Savaş Gemisi Haberleri

Savaş Gemisi haber, Savaş Gemisi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Savaş Gemisi - Bugün
17 Nisan 2021 Haberleri
17 Nisan 2021 Manşet Haberleri.
Savaş Gemisi - Dün
Pentagon'un Afganistan'dan sözleşmeli personelini çekip çekmeyeceği konusundaki planı net değil
Kirby, ABD gemilerinin boğazlardan geçerek Karadeniz'e açılma sürecinin neden iptal edildiğine ilişkin sorulara yanıt vermezken AA muhabirinin sorusu üzerine Karadeniz'de şu anda herhangi bir savaş gemisi bulunmadığını söyledi.
Savaş Gemisi - 15.04.2021
ABD'nin iki muhrip gemisi Suda Deniz Üssü'nden ayrıldı
ABD'nin, boğazlardan Karadeniz'e geçirmeyi planladığı iki savaş gemisinin geçişini son anda iptal etmesi tartışılırken, ABD donanmasına bağlı Altıncı Filo'dan açıklama geldi.
Savaş Gemisi - 15.04.2021
Mısır, İtalya'dan ikinci fırkateynini teslim aldı
Mısır ordusu, İtalya'dan satın alınan savaş gemisinin ikincisinin de ülkeye ulaştığını duyurdu.
Savaş Gemisi - 15.04.2021
Kremlin'den yeni ABD yaptırımı iddialarına tepki: "Ateş olmayan yerden duman çıkmaz"
Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan gerginlikte Kiev yönetimini destekleyen ABD, Karadeniz'e 2 savaş gemisi gönderme kararından vazgeçtiğini dün açıklamıştı.
Savaş Gemisi - 15.04.2021
Son dakika politika: Bakan Çavuşoğlu: Mayıs başında Mısır'a heyet gidecek
'HER İKİ ÜLKE İLE ÇOK İYİ İLİŞKİLERİMİZ VAR' Bakan Çavuşoğlu, Karadeniz'de Rusya ile Ukrayna arasındaki gerilime ilişkin ise, Türkiye'nin Karadeniz'in bir barış denizi olmasını istediğini belirtti. İstenildiği zaman Karadeniz'in barış denizine dönüştürülebileceğini söyleyen Çavuşoğlu, şöyle konuştu: "Biz bunu savunuyoruz. Bugün Rusya ile Ukrayna arasındaki gerginlik bunu gölgeliyor. Ukrayna'nın doğusu Donbass Bölgesi'nde yaşanan sorunların çözümü için bir Minsk Anlaşması var. Biz Türkiye olarak bu anlaşmanın uygulanması ile birlikte barışçıl yoldan bu meselenin halledilmesini istiyoruz. Ukrayna ve Rusya'nın sınır bütününü, toprak bütünlüğünü destekliyoruz. Türkiye olarak her iki ülke ile çok iyi ilişkilerimiz var. Her iki ülkeyle çok iyi ilişkisi olan Türkiye'nin burada uyguladığı politika son derece objektif, dengeli ve yapıcıdır. Biz yumuşamadan memnunuz, gerginlikten herkes etkilenir; ama burada diplomasi yoluyla adımlar atılırsa Türkiye olarak bu adamlara katkı sağlamaya hazır olduğumuzda söyledik. Sayın Cumhurbaşkanımız Putin ile telefonla görüştü. Türkiye'nin tutumunu ve arzusunu bir kere daha dile getirdi. Aynı şekilde Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelensky ve heyeti İstanbul'daydı ve o görüşmede Türkiye'nin bu samimi düşüncelerini kendilerine aktardılar." Bakan Çavuşoğlu, ABD'nin 2 savaş gemisini Karadeniz'e göndermekten vazgeçme kararına ilişkin, "ABD sözlü olarak bize dün ulaşarak geçişleri iptal ettiğini söyledi.
Savaş Gemisi - 15.04.2021
14 Nisan 2021 Haberleri
14 Nisan 2021 Manşet Haberleri.
Savaş Gemisi - 14.04.2021
ABD, savaş gemilerini Karadeniz'e göndermekten vazgeçti
Rusya ile Ukrayna arasında yaşanan gerilimde Karadeniz'e savaş gemisi gönderme hazırlığında olan ABD yönetimi bu kararından vazgeçti.
Savaş Gemisi - 14.04.2021
Son dakika haberleri: ABD savaş gemilerinin Karadeniz'e geçmeyeceği bildirildi
Son dakika haberleri... DİPLOMATİK kaynaklar, ABD'nin, Rusya'yla kriz yaşayan Ukrayna'ya destek amaçlı yola çıkan 2 savaş gemisinin Karadeniz'e geçiş işlemi için yaptığı bildiriyi geri çektiğini bildirdi.
Savaş Gemisi - 14.04.2021
Son dakika haber | ABD savaş gemilerinin Karadeniz'e geçmeyeceği bildirildi
Son dakika gelişmesine göre DİPLOMATİK kaynaklar, ABD'nin, Rusya'yla kriz yaşayan Ukrayna'ya destek amaçlı yola çıkan 2 savaş gemisinin Karadeniz'e geçiş işlemi için yaptığı bildiriyi geri çektiğini bildirdi.
Savaş Gemisi - 14.04.2021
ABD, Karadeniz'e çıkacağı bildirilen savaş gemilerinin 14-15 Nisan'da Boğazlardan geçişini iptal etti
Türk Boğazlarından Karadeniz'e çıkışı için Türkiye'ye diplomatik bildirimde bulunulan ABD'ye ait 2 savaş gemisinin Boğazlardan 14 ve 15 Nisan'da geçişinin iptal olduğu bildirildi.
