Erivan Haberleri

Erivan haber, Erivan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erivan 24.7.2020
Keçiören Belediye Başkanı Altınok: "Sonuna kadar Azerbaycanlı kardeşlerimizin yanındayız"
Altınok, "Sonuna kadar Azerbaycanlı kardeşimizin ve Azerbaycan devletinin yanındayız. Ermenistan aklını başına almalı, kendi aklıyla iş yapıyorsa tükürdüğümüz tükürükte boğulur. Eğer birilerinin iteklemesi ile ve senaryosu ile bu işi yapıyorsa, bilsin ki gün gelir Ermenistan'ı oyun kurucuları da kurtaramaz. Her birimiz bir nefer, her birimiz birer askeriz. Bizler Karabağ'a gitmeye, Erivan'a kadar gitmeye hazırız, Ermenistan'ı boğarız.
Erivan 21.7.2020
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: "Türk halkına olan sevgim sır değil"
"Gel, teke tek savaşalım" Çatışmalar başladığında Ermenistan'ın Kolektif Güvenlik Antlaşması Örgütünü (KGAÖ) olağanüstü toplantıya çağırdığını fakat bunun örgütün diğer ülkeleri tarafından kabul edilmediğini hatırlatan Aliyev, Erivan yönetimine karşı şunları söyledi: "Ermenistan bir zamanlar, şimdi koşarak yardım istediği KGAÖ'nün Genel Sekreteri'ni tutuklamıştı.
Erivan 21.7.2020
İranlı uzmanlar Tahran'ın Dağlık Karabağ sorununa yaklaşımını eleştirdi
"Rusya, İran'ın arabuluculuk çabalarını boşa çıkardı" İran'ın, Ermenistan'ın Karabağ'ı işgali konusundaki duruşunu değerlendiren Süleymani, "İran 28 yıl önce Bakü-Erivan arasındaki görüşmelere ev sahipliği yaptı.
Erivan 20.7.2020
Ermenistan, Türkiye-Azerbaycan enerji ve taşımacılık koridorlarını tehdit ediyor
İşgali unutturmaya çalışıyor Ermenistan'ın neden Tovuz bölgesinde saldırıya geçtiği konusunda öne çıkan yorumlardan biri de dikkatleri işgal altındaki topraklardan farklı yöne çekme çabasında olduğu yönünde. İşgal altındaki toprakların kurtarılması Azerbaycan dış politikasının önceliği olduğu için başta Cumhurbaşkanı İlham Aliyev olmak üzere yetkililer tarafından ikili görüşmelerde ve uluslararası örgütlerle görüşmelerde sürekli olarak gündeme getiriliyor. Bu durum Ermenistan'ı rahatsız ediyor, çünkü Erivan bu meselenin unutulmasını ve işgalin devamını arzu ediyor.
Erivan 18.7.2020
Türkiye Azerbaycan Dernekleri Federasyonu Başkanı Dündar: "Azerbaycan yalnız değildir"
Ermenistan'ın saldırılarda bulunduğu Tovuz'un son derece stratejik bir bölge olduğuna dikkati çeken Dündar, şöyle devam etti: "Bakü-Tiflis-Kars demir yolu buradan geçiyor. Gaz boru hatları buradan geçiyor. Azerbaycan'ın şah damarıdır burası. Burayı almak demek Azerbaycan'ın Türkiye ile ilişkisinin kesilmesi, milyarlarca dolarlık yatırımların Ermenistan hakimiyetine geçmesi demektir. Ermenistan durup dururken niye bu tarihi seçti? Bunun için uluslararası siyaseti incelememiz lazım. Türkiye, Libya'da birileriyle karşı karşıyadır. Irak'ta yine öyle... Suriye'de etkinliğini ve gücünü ispat eden bir pozisyondadır. Burada Türkiye'nin de önünün kesilmesi hesabı, kitabı vardır Tovuz olayında. Azerbaycan'ın olduğu kadar Türkiye'nin de önü kesilmiş olur. Bu nedenle Tovuz'daki bu kavga, bu savaş küçüksenmeyecek bir savaştır." "Azerbaycan ordusu, 24 saatte Erivan'ı alacak güçtedir" Azerbaycan'ın bölgesinde teknolojik, askeri ve silah olarak güçlü, çağdaş bir orduya sahip olduğunu belirten Dündar, "Azerbaycan ordusuna bir yılda sarf edilen para, Ermenistan'ın bütün bir yıllık bütçesine denktir.
