Etimesgut Belediyesi Haberleri

Etimesgut Belediyesi haber, Etimesgut Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Etimesgut Belediyesi - 14.04.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 2. Lig'de 34. haftanın programı şöyle: Beyaz Grup 13.00 Afjet Afyonspor-Hekimoğlu Trabzon (Zafer) 15.00 Kocaelispor-Şanlıurfaspor (Kocaeli) 15.00 Çorum-Uşakspor (Çorum Şehir) 15.00 Manisa-Hacettepe (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 15.00 Sarıyer-Zonguldak Kömürspor (Yusuf Ziya Öniş) 15.00 Ankara Demirspor-Sancaktepe (TCDD Ankara Demirspor) 15.00 Ergene Velimeşespor-Amed Sportif Faaliyetler (Mustafa Kemal Atatürk) 15.00 Niğde Anadolu-Kahramanmaraşspor (Niğde 5 Şubat) 15.00 İnegölspor-Anagold 24Erzincanspor (İnegöl İlçe) Kırmızı Grup 14.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Eyüpspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 14.00 Bayburt Özel İdare-Karacabey Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 15.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Bodrumspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası) 15.00 Pendikspor-Kırşehir Belediyespor (Pendik) 15.00 Sivasspor Belediyespor-Mamak (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 15.00 GMG Kastamonuspor-Tarsus İdman Yurdu (Gazi) 15.00 Etimesgut Belediyespor-Kırklarelispor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.
Etimesgut Belediyesi - 13.04.2021
Bucaspor 1928 liderlik için Başkent'te sahaya çıkacak
Misli.com 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta geçen hafta evinde Malatya Yeşilyurt Belediyespor'u 1-0 yenerek son 4 hafta öncesinde 2 puan geriden zirve takibini sürdüren Bucaspor 1928, yarın Çankaya Futbol Kulübü'ne konuk olacak. Etimesgut Belediyesi Atatürk Stadı'nda Erkan Engin'in düdük çalacağı müsabaka saat 15.
Etimesgut Belediyesi - 13.04.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonunun açıklamasına göre, 3. Lig'de müsabaka programı şöyle: 1. Grup 13.00 Fatsa Belediyespor-Manisaspor (Fatsa İlçe) 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-1877 Alemdağspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 15.00 Kızılcabölükspor-Artvin Hopaspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 15.00 Ofspor-Diyarbekirspor (Of İlçe) 15.00 Nevşehir Belediyespor-Payasspor (Nevşehir Gazi) 15.00 Çankaya-Bucaspor 1928 (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.
Etimesgut Belediyesi - 10.04.2021
Misli.com 2. Lig'de şampiyonlar yarın belli olabilir
Maçların programı Misli.com 2. Lig'de yarınki maçların programı şöyle: Beyaz Grup 14.00 Anagold 24Erzincanspor-Afjet Afyonspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 15.00 Kahramanmaraşspor-İnegölspor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Anadolu (Diyarbakır) 15.00 Sancaktepe-Ergene Velimeşespor (Sancaktepe 15 Temmuz) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Gümüşhanespor (Devrek İlçe) 15.00 Hacettepe-Sarıyer (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.
Etimesgut Belediyesi - 06.04.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 32. hafta maçlarının programı şöyle: Beyaz Grup 14.00 Çorum-Hekimoğlu Trabzon (Çorum Şehir) 15.00 Manisa-Şanlıurfaspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 15.00 Sarıyer-Uşakspor (Yusuf Ziya Öniş) 15.00 Gümüşhanespor-Hacettepe (Gümüşhane Yenişehir) 15.00 Ergene Velimeşespor-Ankara Demirspor (Mustafa Kemal Atatürk) 15.00 Niğde Anadolu-Sancaktepe (Niğde 5 Şubat) 15.00 İnegölspor-Amed Sportif Faaliyetler (İnegöl İlçe) 15.00 Afjet Afyonspor-Kahramanmaraşspor (Zafer) 15.00 Kocaelispor-Anagold 24Erzincanspor (Kocaeli) Kırmızı Grup 15.00 GMG Kastamonuspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Gazi) 15.00 Etimesgut Belediyespor-Eyüpspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.
