SİNOP ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Sinop Üniversitesi Haberleri

Sinop Üniversitesi haber, Sinop Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sinop Üniversitesi - 11.9.2020
Sinop Üniversitesinde bazı bölümlerde dersler yüz yüze yapılacak
Sinop Üniversitesi Rektörlüğü, 2020-2021 eğitim öğretim yılı güz dönemi için bazı bölümlerde yüz yüze eğitim yapılacağını bildirdi.
Sinop Üniversitesi - 26.8.2020
Sinop Üniversitesi "En iyi Türk üniversiteleri" listesinde
Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nihat Dalgın, İspanya merkezli Scimago Araştırma Kurumu tarafından yayımlanan "2020 yılı En iyi Türk üniversiteleri" raporunda üniversite olarak 14. sırada yer aldıklarını bildirdi.
Sinop Üniversitesi - 22.7.2020
Sinop Üniversitesinde 5'incilik sevinci
Devlet üniversitelerinin 2019 yılı uluslararası indeksli yayın performansına göre Sinop Üniversitesi 5'inci sırada yer aldı.
Sinop Üniversitesi - 13.7.2020
Sinop'ta "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" konulu fotoğraf sergisi açıldı
Sinop'ta,"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" dolayısıyla Sinop Üniversitesi, 15 Eylül Gazeteciler Cemiyeti ve Anadolu Ajansı (AA) iş birliğiyle fotoğraf sergisi açıldı.
Sinop Üniversitesi - 24.6.2020
Son dakika haberleri... Sinop'ta üretilen kestane balı tescillenecek
Bu bölgede üretilen kestane balının çok değerli olduğunu vurgulayan Akbaş, Sinop Üniversitesi ve Arıcılar Birliğinin ortak bir çalışma yaptığını dile getirdi.
Sinop Üniversitesi - 5.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 18
'ÇOK EĞLENCELİ BİR UĞRAŞ' Kursa katılan Sinop Üniversitesi İlahiyat Fakültesi 4'üncü sınıf öğrencisi Rümeysa Turan ise el emeğiyle kotralar yaptıklarını ifade ederek, "Sinop'a ilk geldiğimizde vitrinlerde gördüğümüz ve çok beğendiğimiz kotraları şimdi bizler de yapıyoruzö dedi.
Sinop Üniversitesi - 8.1.2020
Bazı üniversiteler bünyesinde yeni fakülte, yüksekokul ve enstitü kuruldu
Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı fakülte, enstitü ve yüksekokul kurulması ve kapatılması ile adlarının değiştirilmesine ilişkin Cumhurbaşkanı kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan karara göre, Çankırı Karatekin Üniversitesine bağlı Diş Hekimliği Fakültesi, Tarsus Üniversitesine bağlı Sağlık Bilimleri Fakültesi, İstanbul 29 Mayıs Üniversitesine bağlı Hukuk Fakültesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesine bağlı Yabancı Diller Yüksekokulu ile Antalya Bilim Üniversitesi, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi, Maltepe Üniversitesi ile Sinop Üniversitesi bünyesinde Lisansüstü Eğitim Enstitüsü kuruldu.
Sinop Üniversitesi - 8.12.2019
Üniversite öğrencilerine 'hamsi'li motivasyon
Sinop Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Yerleşkesi'nde 6'ıncı Hamsi Şenliği düzenlendi.
Sinop Üniversitesi - 8.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ-3
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Otellerden görüntü Pistlerden görüntü Telesiyejlerden görüntü HABER-KAMERA: Murat KÜÇÜK/BOLU, ============================= Üniversite öğrencilerine 'hamsi'li motivasyon Sinop Üniversitesi'nde moral ve motivasyon sağlamak amacıyla düzenlenen hamsi şenliğinde, öğrencilere hamsi ikram edildi.
Sinop Üniversitesi - 21.11.2019
Hemşire adayları denizde temizlik yaptı
Sinop Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü'nde eğitim gören bir grup öğrenci, temizlik yapmak amacıyla dalgıçlar eşliğinde denize daldı.
Sinop Üniversitesi - 19.11.2019
Hamsili pilav tarifini, 50 yaşında okuduğu üniversitede anlatıyor
Eskişehir Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden 2016 yılında mezun olan Engin Kan, Sinop Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu'nda öğrenimini sürdürüyor.
Sinop Üniversitesi - 19.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 7
Eskişehir Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun olan Engin Kan, Sinop Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu'nda öğrenimini sürdürüyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sinop Üniversitesi Haberleri | Sinop Üniversitesi Haber - Haberler - Sinop Üniversitesi haberleri, son dakika sinop üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. KUZKA Yönetim Kurulu Sinop'ta toplandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 07:08:31. #1.15#
title