Seçim Sonuçları Haberleri

Seçim Sonuçları haber, Seçim Sonuçları son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Seçim Sonuçları - Bugün
Filistin'de 15 yıl sonra yapılması beklenen seçimlerin düğüm noktası Kudüs
Tel Aviv, Filistin yönetiminden 23 Mart'ta yapılan İsrail seçimlerine kadar beklemelerini istemişti. Ancak seçim sonuçları açıklanmasına rağmen İsrail'den hala Kudüs'teki seçimlere ilişkin olumlu ya da olumsuz bir yanıt gelmedi.
Seçim Sonuçları - 15.04.2021
Filistin'den Kudüs'te seçimlerin düzenlemesi için İsrail'e uluslararası baskı yapılması çağrısı
Filistin yönetimi, milletvekili ve devlet başkanlığı seçimlerinin Doğu Kudüs'ü de kapsaması yönünde ısrarını sürdürürken, İsrail tarafı, Filistin'den 23 Mart'ta yapılan İsrail seçimlerine kadar beklemelerini istemişti. Ancak seçim sonuçları açıklanmasına rağmen İsrail'den hala Kudüs'teki seçimlere ilişkin olumlu ya da olumsuz bir yanıt gelmiyor.
Seçim Sonuçları - 14.04.2021
İranlı akademisyen Gülmuhammedi 3 aydan önce ABD'den yaptırımlarla ilgili somut adım beklemiyor Açıklaması
Gülmuhammedi, "Washington İran'daki cumhurbaşkanlığı seçimlerine odaklanmış durumda. Seçim sonuçları netleşmeden ABD anlamlı, hissedilebilir ve güçlü bir adım atmayacaktır.
Seçim Sonuçları - 14.04.2021
Son dakika haberi | Benin'de Patrice Talon yeniden cumhurbaşkanı seçildi
Seçim sonuçları, Anayasa Mahkemesinin onayıyla kesinleşecek.
Seçim Sonuçları - 25.03.2021
İsrail'de açıklanan seçim sonuçları yeni bir koalisyon krizine işaret ediyor
İsrail'de 23 Mart'ta yapılan erken genel seçimin sonuçları, ülkenin yeni bir koalisyon krizine sahne olabileceğini gösteriyor.
Seçim Sonuçları - 24.03.2021
Son dakika! GÜNDEM / 24 Mart 2021
(Brüksel) (Fotoğraflı - Görüntülü) 2- Bangladeş'te Arakanlı mültecilerin kaldığı Cox Bazar'daki kampta çıkan yangının ardından gelişmeler izleniyor. (Fotoğraflı) 3- İsrail'de genel seçim sonuçları ve yansımaları takip edilecek.
Seçim Sonuçları - 23.03.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 24 Mart 2021
3- İsrail'de genel seçim sonuçları ve yansımaları takip edilecek.
Seçim Sonuçları - 22.03.2021
Son dakika haberi... Nijer'de cumhurbaşkanlığı seçim sonuçları kesinleşti
Son dakika gündem haberi... Nijer'de 21 Şubat'ta ikinci turu yapılan cumhurbaşkanı seçimini Mohamed Bazoum'un kazandığı kesinleşti.
Seçim Sonuçları - 27.02.2021
MHP'nin 13. Olağan Büyük Kurultayı'nın programı belli oldu
1200 delegenin oy kullanmasının öngörüldüğü kurultayda seçim sonuçları sonrasında Bahçeli, bu kez kapanış konuşması yapacak.
Seçim Sonuçları - 10.02.2021
ABD'nin Georgia eyaletinde eski başkan Trump'ın "seçim sonuçlarını etkileme" girişimine soruşturma açıldı
NEW ABD'nin Georgia eyaletinde, eski Başkan Donald Trump'ın 3 Kasım Başkanlık seçimleri hakkında eyalet sekreteri ile yaptığı görüşme üzerine soruşturma başlatıldı.