Etimesgut Belediyesi - 31.03.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 31. haftanın program şöyle: Beyaz Grup 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Afjet Afyonspor (Diyarbakır) 14.00 Hekimoğlu Trabzon-Manisaspor (Ortahisar Yavuz Selim) 15.00 Anagold 24Erzincanspor-Çorumspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 15.00 Kahramanmaraşspor-Kocaelispor (12 Şubat) 15.00 Sancaktepe-İnegölspor (15 Temmuz) 15.00 Ankara Demirspor-Niğde Anadolu (TCDD Ankara Demirspor) 15.00 Hacettepe-Zonguldak Kömürspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.
Etimesgut Belediyesi - 30.03.2021
Türkiye Kulüplerarası Takım Karate Şampiyonası'nda ikinci gün tamamlandı
Günün son kategorisi olan ümit-genç erkek 16-17 yaşta birinciliği Karate İhtisas Spor Kulübü elde ederken, Etimesgut Belediyesi Gelişim Spor Kulübü ikinciliği, Reykan Spor Kulübü ile Sivas'tan Belediye Spor Kulübü de üçüncülüğü paylaştı.
Etimesgut Belediyesi - 30.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda oynanacak maçların programı şöyle: 1. Grup Yarın: 13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Manisaspor (Yeşiltepe) 14.00 Kızılcabölükspor-Bucaspor 1928 (Kızılcabölük Semt) 14.00 Nevşehir Belediyespor-1877 Alemdağspor (Nevşehir Gazi) 14.00 Antalya Kemerspor-Ofspor (Kemer İlçe) 14.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Diyarbekirspor (Edirne 25 Kasım) 14.00 Artvin Hopaspor-Payasspor (Hopa İlçe) 14.00 Fatsa Belediyespor-Belediye Derincespor (Fatsa İlçe) 14.00 Çankaya-Arnavutköy Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 2.
Etimesgut Belediyesi - 23.03.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre program şöyle: Beyaz Grup 14.00 Niğde Anadolu-Ergene Velimeşespor (Niğde 5 Şubat) 14.00 İnegölspor-Ankara Demirspor (İnegöl İlçe) 14.00 Afjet Afyonspor-Sancaktepe (Zafer) 14.00 Kocaelispor-Amed Sportif Faaliyetler (Kocaeli) 14.00 Çorum-Kahramanmaraşspor (Çorum Şehir) 14.00 Manisa-Anagold 24Erzincanspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 14.00 Sarıyer-Hekimoğlu Trabzon (Yusuf Ziya Öniş) 14.00 Gümüşhanespor-Şanlıurfaspor (Gümüşhane Yenişehir) 14.00 Zonguldak Kömürspor-Uşakspor (Devrek İlçe) Kırmızı Grup 12.00 Kırşehir Belediyespor-Karacabey Belediyespor (Kırşehir AHİ) 12.30 Sivas Belediyespor-Bodrumspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 14.00 Etimesgut Belediyespor-GMG Kastamonuspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.
Etimesgut Belediyesi - 17.03.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, tamamı yarın oynanacak 29. hafta müsabakalarının programı şöyle: Beyaz Grup 14.00 Kahramanmaraşspor-Manisa (12 Şubat) 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Çorum (Diyarbakır) 14.00 Sancaktepe-Kocaelispor (15 Temmuz) 14.00 Ankara Demirspor-Afjet Afyonspor (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Ergene Velimeşespor-İnegölspor (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 Uşakspor-Hacettepe (Uşak 1 Eylül) 14.00 Şanlıurfaspor-Zonguldak Kömürspor (Şanlıurfa GAP) 14.00 Hekimoğlu Trabzon-Gümüşhanespor (Ortahisar Yavuz Selim) 14.00 Anagold 24Erzincanspor-Sarıyer (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) Kırmızı Grup 13.00 GMG Kastamonuspor-Turgutluspor (Gazi) 14.00 Karacabey Belediyespor-Bodrumspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 14.00 Sakaryaspor-Kırşehir Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk) 14.00 Pazarspor-Mamak (Pazar İlçe) 14.00 Vanspor-Pendikspor (Van Atatürk) 14.00 Etimesgut Belediyespor-Sivas Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.