Erivan 17.7.2020
Azerbaycan Milli Meclisi Milletvekili Nurullayeva'dan Ermenistan açıklaması
Azerbaycan Cumhuriyeti Milli Meclisi Milletvekili Könul Nurullayeva, Ermenistan Silahlı Kuvvetlerinin ateşkesi ihlal ederek ağır toplar kullanıp devlet sınırının Tovuz bölgesinde Azerbaycan Silahlı Kuvvetlerinin mevzilerine saldırısıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. 12 Temmuz 2020'de Ermeni Silahlı Kuvvetlerinin ateşkesi kabaca ihlal ederek ve ağır toplar kullanarak devlet sınırının Tovuz bölgesinde Azerbaycan Silahlı Kuvvetlerinin mevzilerine saldırısının bir saldırganlık göstergesi olduğunu ifade eden Nurullayeva, "Bu, uluslararası toplumun gözleri önünde yaşanan kuvvet uygulaması ile gerçekleşen diğer bir provokasyondur. Ermenistan'ın sınırda uyguladığı provokasyon, resmi Erivan'ın Dağlık Karabağ sorununun anlaşmalı bir çözümü ile ilgilenmediğini ve işgal altındaki bölgelerde statükoyu koruma niyetinde olduğunu gösteriyor.
Erivan 17.7.2020
Son dakika haber! Ermenistan'dan Azerbaycan'a diyalog çağrısı
Son dakika politika haberine göre Ermenistan Başbakanı Nikol Pashinyan, Azerbaycan ile yaşanan sınır çatışmalarını sona erdirmek için barışçıl müzakerelerin tek alternatif olduğunu dile getirdi.
Erivan 16.7.2020
Son dakika haberi... Azerbaycan-Ermenistan cephe hattındaki gerginliğin nedenleri ve muhtemel sonuçları
Rusya, tarafları ateşkese uymaya davet etti ve gerekirse taraflar arasında arabuluculuk yapabileceğini açıkladı. ABD, İngiltere ve diğer Batılı ülkeler taraflara itidal çağrısı yaptılar. Pakistan Ermenistan'ın saldırılarını sert dille kınadı ve Azerbaycan'a desteğini ifade etti. Ukrayna ve Moldova taraflara itidal çağrısı yapmakla beraber Azerbaycan'ın toprak bütünlüğü ve Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi'nin Ermenistan'ın işgallerini sona erdirmesini isteyen 822, 853, 874 ve 884 sayılı kararlarının uygulanması, sorunun uluslararası hukukun temel ilkelerine ve özellikle toprak bütünlüğü ilkesine uygun bir biçimde çözüme kavuşturulması gerektiğini ifade ettiler. Hatta Ukrayna'nın bu tutumundan dolayı Erivan'daki Ukrayna Büyükelçisi Ermenistan Dışişleri Bakanlığı'na davet edilerek duyulan rahatsızlık ifade edildi.
Erivan 15.7.2020
Ermeniler Azerbaycan'a destek veren Ukrayna'nın Büyükelçiliği'ne saldırdı
Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarına saldırısı sonrasında Azerbaycan'ın toprak bütünlüğüne destek veren Ukrayna'nın Erivan Büyükelçiliği'ne Ermeni protestocular saldırıda bulundu.
Erivan 14.7.2020
AK Parti'li Ayrım'dan, 'Azerbaycan' çağrısı
Türkiye- Azerbaycan Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, TBMM'de düzenlediği basın toplantısı ile Ermenistan'ın, Azerbaycan'a yönelik sürdüğü saldırıyı kınadı. Ayrım, "Uluslararası toplumu Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik saldırgan politikasını ve iki ülke sınırındaki ateşkes ihlallerini şiddetle kınamaya, çözüme çağırıyoruz. Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki Tovuz bölgesinde pazar gününden beri şiddetli çatışmalar yaşanmakdatır. Bu Ermenistan tarafından yapılan ilk saldırı değildir" ifadelerini kullandı.  'ÇÖZÜME ÇAĞIRIYORUZ' Ayrım, Ermenistan'ın dört kez Azerbaycan Türklerine karşı katliam ve soykırımda bulunduğuna, 1992'de Hocalı'da 600'den fazla Azerbaycan Türkünün katledildiğini anımsatarak, "Erivan yönetimi bölgede gerçekten Azerbaycan ile diyalog içinde olsaydı bugün yalnız kalmayacaklardı.
