Karadağ Haberleri

Karadağ haber, Karadağ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Karadağ - Bugün
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla.
Batı Balkanlar'ın en küçük ülkesi Karadağ'da süpermarket ve iş merkezlerine Kovid-19 sertifikası ile giriş yapılabilecek.
Karadağ - Bugün
Yeni Kömür Santrali Yok Sözleşmesi'nin duyurusu gerçekleştirildi
Sri Lanka, Şili, Danimarka, Fransa, Almanya, Karadağ ve Birleşik Krallık'ın da aralarında bulunduğu bir grup ülke, diğer hükümetleri de bu adımları atmaya ve COP26'nın "kömür enerjisini tarihe bırakma" şeklindeki iddialı hedefine ulaşılmasına yardımcı olmak için zirve öncesinde sözleşmeye katılmaya çağırıyor.
Karadağ - Dün
Balkan cimnastik federasyonları İstanbul'da toplandı
Toplantıya Macaristan, Kuzey Makedonya, Arnavutluk, Slovenya, Romanya, Hırvatistan, Karadağ ve Sırbistan yetkililerinin katıldığı, Yunanistan ile Bulgaristan'ın ise Balkan Cimnastiğinin kuruluşuna desteklerini ilettiği aktarıldı.
Karadağ - Dün
Karadağ'ın Ankara Büyükelçisi Kastratovic, Türk yatırımcıları Karadağ'a davet etti Açıklaması
Karadağ'ın Ankara Büyükelçisi Perisa Kastratovic, Karadağ ve Türkiye'nin, karşılıklı ticaret hacmini 2022'ye kadar 250 milyon dolara çıkartmak için çaba gösterme konusunda anlaştığını anımsatarak, Türk yatırımcıları ülkesine yatırım yapmaya çağırdı.
Karadağ - 22.09.2021
İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ
12.45/17.40-Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Google Oyun ve Uygulama Akademisi Tanıtım ve İmza Töreni ile TEKNOFEST kapsamında düzenlenen Take-Off Uluslararası Girişim Zirvesi Ödül Töreni'ne katılacak.
Karadağ - 22.09.2021
Kara yollarında durum
Samsun-Ankara yolunun 54-57. kilometrelerindeki (Karadağ-Toptepe kavşakları) yapım çalışmaları dolayısıyla Ankara istikametinde ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanıyor.
Karadağ - 21.09.2021
Bandırma Kitap Günleri Başladı Aşı kartı olanlara kitap hediye edildi
Şair ve yazar Zeynep Tuğçe Karadağ, "İnsanlar çok sıcak… çok güzel bir etkinlik oldu.
Karadağ - 21.09.2021
17 Yaş Altı Milli Futbol Takımı aday kadrosu açıklandı
Elemelerde 1. Grup'ta yer alan milli takım Danimarka, Karadağ ve Malta ile mücadele edecek.
Karadağ - 21.09.2021
Sırbistan'da, "Türkiye'de Sancak Ormanı" kampanyası tanıtıldı
Boşnak Ulusal Azınlık Konseyi (BNV), Karadağ Boşnak Konseyi, Türkiye Mezunları Derneği (ASMAT), Sancak İslam Meşihatı, Novi Pazar ve Tutin belediyeleri ile Svetionik Derneği iş birliğinde düzenlenen kampanya kapsamında, yanan ormanların yeşillendirilmesinde kullanılacak fidanlar için nakdi yardım toplanacak.
Karadağ - 19.09.2021
Buz pateninde "Short Track Federasyon Kupası" yarışları sona erdi
Türkiye Buz Pateni Federasyonu tarafından Erzurum'da düzenlenen "Short Track Federasyon Kupası 1 ve 2" müsabakaları sona erdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Karadağ Haberleri | Karadağ Haber - Haberler - Karadağ haberleri, son dakika karadağ haber ve gelişmeleri burada. Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz. Saygılarımızla..
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 22:31:43. #1.16#

title