İnfaz Haberleri

İnfaz haber, İnfaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İnfaz - Dün
Son dakika haber: Zonguldak'ta amcasını darbederek öldürdüğü gerekçesiyle yargılanan sanık müebbet hapisle cezalandırıldı
Son savunmasında sanık, amcası Recep Er'i öldürmediğini, işlemediği suç yüzünden ceza infaz kurumunda tutulduğunu öne sürerek, tahliyesini ve beraatini talep etti.
İnfaz - Dün
Son dakika haberleri | Bakan Gül: Adalet Bakanının hakim, savcı cübbesi yoktur
'BUNLARIN TARTIŞILACAĞI YER SOSYAL MEDYA DEĞİLDİR' "Gazi Meclisimize millet iradesinin tecelligahı olarak değer atfediyorsak, bu iradenin tezahürü olan kanunlara da uymak zorundayız" diyen Gül, şöyle konuştu: "Kanunları beğenmiyorsak, kanunu uygulayan hakimi değil kanunu eleştirmek gerekir. Meclisimiz ve siyaset kurumu yanlış bulduğu kanunu tartışır, gerekirse değiştirir, biz de bu konuda her türlü destek ve görüşlerimizi iletiriz. Bunların tartışılacağı, olgunlaştırılacağı yer yüce Meclis çatısıdır, sosyal medya mecrası değildir. Özellikle hakaret ve sövme suçlarında bu konuda bir hassasiyet olması çok doğaldır. Hiçbirimiz kıymet verdiklerimizden, canımızdan çok sevdiklerimizden hiç kimsenin hakarete uğramasına razı olamayız. Gönlümüz razı olmaz ve bunun korunmasını hepimiz isteriz. Burada önümüzde iki yol var. ya mevcut uygulama devam eder, tutuklamanın istisnailik özelliği korunur ya da Ceza Muhakemesi Kanununda değişiklik yapılır, tutuklama yasağı kalkar veya indirilir. Eğer Kanun değiştiği halde uygulanmazsa, yanlış uygulanırsa o zaman yargıyı hep beraber topa tutalım tenkit edelim. Ama hakimin yerine bazen sosyal medya mahkemesi kuruluyor hatta infaz bile ediliyor.
İnfaz - Dün
Başkentte 31 sabıka kaydı bulunan şüpheli yakalandı
Başkentte, bir eve yapılan baskında çeşitli suçlardan 31 sabıka kaydı bulunan firari E.G, gözaltına alındı.
İnfaz - 20.01.2021
Fransız tarihçi Stora: "Sömürgecilik Fransız tarihinin ayrılmaz bir parçasıdır"
Cezayir Savaşı sırasında acımasız ve korkunç şeylerin yaşandığını ifade eden Stora, o dönem yargısız infazlar ve işkencelerin yapıldığını, binlerce kişinin yakınlarının cenazelerinin nerede olduğunu bilmediğini kaydetti.
İnfaz - 20.01.2021
Son dakika haber... Çocuklarının gözü önünde annelerini bıçaklayan firari sanığın yargılanmasına devam edildi
Mahkeme, sanık hakkında çıkartılan kırmızı bültenin sonucunun ve yakalama emrinin infazının beklenmesine karar vererek, duruşmayı erteledi.
İnfaz - 19.01.2021
Son dakika haberi... Ceren Özdemir cinayetinin faili, polisleri yaralamasıyla ilgili beşinci kez hakim karşısına çıktı
Son dakika haberleri: Ordu'da üniversite öğrencisi Ceren Özdemir'i bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılan Özgür Arduç'un, yakalandığı sırada polis memurlarını bıçakla yaralamasıyla ilgili davanın beşinci duruşması görüldü.
İnfaz - 19.01.2021
Son dakika haber: HSK kararnamesi ile yeni mahkemeler göreve başlıyor
HSK'nin internet sitesinde yayımlanan kararnameye göre, Bakırköy'de yeni asliye ceza, asliye hukuk, sulh hukuk, icra, aile, iş, fikri ve sinai haklar ceza mahkemeleri ile infaz hakimlikleri faaliyete geçirilecek.
