Müslüm Haberleri

Müslüm haber, Müslüm son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Müslüm - Bugün
Karkamış yüzme havuzu hizmete girdi
Açılış programına Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Valisi Davut Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel, Karkamış Kaymakamı Göksu Bayram, Karkamış Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatih Akın ve vatandaşlar katıldı.
Müslüm - Bugün
AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş: "Afganistan'daki saldırıyı lanetle kınıyorum"
"Bu kara fikirli insanlar, insanlık suçu işliyor" Çifte Minare Camii'nin Gaziosmanpaşa ve İstanbul'a hayırlı olması dileğinde bulunan AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, "Oldukça güzel bir camiye Gaziosmanpaşa kavuşmuş oldu. İnsanların cem etmesi gereken camilere maalesef bazı kara fikirli insanların saldırdığını görüyoruz. Afganistan'da bugün bizden saat olarak önde oldukları için cuma namazı saatinde müminleri hedef alan bir camiye saldırı yapılmış ve maalesef çok sayıda kardeşimiz hayatını yitirmiştir. Kim hangi niyetle olursa olsun herhangi bir şekilde camiye saldıran bizatihi Müslüm Allah tevhide ve muhitlere saldırmış demektir.
Müslüm - Dün
Son dakika haberi! Şanlıurfa'da trafik kazası: 1 ölü, 1 yaralı
Edinilen bilgiye göre kaza, Şanlıurfa - Akçakale karayolunun Uğurlu kırsal Mahallesi yakınlarında meydana geldi. Müslüm Ş.
Müslüm - 13.10.2021
"Ergenekon" davasına bakan eski hakim ve savcıların yargılanmasına devam edildi
Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Müslüm Canpolat'ın görüşünün alınmasının ardından mahkeme heyetince ara kararlar açıklandı.
Müslüm - 01.10.2021
03.10.2021 Tarihli Elektrik Kesintisi
Hatay'ın Samandağ İlçesi Tomruksuyu Mahallesi Hasan, Sarsılmaz, Kayalar, Güler, Mansurlar, Kartallar, Karamanlı, Şehit Hasan, Anlar, Aksu, Aslanlar, Uymazlar, Polatlar, Solmazlar, Sivriler, Belediye, Çınar, Yüceses, Elmaslar, Hürriyet, Nadir, Dinler, Coşkunlar, Cabburlar, Stadyum, Uğur Mumcu, İnönü, Arın, Ziyaret, Yağmur, Adil, Çiftlik, Derin, Balabanlar, Uğur, Çetinler, Akar, Safi, Duranlar, Karamanlı (Cumhuriyet), Bedi Sabuncu, Yıldız, Orhan, Asiller, Okul, Zülfikar, Tunç, Sabah, Timur, Gülerler, Ercan, Gazi, Öz, Yasin, Müslüm, Fevzi, Sarı, Özyurt, Ata, Yırtar, Uslular Karalar, Bakır, Yeliz, Bedi, Çamlar, Cumhuriyet, Çimen, Baraj, Atatürk, Zafer, Rüzgar, Haydar, Ahmet, Seyhan, Altunlar, Doğru, Zabun, Sonsuz, Duymaz, Topal, Burcu, Dik, Yalnız, Çiçek, Bahar, Yonca, Kemal Akar, Özer, Habib, Esma, Nergis, Menekşe, Akasya, Yasemin, Yüksel, Sabri, Mithat, Nurettin, Zambaklı, Avcılar, Tutmaz, Ferhat, Turan, Gazel, Rıza, Lami, Mahmut, 790, Akasya.
Müslüm - 30.09.2021
3 kardeşi öldüren sanıklara ağırlaştırılmış müebbet
ŞANLIURFA'nın Suruç ilçesinde 2 aile arasında arazi sulaması anlaşmazlığından çıktığı ileri sürülen silahlı kavgada kardeşlerden 3'ünü öldüren 1'ini de ağır yaralayan akraba 4 sanıktan 3'ü, 'kasten öldürme' suçundan 3'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis, bir kişiyi yaralamaktan ise  'kasten öldürmeye teşebbüs' suçundan ise 18'er yıl hapis cezasına çarptırıldı. Sanıklardan 18 yaşından küçük  M.T. de toplam 78 yıl hapis cezası aldı.  Olay, 13 Temmuz 2018 yılında Şanlıurfa'nın Suruç ilçesine bağlı Höyükyanı Mahallesi'nde meydana geldi. Toraman  ve Boğaakça aileleri arasında iddiaya göre, arazi sulaması anlaşmazlığı nedeniyle çıkan tartışma, taş, sopa, silah ve bıçağın kullandığı kavgaya dönüştü. Kavgada  4 kardeşden Murat, Salih ve Ahmet Boğaakça öldü, İmam Boğaaça da yaralandı.  Olayın ardından  Toraman ailesinden akraba olan  Aydın Toraman, Metin Toraman, Müslüm Toraman ile 18 yaşının altında olan M.
Müslüm - 30.09.2021
Şanlıurfa'da 3 kardeşin öldürülmesine ilişkin davada karar açıklandı
Konya 3. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya Şanlıurfa E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumundan Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla bağlanan tutuklu sanıklar Aydın ve Metin Toraman, suça sürüklenen çocuk M. Toraman, tutuksuz yargılanan Necmettin, Müslüm, Ahmet ve Nuri Toraman ile taraf avukatları katıldı.
title