Doğankent Haberleri

Doğankent haber, Doğankent son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğankent - Bugün
Kara yollarında durum
Tirebolu-Doğankent yolunun 11.
Doğankent - 27.9.2020
Yüreğir Belediye Başkanı Kocaispir, "Cuma Buluşmaları"nı sürdürüyor
Yunusoğlu, Sakızlı ve Doğankent mahallelerinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını denetleyen Kocaispir, Hacıali Mahallesi'nde yapımı devam eden Çok Amaçlı Taziye Evi'nde de incelemelerde bulundu.
Doğankent - 26.9.2020
Kara yollarında durum
Yozgat-Sorgun-Akdağmadeni yolunun 9-14 ile 49-51. kilometrelerinde (Doğankent şehir geçişi) yapım ve üstyapı yenileme çalışmaları dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.
Doğankent - 23.9.2020
Son dakika haberi | İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı Giresun'daki sel bölgesinde incelemede bulundu
Giresun Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Bakan Yardımcısı Çataklı ve Giresun Valisi Enver Ünlü, Doğankent-Tirebolu kara yolunun 12'nci kilometresinde menfezin çökmesi sonucu kaybolan Karayolları görevlisi greyder operatörü Ali Akbulut, Espiye-Kaşdibi köyünde aracıyla sele kapılan Umut Cantürk ile Giresun merkez Çaldağ köyünde aracıyla sele kapılan Davut ve Emine Akgün çiftini arama kurtarma çalışmalarını takip etti.
Doğankent - 20.9.2020
Son dakika haberi | Giresun'da otomobil Doğankent HES Gölü'ne düştü: 1 yaralı
Gelen son dakika haberlerine göre Giresun'un Doğankent ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı.
Doğankent - 17.9.2020
Doğankent'te "KOP ile Tarladan Sofraya Projesi"
Yozgat'ın Sorgun ilçesine bağlı Doğankent Belediyesi'nin, Sorgun İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ile birlikte hazırladığı "KOP ile Tarladan Sofraya" projenin hayata geçirilmesine yönelik çalışmalar başladı.
Doğankent - 17.9.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, AA Editör Masasına konuk oldu: (2)
Giresun'un genelinde toplamda 612 konut yaptıklarını, 436 milyon liralık yatırım başlattıklarını aktaran Kurum, "diğer bakanlıklarla birlikte Giresun'da, Dereli'de, Doğankent'te toplam 2 milyar lirayı bulacak yatırım yaptıklarının" altını çizdi.
Doğankent - 17.9.2020
Kurum: "Toplamda Dereli'de, Giresun'da, Doğankent'te maliyeti 2 milyar lirayı bulacak yatırımlar...
Kurum: "Toplamda Dereli'de, Giresun'da, Doğankent'te maliyeti 2 milyar lirayı bulacak yatırımlar ilgili bakanlıklarımızca yapılmakta.
Doğankent - 17.9.2020
Tirebolu-Doğankent karayolunda heyelan
Giresun'da Tirebolu-Doğankent karayolunun Arslancık köyü mevkiinde yol çalışması esnasında heyelan meydana geldi.
Doğankent - 16.9.2020
Son dakika haber | Giresun'da selde kaybolan 4 kişiyi arama çalışmaları 24. gününde de devam ediyor
Giresun'da 22 Ağustos tarihinde etkili olan sağanak yağış sonucu Dereli, Yağlıdere, Doğankent, Güce ve Espiye ilçeleri başta olmak üzere meydana gelen sel felaketinde milyonlarca liralık maddi hasar meydana gelirken, yollar ve köprüler yıkıldı, iş yerleri ve tarım arazileri zarar gördü.
Doğankent - 13.9.2020
Dereli işte böyle olacak
"320 BİNA ACİL, AĞIR VE YIKIK" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Dereli, Doğankent ve köylerde 612 bağımsız bölümden oluşan projeyi tamamlandıklarını, dün Dereli'deki projenin ihalesini de gerçekleştirdiklerini ve yer tespiti yaparak hızlı bir şekilde yapım sürecine başlayacaklarını dile getirerek, "Son yıllarda yaşadığımız seller, depremleri heyelanlar afetler artık tüm insanları, şehirleri, mahallelerimizi, köylerimizi etkiler hale geldi.
Doğankent - 12.9.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Yeni Dereli Projesi"ni tanıttı Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, selde zarar gören Giresun'un Dereli ve Doğankent ilçeleri ile köylerde hayata geçirilecek 612 bağımsız bölümden oluşan projeyi tamamladıklarını söyledi.
Doğankent - 12.9.2020
Bakanlar selin vurduğu Dereli dönüşüm projesinin detaylarını anlattı
Bakanlar selin vurduğu Dereli dönüşüm projesinin detaylarını anlattı Giresun'da 22 Ağustos tarihinde meydana gelen sel felaketinde en çok etkilenen Dereli ilçesinin yeni halinin projesi hazırlandı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Gerek alt yapı, gerek üst yapı, gerek daha sonra yapılacaklar...
