Pörsük Haberleri

Pörsük haber, Pörsük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pörsük - 25.03.2008
Erkek Bakımlı Kadın İster
Tersini söyleyen tek adam bulamazsınız. Karısı bakımlı olunca kıskanan adam, bakımlı alımlı kadınlara bakmaktan geri kalmaz. Erkeklik, önüne geçilemeyen bir takım hayvansal içgüdüler ve özentilerle dolu.   Cinsellik bizim için önemli.   Kadın çekici olacak.   Açgözlüyüz.   Adamı sürekli doyurmak, beslemek lazım demek ki.   “Bakım” dedimse solaryumdan fırlamış ve kararmaktan cildi kayış gibi olmuş bir kadını kast etmiyorum. Son yıllarda böyle yeni bir cins KADIN türedi malum.   Kadınların hepsi aynı morarıklıkta ve pörsük ciltli oldular.
Pörsük - 05.10.2007
Elma Gençleştiriyor
BOLU İl Sağlık Müdürlüğü diyetisyeni Naciye İla, her gün kabuğu ile yenilecek bir elmanın, insan vücudundaki bir çok hastalığa iyi gelmesinin yanısıra, cilt yaşlanmasını da geciktirdiğini söyledi. Elmanın, her türlü hastalıklıkta en fazla fayda sağlayan bir meyve olduğunu belirten İla, “İçerdiği organik asitler, soda ve fosfor ile beyin, karaciğer ve mideye son derece olumlu etkileri olan elma, antioksidan içermesi nedeniyle kalp sağlığı açısından da yararlı olmasının yanısıra, cilt yaşlanmasını da geciktirmektedir” dedi. İçeriğinde, yüzde 85 su, yüzde 12 şeker, organik asitler, soda, fosfor, vitamin A, B1, B2, B5, C, E ve PP bulunan elmanın kas ve sinir sistemi için gerekli bir meyve olduğunu ifade eden İla, bedeni ve zihni yorgunluklarda yatıştırıcı etkiye sahip olan elmanın yatmadan önce yenildiği taktirde rahat bir uyku sağlanabileceğini söyledi. Böbrekleri çalıştıran elmanın idrar söktürücü özeliği ile vücuttaki ürik asidin dışarı atımını hızlandırdığını da belirten İla, “Taze elma suyu ile silinen kırışık ve pörsük deri, canlılık ve tazelik kazınır.
Pörsük - 08.09.2007
Suyumuz Kıt Ama Maden Suyumuz Var
İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Zeki Karagülle, Türkiye'nin kuraklık yaşadığı bu dönemde, yer altındaki mineralli su zenginliğini daha iyi değerlendirmesi gerektiğini söyledi. Karagülle,  Türkiye'de şifalı 325 termal su, 225 maden suyu ve 75 içmece grubu bulunduğunu belirtirken, küresel ısınma nedeniyle su sıkıntısı çekilen bugünlerde Türkiye'nin maden suyunun değerini daha iyi anlaması gerektiğini ifade etti. Türkiye'de 225 adet normal mineralli su kaynağının bulunmasına rağmen, bu kaynaklardan çıkan günlük 63 milyon litre doğal mineralli suyun 630 bin litresinin değerlendirilebildiğine dikkat çeken Karagülle, AB ülkelerinde yıllık 150 litre olan mineralli su tüketiminin Türkiye'de ortalama 4 litre olduğunu kaydetti. Avrupalıların normal su yerine maden suyu içmeyi tercih ettiğini belirten Karagülle, suyun “kıymete bindiği” yaz döneminde daha fazla maden suyu tüketilmesi gerektiğini vurguladı. Aşırı sıcak günlerde terleme ile büyük miktarlarda su kaybı olabildiğini, bununla orantılı olarak da günlük su gereksinimin 2 ya da 3 katına kadar çıkabildiğine işaret eden Karagülle, her gün bir litre maden suyu içilmesi önerisinde bulundu. Maden suyunun sindirimi kolaylaştırdığını, vücudun mineralli su açlığı bastırdığını, yemek öncesi veya yemek sırasında içilmesi durumunda hızlı bir doygunluk sağladığını anlatan Karagülle, mineralli suların,içerdikleri kalsiyum oranı açısından da vücut için çok faydalı olduğunu söyledi. Özellikle kadınlara, gerekli kalsiyumun alınması ve osteoporozun önlenmesi ile tedavisi açısından bol maden suyu içmelerini tavsiye eden Karagülle, mineralli suların kemik ve dişlerin büyümesinde de çok yararlı olduğunu kaydetti. “MADEN SUYU, UCUZ GÜZELLİK İKSİRİ” Maden suyunun insan vücuduna sayısız faydaları olduğuna işaret eden Karagülle, maden suyunun kalsiyum, sodyum, magnezyum mineralleri içerdiği için öncelikle mide, böbrek ve bağırsakların fonksiyonlarını sağlıklı bir şekilde yerine getirmesine yardımcı olduğunu ifade etti. Maden suyunun sportif aktivitelerde terleme ile oluşan su ve mineral kaybını karşıladığını, büyüme çağında ve yaşlılıkta artan mineral ihtiyacını karşılayarak, kemiklerin güçlenmesini sağladığını anlatan Karagülle, her gün içilen maden suyunun sağlıklı olmayı ve sağlığı korumayı sağladığını belirtti. Mineralli suyun ayrıca ucuz bir “güzellik iksiri” olduğunu ifade eden Karagülle, şunları kaydetti: “İçilen mineralli su, yalnızca cilt için gerekli olan suyu sağlamakla kalmayacak, cilt fizyolojisini de destekleyerek gergin ve pürüzsüz bir cilt garantisi olacaktır. Mineralli su, içildiği sürece cilt pörsük, yorgun ve solgun görünmeyecektir.
Pörsük - 24.07.2006
Hollywood'un Erkek Oyuncuları Arasında Yeni Eğilim: Retroseksüellik
Amerikan film sanayisinin merkezi Hollywood'un erkek oyuncuları arasında ''eski her şeyin yine yeni'' olduğu ''retroseksüel'' aktörler giderek gözde hale geliyor. Fiziki görünümüne büyük önem veren, güzellik ve spa merkezlerinden çıkmayan, manikür-pedikür ve ağda yaptıran, maç izlemekten çok zamanını spor salonlarında geçiren metroseksüellerin tam tersi, retroseksüel erkekler, üstlerine başlarına ve fiziki görünüşlerine fazla önem göstermiyorlar. Biraz buruşuk ve hatta pörsük olarak nitelenebilecek retroseksüel erkekler, yemek masasında koltukaltlarından çirkin sesler çıkarabilecek şekilde 5 yaşında bir çocuğun hareketlerini yapsalar da, sevgililerine sıcak bir öpücük verdikten sonra gidip otomobillerini tamir edebiliyorlar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pörsük Haberleri | Pörsük Haber - Haberler - Pörsük haberleri, son dakika pörsük haber ve gelişmeleri burada. Erkek Bakımlı Kadın İster.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 08:57:37. #1.16#
title