Şereflikoçhisar Haberleri

Şereflikoçhisar haber, Şereflikoçhisar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şereflikoçhisar - Dün
Son dakika haberi... Şereflikoçhisar'da iş yerleri denetlendi
Son dakika haberleri... Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde kontrollü normalleşme döneminin başlamasıyla lokanta, restoran, pastane ve kahvehanelerde denetim yapıldı.
Şereflikoçhisar - 03.03.2021
Şereflikoçhisar'da kontrollü normalleşme sürecinde yeniden açılan iş yerleri dezenfekte ediliyor
Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde kontrollü normalleşme döneminin başlamasıyla yeniden hizmet vermeye başlayan iş yerleri, belediye ekiplerince ücretsiz dezenfekte ediliyor.
Şereflikoçhisar - 02.02.2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi 25 ilçede çiftçilere nohut tohumu dağıtacak
Şereflikoçhisar, Bala ve Haymana ilçelerinde çiftçilere, 8 Şubat'tan itibaren ilk kez kırmızı mercimek tohumu dağıtacak Büyükşehir Belediyesi, nohut tohumu desteği için de çiftçi başvurularını 3-5 Şubat tarihlerinde alacak.
Şereflikoçhisar - 30.01.2021
Başkentin 35 meydanında ücretsiz internet hizmeti verilecek
Ücretsiz internet hizmetinin verileceği meydanların listesi şöyle: "Kızılay Meydanı, Güvenpark, Ulus Meydanı, Sıhhiye, Hacı Bayram Veli, Beşevler Üniversiteler mahali, Batıkent Metro önü, Batıkent Meydan (Atlantis AVM), Adnan Ötüken Parkı (Bahçelievler), Etlik (Adnan Yüksel Caddesi), Etimesgut Tren Garı, Gökkuşağı Yolu, Zafer Çarşısı, Keçiören (belediye önü), Sincan Lale Meydanı, Pursaklar Şehit Salim Akgül Parkı, Akyurt Kent Meydanı, Ayaş Kent Meydanı, Bala Kent Meydanı, Beypazarı Atatürk Parkı, Çamlıdere Kent Meydanı, Çayırhan Kent Meydanı, Çubuk Kent Meydanı, Elmadağ Kent Meydanı, Evren Kent Meydanı, Güdül Kent Meydanı, Haymana Kent Meydanı, İvedik, Kale Meydan, Kalecik Kent Meydanı, Kazan Kent Meydanı, Kızılcahamam (Soğuksu gidişi), Nallıhan Kent Meydanı, Polatlı Kent Meydanı, Şereflikoçhisar Kent Meydanı.
Şereflikoçhisar - 29.12.2020
Son dakika haber... Şereflikoçhisar'da 100 adet kırmızı yanaklı su kaplumbağası ele geçirildi
Edinilen son dakika haberine göre Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinde jandarma ekiplerince bir yolcu otobüsünün bagaj bölümünde, uygun olmayan koşullarda, veteriner sağlık raporu olmaksızın ve sevk irsaliyesiz taşınan 100 adet kırmızı yanaklı su kaplumbağasına el konuldu.
Şereflikoçhisar - 29.12.2020
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit ailesine başsağlığı diledi
Alınan bilgiye göre Erdoğan, dün Şereflikoçhisar'da silah kazası sonucu yaralanarak kaldırıldığı hastanede şehit olan Paltacı'nın ailesine başsağlığı mesajı gönderdi.
Şereflikoçhisar - 29.12.2020
MSB: "Ankara / Şereflikoçhisar bölgesinde, 28 Aralık 2020 tarihinde meydana gelen silah kazası sonucu, bir kahraman silah arkadaşımız yaralanmış ve...
MSB: "Ankara / Şereflikoçhisar bölgesinde, 28 Aralık 2020 tarihinde meydana gelen silah kazası sonucu, bir kahraman silah arkadaşımız yaralanmış ve sevk edildiği hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur.
