Adalar Haberleri

Adalar haber, Adalar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adalar 3.6.2020
Son dakika haber: Emlak Konut GYO'dan "düşük peşinatlı, 3. yılda taksit ödemeli" kampanya
"Ülkemizin gücüne güveniyoruz, çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele sürecinde gerekli önlemleri alarak çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, "Dünya çapındaki Kovid-19 salgını nedeniyle kritik bir dönemden geçiyoruz. Ülkemiz bu dönemi, aldığı etkili kararlar ve güçlü sağlık altyapısıyla başarılı şekilde yönetiyor. Alınan önlemler ve vatandaşlarımızın duyarlı yaklaşımıyla yeni normale geçiş yapıyoruz." ifadelerini kullandı. Emlak Konut GYO olarak, ülkenin gücüne ve yarınlarına güvendiklerini ve çalışmaları kararlılıkla, hız kesmeden sürdürdüklerini aktaran Gedikli, "Vatandaşlarımızın bize olan güvenini hissediyoruz. Bu güvenin verdiği azim ve inançla 'Hayallerini Erteleme Türkiye' diyor ve ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızın hayalini mümkün hale getiriyoruz." değerlendirmesinde bulundu. "Üçüncü yılın başında yüzde 15'lik ara ödeme yapılıyor" Hakan Gedikli, hayata geçirdikleri her projede sağlam, güvenli, sosyal alanları ve yeşilin farklı tonları ile bütünleşen yaşam alanları sunduklarını ifade ederek, şunları kaydetti: "Emlak Konut olarak insan ve çevre odaklı mekanlar tasarlamaya, hayata geçirmeye devam edeceğiz. Kampanyanın detaylarını da şu şekilde özetleyebiliriz; taksit ödemelerine 3. yılda başlayan vatandaşlarımız, yüzde 5 peşinatla ve yüzde 10 indirimle ev sahibi olabiliyor. Örneğin, 500 bin TL değerindeki eve yüzde 10 indirimle, 450 binTL'ye sahip oluyorlar. Bu indirimli fiyat üzerinden sadece yüzde 5 peşinat, yani 22 bin 500 TL ödeyerek isterlerse hemen evlerine taşınabiliyorlar. Taksit ödemelerine ise üçüncü yılda başlıyorlar. Üçüncü yılın başında yüzde 15'lik yani 67 bin 500 TL ara ödeme yapılıyor ve taksit ödemeleri başlıyor. Kampanyamızla ilgilenen ve ev sahibi olmak isteyen tüm vatandaşlarımız web sitemizden, çağrı merkezimizden ayrıntılı bilgi alabilir veya gerekli tüm tedbirleri aldığımız satış ofislerimizi ziyaret edebilirler. Bu büyük fırsatın vatandaşlarımız tarafından ilgiyle karşılanacağına inanıyoruz." Kampanyaya dahil olan projeler Öte yandan açıklamaya göre, kampanyaya dahil olan projeler şöyle belirlendi: "Avangart İstanbul, Avrupark Hayat, Başkent Emlak Konutları, Büyükyalı İstanbul, Cer İstanbul, Düşler Vadisi, Ebruli Ispartakule, Evora İzmir, Evora Denizli, Gebze Emlak Konutları 3. Etap, Göl Panorama Evleri, İdealist Cadde, İstmarina, Karat 34, Koordinat Çayyolu, Köy Zekeriyaköy, Merkez Ankara, Nidapark İstinye, Nidapark Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Temaşehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent, Semt Bahçekent, Validebağ Konakları ve Yeniköy Konakları İstanbul.
RESİMLERLE GÜNDEMİ
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Milletvekilliği düşürülen CHP'li Berberoğlu cezaevine gönderildi
Milletvekilliği düşürülen CHP'li Berberoğlu cezaevine gönderildi
Cahit Zarifoğlu'nun kızı babasını anlattı
Cahit Zarifoğlu'nun kızı babasını anlattı
İstanbul'da dolunay
İstanbul'da dolunay
İstanbul'da dolunay
İstanbul'da kontrollü normale dönüş
İstanbul'da kontrollü normale dönüş
İstanbul'da kontrollü normale dönüş
İstanbul'da kontrollü normale dönüş
İstanbul'da kontrollü normale dönüş
Adalar 2.6.2020
Gökçeada-Kabatepe feribot hattında günde 6 sefer yapılacak
Çanakkale Boğazı ile adalar hattında deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ AŞ'den verilen bilgiye göre, koronavirüs tedbirleri kapsamında önce haftada 5 güne düşürülen, normalleşme sürecinde de her gün olarak güncellenen arabalı vapur seferlerinin saatlerinde değişikliğe gidildi.
Adalar 2.6.2020
1 Haziran 2020 Haberleri
1 Haziran 2020 Manşet Haberleri.
Adalar 1.6.2020
Salda Gölü, ziyarete açıldı
BURDUR'un Yeşilova ilçesindeki 'Türkiye'nin Maldivleri' olarak bilinen Salda Gölü, normalleşme süreci kapsamında ziyarete açıldı. Ziyaretçiler, jandarma ekiplerince ateş ölçümü, maske ve sosyal mesafe kontrolü yapılarak bölgeye alındı.  Koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında, yaklaşık 2 aydır kapalı tutulan 'Türkiye'nin Maldivleri' olarak bilinen Salda Gölü ve çevresi, bugün normalleşme süreci kapsamında yeniden ziyarete açıldı. Ziyaretçiler, jandarma ekiplerince ateşleri ölçülerek bölgeye alınırken, ayrıca maske takma zorunluluğu ve sosyal mesafe kuralı da hatırlatıldı. Ziyaretçiler Beyaz Adalar bölgesindeki tek giriş noktasından içeri alındı.