Etimesgut Belediyesi - 16.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda yarın yapılacak maçların programı şöyle: 1. Grup 14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Belediye Derincespor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 14.00 Kızılcabölükspor-Arnavutköy Belediyespor (Denizli Atatürk) 14.00 Nevşehir Belediyespor-Manisaspor (Nevşehir Gazi) 14.00 Artvin Hopaspor-Bucaspor 1928 (Hopa İlçe) 14.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Antalya Kemerspor (Edirne 25 Kasım) 14.00 Fatsa Belediyespor-Ofspor (Fatsa) 14.00 Çankaya-Diyarbekirspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.
Etimesgut Belediyesi - 09.03.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, tamamı yarın oynanacak 27. haftanın programı şöyle: Beyaz Grup 14.00 Sancaktepe-Manisa (15 Temmuz) 14.00 Ankara Demirspor-Çorum (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Ergene Velimeşespor-Kocaelispor (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 Niğde Anadolu-Afjet Afyonspor (Niğde 5 Şubat) 14.00 Şanlıurfaspor-Uşakspor (Şanlıurfa GAP) 14.00 Hekimoğlu Trabzon-Hacettepe (Ortahisar Yavuz Selim) 14.00 Anagold 24Erzincanspor-Zonguldak Kömürspor (Mustakil Atletim Pisti Sahası) 14.00 Kahramanmaraşspor-Gümüşhanespor (12 Şubat) 14.00 Amet Sportif Faaliyetler-Sarıyer (Diyarbakır) Kırmızı Grup 12.00 Pazarspor-Bodrumspor (Pazar İlçe) 14.00 Vanspor-Kırşehir Belediyespor (Van Atatürk) 14.00 Kırklarelispor-Mamak (Kırklareli Atatürk) 14.00 Tarsus İdman Yurdu-Pendikspor (Tarsus İlçe) 14.00 Turgutluspor-Sivas Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül) 14.00 Eyüpspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Eyüp) 14.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Bayburt Özel İdare (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 14.00 GMG Kastamonuspor-Serik Belediyespor (Gazi) 14.00 Etimesgut Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.
Etimesgut Belediyesi - 03.03.2021
Misli.com 2. Lig'e 26. hafta maçlarıyla devam edilecek
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Beyaz ve Kırmızı Grup'ta 26. haftanın müsabaka programı şöyle: Beyaz Grup: 14.00 Afjet Afyonspor-İnegölspor (Zafer) 14.00 Kocaelispor-Niğde Anadolu (Kocaeli) 14.00 Çorum-Ergene Velimeşe (Şorum Şehir) 14.00 Manisa-Ankara Demirspor (Mümin Özkasap) 14.00 Sarıyer-Sancaktepe (Yusuf Ziya Öniş) 14.00 Gümüşhanespor-Amed Sportif Faaliyetler (Gümüşhane Yenişehir) 14.00 Zonguldak Kömürspor-Kahramanmaraşspor (Devrek İlçe) 14.00 Hacettepe-Anagold 24Erzincanspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.
Etimesgut Belediyesi - 02.03.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda maçların programı şöyle: 1. Grup Yarın: 13.00 Bucaspor 1928-Payasspor (Yeni Buca) 14.00 Nevşehir Belediyespor-Belediye Derincespor (Nevşehir Gazi) 14.00 Artvin Hopaspor-Arnavutköy Belediyespor (Hopa İlçe) 14.00 1877 Alemdağspor-Manisaspor (Alemdağ) 14.00 Fatsa Belediyespor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Fatsa) 14.00 Çankaya-Antalya Kemerspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.
