Orman Yangınları Haberleri

Orman Yangınları haber, Orman Yangınları son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orman Yangınları - Bugün
Başındaki teneke kutuyu çalarak orman yangınlarına dikkati çekti
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi (EBYÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Kavukcu, orman yangınlarına dikkati çekmek için başına taktığı teneke kutuyu çaldı.
Orman Yangınları - Bugün
Profesörden tenekeli performans
- Profesörden tenekeli performans Prof. Dr. Kavukçu yaptığı performansıyla şiddet ve orman yangınlarına dikkat çekti Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Kavukçu, artan orman yangınlarına dikkat çekmek için ilginç bir eyleme imza attı.
Orman Yangınları - Bugün
Şentop'tan AB'nin göç, islamofobi ve Doğu Akdeniz politikalarına eleştiri
Salgın döneminde yaptığı ilk ziyaretlerden birinin İspanya'ya olduğunu vurgulayan Meclis Başkanı Şentop, "Salgının ilk dönemlerinde Türkiye olarak İspanya'ya maske ve sağlık malzemesi yardımı yaptık. İspanya da orman yangınları sırasında Türkiye'ye ilk uçak gönderen ülkelerden biri oldu.
Orman Yangınları - Dün
İstasyon Dergi'nin Eylül sayısı yayımlandı
ATAOL BEHRAMOĞLU'NDAN 'BENİM 12 EYLÜL'ÜM' YAZISI Yazar Yaşar Seyman ve Ahmet Telli 1 Eylül Dünya Barış Günü'nü konu edinenyazılarıyla okurlarıyla buluştu. 12 Eylül askeri darbesinin yıl dönümü nedeniyle şair, yazar Ataol Behramoğlu "Benim 12 Eylül'üm" isimli yazısıyla okuyucuların karşısına çıktı. Hilal Özdemir, Seda Şanlı, Serhan Tolstoy, Kenan Başaran "Ağaç Küstü" Ayşen Şahin "Aföz", Barış İnce "Sonbahar Kaygısı", Deniz Özen "Gülten", Kubilay Erdelikara "Sanat Sokakta, Biz Birlikteyiz", Halil İbrahim Özcan "Zeynep Aliye", Bilge Çolak "Ebru'ların Hayallerinin Mimarı: Ulu Önder Atatürk", Derya Erkenci "Sarajevo Mon Amort", Nasuh Mahruki, orman yangınlarıyla ilgili yazıları yazdı.
Orman Yangınları - Dün
Sırbistan'da, "Türkiye'de Sancak Ormanı" kampanyası tanıtıldı
NOVİ Sırbistan'ın Sancak bölgesinde, Türkiye'deki orman yangınlarından hasar gören alanların yeniden yeşillendirilmesi için başlatılan "Türkiye'de Sancak Ormanı" yardım kampanyası tanıtıldı.
Orman Yangınları - Dün
Yeşil Mutabakat Fırsata Çevrilmeli
İklim Krizinin Sebebi Biz İnsanlar Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Alp Avni Yelkenbiçer, 100'den fazla ülkede faaliyet yürüten dünyanın en köklü ve en büyük doğa koruma kuruluşlarından WWF'in (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) ağının bir parçası haline gelen WWF-Türkiye'nin tüm topluma örnek olacak öncü projeler yönettiğine vurgu yaparak, katılımlarından dolayı teşekkür etti. Sera gazlarının yarattığı etkilere değinen Yelkenbiçer, "Çok büyük acılar yaşadığımız yaz aylarındaki orman yangınları ve kış aylarındaki sel ve tipi felaketlerinin birincil sebebini sera gazlarının artması olarak nitelendirebiliriz.
Orman Yangınları - Dün
Tescilli Mesire Alanları ve Müstecirlerce İşletilen Kontrollü Alanlarda Mangal-Ateş Yakmanın,Giriş-Çıkışların Serbest Bırakılmasıyla İlgili Duyuru
Tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de hava sıcaklıklarının aşırı derecede yükselmesi ve havadaki nem oranının düşmesi nedeniyle orman yangınlarına sebep olacağının Meteoroloji Genel Müdürlüğünce açıklanması ve bazı illerimizde de orman yangınlarının kısmi olarak görülmeye başlanmasıyla...
Orman Yangınları - 20.09.2021
Türkiye Diyanet Vakfı Azerbaycan Bakü Türk Lisesi öğrencilerinden fidan bağışı
Açıklamada değerlendirmesine yer verilen Bakü Türk Lisesi Müdürü Kadir Bektaşoğlu, Türkiye genelinde çıkan orman yangınlarının Azerbaycan'da yakından takip edildiğini vurguladı.
Orman Yangınları - 20.09.2021
TEMA Vakfına bağış şartıyla uzlaştılar
Davacı H.K. 6 Haziran 2021 tarihinde U.A. hakkında "kişilerin huzur ve sükununu bozma" iddiasıyla davacı oldu. Bunun üzerine U.A. hakkında "kişilerin huzur ve sükununu bozma" suçlamasıyla soruşturma başlatıldı. Soruşturma dosyasının Ardahan Cumhuriyet Başsavcılığı Uzlaştırma Bürosuna yönlendirilmesi ardından, taraflar uzlaştırmacı Ülker Uğurlu tarafından bir araya getirildi. Müşteki H.K. ülkemizde bu sene yaşanan orman yangınları nedeniyle TEMA vakfına 5 bin TL bağış yapması halinde U.