Adalar 1.6.2020
"Türkiye'nin Maldivleri" Salda Gölü kontrollü olarak ziyarete açıldı
Ziyaretçiler ateşleri ölçüldükten sonra sosyal mesafe kuralı ve maske takma zorunluğuyla gölün doğal güzelliğinin en iyi izlendiği Beyaz Adalar bölgesine tek girişten alındı.
Adalar 30.5.2020
Son dakika haber... ADALAR'A GİRİŞ VE ÇIKIŞ KISITLAMASI 1 HAZİRAN'DA SONA ERİYOR
Son dakika habere göre KORONAVİRÜSLE mücadele kapsamında alınan karar doğrultusunda giriş ve çıkışlara kısıtlama getirilen Adalar'da 1 Haziran itibarıyla alınan tedbirler sona eriyor.
Adalar 30.5.2020
Adalar'a giriş-çıkış kısıtlaması yarın sona eriyor
Adalar Kaymakamlığı, korona virüs ile mücadele kapsamında 26 Nisan saat 00.00 itibarıyla başlayan ilçeye giriş ve çıkışların kısıtlanma kararının, 31 Mayıs'ta saat 00.00'da sona ereceğini duyurdu.
Adalar 30.5.2020
Adalar'a giriş ve çıkış kısıtlaması 1 Haziran'da sona eriyor
KORONAVİRÜSLE mücadele kapsamında alınan karar doğrultusunda giriş ve çıkışlara kısıtlama getirilen Adalar'da 1 Haziran itibarıyla alınan tedbirler sona eriyor.
Adalar 30.5.2020
ADALAR'A GİRİŞ VE ÇIKIŞ KISITLAMASI 1 HAZİRAN'DA SONA ERİYOR
KORONAVİRÜSLE mücadele kapsamında alınan karar doğrultusunda giriş ve çıkışlara kısıtlama getirilen Adalar'da 1 Haziran itibarıyla alınan tedbirler sona eriyor.
Adalar 30.5.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM-TEKRAR
'KAFEYE GELİP OTURAN OLUR MU? BİLMİYORUM' Kentte adalar olarak bilinen Porsuk Çayı kenarında kafe sahibi olan Hüseyin Yalaman, koronavirüs ile mücadele de alınan tedbirlere sonuna kadar uyacaklarını söyledi.
Adalar 30.5.2020
ABD'de lise öğrencilerinden jet skili mezuniyet töreni
Dünyayı etkisi altına alana koronavirüs salgını bir çok alışkanlıkları değirtirmeye devam ediyor. Salgının merkez üssü ABD'nin Florida eyaletindeki adalar grubu Florida Keys'in bir parçası olan Key West'te bir lise, su üzerinde, öğrencilerin jet skiler üzerinde olduğu bir mezuniyet töreni düzenledi.
Adalar 30.5.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
'KAFEYE GELİP OTURAN OLUR MU? BİLMİYORUM' Kentte adalar olarak bilinen Porsuk Çayı kenarında kafe sahibi olan Hüseyin Yalaman, koronavirüs ile mücadele de alınan tedbirlere sonuna kadar uyacaklarını söyledi.
Adalar 29.5.2020
Bozcaada feribot seferleri haftada üç güne çıkarıldı
Çanakkale Boğazı ile adalar hattındaki deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ A.
Adalar 29.5.2020
Gökçeada-Kabatepe feribot seferleri haftada yedi güne çıkarıldı
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında haftada beş güne düşürülen Gökçeada ile Kabatepe arasındaki feribot seferleri yedi güne çıkarıldı. Çanakkale Boğazı ile Adalar hattındaki deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ AŞ'den yapılan açıklamaya göre, koronavirüs tedbirleri kapsamında feribot seferlerindeki planlamada değişikliğe gidildi.
Adalar 28.5.2020
Araştırma: Salgın sonrası kentler yeniden tasarlanacak
Firma tarafından yapılan ve metrekareye düşen insan sayısından kent dokusu özelliklerine kadar farklı parametreleri değerlendiren analize göre yaşam ve mekan koşulları virüsün yayılmasını hızlandırıyor.  Urbanist Architecture'ın kurucusu ve kentsel tasarım uzmanı Ufuk Bahar, İstanbul'daki en yüksek enfeksiyon oranlarının benzer konut tipolojilerine ve kent dokusuna sahip ilçelerde bulunduğuna dikkat çekti ve ekledi: "Covid-19 salgınının sadece İstanbul'da değil tüm dünyada ağır sanayiye yakın olan bölgelerde hızla arttığı bir gerçek. Bu ilçeler arasında Bahçelievler, Esenyurt, Bağcılar, Kartal, Şişli ve Avcılar yer alıyor. Öte yandan Adalar, Şile ve Beşiktaş ilçelerinde de vaka sayısı / nüfus oranı istatistiklerinin yüksek olduğunu gözlemliyoruz.
İmsak03:28
Öğle13:08
İkindi17:07
Akşam20:40
Yatsı22:28
Şu an buradasınız: Adalar Haber, Adalar Son Dakika Haberleri - Haberler - Adalar haber sayfamızda Adalar haberleri okuyabilir, Adalar son dakika haberleri ve güncel Adalar gelişmelerini görebilirsiniz. Koronavirüs vakası kalmayan Marmara Adalar, tatil sezonuna hazır.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.6.2020 04:31:18. #1.15#
title