Erivan 14.7.2020
AK Parti'li Ayrım'dan, 'Azerbaycan' çağrısı
Türkiye- Azerbaycan Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, TBMM'de düzenlediği basın toplantısı ile Ermenistan'ın, Azerbaycan'a yönelik sürdüğü saldırıyı kınadı. Ayrım, "Uluslararası toplumu Ermenistan'ın Azerbaycan'a yönelik saldırgan politikasını ve iki ülke sınırındaki ateşkes ihlallerini şiddetle kınamaya, çözüme çağırıyoruz. Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki Tovuz bölgesinde pazar gününden beri şiddetli çatışmalar yaşanmakdatır. Bu Ermenistan tarafından yapılan ilk saldırı değildir" ifadelerini kullandı.  'ÇÖZÜME ÇAĞIRIYORUZ' Ayrım, Ermenistan'ın dört kez Azerbaycan Türklerine karşı katliam ve soykırımda bulunduğuna, 1992'de Hocalı'da 600'den fazla Azerbaycan Türkünün katledildiğini anımsatarak, "Erivan yönetimi bölgede gerçekten Azerbaycan ile diyalog içinde olsaydı bugün yalnız kalmayacaklardı.
Erivan 14.7.2020
Türkiye-Azerbaycan Dostluk Grubu Başkanı Ayrım'dan uluslararası topluma çağrı Açıklaması
Ayrım, "Erivan yönetimi bölgede gerçekten Azerbaycan ile diyalog içerisinde olsaydı bugün yalnız kalmayacaklardı, bugün Türkiye'deki büyük projelerin içerisinde onlar da yer alacaktı.
Erivan 13.7.2020
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev: "Ermenistan'ın tüm çabaları iflas etti"
Ermenistan'daki iç durumun bir kriz noktasına ulaştığını, aynı zamanda Azerbaycan'ın uluslararası arenada kazandığı son başarıların Erivan yönetimini endişelendirdiğini ifade eden Aliyev, Azerbaycan'a saldırıların bu nedenle yapıldığı kaydetti.
Erivan 12.7.2020
Azerbaycan: "Ermenistan'ın küresel ateşkes girişimini desteklemesi ikiyüzlülük"
Sınır boyunca sürdürülen Ermenistan'ın provokasyonları Erivan'ın Ermenistan-Azerbaycan ihtilafının müzakere edilen çözümüne ilgisiz olduğuna dair bir başka kanıt.
Erivan 12.7.2020
Azerbaycan-Ermenistan sınırındaki çatışma
Sınırda gerçekleştirilen provokasyonun Erivan yönetiminin iki ülke arasındaki sorunu müzakere yoluyla çözme konusundaki ilgisizliğinin bir başka kanıtı olduğunu belirten Hacıyev, şu ifadeleri kullandı: "Tüm dünya Kovid-19'la savaşırken, Ermenistan böyle bir saldırı ve provokasyon gerçekleştirdi.
Erivan 1.6.2020
Ermenistan Başbakanı ve ailesinde korona virüs tespit edildi
Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan, kendisi ve ailesine yapılan korona virüs testinin pozitif çıktığını söyledi.
Erivan 25.4.2020
Anadolu Aydınlar Ocağı Genel Başkanı Öztek: "24 Nisan, 105 yıldır büyüyen Ermeni yalanı"
Anadolu Aydınlar Ocağı Genel Başkanı Prof. Dr. İbrahim Öztek, 24 Nisan 1915 olaylarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Öztek, "Amerikan başkanı ister soykırım, isterse büyük felaket desin ne fark eder? Ne diyecek diye her yıl ağızlarına bakıyoruz. Bu yıl, Korona seslerini kesti. 24 Nisan günü Ermeni Başbakanı Nikol Paşinyan, sessiz sedasız Erivan'daki büyük yalan anıtına çelenk koyacak.