İnfaz - 18.01.2021
"Odatv davası"na bakan hakim ve savcıların yargılanmasına devam edildi
Dava dosyasına gelen belgelerin okunduğu duruşmada aralarında eski savcı Zekeriya Öz'ün de bulunduğu 12 firari sanık hakkındaki yakalama emirlerinin henüz infaz edilemediği bildirildi.
İnfaz - 17.01.2021
Libya'da toplu mezarlardan sorumlu tutulan Hafter'e bağlı "Kani" milislerinin bulunması için gösteri düzenlendi
"Kani" soyadlı, bazıları öldürülen 7 kardeşin liderliğini yaptığı Kaniyat, Terhune'yi kontrol ettiği dönemde, kentte muhalif gördüğü sivil halkı ve rakip gördüğü aşiretleri yargısız infaz etmekle suçlanıyor.
İnfaz - 16.01.2021
ABD'de Trump döneminin 13. idamı gerçekleştirildi
ABD'de Donald Trump yönetiminin idam cezası infazlarına geçen yıl temmuzda yeniden başlamasının ardından bu sabaha karşı 13. idam gerçekleştirildi.
İnfaz - 16.01.2021
15 Ocak 2021 Haberleri
15 Ocak 2021 Manşet Haberleri.
İnfaz - 15.01.2021
İntihar eylemi yapmak isterken yakalanan teröriste "ağırlaştırılmış müebbet hapis" istemi
Kaçmak isteyen örgüt mensuplarının infaz edildiğini anlatan Düz, kendisin de şehirde eylem gerçekleştirmek bahanesiyle örgütten kaçtığını ve Yunanistan'a geçmek istediği sırada güvenlik kuvvetlerine yakalandığını ileri sürdü.
İnfaz - 15.01.2021
Yemen hükümeti, Husilerin Taiz'de sivilleri infaz ettiğini açıkladı
Yemen hükümeti, Husilerin ülkenin güneybatısındaki Taiz kentinde "barbarca suçlar" işlediğini ve sivilleri idam ettiğini belirtti.
İnfaz - 15.01.2021
Yozgat'ta hakkında 23 yıl hapis cezası bulunan firari hükümlü yakalandı
Yozgat'ta, "nitelikli hırsızlık" suçundan hakkında 23 yıl 10 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü yakalandı.
İnfaz - 15.01.2021
ABD'de Kovid-19 hastası idam mahkumunun cezası infaz edildi
ABD'de yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanan idam mahkumunun cezasının infaz edildiği bildirildi.
İnfaz - 14.01.2021
Filistin: İsrail hapishanelerindeki tutukluların sağlık koşullarını araştıracak uluslararası komisyon kurulsun
İsrail hapishanelerindeki tutukluların sağlık koşulları ile ilgili araştırma yapmak üzere uluslararası bir komisyonun kurulması çağrısı yapılan açıklamada, "İsrail'in mahkumlara karşı tutumu, onlara suikast düzenlemek, onları yavaş yavaş infaz etmek ve yaşam ve sağlık haklarından mahrum etmektir.
İnfaz - 14.01.2021
FETÖ'nün "Kaset kumpası" davasına devam edildi
Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile bazı eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin internette yayınlanmasıyla ilgili Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in de arasında bulunduğu 170 sanığın yargılanmasına devam edildi.
İnfaz - 14.01.2021
Batman'da düzenlenecek etkinlikler Valilik iznine bağlandı
Batman il merkezinde 28 Ocak'a kadar düzenlenecek her türlü eylem ve etkinlik Valilik iznine bağlandı.
İnfaz - 14.01.2021
FETÖ'nün MİT kumpası davasında 9 sanığa ağırlaştırılmış müebbet istendi
FETÖ'nün 7 Şubat 2012'de MİT Başkanı Hakan Fidan'ın da aralarında bulunduğu bazı kamu görevlilerini ifadeye çağırmasına ilişkin 10'u tutuklu 18 sanığın yargılandığı MİT Kumpas davasında mütalaasını açıklayan savcı, 9 sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle cezalandırılmasını istedi.