Şereflikoçhisar - 29.12.2020
MSB, silah kazası sonucu bir askerin şehit olduğunu duyurdu
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), silah kazası sonucu Ankara Şereflikoçhisar'da bir askerin şehit olduğunu bildirdi.
Şereflikoçhisar - 07.12.2020
Şereflikoçhisar'da ana arterler dezenfekte ediliyor
Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinde koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşların yoğun olarak kullandıkları ana arterler Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı tarafından özel solüsyonlu ilaçlarla, yüksek basınç yardımıyla dezenfekte ediliyor.
Şereflikoçhisar - 02.12.2020
Türkiye Muhtarlar Derneği Başkanı Özünal'den Şereflikoçhisar Belediyesine ziyaret
Türkiye Muhtarlar Derneği Başkanı Ramazan Özünal, Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Memiş Çelik'i ziyaret etti.
Şereflikoçhisar - 24.11.2020
Şereflikoçhisar'da ağaçlandırma çalışması
Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı tarafından Boğaz Mevkisi'nde ağaçlandırma çalışmaları sürdürülüyor.
Şereflikoçhisar - 28.10.2020
Üç ildeki iş insanları için dış ticaret bilgilendirme seminerleri düzenlenecek
Ticaret Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) koordinasyonunda Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) Genel Sekreterliğinin uzaktan eğitim organizasyonuyla Ankara'nın Polatlı, Beypazarı ve Şereflikoçhisar ilçeleriyle Kırıkkale ve...
Şereflikoçhisar - 17.10.2020
Son dakika haber: GÜNDEM / 17 Ekim 2020
(Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Mobil ekipler, 21 bini aşkın çocuğu sokaktan kurtardı Sokakta çalıştırılan, dilendirilen, çeşitli sebeplerle eğitim hayatından uzaklaşan çocuklar için 81 ilde çalışma yürüten Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının mobil ekipleri, 21 bin 713 çocuğun yaşamına dokundu Sokaktan kurtarılan çocuklar, kendilerine uygun sosyal hizmet modelleri ve destek mekanizmalarıyla buluşturuldu Eğitim çağında olan ama sokakta çalıştırıldığı için okula devam etmediği saptanan 1836 çocuk okuluna döndürüldü, 5 bin 487 çocuk için eğitim, rehberlik ve danışmanlık tedbirleri alındı 5 bin 877 aileye çocukları için Sosyal ve Ekonomik Destek, 13 bin 129 aileye rehberlik hizmeti sağlanırken farklı risklerle karşı karşıya olduğu saptanan 504 çocuk Bakanlığa bağlı kuruluşlarda koruma ve bakım altına alındı Bugüne kadar yapılan takipler sonucunda 891 çocuğun ailesi hakkında adli işlem başlatıldı (Burcu Çalık-Ankara) 2- Geçen yıl yanan orman alanlarının yarısından fazlası ağaçlandırıldı Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey: "Geçen yıl yangından zarar gören 11 bin 332 hektar alandan 6 bin 200 hektarı aynı yıl içinde ağaçlandırıldı, 1087 hektardaki çalışmalar bu yıl sonuna kadar tamamlanacak" "Bu yıl meydana gelen yangınlar nedeniyle zarar gören alanlarda da çalışmalar aralıksız devam ediyor" "Yangınlar sonucu tahrip olan alanlarda, Yanan Orman Alanların Rehabilitasyonu ve Yangına Dirençli Ormanlar Tesisi Projesi kapsamında bölgedeki bitki yapısını bozmadan rehabilitasyon ve ağaçlandırma çalışmaları yapılıyor" (Enes Duran/Ankara) 3- Türkiye'nin yeni zırhlısı Tulpar göreve hazır Otokar Genel Müdürü Serdar Görgüç: "Seri imalata hazır olan Tulpar Zırhlı Muharebe Aracı'nın son olarak ağustos ayında Şereflikoçhisar'da atış testleri başarıyla tamamlandı" "Tulpar için dünyadaki mevcut ihtiyaç ve alımları takip ediyor, aracın uluslararası tanıtımlarını yapmayı sürdürüyoruz" "Pasifik kıyısından Atlantik kıyısına hatta Güney Amerika'ya kadar envanterinde benzer araçlar olan ülkelerde ömrünü tamamlamak üzere, yenilenmesi gereken araçlar bulunuyor.