Erivan 13.4.2020
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aksoy'dan 'Ağrı Dağı' açıklaması
Sözcü Aksoy, Çin'in, koronavirüs salgınıyla mücadelede Ermenistan'a gönderdiği yardım paketlerinde Ağrı Dağı'na atıfta bulunulması hakkındaki soruya yazılı yanıt verdi. Söz konusu haberler üzerine 2 gün önce bakanlık tarafından Ankara'daki Çin Büyükelçisi ve Pekin'de Dışişleri Bakanlığı nezdinde girişimde bulunulduğunu ve izahat istendiğini anımsatan Aksoy, "Çin Büyükelçisi Ermenistan'a gönderdikleri yardımların bir yerel yönetim tarafından hazırlandığını ve bir özel şirket tarafından Erivan'a ulaştırıldığını, söz konusu yerel yönetim tarafından paketlerin üzerine sadece Çince ifadeler yazıldığını ve bunlarda Ağrı Dağı'ndan bahsedilmediğini, Ağrı Dağı'na atıf yapan İngilizce ifadelerin ise sonradan eklendiğinin anlaşıldığını bildirmiştir.
Erivan 12.4.2020
İlk DHA duyurmuştu: Çin'in Ağrı imasına" Dışişleri Bakanlığı'ndan tepki
TÜRKİYE ÇİN'DEN İZAHAT İSTEDİ Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Çin'in yeni tip corona virüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Ermenistan'a gönderdiği yardım paketlerinde Ağrı Dağı'na atıfta bulunduğu haberleri üzerine izahat istendiğini açıkladı. Sözcü Aksoy, Çin'in, Kovid-19 salgınıyla mücadelede Ermenistan'a gönderdiği yardım paketlerinde Ağrı Dağı'na atıfta bulunulması hakkındaki soruya yazılı yanıt verdi. Söz konusu haberler üzerine dün Dışişleri Bakanlığı tarafından, Çin'in Ankara Büyükelçisi Deng Li ve Pekin'de Dışişleri Bakanlığı nezdinde girişimde bulunulduğunu ve izahat istendiğini belirten Aksoy, şu ifadeleri kullandı: "Büyükelçi Deng, Ermenistan'a gönderdikleri yardımların, bir yerel yönetim tarafından hazırlandığını ve bir özel şirket tarafından Erivan'a ulaştırıldığını, söz konusu yerel yönetim tarafından paketlerin üzerine sadece Çince ifadeler yazıldığını ve bunlarda Ağrı Dağı'ndan bahsedilmediğini, Ağrı Dağı'na atıf yapan İngilizce ifadelerin ise sonradan eklendiğinin anlaşıldığını bildirmiştir.
Erivan 12.4.2020
Dışişleri Bakanlığı, Çin'den 'Ağrı Dağı' benzetmesine ilişkin açıklama istedi
Aksoy, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Çin Halk Cumhuriyeti Büyükelçisi Ermenistan'a gönderdikleri yardımların bir yerel yönetim tarafından hazırlandığını ve bir özel şirket tarafından Erivan'a ulaştırıldığını, söz konusu yerel yönetim tarafından paketlerin üzerine sadece Çince ifadeler yazıldığını ve bunlarda Ağrı Dağı'ndan bahsedilmediğini, Ağrı Dağı'na atıf yapan İngilizce ifadelerin ise sonradan eklendiğinin anlaşıldığını bildirmiştir.