Etimesgut Belediyesi - 23.02.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Beyaz ve Kırmızı Grup'ta tamamı yarın oynanacak maçların programı şöyle: Beyaz Grup 13.00 Ergene Velimeşespor-Manisa (Mustafa Kemal Atatürk) 13.00 Niğde Anadolu-Çorum (Niğde 5 Şubat) 13.00 İnegölspor-Kocaelispor (İnegöl İlçe) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Şanlıurfaspor (Ortahisar Yavuz Selim) 13.00 Anagold 24Erzincanspor-Uşakspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 13.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe (12 Şubat) 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Zonduldak Kömürspor (Diyarbakır) 13.00 Sancaktepe-Gümüşhanespor (15 Temmuz) 13.00 Ankara Demirspor-Sarıyer (TCDD Ankara Demirspor) Kırmızı Grup 12.00 Van-Karacabey Belediyespor (Van Atatürk) 13.00 Kırklarelispor-Bodrumspor (Kırklareli Atatürk) 13.00 Tarsus İdman Yurdu-Kırşehir Belediyespor (Tarsus İlçe) 13.00 Eyüpspor-Mamak (Eyüp) 13.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Pendikspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 13.00 Kardemir Karabükspor-Sivas Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 13.00 GMG Kastamonuspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Gazi) 13.00 Etimesgut Belediyespor-Bayburt Özel İdare (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.
Etimesgut Belediyesi - 17.02.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Misli.com 2. Lig'de 24. hafta karşılaşmaları yarın oynanacak.
Etimesgut Belediyesi - 16.02.2021
Futbol: Misli.com 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda oynanacak maçların programı şöyle: 1. Grup: 12.00 Manisaspor-Payasspor (Manisa 19 Mayıs) 13.00 Çankaya-Fatsa Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.
Etimesgut Belediyesi - 02.02.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 21. hafta maçlarının programı şöyle: Beyaz Grup 13.00 Kocaelispor-Manisa (Kocaeli) 13.00 Kahramanmaraşspor-Anagold 24Erzincanspor (12 Şubat) 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Hekimoğlu Trabzon (Diyarbakır) 13.00 Sancaktepe-Şanlıurfaspor (15 Temmuz) 13.00 Ankara Demirspor-Uşakspor (TCDD Ankara Demirspor) 13.00 Ergene Velimeşespor-Hacettepe (Mustafa Kemal Atatürk) 13.00 Niğde Anadolu-Zonguldak Kömürspor (Niğde 5 Şubat) 13.00 İnegölspor-Gümüşhanespor (İnegöl İlçe) 13.00 Afjet Afyonspor-Sarıyer (Zafer) Kırmızı Grup 12.00 GMG Kastamonuspor-Bodrumspor (Gazi) 13.00 Etimesgut Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.
Etimesgut Belediyesi - 26.01.2021
Misli.com 3. Lig'in ikinci yarısı yarın oynanacak maçlarla başlayacak
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 18. hafta maçlarının programı şöyle: 1. Grup: 28 Ocak Perşembe 12.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Artvin Hopaspor (Edirne 25 Kasım) 13.00 Fatsa Belediyespor-Nevşehir Belediyespor (Fatsa İlçe) 13.00 Çankaya Futbol Kulübü-Kızılcabölükspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.
Etimesgut Belediyesi - 25.01.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 20. hafta maçlarının programı şöyle: Beyaz Grup Yarın: 13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Amed Sportif Faaliyetler (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 27 Ocak Çarşamba: 13.00 Manisa FK-Çorum FK (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.00 Sarıyer-Kocaelispor (Yusuf Ziya Öniş) 13.00 Gümüşhanespor-Afjet Afyonspor (Gümüşhane Yenişehir) 13.00 Zonguldak Kömürspor-İnegölspor (Devrek İlçe) 13.00 Hacettepe-Niğde Anadolu FK (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.
