Erciyes Haberleri

Erciyes haber, Erciyes son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erciyes 7.7.2020
KAYÜ Rektörü Prof. Dr. Karamustafa'dan turizmde bölgeselliğe vurgu
Turizmde işbirliğinin önemine değinen Karamustafa, şunları kaydetti: "Bu bağlamda ben turizmde bölgesel işbirliği, entegrasyon bağlamında Kapadokya bölgesinin ve bunun özelinde de Nevşehir ve Kayseri illerinin işbirliğinin entegre bir şekilde hareket edilerek ulaşılacak sinerjiden bahsederek değerlendirme yapmanın faydalı olacağını düşünmekteyim. Kapadokya'ya gelen turist ortalama iki gece kalmaktadır. Son dönemlerde butik ve bireysel turizm faaliyetleri ile bu süre bir miktar artış göstermiş olabilir. Dolayısıyla geceleme süresinin ve turistin kişi başına harcamasının artırılmasına yönelik ne tip çalışmalar yapılabilir, işte bu bağlamda bugün Erciyes Dağı ve etrafını düşünerek hareket etmemiz faydalı olacaktır.
Erciyes 7.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Bunun üzerine Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı bugün yazılı bir açıklamada bulundu, şu cümlelere yer verdi: "Mağdur Ş.A.'nın çektiği videoları 'Tik Tok' isimli sosyal medya platformunda paylaştıktan sonra kendisine bilmediği bir numaradan mesaj gelmesi üzerine bu numarayı aradığında bir erkek şahsın tehdit ve hakarette bulunduğu iddiasıyla şikayetçi olması üzerine soruşturma başlatılmıştır. Yapılan incelemede arayan numaranın İ.I.'ya ait olduğu tespit edilmiş ise de bu şahsın ifadesinde söz konusu telefon hattını oğlu B.I.'nın kullanımında olduğunu beyan etmesi ve diğer delillerin de bu beyanı doğrulaması üzerine soruşturmaya B.I. üzerinden devam edilmiştir. Bu nedenle baba İ.I. hakkında ek kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verilmiş ve bu karar mağdur Ş.A'ya tebliğ edilmiştir. Mağdurun sosyal medya paylaşımlarında belirttiği karar bu usuli hususa ilişkin olup, olayın esası ile bir ilgisi bulunmamaktadır. Ayrıca süreç içerisinde mağdura ve ailesine ulaşılmış, şüpheliden başka bir telefon tehdidi almadıkları anlaşılmış olup Kayseri'de bulunan şüpheli B.I. hakkında başlatılan soruşturma titizlikle devam etmektedir. Sosyal medya paylaşımlarında iddia edildiği gibi şüphelinin bulunmadığına ya da ifadesinin alınmadığına yönelik iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. Dolayısıyla, bitmiş veya sonuca bağlanmış bir soruşturma da söz konusu değildir." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Kızın başına gelenleri anlatması Savcılıkğın takipsizlik kararına tepkisi Plajda çekilmiş kızın son açıklamasının görüntüsü Haber: Süleyman EKİN- Kamera: ANTALYA, ======================== Eski ortağı tarafından bıçaklanan kasap, hayatını kaybetti Kayseri 'de para meselesi yüzünden çıkan kavgada, eski ortağı Vedat Kaplan tarafından bıçaklanan kasap Emin Erciyes (40), tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Erciyes 6.7.2020
Kayseri'den kısa kısa
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, yılkı atları ve mandaların bulunduğu bölgelerinden olan Erciyes'in eteklerindeki Hörmetçi ve Karpuzsekisi mahallelerinde asfaltlama çalışması yaptı.
Erciyes 6.7.2020
Erciyes'te zirve tırmanışında mahsur kalan dağcıyı JAK kurtardı
Kayseri'de Erciyes Dağı'na zirve tırmanışı yaparken mahsur kalan dağcıyı Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ekipleri kurtardı.
Erciyes 2.7.2020
Dünyanın en etkili bilim insanları listesinde Türkiye'den 196 isim
ABD ve Hollanda'dan bilim insanlarından oluşan bir ekip, bilimsel makalelerin sayısı, atıf sayısı, yazar sırası gibi değişkenlerden oluşan kompozit indikator bilimsel etki endeksini kullanarak, 22 anabilim dalı ve 176 alt bilim dalında, dünyanın en etkili bilim insanlarını belirledi. Dünyanın en etkili bilim insanları listesine, Türkiye'den 196 isim girdi. Plos Biology isimli bilimsel dergide yayımlanan listede, Koç Üniversitesi 16 bilim insanıyla Türkiye'de ilk sırayı aldı. Koç Üniversitesi'ni 12 bilim insanı ile İstanbul Teknik Üniversitesi ve 10'ar bilim insanı ile Hacettepe ve Orta Doğu Teknik üniversiteleri takip etti. İlk 10'daki diğer üniversiteler sırasıyla İstanbul Üniversitesi'nden 9, Fırat Üniversitesi'nden 8, Bilkent ve Erciyes üniversitelerinden 7'şer, Dokuz Eylül ve Gazi üniversitelerinden 6'şar isim oldu.
Erciyes 1.7.2020
Erciyes'e saha ve altyapı tesisi yapılması için protokol imzalandı
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Erciyes'in aynı zamanda spor turizminin ve yüksek irtifanın merkezi olmasına yönelik Spor Toto Teşkilat Başkanı ile protokol imzaladı.
Erciyes 1.7.2020
Koyun ve kuzuların ardında geçen bir ömür
Baba mesleği hayvancılığı kendisine de geçim kaynağı olarak seçen 60 yaşındaki Mustafa Yılmaz, 40 yıldır Erciyes Dağı'nın yaylalarında işini severek sürdürüyor.
Erciyes 26.6.2020
Kayseri Süper Amatör Lig, 20 takımla 2 grupta oynanacak
Bu karara göre, 2019-2020 futbol sezonunda 14 takımlı oynanan Kayseri Süper Amatör Lig'e 1. Amatör Lig A Grubu'ndan çıkmayı hak eden Başakpınar Belediyespor ve Yavuzspor'un yanı sıra Erciyes Reşadiye Gençlik'in, B Grubu'ndan ise OSB Atletik Spor ile Gültepespor ve Kayserigücü'nün yükseltildiğini kaydetti.
Erciyes 26.6.2020
ERÜ, THE Genç Üniversiteler Dünya Sıralaması'nda ilk 300 üniversite arasına girdi
Erciyes Üniversitesinin (ERÜ), üniversite derecelendirme organizasyonu Times Higher Education (THE) 2020 Genç Üniversiteler Dünya Sıralaması'nda ilk 300 üniversite arasına girdiği bildirildi.
Şu an buradasınız: Erciyes Haberleri | Erciyes Haber - Haberler - Erciyes haberleri, son dakika erciyes haber ve gelişmeleri burada. Alpaslan Baki Ertekin: Kayserispor 2 maç kazanıp kümede kalır.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.7.2020 21:26:10. #1.14#
title