Orman Yangınları - 19.09.2021
Davutoğlu, Muğla'da partisinin il kongresinde konuştu Açıklaması
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıklamaları üzerine yoğunlaşmak istediğini dile getiren Davutoğlu, şunları söyledi: "Sayın Bahçeli ile son günlerde yaşadığımız tartışma var. Bu tartışmayı ben başlatmadım. Beni tanıyan arkadaşlarım bilirler. Hiçbir zaman siyasi bir tartışmayı başlatmam ama birisi siyasi tartışma başlatır ve bize parmak sallayarak, tepeden konuşmaya başlarsa, o tartışmanın hakkını da veririz, ağzının payını da veririz. Sayın Bahçeli'ye yakın bir zat bir tweet atmış. 'Biz' diyor, 'Serok ya da Ahmet Davutoğlu'na ne muhabbeti gösterecekmiş Sayın Bahçeli' Benim Bahçeli muhabbetine ihtiyacım yok. Biraz muhabbetle konuş, biraz nezaketle konuş, insanlarla sohbet et. Öyle donuk yüzle, öfkeli suratla, sürekli asabi konuşma. Bizim Sayın Bahçeli'nin muhabbetine ihtiyacımız yok. Bizim ona dediğimiz ülkenin evlatlarına muhabbet göstersin. Biz ülkenin dağına, bayırına, hayvanına muhabbet gösteririz. Ben dün 'En son ne zaman Hakkari'ye gittin?' diye sorduğum zaman Selçuk Bey güzel bir hatırlatmada bulundu. 'Hakkari'yi bırakın Sayın Başbakanım son olarak Muğla'ya, Denizli'ye, Uşak'a ne zaman geldi diye sorsak' dedi. Bir baktık ki 2014 19 Şubat'ta gelmiş. Aramızdaki fark bu. 7 yıldır gelmemiş. Ben bir yılda 3 kere geldim. Bundan sonra da geleceğim. Biz Ankara'da oturup ahkam kesenlerden değiliz, Ankara'da oturup vatanperverlik dersi verenlerden değiliz. Vatanın ayağına gitmeyen, vatan toprağına ayağı bulanmamış hiç kimse bize vatanperverlik dersi veremez." Davutoğlu, konuşmasında Muğla'daki orman yangınlarından duyduğu üzüntüyü de dile getirdi.
Orman Yangınları - 18.09.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, orman yangınları sonrası yürütülen çalışmalar hakkında konuştu: (2)
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Antalya ve Muğla'daki orman yangınlarında zarar gören bölgelere yapılacak konutların bir yıldan daha kısa sürede vatandaşa teslim edileceğini bildirdi.
Orman Yangınları - 18.09.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, orman yangınları sonrası yürütülen çalışmalar hakkında konuştu: (1)
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, orman yangınları nedeniyle Antalya ve Muğla'da 2 bin 516 bağımsız birimin acil ağır hasarlı ve yıkık olduğunun tespit edildiğini, 1100 binanın yıkım çalışmalarının tamamlandığını bildirdi.
Orman Yangınları - 18.09.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "(Orman yangınları) Nesli tehdit altındaki 52 türe yönelik tohum toplama çalışmalarımız titizlikle devam...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "(Orman yangınları) Nesli tehdit altındaki 52 türe yönelik tohum toplama çalışmalarımız titizlikle devam ediyor.
Orman Yangınları - 18.09.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "(Antalya ve Muğla'daki orman yangınları)1305 konut ve 600 ahır projelendirildi, 1100 konut ve 600 ahırın da...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "(Antalya ve Muğla'daki orman yangınları)1305 konut ve 600 ahır projelendirildi, 1100 konut ve 600 ahırın da ihaleleri gerçekleştirildi.
Orman Yangınları - 18.09.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "(Orman yangınlarında hasar gören yapılar) Antalya ve Muğla'da 1100 binanın yıkım çalışmalarını tamamladık."
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "(Orman yangınlarında hasar gören yapılar) Antalya ve Muğla'da 1100 binanın yıkım çalışmalarını tamamladık.
Orman Yangınları - 18.09.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "(Orman yangınları) Antalya ve Muğla'da 2 bin 516 bağımsız birimin acil ağır hasarlı ve yıkık olduğunun...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "(Orman yangınları) Antalya ve Muğla'da 2 bin 516 bağımsız birimin acil ağır hasarlı ve yıkık olduğunun tespitini yaptık."
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orman Yangınları Haberleri | Orman Yangınları Haber - Haberler - Orman Yangınları haberleri, son dakika orman yangınları haber ve gelişmeleri burada. Kurşun kalemin ucuna yaptığı minimal heykeller ile hayran bırakıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 11:01:32. #1.14#

title