Etimesgut Belediyesi - 05.01.2021
Futbol: Misli.com 2. Lig
Misli.com 2. Lig'de ilk yarının son haftası olan 19. hafta maçları yarın yapılacak.
Etimesgut Belediyesi - 29.12.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Beyaz ve Kırmızı Grup'ta yarın oynanacak maçların programı şöyle: Beyaz Grup: 13.00 Sancaktepe FK-Kahramanmaraşspor (15 Temmuz) 13.00 Niğde Anadolu FK-Şanlıurfaspor (Niğde 5 Şubat) 13.00 Çorum FK-Gümüşhanespor (Çorum Şehir) 13.00 Afjet Afyonspor-Hacettepe (Zafer) 13.00 Ankara Demirspor-Anagold 24Erzincanspor (TCDD Ankara Demirspor) 13.00 Ergene Velimeşespor-Hekimoğlu Trabzon (Mustafa Kemal Atatürk) 13.00 Kocaelispor-Zonguldak Kömürspor (Kocaeli) 13.00 Manisa FK-Sarıyer (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.00 İnegölspor-Uşakspor (İnegöl İlçe) Kırmızı Grup: 12.00 Kardemir Karabükspor-Bodrumspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 13.00 Tarsus İdman Yurdu-Sivas Belediyespor (Tarsus İlçe) 13.00 Eyüpspor-Kırklarelispor (Eyüp) 13.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Vanspor FK (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 13.00 Turgutluspor-Karacabey Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül) 13.00 Etimesgut Belediyespor-Sakaryaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.
Etimesgut Belediyesi - 22.12.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Misli.com 3. Lig'de 1, 2, ve 3 ve 4. Grup'taki 15. hafta mücadelesi yarın başlayacak.
Etimesgut Belediyesi - 22.12.2020
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Beyaz ve Kırmızı Grup'ta yarın oynanacak maç programı şöyle: Beyaz Grup 13.00 Manisa Futbol Kulübü-Zonguldak Kömürspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.00 Çorum FK-Hacettepe (Çorum Şehir) 13.00 Kocaelispor-Uşakspor (Kocaeli) 13.00 Afjet Afyonspor-Şanlıurfaspor (Zafer) 13.00 İnegölspor-Hekimoğlu Trabzon (İnegöl İlçe) 13.00 Niğde Anadolu FK-Anagold 24Erzincanspor (Niğde 5 Şubat) 13.00 Ergene Velimeşespor-Kahramanmaraşspor (Mustafa Kemal Atatürk) 13.00 Ankara Demirspor-Amed Sportif Faaliyetler (TCDD Ankara Demirspor) 13.00 Sarıyer-Gümüşhanespor (Yusuf Ziya Öniş) Kırmızı Grup 13.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Kırşehir Belediyespor (Elazığ Doğukent) 13.00 Bayburt Özel İdare-Bodrumspor (Bayburt Genç Osman) 13.00 Serik Belediyespor-Karacabey Belediyespor (Serik İsmail Oğan) 13.00 Kardemir Karabükspor-Sakaryaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 13.00 Turgutluspor-Pazarspor (Turgutlu 7 Eylül) 13.00 Etimesgut Belediyespor-Vanspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.
Etimesgut Belediyesi - 12.12.2020
Manisa FK yeni seri istiyor
MİSLİ.com 2'nci Lig Beyaz Grup'ta üst üste 7 galibiyetten sonra Uşakspor önünde 90+4'üncü dakikada kalesinde gördüğü golle 1-1 beraberliğe razı olan lider Manisa Futbol Kulübü, yarın Hacettepespor deplasmanında yeni bir seri başlatmaya çalışacak. Etimesgut Belediyesi Atatürk Stadı'ndaki 90 dakikanın başlama düdüğü saat 13.
Etimesgut Belediyesi - 10.12.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Kayserigaz GSK, İstanbul BBSK, Mersin BBGSK, Etimesgut Belediyesi, Geçit Spor ve Lokman Hekim Üniversitesi Anadolu Panterleri ile mücadele edecek olan ve ilk haftayı maç oynamadan geçiren ÇBSK, Bursa temsilcisi Geçit Spor'u ağırlayacak.
