Turabi Haberleri

Turabi haber, Turabi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Turabi 18.4.2020
Güneydoğu'daki işletmelere "Esnaf Destek Paketi" güç kattı
Adıyaman Şoförler Odası Başkan Vekili ve nakliyeci Turabi Bayır ise Halkbank'ın sağladığı kredi imkanından kolayca yararlandığını belirterek, "Bankadan herhangi bir kefil istenmedi.
Turabi 12.3.2020
Cem Şahan'a fenomen ve ünlü isimlerden destek!
Ya Da Öldür isimli şarkının klibi youtube üzerinde 200.000i geçmiş durumdayken Cem Şahan ve Ayça Gürsaçer ünlü isimler tarafından da desteklendi. Seda Sayan'ın yanı sıra Tarık Mengüç, Bülent Serttaş, Safiye Soyman ve ayrıca ünlü fenomenlerden Fatih Bulut ile birlikte Selin Ciğerci, Turabi ve Veysel Mutlu paylaşımlarıyla Cem Şahan'a destek verdi.
Turabi 11.3.2020
İran'da koronavirüsle etkin mücadele edilemiyor
Kalabalık ortamlardan uzak durduğunu dile getiren Tahranlı Emir Muhtar Turabi de "Eve aldığım her şeyi önce dezenfekte ediyorum.
Turabi 25.2.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, AP Dış İlişkiler heyetini kabul etti
TBMM'deki görüşmede, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz, CHP İstanbul Milletvekilleri Sibel Özdemir ve Özgür Karabat, CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, CHP Kırklareli Milletvekili Turabi Kayan da yer aldı.
Turabi 17.2.2020
Kültür Akademisi'nde yeşeren kültür
Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kültür Şube Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ve Bursalı sanatseverler tarafından büyük bir ilgiyle izlenen Kültür Akademisi Sanat Seminerleri birbirinden değerli konukları ağırladı.
Turabi 30.1.2020
Bestekar Amir Ateş'in hayatı ve eserleri kitapta toplandı
Kuveyt Türk'ten yapılan açıklamaya göre, gelecek kuşaklara kaynak eserler bırakmak amacıyla yayımlanan eser, Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Türk Din Musikisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi ile Neyzen Ali Osman Alaca tarafından kaleme alındı.
Turabi: Aşık Reyhani anıldıTurabi 18.1.2020
Turabi 23.12.2019
Mevlana, Şeb-i Arus etkinliğiyle anıldı
TASAVVUF MUSIKİSİ ESERLERİ VE ŞİİRLER Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi'nin şefliğinde Mustafa Talha Savaş'ın sunumu ve şiirleriyle gerçekleştirilen Şeb-i Arus konserinde, Mevlana'nın kardeşlik felsefesine uygun Tasavvuf Musıkisi'nin en güzide eserleri seslendirildi.
Turabi 22.12.2019
Aksaray Üniversitesi mehter takımının Ugandalıları ilgi çekiyor
Turizm işletmeciliği bölümü 2. sınıf öğrencisi Ugandalı İsmail Turabi de liseyi Kayseri'de okuduğunu, mehter takımını orada gördüğünü belirtti.
Turabi 4.12.2019
Musiki eğitimiyle ezan, ilahi ve mevlit okuyorlar
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Dini Musiki Bölümü'nde Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Türk Din Musikisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi tarafından dini musiki eğitimi veriliyor.
Turabi 3.12.2019
"Engelliler Günü " kutlandı
Toplantıya; ValiHüseyin Aksoy'un yanı sıra, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bekir Yümnü, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ulvi Yılmaz, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu,Kocaeli Sanayi Odası Genel Sekreteri Memet Barış Turabi,ve Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı Genel Müdürü Hüsnü Bayraktar vemütevelli heyet üyeleri katıldı.
Turabi 20.11.2019
Sudan Halk Kongresi Partisi Genel Sekreteri El Hac tutuklandı
Eski cumhurbaşkanı yardımcısının evi kuşatıldı İslami Hareket liderlerinden merhum Hasan et-Turabi'nin kurucusu olduğu Sudan Halk Kongresi'nden bir başka isim de güvenlik güçlerinin, partinin Şura Konseyi Başkanı ve devrik Sudan Cumhurbaşkanı Ömer el-Beşir'in yardımcısı İbrahim es-Senusi'nin evini kuşattığını ileri sürdü.
