Doğu Anadolu Bölgesi Haberleri

Doğu Anadolu Bölgesi haber, Doğu Anadolu Bölgesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğu Anadolu Bölgesi - 19.09.2021
Doğu Anadolu'da sıcaklıklar mevsim normallerinde seyredecek
Doğu Anadolu Bölgesi'nde sıcaklıkların mevsim normallerinde seyretmesi bekleniyor.
Doğu Anadolu Bölgesi - 15.09.2021
Doğu Anadolu'da sıcaklıklar mevsim normallerinde seyredecek
Doğu Anadolu Bölgesi'nde sıcaklıkların mevsim normallerinde seyretmesi bekleniyor.
Doğu Anadolu Bölgesi - 14.09.2021
Ermenistan için kritik tercih anı
Normalde Türkiye gibi bölgesindeki dengeleri belirleyebilme gücüne sahip bir ülkenin; (i) Ermenistan Parlamentosu'nun 23 Ağustos 1990'da kabul ettiği Bağımsızlık Bildirgesi'nin 11. maddesinde, Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi için "Batı Ermenistan" ifadesinin kaldırılması, (ii) Ermenistan anayasasının 13.
Doğu Anadolu Bölgesi - 14.09.2021
Doğu Anadolu'da sıcaklıklar mevsim normallerinde seyredecek
Doğu Anadolu Bölgesi'nde sıcaklıkların mevsim normallerinde seyretmesi bekleniyor.
Doğu Anadolu Bölgesi - 09.09.2021
Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği Başkanı Tanrıver, Ticaret Bakanı Muş'a firmaların sorunlarını anlattı
DAİB Başkanı Tanrıver, bölge ülkeleriyle ticari ilişkilerin daha da iyileştirilip resmi temasların da artırılmasını istediklerini belirterek, şunları kaydetti: "Özellikle Irak, Azerbaycan-Nahçıvan tarafından firmalarımıza uygulanan yüksek vergi ve alınan muhtelif diğer ücretlerin kaldırılması yönünde girişimde bulunulması talep edildi. KDV iadesi ödemelerinde yaşanan gecikmeler, ihracat bedellerinin yurda getirilmesi uygulamasında yaşanan sorunlar ve cezalar, yurt dışı lojistik maliyetlerin yüksekliği, Erzincan ve Şırnak'ta DTS ofisi açılması, Habur gümrüğünde un ihracatında araç başına alınan analiz ücretinin beyanname başına alınması, Şırnak'ta A2 belgesi ile taşımacılık yapan firmaların sorunları, Sınır Ticaret Merkezlerinin (STM) ve Sarısu STM'nin durumu, navlun desteğinin Doğu Anadolu Bölgesi özelinde genişletilmesi ve diğer birçok sorun ve çözüm önerileri yanında ihracatçılarımızın talep ve beklentileri Bakanımıza arz edildi.
Doğu Anadolu Bölgesi - 05.09.2021
Doğu Anadolu'da sıcaklıklar mevsim normallerinde seyredecek
Doğu Anadolu Bölgesi'nde hava sıcaklığının mevsim normallerinde seyredeceği bildirildi.
Doğu Anadolu Bölgesi - 01.09.2021
Türk Eğitim-Sen'in anketine göre eğitimcilerin yüzde 58'i okulların tam zamanlı açılmasını destekliyor
"Yüzde 36,2'si öğrencilere de aşı zorunluluğu getirilmesini istiyor" Talip Geylan, okulların hiçbir şekilde açılmaması, uzaktan eğitimin devam etmesi gerektiği görüşünü savunanların oranının ise yüzde 11 olduğunu aktararak, şu değerlendirmede bulundu: "Okulların tam zamanlı açılmasını en çok Karadeniz Bölgesi'nde görev yapan öğretmenler isterken, açılmamasını en çok Doğu Anadolu Bölgesi'nde görev yapan öğretmenler, hibrit modelle devam edilmesini ise en çok Marmara Bölgesi'nde görev yapan öğretmenler istiyor.
Doğu Anadolu Bölgesi - 29.08.2021
Doğu Anadolu'da sıcaklıklar mevsim normallerinin üzerinde seyredecek
Doğu Anadolu Bölgesi'nde hava sıcaklığı mevsim normallerinin 4 ila 8 derece üzerinde seyredecek.
Doğu Anadolu Bölgesi - 25.08.2021
"Doğunun Çukurovası" Iğdır, yem bitkisi üretiminde de adından söz ettiriyor
Çiftçiler yoğun hasat mesaisinde Bu yıl da arazilerde hasada başlayan çiftçiler, mahsulünü toplayarak sezon boyunca Doğu Anadolu Bölgesi başta olmak üzere Güney Doğu ve İç Anadolu'daki birçok ile pazarlayacak.
Doğu Anadolu Bölgesi - 23.08.2021
FETÖ mensuplarının hücre evlerindeki "uzaktan tedavi" yöntemleri deşifre edildi
Yürütülen soruşturmada teknik ve fiziki takip yapıldığı, örgütün para transfer yöntemlerinin deşifre edildiği bilgisine ve bazı tape kayıtlarına da yer verilen iddianamede, "Yapılan araştırmalar neticesinde FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün Doğu Anadolu Bölgesi Emniyet Mahrem Yapılanması'nın (Lise) güncel hiyerarşik örgüt şeması deşifre edilmiştir.
Doğu Anadolu Bölgesi - 20.08.2021
Halkbank'tan 5 ayda 44 bin kadın girişimciye 4 milyar lira destek
Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, Üreten Kadınlar Toplantısı - Doğu Anadolu Bölgesi ayağının düzenlendiği Malatya'da, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'nca oluşturulan Dijital Gösterim Merkezi'ni ziyaret etti.
Doğu Anadolu Bölgesi - 19.08.2021
Erzurum ve Ardahan'da gök gürültülü sağanak bekleniyor
Meteoroloji 12. Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Doğu Anadolu Bölgesi genelinde hava parçalı ve az bulutlu, kuzeydoğu kesimler ise yer yer çok bulutlu olacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Doğu Anadolu Bölgesi Haberleri | Doğu Anadolu Bölgesi Haber - Haberler - Doğu Anadolu Bölgesi haberleri, son dakika doğu anadolu bölgesi haber ve gelişmeleri burada. Türkiye, soğuk ve yağışlı havanın etkisi altına giriyor! Yüksek kesimlere kar yağacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.9.2021 06:23:46. #1.15#

title