Erivan 12.4.2020
Sözcü Aksoy'dan, yardım paketlerindeki 'Ağrı Dağı' ifadesi hakkında açıklama
Bakanlık Sözcüsü Hami Aksoy, Çin'in Ermenistan'a gönderdiği yardım paketlerindeki Ağrı Dağı  ifadesi hakkında yazılı açıklama yaptı. Duruma ilişkin haberler üzerine Çin'in Ankara Büyükelçisi ve Çin Dışişleri Bakanlığı nezdinde girişimde bulunularak, izahat istendiğini belirten Aksoy, şu açıklamada bulundu: "Çin Büyükelçisi Ermenistan'a gönderdikleri yardımların bir yerel yönetim tarafından hazırlandığını ve bir özel şirket tarafından Erivan'a ulaştırıldığını, söz konusu yerel yönetim tarafından paketlerin üzerine sadece Çince ifadeler yazıldığını ve bunlarda Ağrı Dağı'ndan bahsedilmediğini, Ağrı Dağı'na atıf yapan İngilizce ifadelerin ise sonradan eklendiğinin anlaşıldığını bildirmiştir.
Erivan 12.4.2020
Sözcü Aksoy'dan, yardım paketlerindeki 'Ağrı Dağı' ifadesi hakkında açıklama
Bakanlık Sözcüsü Hami Aksoy, Çin'in Ermenistan'a gönderdiği yardım paketlerindeki Ağrı Dağı  ifadesi hakkında yazılı açıklama yaptı. Duruma ilişkin haberler üzerine Çin'in Ankara Büyükelçisi ve Çin Dışişleri Bakanlığı nezdinde girişimde bulunularak, izahat istendiğini belirten Aksoy, şu açıklamada bulundu: "Çin Büyükelçisi Ermenistan'a gönderdikleri yardımların bir yerel yönetim tarafından hazırlandığını ve bir özel şirket tarafından Erivan'a ulaştırıldığını, söz konusu yerel yönetim tarafından paketlerin üzerine sadece Çince ifadeler yazıldığını ve bunlarda Ağrı Dağı'ndan bahsedilmediğini, Ağrı Dağı'na atıf yapan İngilizce ifadelerin ise sonradan eklendiğinin anlaşıldığını bildirmiştir.
Erivan 12.4.2020
Dışişleri, Çin'den "Ermenistan'a gönderdiği kolilerdeki Ağrı Dağı atfı"na izahat istedi
Sözcü Aksoy, Çin'in, Kovid-19 salgınıyla mücadelede Ermenistan'a gönderdiği yardım paketlerinde Ağrı Dağı'na atıfta bulunulması hakkındaki soruya yazılı yanıt verdi. Söz konusu haberler üzerine dün Dışişleri Bakanlığı tarafından, Çin'in Ankara Büyükelçisi Deng Li ve Pekin'de Dışişleri Bakanlığı nezdinde girişimde bulunulduğunu ve izahat istendiğini belirten Aksoy, şu ifadeleri kullandı: "Büyükelçi Deng, Ermenistan'a gönderdikleri yardımların, bir yerel yönetim tarafından hazırlandığını ve bir özel şirket tarafından Erivan'a ulaştırıldığını, söz konusu yerel yönetim tarafından paketlerin üzerine sadece Çince ifadeler yazıldığını ve bunlarda Ağrı Dağı'ndan bahsedilmediğini, Ağrı Dağı'na atıf yapan İngilizce ifadelerin ise sonradan eklendiğinin anlaşıldığını bildirmiştir.
Erivan 16.3.2020
Ermenistan'da Kovid-19 nedeniyle olağanüstü hal ilan edildi
Yerel basındaki haberlere göre, ülkede vaka sayısının artmasından endişe ediliyor. Başkent Erivan'a 20 kilometre mesafedeki Eçmiadzin kentinde 130 kişinin koronavirüs tahlili için karantinada tutulduğu aktarıldı.
Erivan 1.3.2020
Ermenistan'da ilk korona virüsü vakası
Çin'den yayılarak tüm dünyayı etkisi altına alınan korona virüsü Türkiye'nin komşu ülkelerinde de görülmeye devam ederken, son olarak Ermenistan'da virüse rastlanıldı. Ermenistan Başbakanı Nikol Paşinyan sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "28 Şubat'ta eşiyle birlikte İran'dan Erivan'a dönen 29 yaşındaki bir kişide virüs tespit edildi" ifadelerini kullandı.
