Muş Haberleri

Muş haber, Muş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muş 15.7.2020
Son Dakika: Ömrünü verdiği mesleğini ilk günkü heyecanla yapıyor
Kışla Mahallesi'nde ikamet eden 4 çocuk, 6 torun sahibi 66 yaşındaki Mollaoğlu, 14 yaşındayken memleketi Muş'ta bir terzinin yanında çırak olarak çalışmaya başladı.
Muş 15.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Muş Gençlik ve Spor Müdürlüğü, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında karate ve badminton gösterisi düzenledi.
Muş 15.7.2020
Askeri alanda düzenlemeler içeren kanun teklifi Genel Kurulda
Bunun üzerine yerinden söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Ceylan'ın ifadelerini kabul etmelerinin mümkün olmadığını kaydederek, "Bunun bir geçerliliği, bir doğruluğu yoktur.
Muş 14.7.2020
Askeri alanda düzenlemeler içeren kanun teklifi Genel Kurulda
Genelkurmay Başkanlığının doğrudan Cumhurbaşkanlığına bağlanması başta olmak üzere, sembolik veya uygulamaya dair bütün itibar kayıplarının telafi edilmesi gerektiğini kaydeden Oral, "15 Temmuz'da mağdur olmuş, istikballeri yıkılmış, umutları yok edilmiş askeri okul öğrencilerinin mağduriyetleri kesinlikle giderilmelidir.
Muş 14.7.2020
TBMM Genel Kurulu
"Türk milleti, 15 Temmuz'da darbeler dönemini kapatmıştır" AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, Rize ve Artvin'de meydana gelen sel felaketinde hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara acil şifalar dileyerek sözlerine başladı.
Muş 14.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Muş Malazgirt Kaymakamı Emre Yalçın, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muş 14.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muş 14.7.2020
Hasköylü çift tandır satarak ailesini geçindiriyor
Muş'un Hasköy ilçesinde vatandaşlar, topraktan yaptıkları tandırları satarak geçimlerini sağlıyor.
Muş 14.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muş 14.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Muş Valisi İlker Gündüzöz, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Muş 14.7.2020
Muş'ta yapılan desteklerle manda sayısı 7 bin 100'e ulaştı
Muş Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Aydın, kentte sayıları 7 bin 100'e ulaşan mandalardan yılda 14 bin ton süt elde edilerek ekonomiye 200 milyon katkı sağlandığını belirtti.
Muş 14.7.2020
Muş Belediyesi, Halk Ekmek Fabrikası için çalışma başlattı
Muş Belediyesi sosyal belediyecilik projeleri kapsamında Halk Ekmek Fabrikası kurulması için çalışma başlattı.
Muş 14.7.2020
Muş'ta tuz üretim tesisi selden zarar gördü
Muş'un Malazgirt ilçesindeki tuz üretim tesisi, sağanak nedeniyle yaşanan taşkınlardan dolayı zarar gördü.
Muş: Sağanak etkili olduMuş 13.7.2020
Muş 13.7.2020
Muş merkezli 16 ilde "ehliyet sınavı" operasyonu
Muş merkezli 16 ilde düzenlenen operasyonda, 20 kişinin yerine ehliyet sınavına girdiği belirlenen şüpheli tutuklandı.
Muş 13.7.2020
Son dakika haberleri: 2 yılda 20 kişinin yerine ehliyet sınavına girmiş
Son dakika güncel haberine göre MUŞ'ta, ehliyet almak isteyen 20 kişinin yerine yazılı ve direksiyon sınavına giren kişi yakalandı.
Muş 13.7.2020
Muş'ta yuvadan düşen leylek yavrusu tedaviye alındı
Muş'ta caminin çatısındaki yuvadan düşerek ayağı kırılan leylek yavrusu tedavi altına alındı.
Muş 13.7.2020
Son Dakika | Muş'ta mandaların nehirde serinlemesi renkli görüntüler oluşturdu
Son dakika haberleri: Muş'un Hasköy ilçesinde çobanların, sıcaktan etkilenen manda sürüsünü nehirde serinletmesi renkli görüntüler oluşturdu.
