Orman Yangınları Haberleri

Orman Yangınları haber, Orman Yangınları son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orman Yangınları - Bugün
Çam balı üretimi yağmura kaldı
Son üç yıldır küresel iklim değişikliği sonrası kurak bir çam balı sezonu geçiren üreticiler, çam balı üretim sahaları olan Marmaris, Köyceğiz ve Milas'taki orman yangınlarının rekolteyi daha da aşağıya çektiğini söylediler.
Orman Yangınları - Dün
OPET Dünya Kurumsal Golf Turnuvası Türkiye şampiyonları belli oldu
Daha önce ağustosta gerçekleşmesi planlanan ancak orman yangınları nedeniyle ertelenen turnuvadan sağlanan gelirle yangından zarar gören bölgelerdeki öğrenciler için "TEV-Eğitimle İyileştirelim" burs fonuna katkı sağlanacak.
Orman Yangınları - Dün
ABD'de California Valisi Gavin Newsom referandum sonucunda görevinde kaldı
Newsom neden görevden alınmak istendi? California eyaleti uzun zamandır evsizlik, yüksek vergiler ve hayat pahalılığının yanı sıra yaz aylarında orman yangınları ile mücadele ediyor.
Orman Yangınları - 14.09.2021
ATSO Çevre ve Yangınlara Dikkat Çekecek
Yeşil Dönüşüm ve İklim Değişikliği Önceliğimiz Açıklamasında dünyada yaşanan iklim krizine dikkat çeken Davut Çetin: "Antalya Ticaret ve Sanayi Odası olarak 2021-2024 Stratejik Planımızda yer alan ana temalardan bir tanesi de yeşil dönüşüm ve iklim değişikliğidir. İklim değişikliği hayatımızın her alanını etkiliyor ve etkilemeye de devam edecek. Bu yaz Manavgat'ta ve Türkiye'nin farklı yerlerinde içimizi yakan orman yangınları yaşadık.
Orman Yangınları - 13.09.2021
ABD'de görevden alma referandumunda anketler California Valisi'nden yana
California eyaleti uzun zamandır evsizlik, yüksek vergiler ve hayat pahalılığının yanı sıra yaz aylarında orman yangınları ile mücadele ediyor.
Orman Yangınları - 13.09.2021
Biden, orman yangınlarının yol açtığı tahribatı incelemek için Idaho ve California'ya gidiyor
ABD Başkanı Joe Biden, son dönemde çıkan orman yangınlarının yol açtığı tahribatı yerinde denetlemek ve yerel yetkililerle görüşmek için Idaho ve California eyaletlerini ziyaret ediyor.
Orman Yangınları - 13.09.2021
BM İnsan Hakları Konseyinin 48'inci oturumu başladı
Bachelet, bu yıl Rusya'da Sibirya bölgesi ve ABD'nin Kaliforniya eyaletlerinde büyük orman yangınları çıktığını, Çin, Almanya ve Türkiye'de ise büyük ani sel felaketlerinin görüldüğünü anımsattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orman Yangınları Haberleri | Orman Yangınları Haber - Haberler - Orman Yangınları haberleri, son dakika orman yangınları haber ve gelişmeleri burada. Prof. Dr. Demir: Tarımda doğru sulama yapılmadığı için 25 milyar metreküp su israf oluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.9.2021 14:43:28. #1.14#

title