Seçim Sonuçları - 13.01.2021
Son dakika haberi | Erdoğan: Kendilerini hukukun üstünde gören sosyal medya şirketlerinin baskılarına boyun eğmeyeceğiz
'ASIL TEHLİKE SOSYAL MEDYA TRÖSTLERİNİN KEYFİ MÜDAHALE CESARETİNİN ARTMASIDIR' ABD'deki seçim sonuçlarının ardından yaşananlara da değinen Erdoğan, "Amerikan seçim sonuçları ekseninde süren tartışmalar, bizim de bir süredir dile getirdiğimiz, bir taraftan teknolojik dedim, diğer taraftan da dijital faşizmin nerelere kadar uzanacağını gözler önüne sermiştir.
Seçim Sonuçları - 13.01.2021
Son dakika haber: Erdoğan: Kendilerini hukukun üstünde gören sosyal medya şirketlerinin baskılarına boyun eğmeyeceğiz
'ASIL TEHLİKE SOSYAL MEDYA TRÖSTLERİNİN KEYFİ MÜDAHALE CESARETİNİN ARTMASIDIR' ABD'deki seçim sonuçlarının ardından yaşananlara da değinen Erdoğan, "Amerikan seçim sonuçları ekseninde süren tartışmalar, bizim de bir süredir dile getirdiğimiz, bir taraftan teknolojik dedim, diğer taraftan da dijital faşizmin nerelere kadar uzanacağını gözler önüne sermiştir.
Seçim Sonuçları - 13.01.2021
Son Dakika | Cumhurbaşkanı Erdoğan, RTGD 2019 Yılı Medya Oscarları Ödül Töreni'nde konuştu: (2)
Amerika'daki başkanlık seçimlerini anımsatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Amerikan seçim sonuçları ekseninde süren tartışmalar bizim de bir süredir dile getirdiğimiz, bir taraftan teknolojik dedim diğer taraftan da dijital faşizmin nerelere kadar uzanacağını gözler önüne sermiştir.
Seçim Sonuçları - 08.01.2021
Son dakika! Asya borsaları Çin hariç yükseldi
ABD'de dün gerçekleştirilen Kongre oturumunda, seçim sonuçları Demokrat Joe Biden lehine resmen tescil edildi.
Seçim Sonuçları - 07.01.2021
ABD Kongresi, başkanlık seçim sonuçlarını Biden lehine tescil etti
ABD'de 3 Kasım'da yapılan başkanlık seçimlerinde belirlenen Seçiciler Kurulu oylarının sayıldığı Kongre oturumunda, Demokrat Joe Biden lehine seçim sonuçları resmen tescil edildi.
Seçim Sonuçları - 05.01.2021
Altın ve petrol fiyatları yükseldi
Troy Kıymetli Madenler'in günlük bülteninde, altının yıla kazançlı başladığına işaret edilerek, şöyle denildi: "Altın yılın ilk gününde 1940 dolar/onsun üzerini kaydederek, pozitif bir başlangıçla yıla giriş yapmış oldu. 1898 dolar/ons seviyesinden seansa başlayan sarı maden, yıla hızlı bir başlangıç yaparak son iki ayın en yüksek seviyesini 1944 dolar/onsla kaydettiği bir seansı yaşadı. Küresel çapta aşılama çalışmaları sürerken İngiltere'nin yeniden ulusal karantina kararı ve ABD'de artan vaka sayıları piyasaların iştahını kaçırdı. ABD hisse senedi piyasalara artıda başlamasına rağmen, gün içinde kayıpları yüzde 2'yi aşarak seansı kırmızıda kapattılar. Altın ise bu yaşananlar karşısında güçlü duruşunu seans sonuna kadar sürdürerek, günü 1942 dolar/onstan kapattı ve yüzde 2,3 kazancı hanesine yazmış oldu. Diğer taraftan ABD'de Georgia eyaletinde senato seçimleri bugün gerçekleşecek. İki senatörün seçileceği seçim sonucunda Cumhuriyetçilerin mi yoksa Demokratların mı senatoda üstünlük kuracağı belli olacak. Seçim sonuçları piyasaların dikkatle takip edeceği bir gelişme olacak.