Savaş Gemisi - 14.04.2021
Son dakika haber... AK Partili Çakır: "Terörle mücadelede İHA'lar ve SiHA'lar bizim için hayati önem taşıyor"
Çakır, Türkiye'nin;, tanktan zırhlı araçlara, savaş gemisinden denizaltına, uçaktan helikoptere, silahlı ve silahsız insansız hava araçlarından milli piyade tüfeğine, uydulardan hava savunma sistemlerine, füzelerden lazer silahlarına kadar geniş bir proje hazinesine sahip olduğunu kaydetti.
Savaş Gemisi - 14.04.2021
Rus savaş gemileri, Karadeniz'de tatbikata başladı
Rusya'nın Hazar Denizi'ndeki filoya ait 15 savaş gemisini, Rus askeri güçlerinin denetimleri çerçevesinde, Karadeniz'e gönderdiği açıklanmıştı.
Savaş Gemisi - 13.04.2021
Rusya, 2 askeri birlik ve 3 hava indirme birliğini batıdaki sınırlarına konuşlandırdı
Rusya'nın Hazar Denizi'ndeki filoya ait 15 savaş gemisini Rus askeri güçlerinin denetimleri çerçevesinde Karadeniz'e gönderdiği bildirilmişti.
Savaş Gemisi - 13.04.2021
Rusya'dan ABD'ye "Karadeniz'den uzak dur" uyarısı
Ryabkov, gazetecilere ABD'nin Karadeniz'e savaş gemisi göndermesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Savaş Gemisi - 13.04.2021
Tayvan yeni amfibi savaş gemisini denize indirdi
Tayvan'da, artan Çin tehdidine karşı geliştirilen "Yu Shan" isimli amfibi savaş gemisi denize indirildi.
Savaş Gemisi - 13.04.2021
Rusya'nın 15 savaş gemisini Karadeniz'e gönderdiği açıklandı
Rusya'nın 15 savaş gemisini Rus askeri güçlerinin denetimleri çerçevesinde Karadeniz'e gönderdiği bildirildi.
Savaş Gemisi - 13.04.2021
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (3)
ABD'nin iki savaş gemisini, 21 gün süreyle Karadeniz'e göndermesinin milli güvenlik açısından endişe verici olduğuna dikkati çeken Bahçeli, bölgesel çatışmadan kaçınmanın, diplomasinin diliyle ve imkanlarıyla hareket edip uzlaşma kanalları açmanın, muhatap her ülkenin çıkarına olduğunu bildirdi.
Savaş Gemisi - 12.04.2021
ANKARA- Parça üretimi hızlandı, Hürjet uçağı montaja hazırlanıyor (1)
Çopur, şunları kaydetti: "Bunlardan ilki akrotim ihtiyacını karşılayacak bir uçak tasarlayabilmek. Devamında çeşitli tatbikatlarda kullanılan karşıt kuvvet uçağı olarak kullanılan bir uçak versiyonunu da çıkarmayı hedefliyoruz. Paralelde bunların ilerleyen dönemde harbe hazırlığa geçiş aşamasında çeşitli versiyonları da olabilir. İlerleyen süreçte bunlar da gündeme gelebilir. Bu ihtiyaçları da ileride karşılayabilecek şekilde altyapımızı olgunlaştırmaya ve potansiyel gereksinimleri toplayıp hepsini mevcut uçakta altyapımıza yansıtmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda ulusal ve uluslararası alanda eğitim uçağı ihtiyacından harbe hazırlık uçağına geçiş aşamasında bir eğitim ihtiyacını görüyoruz. Bu boşluğu da dolduracak bir platform tasarlayıp üreteceğiz. Milli Muharip Uçak Projesi'nde pilotlarımızın eğitim ihtiyaçlarını öncesinden karşılayabilecek bir eğitim uçağı tasarlayıp geliştirmeyi ve kullanıma sunmayı hedefliyoruz." TCG Anadolu'ya yönelik çalışmalar Hürjet'in, Türkiye'nin en büyük savaş gemisi olacak TCG Anadolu'ya iniş kalkış yapabilmesine yönelik çalışmalara ilişkin de bilgi veren Çopur, şöyle konuştu: "Deniz Kuvvetleri Komutanlığımızla yaptığımız toplantılarda bu hususu değerlendirdik.
Savaş Gemisi - 09.04.2021
Son dakika... Hindistan, ABD savaş gemisinin Lakşadvip Adaları civarında görülmesi üzerine endişelerini bildirdi
Son dakika haberler: Hindistan, ABD savaş gemisinin Hindistan'a bağlı Lakşadvip Adaları yakınlarında görülmesi üzerine diplomatik kanallarını harekete geçirerek endişelerini aktardı.
Savaş Gemisi - 09.04.2021
Beyaz Saray: ABD, Ukrayna'daki krize ilişkin müttefiklerle görüşme halinde
Psaki, ABD'ye ait iki savaş gemisinin Ukrayna'ya destek amacıyla Karadeniz'e gidişine ilişkin bir soruyu ise Pentagon'a yönlendirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Savaş Gemisi Haberleri | Savaş Gemisi Haber - Haberler - Savaş Gemisi haberleri, son dakika savaş gemisi haber ve gelişmeleri burada. Savaşın ayak sesleri! ABD vazgeçti ama İngilizler devrede: Karadeniz'e çıkarma yapıyorlar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.4.2021 18:59:53. #1.14#

title