Üsküdar Haberleri

Üsküdar haber, Üsküdar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Üsküdar - 21.10.2020
Can Dündar'ın mal varlıklarına el koyma kararına itiraz reddedildi
Kaçak olan sanığa ait menkul ve gayrimenkullere CMK 247. ve 248. maddeleri uyarınca orantılı olarak el konulmasına da karar veren heyet, böylece sanığa ait olduğu tespit edilen Ankara'nın Çankaya ilçesi Kültür Mahallesi'ndeki bağımsız bölüm, Dikmen Mahallesi'ndeki bağımsız bölüm, Muğla'nın bodrum ilçesindeki ana taşınmaz ve Üsküdar Çengelköy Mahallesi'ndeki ana taşınmazlara CMK'nın 128.
Üsküdar - 21.10.2020
Hasan Nail Canat, Eyüpsultan'daki kabri başında anıldı
Yaklaşık 40 yılını tiyatro sanatına adayan Canat'ın ismi İstanbul Bağcılar'da bir kültür merkezine, Üsküdar Altunizade Kültür Merkezi'nin sahnesine, Kahramanmaraş Elbistan'da anfi tiyatroya, Eyüpsultan Rami'de bir sanat akademisine verildi.
Üsküdar - 19.10.2020
Üsküdar'da su kesintisi
Üsküdar'ın bazı mahallelerinde yarın su kesintisi yapılacak.
Üsküdar - 18.10.2020
Hentbol: Toplu sonuç
Hentbol Kadınlar Süper Lig'in dördüncü haftasına 5 maç oynandı.
Üsküdar - 16.10.2020
Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ortak basın toplantısında konuştu Açıklaması
Zelenskiy, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Üsküdar'daki Vahdettin Köşkü'nde heyetler arası görüşmenin ardından düzenlenen ortak basın toplantısında konuştu.
Üsküdar - 16.10.2020
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE UKRAYNA DEVLET BAŞKANI ZELENSKİ BASIN AÇIKLAMASI
Kamera: Harun UYANIK / İstanbul DHA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ortak basın toplantısı düzenledi.  Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski Üsküdar'da bulunan Vahdettin Köşkü'nde ikili ve heyetler arası görüşmelerin ardından ortak basın toplantısı düzenlendi.
Üsküdar - 16.10.2020
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy başkanlığındaki heyetler arası görüşme sona erdi
Üsküdar'daki Vahdettin Köşkü'nde yapılan heyetler arası görüşme, 1 saat 15 dakika sürdü.
Üsküdar - 16.10.2020
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy'nin baş başa görüşmesi sona erdi
Üsküdar'daki Vahdettin Köşkü'nde yapılan görüşme 1 saat 45 dakika sürdü.
Üsküdar - 16.10.2020
Emlak Katılım Avcılar, Metrokent ve Maslak şubelerini hizmete açtı
"Şubeleşme çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, şube ağını genişleterek müşterilerine ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerini sunmayı hedeflediklerini dile getirdi. Bayraktar, "Türkiye'nin hemen hemen her noktasında şubelerimizle yer almayı istiyor, bu doğrultuda şubeleşme çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Müşterilerimize bulundukları lokasyonlarda ulaşmayı amaçlamakla birlikte yaptığımız yatırımla da yerel ekonomiye ve istihdama katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu bağlamda İstanbul'da hizmete sunduğumuz Avcılar, Metrokent ve Maslak şubelerimizin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı. Emlak Katılım'ın şube ağını genişletmesinin yanı sıra dijital kanallarını geliştirmek için de çalışmalar yürüttüğünü belirten Bayraktar, şunları kaydetti: "Bir dijital bankacılık hizmeti olan e-şube sayesinde müşterilerimiz, şubeye gitmeden tamamen dijital kanal üzerinden hesap açabiliyor ve ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerine kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Genişleyen şube ağımız ve e-şubemizle ülkemizin istisnasız her köşesini kapsamayı ve müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlıyoruz." Öte yandan, açıkalamaya göre, Emlak Katılım; Merkez (Ataşehir), Fatih, İkitelli, Ümraniye, Erenköy, Laleli, Sultanbeyli, Bağcılar, Pendik, Altunizade, Beykent, Güneşli, İmes, Merter, Üsküdar, Avcılar, Metrokent, Maslak, Gebze, Ankara, Ankara (Ostim), Aksaray, Bursa, Bursa Yıldırım, İzmir, İzmit, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Samsun, Kayseri, Rize, Adana, Konya, Konya Büsan ve Antalya şubeleriyle hizmet vermeye devam ediyor.
Üsküdar - 16.10.2020
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski ile görüştü
Harun UYANIK / İstanbul, DHA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ile görüştü. Üsküdar'da bulunan Cumhurbaşkanlığı Vahdettin Köşkü'ndeki görüşme saat 15.
Üsküdar - 16.10.2020
Son dakika gündem: Cumhurbaşkanı Erdoğan Vahdettin Köşkü'nde
Harun UYANIK / CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan Vahdettin Köşkü'ne geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan öğlen saatlerinde Üsküdar Kısıklı'daki konutundan çıkarak Vahdettin Köşkü'ne geçti.
