AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI HABERLERİ

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Haberleri

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı haber, Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı - 10.05.2021
HAK-İŞ Genel Başkanı Arslan: "Tedbirlerin merkezine engelli bireyleri yerleştirmeliyiz"
"Engelli bireylerin istatistiklerine ihtiyaç var" Dünya Sağlık Örgütü'ne (DSÖ) göre, dünya nüfusunun yaklaşık yüzde 15'inin bir tür engellilik yaşadığını ve 15 yaş ve üstü yaklaşık 190 milyon engelli bireyin sağlık hizmet ihtiyacı olduğunun altını çizen Başkan Arslan, Türkiye'de TÜİK'in 2011 yılı verilerine göre 4 milyon 882 bin 841 engelli birey olduğunu belirtti. Engelli politikalarına yön verilmesi için engelli bireylere ilişkin istatistiklerin güncel olarak açıklanması gerektiğini kaydeden Arslan, "Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Engelli ve Yaşlı İstatistik Bülteni ise güncel olarak yayımlanmaktadır.
Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı - 09.05.2021
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kars'ta güvenlik toplantısında konuştu: (2)
Kovid-19 vakası sayısının 63 bin civarından aşağıya doğru inişe geçtiğini anımsatan Soylu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bugün geldiğimiz nokta 18 bin civarında. Milletimizin yapmış olduğu büyük bir fedakarlıkla rakamlar 63 binden 18 bine inmiş durumdadır. Bu sahada da görülüyor zaten. Hastanelerde, yoğun bakım ünitelerinde tüm rakamlar da net ve açık olarak ortadadır. Çünkü mutasyonun oluşturduğu yeni ivme, milletimiz ve bizi endişeye sevk etmişti ve Türkiye'nin her tarafında şehirlerin giriş ve çıkışlarında, ana caddelerde tüm denetimlerimiz büyük bir anlayışla devam etmektedir. Günde ortalama 100 bin kolluk gücümüz, jandarma ve polisimiz, sadece genel asayiş, narkotik, terörle mücadelenin dışında, diğer yaptığı işler dışında, salgın denetimi gerçekleştirmiştir." "Vefa Sosyal Destek Grubu, vatandaşları yalnız bırakmıyor" Bu süreçte vatandaşları yalnız bırakmadıklarını anlatan Soylu, "21 milyon 65 yaş üstü büyüğümüze Vefa Sosyal Destek Gruplarımızla birlikte ulaşılmaktadır. Onlar yalnız bırakılmamaktadır ve dünyanın hiçbir yerinde böyle bir operasyon söz konusu değildir. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığımız, zaten vatandaşlarımızı ekonomik açıdan yalnız bırakmamak için ellerinden geleni yapıyor.
Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı - 03.05.2021
Nusaybin'de ihtiyaç sahibi ailelere 1100 lira yardım yapılacak
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından "Tam Kapanma Sosyal Yardım Programı" kapsamında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarınca (SYDV) salgın nedeniyle dönemsel ihtiyaç sahibi olduğu değerlendirilen hanelere yönelik, başvuruya gerek olmaksızın yapılacağı belirtildi.
Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı - 01.05.2021
Cumhurbaşkanlığı Atama Kararları Resmi Gazete'de yayımlandı
Resmi Gazete'de yayımlanan kararda, 'Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın bölünmesiyle kurulan 'Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı' ile 'Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na bakan yardımcıları ataması yapıldı.
Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı - 29.04.2021
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı kreşler, kısıtlamadan muaf olanların çocukları için açık olacak
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, tam kapanma döneminde Bakanlığa bağlı özel kreş ve gündüz bakımevleri ile özel çocuk kulüplerinin faaliyetlerinin, sadece kısıtlamalardan muaf olanların çocuklarının bakım ve gözetim ihtiyaçlarının güvenli bir ortamda sağlanabilmesi amacıyla...
Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı - 28.04.2021
Bursa'da boşanma aşamasındaki eşini bıçakla öldüren sanık yargılanıyor
Bursa 3. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanık Osman Cenk K. (44), Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı. Taraf avukatları ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı avukatı ve maktul Serpil K'nin bazı yakınları ise mahkeme salonunda hazır bulundu.
Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı - 28.04.2021
Bursa'da 5 yaşındaki oğlunu boğduğu iddiasıyla tutuklanan futbolcu yargılanıyor
Bursa 16'ncı Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanık Cevher Toktaş (34), Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı. Sanık avukatları ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı avukatı ise mahkeme salonunda hazır bulundu.
Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı - 27.04.2021
Diyarbakırlı kadınlar 65 yaş üstü kronik hastalara ramazan menüsü hazırlıyor
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde, kadınların sosyal hayatta daha aktif olması ve meslek edinmesi amacıyla hizmet veren merkez, ilçedeki vatandaşlara da destek sunuyor.
Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı - 25.04.2021
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından "23 Nisan" açıklaması
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, devlet koruması altındaki bir çocuğun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda koltuğun devredilmesi ile ifşa edildiği eleştirilerine ilişkin, "Riskli grupta olmayan çocuklarımızla olan etkinliklerimiz ve görsellerimiz öteden beri paylaşılagelmektedir.
Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı - 23.04.2021
KDK'nin tavsiye kararıyla iş müfettiş yardımcılığı mülakat sınavı sonuçları açıklandı
Kamu Denetçiliği Kurumunun (KDK) tavsiye kararıyla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca Nisan 2018'de yapılan iş müfettiş yardımcılığı mülakat sınavının sonuçları ilan edildi.
Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı - 22.04.2021
Bursa'da 10 yıl sonra aydınlatılan kadın cinayetinin sanığına müebbet hapis cezası verildi
Bursa 7. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya tutuklu sanık Bülent Ç, cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı. Sanık avukatı ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı avukatı mahkeme salonunda hazır bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Haberleri | Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Haber - Haberler - Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı haberleri, son dakika aile ve sosyal hizmetler bakanlığı haber ve gelişmeleri burada. SİVAS'TA HUZUREVİ VE SEVGİ EVLERİ'NE BAYRAM SEVİNCİ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.5.2021 17:06:23. #1.15#

title