Şereflikoçhisar - 27.09.2020
Büyükşehir çiftçilerin yanında: 25 ilçede tohum desteği
Ankara Büyükşehir Belediyesi kırsal kalkınma kapsamında Başkentli çiftçilere yönelik teşviklerine hız kesmeden devam ediyor.
Şereflikoçhisar - 11.09.2020
Konut satış süresi düşüyor, Türkiye'de konutlar ortalama 37 günde el değiştiriyor
Başkent Ankara'da da satılık konut fiyatları ağustos ayında bir önceki aya oranla yüzde 2,3 yükseldi. Satılık konutların ortalama satış süresi ise 35 gün seviyesinde gerçekleşti. Ankara'nın doğayla iç içe ilçelerinden Gölbaşı satılık konut fiyatlarında son 1 yılda yüzde 54'lük artışla en çok değer kazanan ilçe oldu. Ankara'nın ilçeleri arasında yer alan Kahramankazan yüzde 42, Akyurt yüzde 37, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle de yüzde 33 değer kazanan ilçeler olarak sıralandı.
Şereflikoçhisar - 01.09.2020
Ankara Büyükşehir Belediyesinin üçüncü asfalt şantiyesi üretime başladı
Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Baki Kerimoğlu, kendi asfaltlarını üretme noktasında önemli bir adım daha attıklarını aktararak, şunları kaydetti: "Daha önce Polatlı ve Eski Kıbrıs Şantiyesi'ni açmıştık. Bugün de Yeni Kıbrıs Şantiyesi faaliyete geçti. 45 günde üç tane plent açtık. Yakında günde 15 bin ton asfalt üretimini hedefliyoruz. Bugünkü açılan plent ile hedefimizin yüzde 60'ına ulaşmış olacağız. İnşallah yakın bir süre içerisinde Beypazarı ve Şereflikoçhisar hattında yeni bir plent daha açacağız.
Şereflikoçhisar - 01.09.2020
Yerli füzeler aynı silah sisteminde toplandı
Modernizasyon sonunda ulaşılan zırh seviyesi, Türk Silahlı Kuvvetlerinin aktif olarak operasyon yürüttüğü tüm bölgelerde bilinen anti-tank füzeleri ve RPG tehdidine karşı koruma sağlayacak. Bu koruma seviyesi, gösterim tankıyla Şereflikoçhisar'da arazide test edildi ve kabul gördü.
Şereflikoçhisar - 10.08.2020
Başkent'te motosiklet kazası güvenlik kamerasına yansıdı
Ankara'nın Şereflikoçhisar ilçesinde meydana gelen trafik kazasında motosiklet ile otomobil çarpıştı.
Şereflikoçhisar - 06.08.2020
Son dakika haber | Ankara Kent Konseyi'nden Tuz Gölü'nü turizme kazandıracak projelere destek
Konseyden yapılan yazılı açıklamaya göre, Tuz Gölü ve Hirfanlı'daki incelemelerin ardından Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Memiş Çelik ile ilçenin turizm potansiyeli hakkında görüş alışverişinde bulunuldu ve belediye tarafından hazırlanacak turizm projelerine destek verilmesi kararı alındı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şereflikoçhisar Haberleri | Şereflikoçhisar Haber - Haberler - Şereflikoçhisar haberleri, son dakika şereflikoçhisar haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberi... Şereflikoçhisar'da iş yerleri denetlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 15:21:41. #1.15#
title