Üsküdar - 16.10.2020
Hentbol: Haftanın programı
Türkiye Hentbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın programı şöyle: Kadınlar Süper Lig 18 Ekim Pazar: 13.00 Elazığ Sosyal Yardımlaşma-Anadolu Üniversitesi (Elazığ Yakup Kılıç) 15.00 Kastamonu Belediyespor-Konyaaltı Belediyespor (Atatürk) 16.00 Görele Belediyespor-Aksaray Belediyespor (Görele İlçe) 16.00 Üsküdar Belediyespor-Sivas Belediyespor (Çamlıca) 16.
Üsküdar - 15.10.2020
Prof. Dr. Ali Şükrü Çoruk, "Modernleşme Sürecinde İstanbul"u anlattı Açıklaması
Çoruk, Osmanlı'nın Batı'ya olan ilgisinin Karlofça Antlaşması ile başladığına dikkati çekerek, şöyle devam etti: "Bunun karşılığında bizde Lale Devri başlar. Sadabat başta olmak üzere pek çok yerde gezme, eğlenme mekanlarının açılması bizde Avrupai manada sosyal yaşama örnek gösterilebilir. Lale Devri'ndeki Batılılaşma elbette belli teknik ve sosyal alanlarda oldu. Lale Devri'nde önemli bir hususta paradigmanın değişimiyle şehircilik anlayışıdır. Avrupa'da bu dönemde şehirlerin merkezleri kutsal yerler olmaktan çıkıyor. Bizde klasik dönemde ise şehirlerin merkezi ibadet yerleridir. İstanbul'da da selatin camilerdir. Her yol camilere çıkar. Cami sadece bir ibadet yeri değil, aynı zamanda toplanma yeridir. Bazı görüşmelerin yapıldığı, etrafında pazarların kurulduğu, ticaretin yapıldığı yerlerdir." "Lale Devri'nde yeni meydan fikriyle tesis ettiğimiz alanlar çeşme çevreleri oldu" Modernleşmeye bağlı toplanma yerlerinin zamanla değiştiğini açık alanlardan çıkarak, artık AVM gibi kapalı alanların oluştuğunu aktaran Çoruk, "18. yüzyılda Lale Devri'nde artık Avrupa'dan gelen yeni meydan fikriyle tesis ettiğimiz alanlar çeşme çevreleri oldu. Başta Sultanahmet Çeşmesi, Tophane ve Üsküdar'daki çeşme olmak üzere Lale Devri'nde 3 büyük çeşme yapıldı.
Üsküdar - 14.10.2020
İstanbul Valiliği, "Aileler Üniversitede Projesi" kapsamında iş birliği protokolü imzaladı
İstanbul Valiliği ile Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi arasında, "Aileler Üniversitede Projesi" kapsamında iş birliği protokolü imzalandı.
Üsküdar - 14.10.2020
Emlak Katılım Aksaray'da ilk şubesini açtı
Emlak Katılım; Merkez (Ataşehir), Fatih, İkitelli, Ümraniye, Erenköy, Laleli, Sultanbeyli, Bağcılar, Pendik, Altunizade, Beykent, Güneşli, İmes, Merter, Üsküdar, Gebze, Ankara, Ankara (Ostim), Aksaray, Bursa, Bursa Yıldırım, İzmir, İzmit, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Samsun, Kayseri, Rize, Adana, Konya, Konya Büsan ve Antalya şubeleriyle hizmet vermeye devam ediyor.
Üsküdar - 13.10.2020
ÜSKÜDAR'DA ÖNCE ŞİMŞEK ARDINDAN SAĞANAK
Haber: Gülseli KENARLI -Kamera: Mertcan ÖZTÜRK / İstanbul DHAÖnce şimşek çaktı ardından sağanak yağmur bastırdı, Üsküdar Meydanı'nda bulunanlar koşarak sığınacak yer aradı.
Üsküdar - 12.10.2020
Hentbol: Kadınlar Süper Lig
Hentbol Kadınlar Süper Lig'in 3. haftasında Üsküdar Belediyespor, deplasmanda Aksaray Belediyespor'u 40-18 yendi.
Üsküdar - 12.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 12 Ekim 2020
3- Hentbol Kadınlar Süper Lig'in 3. haftası Aksaray Belediyespor-Üsküdar Belediyespor maçıyla tamamlanacak.
İmsak05:52
Öğle12:54
İkindi15:51
Akşam18:21
Yatsı19:40
İstanbul Avrupa
Yönetmen Polaroid
Tür Drama
İstanbul Avrupa
Yönetmen Tek Başına
Tür Gerilim
İstanbul Avrupa
Yönetmen Bir Psikopatın Günlüğü
Tür Korku
İstanbul Avrupa
Yönetmen Ölü Nöbeti
Tür Korku
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Üsküdar Haber, Üsküdar Son Dakika Haberleri - Haberler - Üsküdar haber sayfamızda Üsküdar haberleri okuyabilir, Üsküdar son dakika haberleri ve güncel Üsküdar gelişmelerini görebilirsiniz. Son dakika haber | Korona virüse karşı karvakrol hamlesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 19:01:57. #1.15#
title