Muş 13.7.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM - TEKRAR
Açık ve salon düğünü gerçekleştirilen Khan Otel Genel Müdürü Turgut Alkış, gelin ve damat adaylarının salona giriş ya da çıkışları sırasında veya açık hava düğünlerinde havai fişek kullanımı talebini, yaşanan olaylar sonrasında yerine getirmediklerini söyledi. Işık şovlarıyla misafirlerine hizmet sunduklarını dile getiren Alkış, "Biz müşterilerimizi ışık ve lazer şova yönlendirerek isteklerini yerine getiriyoruz. İlk dans sırasında ışık şovunu gelin ve damadın üzerine yoğunlaştırıyoruz. Hareketli müziklere geçildiğinde lazer şovlarla ışık patlaması yapıyoruz. Havai fişeğe alternatif olarak çiftlerimize farklılıklar sunuyoruz" diye konuştu.  Tree Organizasyon Genel Müdürü Burhan Görgü ise şunları söyledi: "Antalya'da düğün organizasyonlarında doğayı düşünen yapımızı sürekli korumaya çalışıyoruz. Havai fişek taleplerini lazer ve ışıklı şovlara yönlendiriyoruz. Havai fişek yerine yaptığımız ışıklı şovlarda misafirlerimizden de olumlu geri dönüşler alıyoruz. Misafirlerimiz de ışık ve lazer şovların daha eğlenceli ve daha doğal olduğunu belirtiyor. Lazer ve ışık şovları son dönemde misafirlerimizin de tercihi olmaya başladı." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -------------- Düğün salonu ve ışık şovlardan görüntü Bir düğünden ve ışık şovlardan görüntü RÖP1: Tree Organizasyon Genel Müdürü Burhan Görgü  Işıklı bir düğünden görüntü RÖP2: Ceren Yeğinaltay ile röportaj RÖP3: Khan Otel Genel Müdürü Turgut Alkış ile röportaj Bir düğünden görüntü HABER: Tolga YILDIRIM -KAMERA: Emrah GÜL /ANTALYA,   Haber Kodu : 200713064 ====================================== Anne ve 5 engelli kardeşlerine bakmak için geri döndüler   MUŞ'un Hasköy ilçesinden yıllar önce çalışmak için Bursa'ya giden Sıddık (34) ve Şerif Basın (32) kardeşler, hayatını kas erimesi nedeniyle yürüyemeyen ve konuşamayan 5 çocuğuna adayan anneleri Türkan Basın'a (55) yardımcı olabilmek için geri döndü.
Muş 13.7.2020
Meteorolojiden "sağanak" uyarısı
Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Bitlis ve Muş çevreleri, Van'ın güney ve doğu ilçeleri ile Hakkari'nin doğu ilçelerinde yerel olarak sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.
Muş 13.7.2020
Muş'ta 15 Temmuz etkinlikleri kapsamında kano gösterisi yapıldı
Muş Gençlik ve Spor Müdürlüğünce, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında kano gösterisi yapıldı.
Muş 13.7.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEM
Açık ve salon düğünü gerçekleştirilen Khan Otel Genel Müdürü Turgut Alkış, gelin ve damat adaylarının salona giriş ya da çıkışları sırasında veya açık hava düğünlerinde havai fişek kullanımı talebini, yaşanan olaylar sonrasında yerine getirmediklerini söyledi. Işık şovlarıyla misafirlerine hizmet sunduklarını dile getiren Alkış, "Biz müşterilerimizi ışık ve lazer şova yönlendirerek isteklerini yerine getiriyoruz. İlk dans sırasında ışık şovunu gelin ve damadın üzerine yoğunlaştırıyoruz. Hareketli müziklere geçildiğinde lazer şovlarla ışık patlaması yapıyoruz. Havai fişeğe alternatif olarak çiftlerimize farklılıklar sunuyoruz" diye konuştu.  Tree Organizasyon Genel Müdürü Burhan Görgü ise şunları söyledi: "Antalya'da düğün organizasyonlarında doğayı düşünen yapımızı sürekli korumaya çalışıyoruz. Havai fişek taleplerini lazer ve ışıklı şovlara yönlendiriyoruz. Havai fişek yerine yaptığımız ışıklı şovlarda misafirlerimizden de olumlu geri dönüşler alıyoruz. Misafirlerimiz de ışık ve lazer şovların daha eğlenceli ve daha doğal olduğunu belirtiyor. Lazer ve ışık şovları son dönemde misafirlerimizin de tercihi olmaya başladı." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -------------- Düğün salonu ve ışık şovlardan görüntü Bir düğünden ve ışık şovlardan görüntü RÖP1: Tree Organizasyon Genel Müdürü Burhan Görgü  Işıklı bir düğünden görüntü RÖP2: Ceren Yeğinaltay ile röportaj RÖP3: Khan Otel Genel Müdürü Turgut Alkış ile röportaj Bir düğünden görüntü HABER: Tolga YILDIRIM -KAMERA: Emrah GÜL /ANTALYA,   ====================================== Anne ve 5 engelli kardeşlerine bakmak için geri döndüler   MUŞ'un Hasköy ilçesinden yıllar önce çalışmak için Bursa'ya giden Sıddık (34) ve Şerif Basın (32) kardeşler, hayatını kas erimesi nedeniyle yürüyemeyen ve konuşamayan 5 çocuğuna adayan anneleri Türkan Basın'a (55) yardımcı olabilmek için geri döndü.
İmsak03:09
Öğle12:25
İkindi16:19
Akşam19:46
Yatsı21:24
Doğal, tarihi ve kültürel değerlere sahip olan Muş, Doğu Anadolu Bölgesinde yer alır. Urartularla başlayan köklü kültür tarihi, ilin hiç şüphesiz önemli bir turizm kaynağı olmasına katkı sağlamıştır. 8.196 kilometre kare yüz ölçümüne sahiptir il. Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt ve Varto olmak üzere 5 ilçesi vardır. Bu şehrimiz için özel olarak hazırladığımız Muş haberleri sayfasında, şehre ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmeleri güncel olarak sizlere sunuyoruz. Ayrıca şehrin tüm ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Muş son dakika haber sayfamızda günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Şu an buradasınız: Muş Haber, Muş Son Dakika Haberleri - Haberler - Muş haber sayfamızda Muş haberleri okuyabilir, Muş son dakika haberleri ve güncel Muş gelişmelerini görebilirsiniz. Ömrünü verdiği mesleğini ilk günkü aşkla yapıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.7.2020 12:47:26. #1.14#
title