Seçim Sonuçları - 04.01.2021
Trump'ın Georgia Eyalet Sekreterinden "seçim sonuçlarını değiştirmesini" istediği iddiası
ABD Başkanı Donald Trump'ın Georgia Eyalet Sekreteri Brad Raffensperger'e "seçim sonuçlarının kendi lehine çevrilmesi için" adım atması çağrısında bulunduğu iddiası kamuoyunda tartışmalara neden oldu.
Seçim Sonuçları - 14.12.2020
Dünyada 2020 böyle geçti (4)
6 Ekim Kırgızistan'da 4 Ekim Pazar günü yapılan milletvekili seçim sonuçlarını protesto eden göstericiler, Cumhurbaşkanlığı Sarayı ve parlamentoyu işgal etmelerinin ardından cezaevinden eski Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev'i çıkardı.
Seçim Sonuçları - 12.12.2020
Kırgızistan'da cumhurbaşkanlığı için yarışacak adaylar belli oldu
Kırgızistan'da 4 Ekim'de yapılan parlamento seçim sonuçlarının iptalini talep eden muhalefet parti taraftarlarının düzenlediği gösterilerin şiddet olaylarına dönüşmesi üzerine cumhurbaşkanlığı ve parlamento işgal ve talan edilmişti.
Seçim Sonuçları - 07.12.2020
Gana'da halk sandık başında
Seçim sonuçları, sandıkların kapanmasının ardından 24 saat içinde belli olacak.
Seçim Sonuçları - 04.12.2020
MHP'li Akçay: CHP, Türkiye düşmanlarının taşeronluğunu yapıyor
'TÜRKİYE'Yİ ABD'NİN MANDASI HALİNE GETİRMEYE ÇALIŞMAKTA' CHP'nin manda zihniyetine sahip olduğunu belirten Akçay, "Kandil ve Pensilvanya'nın vesayetine girerek Türkiye'nin milli çıkarlarına muhalefet eden CHP, Suriye'de Esadcı, Libya'da Hafterci, Mısır'da Sisici, Fransa'da Macroncu,  Rusya'da Putinci olmuştur. Kılıçdaroğlu ABD'de henüz seçim sonuçları kesinleşmeden 'Türkiye'de muhalefeti destekleyerek Erdoğan'ı iktidardan indirmeliyiz' diyen Joe Biden'ı kutlayarak adeta 'beni unutmayın, kullanın' diyerek Beyaz Saray'dan iktidar dilenmiştir.
Seçim Sonuçları - 04.12.2020
Şimdi sıra Biden'da
Demokratlar için daha fazla bilişsel uyumsuzluk Seçim sonuçları Demokrat Parti'yi de bir karmaşaya sürükledi.
Seçim Sonuçları - 03.12.2020
Belarus örneği: Rusya ile Batı arasında bir mücadele aracı olarak post-Sovyet ülkelerinde seçimler
Batı ve Rusya arasında bir mücadele aracı olarak seçimler ve yaptırımlar Post-Sovyet ülkelerindeki yönetim problemlerini, Rusya da açık bir şekilde görmeye başladı. Halkların modern çağın talepleri doğrultusunda gelişen istek ve beklentileri dikkate alınmadığında bu ülkelerde halk ayaklanmalarının çıktığı ve ülke başkanlarının birer birer değiştiği de görülen bir gerçek. Ukrayna, Gürcistan ve Kırgızistan'daki iktidar değişimleri, Kazakistan'daki gösteriler, Moldova'daki seçim sonuçları bunun birer göstergesi olarak karşımızda duruyor.
Seçim Sonuçları - 02.12.2020
Avrupa borsaları Fransa ve İngiltere hariç düşüşle kapandı
Bu arada veri ve analitik bilgi sağlayan Refinitiv verilerine göre, Stoxx Europe 600 kasımda Kovid-19 aşısına yönelik olumlu haberler, ABD tarafında seçim sonuçları ve Asya'da toparlanma emarelerinin etkisiyle yaklaşık yüzde 14 değer kazandı.