Turabi: CHP'lilere beraat kararıTurabi 14.11.2019
Turabi: CHP'lilere beraat kararıTurabi 14.11.2019
Turabi: CHP'lilere beraat kararıTurabi 14.11.2019
Turabi 5.11.2019
Pendik'te araca saldırıya ilişkin dava
Duruşmaya katılan Ali Turabi Doğanay, "Olayı sosyal medya yoluyla öğrendim.
Turabi 5.11.2019
Hamile kadına dehşeti yaşatan baklavacıların davasına devam edildi
"Gördüğüm manzara karşısında etkilendim" Duruşmada söz alan Ali Turabi Doğanay isimli bir kişi, olayı sosyal medyadan öğrendiğini söyleyerek, "Bir vatandaş olarak gördüğüm manzara karşısında etkilendim.
Turabi 5.11.2019
HAMİLE KADININ BULUNDUĞU ARACA SALDIRI DAVASINDA GİZLİLİK TALEBİNE RET
İstanbul Anadolu 59. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davaya, tutuksuz yargılanan sanık Hüseyin Sel ve müştekilerden Yunus Emre Bahçıvan ile tarafların avukatları katıldı. Duruşmaya katılmak istediğini belirten Ali Turabi Doğanay, "Ben bu olayı basından öğrendim, gördüğüm şiddetten etkilendim, bu nedenle katılma talebinde bulunuyorum" dedi.
Turabi 1.11.2019
Öğrenciler okul bahçesine bowling sahası yaptı
Öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda okul bahçesine bowling sahası yapmaya karar verildiğini dile getiren Eren, şöyle konuştu: "Öğrencilerimiz ile beraber alana ilk önce çizimlerimizi yaptık. Atık şişelerimizden de içerisine su ve kum doldurarak labut oluşturduk. Basket topları veya futbol toplarıyla teneffüslerde burada çocuklar burada atış yapıyor. Şimdi öğrencilerimiz tenefüslerde keyifli zaman geçiriyor. Ayrı zamanda bowlingin çocukların fiziksel gelişimi ve konsantrasyonlarına da katkıda bulanacağına inanıyoruz." Öğrencilerden Ali Turabi Karagöl de güzel vakit geçirmek için böyle bir fikir yürüttüklerini belirterek oluşturduğumuz bowling sahasında da arkadaşlarıyla güzel vakit geçirdiklerini ifade etti.
Turabi 26.9.2019
Silahla yaralama sanığına 4 yıl 2 ay hapis cezası
3. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya sanık Ali Ö. (37), şikayetçi Turabi A.
Turabi 23.9.2019
"Türkiye Keşmir'i BM Genel Kurulu'nda gündeme getirmeli"
Pakistan kontrolündeki Azad Keşmir bölgesinin önde gelen siyasetçilerinden Tüm Partiler Keşmir Konseyi Başkanı Abdül Raşit Turabi, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Keşmir sorununu Birleşmiş Milletler (BM) gündemine getirmesi için çağrıda bulundu.
Turabi 23.9.2019
Avrupa'nın en iyi top modeli seçildi
GENÇ YETENEKLERİ MODA DÜNYASINA KAZANDIRMAK İSTİYORUZ Uzun yıllar Düsseldorf kentinde moda camiasının içinde bulunan Ali Adar, ilk kez düzenlediği yarışma için şunları söyledi: "22 yıldır Düsseldorf'ta moda sektörünün içerisindeyim, epeyce tanınıyorum. Bir yıl önce benzer bir yarışmaya jüri olarak katıldım, yarışmada çok eksikler görmüştüm, ama oradan esinlenerek böyle bir çalışmayı neden ben yapmayayım diyerek başladım. Yedi kişilik bir ekiple bu yarışmayı hazırladık, ilk olmasına rağmen başarılı olduğumuzu düşünüyorum. Amacımız amatör genç yetenekleri moda dünyasına kazandırmaktı." JÜRİDE TANINMIŞ İSİMLER DE VARDI Jüride, Neuss şehrinin tanınmış iş adamlarından Turabi Yıldız, plastik cerrah Dr.
Şu an buradasınız: Turabi Haberleri | Turabi Kimdir - Haberler - Turabi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Turabi kimdir, hayatı ve biyografisi. Amasyalı sanatçılarından Ramazan Bayramı'na özel klip.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.5.2020 19:58:07. #1.14#
title