Gaziantep Sanayi Odası Haberleri

Gaziantep Sanayi Odası haber, Gaziantep Sanayi Odası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gaziantep Sanayi Odası - 25.10.2021
Gaziantep'in ihracat başarısı yüz güldürüyor
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Başkanı Adnan Ünverdi ise sanayi kenti Gaziantep'te yürüttükleri birçok çalışmayla kentin ihracat başarısına daha fazla katkı sağlamayı amaçladıklarını dile getirdi.
Gaziantep Sanayi Odası - 08.10.2021
Gaziantep'de EXPOBEL Çevre, Şehircilik ve Teknoloji Fuarı'nda kurduğu standıyla göz doldurdu
Gaziantep Büyükşehir ev sahipliğinde ASELSAN, TÜBİTAK MAM, TÜBİTAK, Devlet Malzeme Ofisi (DMO), TÜRKSAT, Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Şahinbey ve Şehitkamil belediyelerinin destekleri ile ziyaretçilerini 9 Ekim tarihine kadar karşılayacak fuarda Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Sağlık Hizmetleri ve Engelliler, Kültür ve Turizm, Kadın Aile Eğitim ve Sosyal Hizmetler, Çevre Koruma, Sıfır Atık ve İklim Değişikliği, Tarımsal Hizmetler ve Gıda, İmar ve Şehircilik, Kent Estetiği ve Yeşil alanlar, Fen İşleri, GASKİ ve Ulaşım daire başkanlıkları projeleriyle katılımcıları karşıladı, merak edilen soruları yanıtladı, hizmetleri hakkında bilgi verdi.
Gaziantep Sanayi Odası - 02.10.2021
Gaziantep'ten eylül ayında 927 milyon dolarlık ihracat
Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Başkanı Adnan Ünverdi, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan eylül ayı ihracat rakamlarını değerlendi.
Gaziantep Sanayi Odası - 16.09.2021
TSE Başkanı Şahin: "TSE markası, tüketiciler tarafından güvenin garantisi olarak algılanmaktadır"
Ürün ve hizmetlerin kalite gereklerini oluşturmak için standartların belirlenmesi sürecinde tüketicilerin, üreticilerin ve üniversitelerin katkısının öneminin vurgulandığı seminer, TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin, Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof.
Gaziantep Sanayi Odası - 10.09.2021
Gaziantep'te çıraklığı yaygınlaştırmak için protokol imzalandı
Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, projenin çırak, kalfa ve ustayı layıkıyla yönetip koordine edeceğini, sektör ihtiyaçları doğrultusunda öğrencilere gerekli eğitimleri vermeye hazır olduklarını vurguladı. Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mehmet Uzun ise protokolle birlikte kurumunun üzerine düşen bütün görevleri yapacağını, destekleri sürdüreceğini bildirdi. Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım da Gaziantep'in Türkiye'de ticaretin kalbinin attığı birkaç önemli ilden biri olduğunu, proje ile sektörlerin ara eleman ihtiyaçları karşılayacağını ve bu ihtiyacı sağlayan çocukların kayıt altına girerek hem hakları zayi olmadan çalışacaklarını kazanmaları hem de bu noktada verim elde etmek açısından önemli bir proje olduğunu söyledi. Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cevdet Akınal, kurum olarak bir eğitim merkezleri olduğunu hatırlatarak, projeye gerekli desteği de vereceklerini iletti.
Gaziantep Sanayi Odası - 09.09.2021
Gaziantep'te "Gençler Geleceğimiz, Çıraklık Geleneğimiz Projesi"nin protokolü imzalandı
Programa, Milli Eğitim İl Müdürü Yasin Tepe, Sosyal ve Güvenlik İl Müdürü Mehmet Uzun, Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ömer Küsbeoğlu, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım ve Gaziantep Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Cevdet Akınal katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gaziantep Sanayi Odası Haberleri | Gaziantep Sanayi Odası Haber - Haberler - Gaziantep Sanayi Odası haberleri, son dakika gaziantep sanayi odası haber ve gelişmeleri burada. TOBB Gaziantep Kadın Grişimciler Kurulu Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.10.2021 04:26:42. #1.14#

title