Seçim Sonuçları - 01.12.2020
Wisconsin'deki seçim sonuçları Joe Biden lehine tescil edildi
ABD'de 3 Kasım'da yapılan başkanlık seçimlerinin ardından kritik eyaletlerden Wisconsin'deki resmi sonuçlar, Demokrat aday Joe Biden'ın kazandığı yönünde tescil edildi.
Seçim Sonuçları - 30.11.2020
Arizona'daki seçim sonuçları Biden lehine tescil edildi
ABD'de 3 Kasım'da yapılan başkanlık seçimlerinin ardından kritik eyaletlerden Arizona'daki resmi sonuçlar, Demokrat aday Joe Biden'ın kazandığı yönünde tescil edildi.
Seçim Sonuçları - 30.11.2020
Avrupa borsaları artan kar satışlarının ardından düşüşle kapandı
Bu arada, veri ve analitik bilgi sağlayan Refinitiv verilerine göre, Stoxx Europe 600 bugün yaklaşık yüzde 1 gerilemesine rağmen, kasımın tamamında Kovid-19 aşısına yönelik olumlu haberler, ABD tarafında seçim sonuçları ve Asya'da toparlanma emarelerinin etkisiyle yaklaşık yüzde 14 değer kazandı.
Seçim Sonuçları - 28.11.2020
WSJ: Suudi Arabistan, İsrail'le normalleşme konusunda Biden yönetimini bekliyor
Donald Trump yönetiminin İsrail ile Arap ülkeleri arasındaki "İbrahim Anlaşmaları" sürecini görev süresi dolmadan tamamlamak istediğine dikkat çekilen haberde, şu ifadelere yer verildi: "Fakat buna karşılık Veliaht Prens Muhammed, Suudi danışmanlar ve ABD'li yetkililere göre, büyük oranda ABD başkanlık seçim sonuçları nedeniyle anlaşmadan geri durdu.
Seçim Sonuçları - 25.11.2020
Son dakika haber: Mahkeme başkanından eski HDP yöneticisine: "Hiç şehit asker cenazesine gittin mi?"
Berkpınar'ın ardından HDP PM Üyesi Ömer Faruk Koç'un savunmasına geçildi. DTK delegesi olmadığını HDP PM üyesi olduğunu belirten Koç, "Diyarbakır'daki bölge konferansında yerel seçim sonuçları kıyaslandı.
Seçim Sonuçları - 24.11.2020
Son dakika! Pennsylvania eyaletindeki seçim sonuçları Biden'ın kazandığı yönünde tescil edildi
Son dakika haberlerine göre ABD'de başkanlık yarışındaki kritik eyaletlerden Pennsylvania'daki seçimleri Demokrat Joe Biden'ın kazandığı tescil edildi.
Seçim Sonuçları - 24.11.2020
Moldova'daki seçimler ve Transdinyester sorunu
Siyasi dengelerde köklü değişim beklenmiyor Ancak seçim sonuçlarına ve yapılan açıklamalara rağmen Moldova'da ve bölgedeki dengelerin 180 derece değişeceğini söylemek mümkün değil.
Seçim Sonuçları - 24.11.2020
Michigan eyaletindeki seçim sonuçları Biden'ın kazandığı yönünde tescil edildi
ABD'de Başkanlık yarışındaki kritik eyaletlerden Michigan'daki seçimleri Demokrat Joe Biden'ın kazandığı tescil edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Seçim Sonuçları Haberleri | Seçim Sonuçları Haber - Haberler - Seçim Sonuçları haberleri, son dakika seçim sonuçları haber ve gelişmeleri burada. Filistin'de 15 yıl sonra yapılması beklenen seçimlerin düğüm noktası Kudüs.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 20:52:25. #1.14#

title