Sivil Toplum Kuruluşu Haberleri

Sivil Toplum Kuruluşu haber, Sivil Toplum Kuruluşu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sivil Toplum Kuruluşu - Dün
Sivas'ta "Dünya Beyaz Baston Körler Bağımsızlık ve Güvenlik Günü" etkinliği
Vali Salih Ayhan, İl Emniyet Müdürü Burhan Akçay, Sivas Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Duman ve bazı sivil toplum kuruluşu üyeleri, yürüyüşe ellerinde baston ve göz bandıyla gözlerini kapatarak eşlik etti.
Sivil Toplum Kuruluşu - 14.10.2021
Belçika'da bir kişi paylaştığı ırkçı videolar nedeniyle cezaya çarptırıldı
Belçika'daki ayrımcılığa karşı çalışmalar yürüten sivil toplum kuruluşu Unia, konuyla ilgili açıklamasında, daha önce de internetteki nefret söylemleri nedeniyle bazı kişilere cezalar verildiğini ancak ilk kez bu tür video paylaşımları nedeniyle bir kişinin cezaya çarptırıldığını duyurdu.
Sivil Toplum Kuruluşu - 14.10.2021
İsrail askerleri Batı Şeria'da Filistinlilere ait onlarca dükkanı yıktı
Filistinli sivil toplum kuruluşu "Toprak Araştırmalar Merkezi"nin ekim ayı başında yayımladığı raporunda, İsrail'in, işgalin başladığı tarih olan 1967'den bu yana Batı Şeria ve Doğu Kudüs'te Filistinlilere ait 11 bin 900 evi yıktığı, 73 bin kişiyi ise yerinden ettiği belirtilmişti.
Sivil Toplum Kuruluşu - 13.10.2021
Son dakika haber: "Halikarnas Balıkçısı" ölümünün 48'inci yılında Bodrum'da anıldı
Etkinliğe, Halikarnas Balıkçısı'nın torunu Sibel Kabaağaçlı'nın yanı sıra, Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun ile öğrenciler, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Sivil Toplum Kuruluşu - 12.10.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 13 Ekim 2021
(Ankara/13.00) 4- AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Valiliği ziyaret edecek, sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle istişare toplantısı yapacak.
Sivil Toplum Kuruluşu - 11.10.2021
GÜNDEM / 11 Ekim 2021
(Ankara/14.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Yalova Üniversitesi 2021-2022 Akademik Yılı Açılış Töreni'ne, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileriyle İstişare Toplantısı'na ve AK Parti Yalova İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılacak, Valilik, Belediye ve AK Parti İl Başkanlığına ziyarette bulunacak.
Sivil Toplum Kuruluşu - 10.10.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 11 Ekim 2021
(Ankara/11.00/14.00) YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Yalova Üniversitesi 2021-2022 Akademik Yılı Açılış Töreni'ne, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileriyle İstişare Toplantısı'na ve AK Parti Yalova İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılacak, Valilik, Belediye ve AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret edecek.
Sivil Toplum Kuruluşu - 09.10.2021
Doğal taş proje yarışması ödülleri Efes Antik Kenti'nde sahiplerini buldu
Gülle, şunları kaydetti: "300 binden fazla istihdam üreten doğal taş sektörü, ülkemizin tanıtımına sağladığı katkıyla da büyük önem taşıyan bir sektör. Vatikan'daki bazı bazilikalarda sütun ve kaplamalar Afyon İscehisar mermeridir, ABD'de Beyaz Saray'da yetkililerin basın açıklamaları yaptıkları alanda kullanılan mermer Elazığ Vişne'dir, Alman Parlamentosu, Fransa Parlamentosu, ABD Temsilciler Meclisi, Disneyland ve sayısız önemli mekan Türk mermerleriyle süsleniyor." Ege Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya, ihracatı bu yıl sonunda 6 milyar dolara ulaştırmayı hedeflediklerini belirterek, "Madencilik sektöründeki 16 sivil toplum kuruluşu olarak 'inadına üretim, inadına ihracat' sloganıyla güçlerimizi birleştirdik.
Sivil Toplum Kuruluşu - 08.10.2021
Darüşşafaka Lisesi'nden Liseler Arası Üç Adım Mektup Yarışması'
158 yıllık köklü tarihi ve Türkiye'nin eğitim alanındaki ilk sivil toplum kuruluşu olma özelliği de taşıyan Darüşşafaka, temel prensipleri çerçevesinde düşünen, sorgulayan, özgüvenli, topluma karşı sorumluluklarının bilincinde lider bireyler yetiştirmeye devam ediyor.
Sivil Toplum Kuruluşu - 08.10.2021
Kocaeli'de "Spor Şurası ve Çalıştayı" düzenlenecek
"Kocaeli Spor Master Planı" çalışmalarına altlık oluşturmak, kentin ihtiyaçlarını ortak akılla belirlemek ve elde edilecek çıktıların aksiyona dönüşmesini sağlamak amacıyla yapılacak çalıştaya, Kocaeli Valiliği, Kocaeli Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Kocaeli Kent Konseyi yetkilileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, spor yöneticileri, antrenörler, sporcular ve sporcu aileleri katılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sivil Toplum Kuruluşu Haberleri | Sivil Toplum Kuruluşu Haber - Haberler - Sivil Toplum Kuruluşu haberleri, son dakika sivil toplum kuruluşu haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haber: Cevat Şakir Kabaağaçlı namı diğer Halikarnas Balıkçısı 48. ölüm yıl dönümünde anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 10:01:10. #1.15#

title