İnfaz - 14.01.2021
Son dakika haber... FETÖ'NÜN MİT KUMPASI DAVASINDA 9 SANIĞA AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET İSTENDİ
Son dakika haberi... FETÖ'nün 7 Şubat 2012'de MİT Başkanı Hakan Fidan'ın da aralarında bulunduğu bazı kamu görevlilerini ifadeye çağırmasına ilişkin 10'u tutuklu 18 sanığın yargılandığı MİT Kumpas davasında mütalaasını açıklayan savcı, 9 sanığın ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle cezalandırılmasını istedi.
İnfaz - 14.01.2021
Son dakika haber | FETÖ'nün "MİT kumpası" davasında mütalaa
Edinilen son dakika gelişmesine göre Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ), Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ne karşı açıktan giriştiği ilk operasyon olarak tanımlanan ve MİT Başkanı Hakan Fidan'ın da aralarında bulunduğu bazı kamu görevlilerinin ifadeye çağrıldığı 7 Şubat 2012'deki "MİT kumpası"na ilişkin 10'u tutuklu 18...
İnfaz - 13.01.2021
ABD yönetimi İranlı 16 kuruluş ile 3 kişiyi yaptırım listesine ekledi
ABD yönetimi, İran lideri Ayetullah Ali Hamaney'in kontrolündeki 16 kuruluş ile 3 kişiyi yaptırım listesine ekledi.
İnfaz - 13.01.2021
"Kaset kumpası" davasına devam edildi
Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile bazı eski MHP'li yöneticilerin özel hayatlarına ilişkin görüntülerin internette yayımlanmasıyla ilgili Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in de arasında bulunduğu 170 sanığın yargılanmasına devam edildi.
İnfaz - 13.01.2021
ABD'de 68 yıl sonra ilk kez bir kadın mahkum idam edildi
TERRE ABD'de 1953'ten bu yana ilk kez bir federal kadın mahkumun ölüm cezası infaz edildi.
İnfaz - 12.01.2021
Şanlıurfa'da gösteri ve yürüyüş yasağı
Şanlıurfa Valiliğince ceza infaz kurumları yakınlarında toplanma, gösteri ve yürüyüşlerin 16 gün süreyle yasaklandığı bildirildi.
İnfaz - 12.01.2021
Ordu'da farklı tarihlerde 8 kişiyi öldürdüğü iddia edilen sanık yargılanıyor
Ordu'da farklı tarihlerde 8 cinayet işlediği ve gasp yaptığı öne sürülen sanığın, 3 kişinin öldürülmesine ilişkin yargılandığı davanın görülmesine devam edildi.
İnfaz - 12.01.2021
Çifte cinayet suçlamasından beraat etti; 'Öldüklerine inanmıyorum' dedi
ISPARTA'da yaklaşık 3,5 yıldır kayıp olan Zehra Çaycı (24) ve Korhan Taştekin'i (34) öldürdüğü iddiasıyla 2 kez ömür boyu hapis istemiyle tutuklu yargılandığı davada beraat eden Ali Aydıner (39), "Öldüklerine inanmıyorum.
İnfaz - 12.01.2021
ABD, Küba'yı tekrar terör listesine aldı
Küba'nın ABD tarafından aranan birçok kaçağı barındırdığını belirten Pompeo "Örnek vermek gerekirse Küba rejimi Eyalet Polisi Werner Foerster'ı infaz eden ve FBI'ın en çok arananlar listesinde olan Joanne Chesimad'ı; US Virgin Adalarında 8 kişiyi öldüren Ismael La Beet ve diğerleri" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İnfaz Haberleri | İnfaz Haber - Haberler - İnfaz haberleri, son dakika infaz haber ve gelişmeleri burada. Şeyma öğretmen ve kardeşi Tuğba'nın katili platonik aşığa, 2 kez müebbet hapis cezası (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.1.2021 13:11:52. #1.15#
title