Etimesgut Belediyesi - 08.12.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
10 Aralık Perşembe: 1. Grup: 12.00 Fatsa Belediyespor-Bucaspor 1928 (Fatsa İlçe) 13.00 Edirne Belediyesi Paş Edirnespor-Manisaspor (Edirne 25 Kasım) 13.00 Antalya Kemerspor-Arnavutköy Belediyespor (Kemer İlçe) 13.00 Ofspor-Belediye Derincespor (Of İlçe) 13.00 Diyarbekirspor-Payasspor (Diyarbakır) 13.00 Kızılcabölükspor-Nevşehir Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Artvin Hopaspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 13.00 Çankaya FK-1877 Alemdağspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 2.
Etimesgut Belediyesi - 02.12.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Beyaz ve Kırmızı Grup'ta tamamı yarın saat 13.00'te başlayacak maçların programı şöyle: Beyaz Grup Ankara Demirspor-Ergene Velimeşespor (TCDD Ankara Demirspor) Amed Sportif Faaliyetler-İnegölspor (Diyarbakır) Kahramanmaraşspor-Afjet Afyonspor (12 Şubat) Hekimoğlu Trabzon-Çorum FK (Ortahisar Yavuz Selim) Şanlıurfaspor-Manisa FK (Şanlıurfa GAP) Uşakspor-Sarıyer (Uşak 1 Eylül) Hacettepe-Gümüşhanespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) Not: Grupta 13.
Etimesgut Belediyesi - 27.11.2020
Futbol: Haftanın programı
Kırmızı Grup 29 Kasım Pazar: 13.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Pazarspor (Elazığ Doğukent) 13.00 Bayburt Özel İdare-Vanspor FK (Bayburt Genç Osman) 13.00 Serik Belediyespor-Kırklarelispor (Serik İsmail Oğan) 13.00 Kardemir Karabükspor-Tarsus İdmanyurdu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 13.00 Turgutluspor-Eyüpspor (Turgutlu 7 Eylül) 13.00 Etimesgut Belediyespor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.
Etimesgut Belediyesi - 13.11.2020
Uşakspor gurbette
MİSLİ.com 2'nci Lig Beyaz Grup'ta hafta içini bay takım olarak geçen Uşakspor, yarın Hacettepespor'a konuk olacak. Etimesgut Belediyesi Atatürk Stadı'ndaki mücadelenin başlama düdüğü saat 13.
Etimesgut Belediyesi - 13.11.2020
Futbol: Haftanın programı
Futbolda Misli.com 2. Lig'de 10'uncu, Misli.com 3. Lig'de ise 9. hafta müsabakaları oynanacak.
Etimesgut Belediyesi - 10.11.2020
Son dakika haber | Turgutluspor eksik kadroyla moral peşinde
MİSLİ.com 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta sezona üst üste 5 galibiyetle lider başladıktan sonra, son 3 maçta 2 mağlubiyet alarak koltuğunu kaybeden, dün kulüpte 6'sı futbolcu 7 ismin koronavirüs testinin pozitif çıkmasıyla moral bozukluğu yaşayan Turgutluspor, yarın Etimesgut Belediyespor deplasmanında galibiyet arayacak. Etimesgut Belediyesi Atatürk Stadı'ndaki karşılaşmanın başlama düdüğü saat 13.
Etimesgut Belediyesi - 10.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Kırmızı Grup: Etimesgut Belediyespor-Turgutluspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) GMG Kastamonuspor-Kardemir Karabükspor (Gazi) Karatay Termal 1922 Konyaspor-Serik Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) Eyüpspor-Bayburt Özel İdare (Eyüp) Tarsus İdmanyurdu-Elazığspor (Tarsus İlçe) Kırklarelispor-Pendikspor (Kırklareli Atatürk) Vanspor FK-Mamak FK (Van Atatürk) Pazarspor-Kırşehir Belediyespor (Pazar İlçe) Sakaryaspor-Bordumspor (Yeni Sakarya Atatürk) Karacabey Belediyespor-Sivas Belediyespor (Karacabey M.
