyesinde sürdürdüğünü belirterek, sanatçının performansında Barın Han'ı akustik bir vaha ve meditasyon alanı olarak ele aldığını dile getirdi.
Atölye - Dün
Kütahyalı sanatkar hat, kaligrafi ve kufi işlemeleriyle atık malzemeleri sanat eserine dönüştürüyor
Küçük, sözlerini şöyle sürdürdü: "Boş zamanlarımda iş yerlerinden, evlerden sökülerek çevreye bırakılan cam ve aynalar ile hurdaya çıkarılmış bilgisayar monitörlerinin içinden söktüğüm pleksiglasları toplayıp evime getiriyorum. Evimdeki küçük atölyemde bunları temizleyip düzelttikten sonra bu hurda malzemelerin üstüne taşlama yöntemiyle internetteki ustalardan öğrendiğim hat, kaligrafi ve kufi sanatlarını uyguluyorum.
Atölye - Dün
Tablolarını doğadan topladığı malzemelerle yapıyor
Atölyesinde atık malzemeleri sanat eserine dönüştürdüğünü kaydeden Mustafa Üstündağ, "Boş zamanlarımı değerlendirmek için kendime küçük bir atölye kurdum.
Atölye - Dün
Sakarya'da gazaltı ve çelik kaynakçılığı eğitimi verilecek
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) ile Sakarya Üniversitesi (SAÜ) bu ihtiyacı karşılamak için mühendislik ve teknoloji fakülteleri içerisindeki kaynak atölyelerini yetişkinlerin eğitimine açacak.
Atölye - 02.03.2021
Çay'dan kısa kısa
Çay Kaymakamı Mehmet Durgut ve Belediye Başkanı Hüseyin Atlı, ilçedeki Kadın Kooperatifine ait üretim atölyesinde yapılan çalışmaları inceledi.
Atölye - 02.03.2021
Yunus Emre Enstitüsü Azez'deki merkezde 6 sanat atölyesi kuruyor
Yunus Emre Enstitüsü (YEE) Başkanı Prof. Dr. Şeref Ateş, Suriye'nin Azez ilçesinde açtıkları Türk Kültür Merkezinde 6 sanat atölyesi kuracaklarını bildirdi.
Atölye - 02.03.2021
Küçük yaşta başlayan yaban hayatı sevgisini çocuklara da aşılıyor
Ayrıca Özay, çevrim içi atölyelerde topraktan erozyona, ormandan yaban hayatına kadar birçok konuda dersler veriyor.
Atölye - 02.03.2021
Son Dakika | Gıda mühendisliğini bırakıp çocukluk hayali ahşabın peşinden giderek işinin patronu oldu
Son dakika gündem haberi: Çeşitli firmalarda gıda mühendisi olarak çalışan Emre Erbek, çocukluk hayalinin peşinden koşabilmek için görevinden istifa edip Nevşehir'de açtığı atölyede ahşap aksesuar ve hediyelik eşya üretimine başladı.
Atölye - 01.03.2021
Son dakika! Gürpınar'da "Görsel Sanatlar ve Spor Atölyesi Sınıfı" açıldı
Son dakika haber... Van'ın Gürpınar ilçesinde öğrencilerin resim yapma kabiliyetlerinin geliştirilmesi, sanata ve spora olan ilgilerinin artırılması amacıyla "Görsel Sanatlar ve Spor Atölyesi Sınıfı" açıldı.
Atölye - 01.03.2021
Havza'da eğitim yatırımları
Lise binasının inşaatına yaz aylarında başlanacağını belirten Kayan, "Yaklaşık 15 milyona mal olacak mesleki ve teknik lise binamız modern derslik ve atölyeleri ile bölgemizin ve ülkemizin yetişmiş teknik ara eleman ihtiyacını karşılayacak.
Atölye - 28.02.2021
Erkan Can, Güven Kıraç ve Eda Baba "Şişli'de Sanat Online" programının konuğu oldu
"Pandemi sürecinde vahşi hayvanlarla pandemiyi anlattım" Resim çizme merakı hakkında da konuşan Kıraç, şunları kaydetti: "Resme sevgim ve ilgim eskiden beri var. Resim biriktiriyorum param oldukça. Bazen param olmadıkça da, borçlanarak falan resim alıyorum. Sürekli resme yatırım yapıyorum. Çok fazla ressam arkadaşım var. Atölyelerden çıkmam zaten.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Atölye Haberleri | Atölye Haber - Haberler - Atölye haberleri, son dakika atölye haber ve gelişmeleri burada. MEB ile Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanlığı Siber Güvenlik Eğitimi İş Birliği Protokolü imzaladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.3.2021 00:47:54. #1.16#
title