Erivan 25.2.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ -TEKRAR
Antalya'da oturan Meltem ve Sinan Cem Takmaz çiftinin çocuğu Cansu Sara, anaokulunda piyano eğitimi almaya başladı. Cansu, öğretmeninin yönlendirmesiyle AÜ Antalya Devlet Konservatuvarı sınavına girdi. Cansu sınavları kazandıktan sonra öğretmenlerinin değerlendirmesiyle keman çalmaya başladı. Şu an konservatuvarın yarı zamanlı 6'ncı sınıf öğrencisi Cansu, ulusal ve uluslararası yarışmalarda çok sayıda derece aldı. Cansu, 2017 Mart ayında 'Uluslararası Harmony Yarışması'nda ikincilik, 2017 Nisan ayında 'Uluslararası Genç Yetenekler Yarışması'nda üçüncülük ve en genç yarışmacı ödülü, 2019 Mart ayında '4'üncü Paris International Music Competition Yarışması'nda ikincilik, 2019 Nisan ayında Antalya Devlet Senfoni Orkestrası'yla solist olarak sahneye çıkma fırsatı, 2019 Kasım ayında 'Kamerton- Soloist International Competition for Performing Arts Yarışması'nda birincilik ödülü ve Erivan Senfoni Orkestrasıyla solist olarak sahneye çıkma ödüllerini kazandı.
Erivan 25.2.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ
Antalya'da oturan Meltem ve Sinan Cem Takmaz çiftinin çocuğu Cansu Sara, anaokulunda piyano eğitimi almaya başladı. Cansu, öğretmeninin yönlendirmesiyle AÜ Antalya Devlet Konservatuvarı sınavına girdi. Cansu sınavları kazandıktan sonra öğretmenlerinin değerlendirmesiyle keman çalmaya başladı. Şu an konservatuvarın yarı zamanlı 6'ncı sınıf öğrencisi Cansu, ulusal ve uluslararası yarışmalarda çok sayıda derece aldı. Cansu, 2017 Mart ayında 'Uluslararası Harmony Yarışması'nda ikincilik, 2017 Nisan ayında 'Uluslararası Genç Yetenekler Yarışması'nda üçüncülük ve en genç yarışmacı ödülü, 2019 Mart ayında '4'üncü Paris International Music Competition Yarışması'nda ikincilik, 2019 Nisan ayında Antalya Devlet Senfoni Orkestrası'yla solist olarak sahneye çıkma fırsatı, 2019 Kasım ayında 'Kamerton- Soloist International Competition for Performing Arts Yarışması'nda birincilik ödülü ve Erivan Senfoni Orkestrasıyla solist olarak sahneye çıkma ödüllerini kazandı.
Erivan 25.2.2020
Ödünç kemanla ödüllük resital
Antalya'da oturan Meltem ve Sinan Cem Takmaz çiftinin çocuğu Cansu Sara, anaokulunda piyano eğitimi almaya başladı. Cansu, öğretmeninin yönlendirmesiyle AÜ Antalya Devlet Konservatuvarı sınavına girdi. Cansu sınavları kazandıktan sonra öğretmenlerinin değerlendirmesiyle keman çalmaya başladı. Şu an konservatuvarın yarı zamanlı 6'ncı sınıf öğrencisi Cansu, ulusal ve uluslararası yarışmalarda çok sayıda derece aldı. Cansu, 2017 Mart ayında 'Uluslararası Harmony Yarışması'nda ikincilik, 2017 Nisan ayında 'Uluslararası Genç Yetenekler Yarışması'nda üçüncülük ve en genç yarışmacı ödülü, 2019 Mart ayında '4'üncü Paris International Music Competition Yarışması'nda ikincilik, 2019 Nisan ayında Antalya Devlet Senfoni Orkestrası'yla solist olarak sahneye çıkma fırsatı, 2019 Kasım ayında 'Kamerton- Soloist International Competition for Performing Arts Yarışması'nda birincilik ödülü ve Erivan Senfoni Orkestrasıyla solist olarak sahneye çıkma ödüllerini kazandı.
Şu an buradasınız: Erivan Haberleri | Erivan Haber - Haberler - Erivan haberleri, son dakika erivan haber ve gelişmeleri burada. Azerbaycan ve Türkiye'nin ortak tatbikatı Ermenistan'ı rahatsız etti! Küstah yorum.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.8.2020 06:17:23. #1.14#
title