Etimesgut Belediyesi - 27.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Kırmızı Grup 14.00 Turgutluspor-Kardemir Karabükspor (Turgutlu 7 Eylül) 14.00 Etimesgut Belediyespor-Serik Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.
Etimesgut Belediyesi - 23.10.2020
Ampute Futbol Milli Takımı Antalya'da kampa girecek
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, teknik direktör Osman Çakmak yönetimindeki milli takım kadrosunda şu sporcular yer alacak: Kaleciler: Bülent Çetin (Etimesgut Belediyesi Ampute), Selim Karadağ (Malatya Büyükşehir Belediyespor), Erdi Arslan (İzmir Büyükşehir Belediyespor), Mehmet Ali Atay (Şişli Yeditepe Engelliler) Defans: Okan Şahiner (TSK Reh.
Etimesgut Belediyesi - 19.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 6. hafta maçlarının programı şöyle: Beyaz Grup 21 Ekim Çarşamba: 14.00 Şanlıurfaspor-Hekimoğlu Trabzon (Şanlıurfa GAP) 14.00 Uşakspor-Anagold 24Erzincanspor (Uşak 1 Eylül) 14.00 Hacettepe-Kahramanmaraş Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.
Etimesgut Belediyesi - 13.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 5. hafta maçlarının programı şöyle: Beyaz Grup: 14.30 Anagold 24Erzincanspor-Şanlıurfaspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 15.00 Niğde Anadolu-Manisa FK (Niğde 5 Şubat) 15.00 Ankara Demirspor-Gümüşhanespor (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Sancaktepe FK-Zonguldak Kömürspor (15 Temmuz) 15.30 Ergene Velimeşespor-Sarıyer (Mustafa Kemal Atatürk) 15.30 İnegölspor-Çorum FK (İnegöl İlçe) 17.00 Amed Sportif Faaliyetler-Hacettepe (Diyarbakır) 17.00 Kahramanmaraşspor-Uşakspor (12 Şubat) 19.00 Afjet Afyonspor-Kocaelispor (Zafer) Kırmızı Grup: 14.30 Vanspor FK-Sakaryaspor (Van Atatürk) 14.30 Pazarspor-Sivas Belediyespor (Pazar İlçe) 15.00 Etimesgut Belediyespor-Elazığspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.
Etimesgut Belediyesi - 09.10.2020
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Misli.com 2. Lig Beyaz Grup Yarın: 14.00 Uşakspor-Amed Sportif Faaliyetler (Uşak 1 Eylül) 14.30 Gümüşhanespor-Ergene Velimeşespor (Gümüşhane Yenişehir) 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Anagold 24 Erzincanspor (Ortahisar Yavuz Selim) 14.30 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor (Şanlıurfa GAP) 15.00 Çorum FK-Afjet Afyonspor (Çorum Şehir) 15.00 Hacettepe-Sancaktepe Futbol Kulübü (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.
Etimesgut Belediyesi - 05.10.2020
Futbol: Misli.com 3. Lig
Etimesgut Belediyesi Atatürk Stadı'nda oynanan karşılaşmada ev sahibi ekibi galibiyete taşıyan golleri, 37.
Etimesgut Belediyesi - 27.09.2020
Ampute Futbol Türkiye Kupası şampiyonu Etimesgut Belediyesi oldu
Bitlis'in Ahlat ilçesinde 6 takımın yer aldığı Ampute Türkiye Futbol Şampiyonası'nda Etimesgut Belediyesi Ampute Futbol Takımı, şampiyon olarak kupayı alan takım oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Etimesgut Belediyesi Haberleri | Etimesgut Belediyesi Haber - Haberler - Etimesgut Belediyesi haberleri, son dakika etimesgut belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Futbol: Misli.com 2. Lig.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.4.2021 18:26:37. #1.16#

title