Ziraat Mühendisi Haberleri

Ziraat Mühendisi haber, Ziraat Mühendisi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ziraat Mühendisi - 12.01.2021
'Küresel ısınma sayesinde böcekleri yemeye başlayacağız'
Ziraat Mühendisi Ferdan Çiftçi, küresel ısınmanın daha da artacağını, ısınmanın etkisiyle böcek ekosisteminin değişeceğini söyledi.
Ziraat Mühendisi - 30.12.2020
Yöneticilik kariyerini bırakıp devlet desteğiyle kurduğu serada sebze üretiyor
Çanakkale'de bir firmada yöneticilik yaparken işini bırakıp seracılığa başlayan ziraat mühendisi, bazı arazi sahipleriyle ortak çalışarak 5 yıldır domates, salatalık, biber ve marul üretiyor.
Ziraat Mühendisi - 16.12.2020
TİGEM 145 personel alacak
Tarım ve Orman Bakanlığı, TİGEM'in taşra teşkilatında yer alan 17 işletme müdürlüğüne 145 personel alımı yapılacağını açıkladı. Konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Ziraat mühendisi, veteriner hekim, tekniker ve teknisyenden oluşan 145 kişilik alıma başvuruda bulunmak için taşınması gereken şartlar şu şekildedir; fakültelerin/yüksekokulların/meslek liselerinin veya denkliği Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış yurtiçi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının pozisyonu belirtilen bölümlerinden mezun olmak.
Ziraat Mühendisi - 16.12.2020
Dijital Tarım Pazarı üreticinin yüzünü güldürdü
- "Üretici parasını nakit alıyor" Dijital ortamda ürün satın alan bir firmanın sahibi olan ziraat mühendisi Aziz Öztürk de dijital tarımda her şeye ulaşmanın daha kolay olduğunu bildirdi.
Ziraat Mühendisi - 02.12.2020
Samsun'dan kısa kısa
Ladik Ziraat Odasından güz dönemi hububat ekimi açıklaması Ladik Ziraat Odasında görevli ziraat mühendisi Yunus Dal, ilçede görülen kuraklığın ardından gelen yağışla güz dönemi ekimi yapacak çiftçiler için toprağın uygun hale geldiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ziraat Mühendisi Haberleri | Ziraat Mühendisi Haber - Haberler - Ziraat Mühendisi haberleri, son dakika ziraat mühendisi haber ve gelişmeleri burada. İzmir Doğal Yaşam Parkı yeni yüzüyle salgın sonrasına hazır.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 17:07:28. #1.14#
title