Doğankent - 12.9.2020
Son dakika haber! DHA YURT BÜLTENİ - 14
'10 KAMU BİNASININ YIKIMINI GERÇEKLEŞTİRDİK' Son yıllarda yaşanılan afetlerin köyleri ve mahalleleri etkilediğini ifade eden Bakan Kurum ise, "Özellikle Doğu Karadeniz, iklim değişikliğinden ne fazla etkilenen bölgelerin başında geliyor. Şiddetli yağışlar nedeniyle tüm ilçelerimiz bu afetlerden etkileniyor. 1 yıl öncesine baktığımızda yaşanan afetlerden dolayı şehirlerimiz hem altyapı hem de üstyapı bakımından ciddi etkilendi. Ama büyük devletler ve milletler, böyle zor zamanlarda belli oluyor. Giresun'un yaralarını hızlı sarmak için çalışıyoruz. Projelerimizi hazırladık ve hayata geçirmeye de başladık. 320 bina acil, ağır ve yıkık bina sayısı, 636 da bağımsız bölümden oluşuyor. 10 kamu binasının yıkımını gerçekleştirdik, bu 10 kamu binasını da yaparak hızlı bir şekilde şehirlerimize kazandıracağız. Altyapıya ilişkin gerekli tüm eksiklikler giderildi. Artık kalıcı imalatlara başladık. Dereli, Doğankent ve köylerimizde toplam 612 bağımsız bölümden oluşan projemizi tamamladık.
Doğankent - 12.9.2020
Giresun Dereli'de inşa edilecek konutlar 7 ay içinde sahiplerini bulacak
TOKİ ayrıca sel felaketinden etkilenen Giresun'un Doğankent ilçesinde de 120 rezerv konut, köylerde ise yanlarında ahırı olan tek katlı 250 köy evi inşa edecek.
Doğankent - 9.9.2020
Giresun'da konut yapımı için bazı taşınmazlar acele kamulaştırılacak
Giresun'un Doğankent ilçesinde bazı taşınmazların acele kamulaştırılması, Dereli ilçesindeki bazı alanların ise riskli alan ilan edilmesine ilişkin Cumhurbaşkanı kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.
Doğankent - 6.9.2020
Son dakika... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Dereli'de incelemelerde bulundu Açıklaması
Kayıp vatandaşların bulunabilmesi amacıyla 500 profesyonel personelin görev aldığını ifade eden Soylu, Espiye, Tirebolu-Doğankent ve Çaldağ köyünde arama çalışmalarının sürdürüldüğünü vurguladı.
Doğankent - 6.9.2020
Bakan Soylu'dan sosyal medyadan gelen tepkiye cevap
Bakan Soylu, 22 Ağustos akşamı sel felaketinin meydana geldiği Giresun'da arama- kurtarma bölgesine giderken trafik sıkışıklığına neden olduğu iddiasıyla yapılan eleştiriyi yanıtladı. Soylu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, bölgeye geliş ve gidiş süresinin toplam yarım saat olduğunu belirterek, "Özür diliyorum. Olmamam gereken bir yerde idim. Doğankent'te jandarmalarımızın şehit olduğu yerde operatörün arama kurtarmasının devam ettiği noktada idim.
Doğankent - 5.9.2020
Son dakika! DHA YURT BÜLTENİ - 10
Giresun'da 22 Ağustos'ta meydana gelen sel nedeniyle arama-kurtarma faaliyetine katılmak için bölgeye ulaşan Uzman Çavuş Sami Yılmaz ile 4 jandarma personelinin bulunduğu araç, Tirebolu-Doğankent yolunun 12'nci kilometresinde menfezin çökmesi sonucu dereye düştü.
Doğankent - 4.9.2020
Dereli Taşkını Durum Tespit ve Değerlendirme Raporu hazırlandı
Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Rektörlüğünden yapılan açıklamaya göre, KTÜ Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi görevlilerinin, 22 Ağustos'ta Giresun'un Dereli ve Doğankent ilçelerinde can ve mal kayıplarına neden olan taşkın ve sel felaketinden sonra, Dereli ilçe merkezi ve çevresinde arazi gözlemleri, incelemeler ve değerlendirmelerde bulundukları belirtildi.
Doğankent - 4.9.2020
Son dakika haberi | Giresun'daki selde şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Sami Yılmaz için tören düzenlendi
Doğankent ilçesinde 22 Ağustos'ta meydana gelen sel dolayısıyla arama kurtarma faaliyetine katılmak için bölgeye hareket eden Yılmaz ve 4 jandarma personelinin içinde bulunduğu araç, Tirebolu-Doğankent yolunun 12.
Doğankent - 4.9.2020
Giresun'daki selde kaybolan askerin cansız bedenine ulaşıldı, 4 kişi aranıyor
Kentte, 22 Ağustos'ta yaşanan sel felaketinde, kayıp olarak aranan 5 kişiden 1'inin daha cansız bedenine ulaşıldı. Arama kurtarma ekiplerince, Doğankent-Tirabolu ilçeleri arasındaki Taşocağı mevkisinde kaybolduğu yerden 7 kilometre aşağıda, Harşit Çayı'nda bulunan cansız bedenin, Osmaniyeli Jandarma Uzman Çavuş Sami Yılmaz'a ait olduğu belirlendi.
Doğankent - 4.9.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 16
Kentte, 22 Ağustos'ta yaşanan sel felaketinde, kayıp olarak aranan 5 kişiden 1'inin daha cansız bedenine ulaşıldı. Arama kurtarma ekiplerince, Doğankent-Tirabolu ilçeleri arasındaki Taşocağı mevkisinde kaybolduğu yerden 7 kilometre aşağıda, Harşit Çayı'nda bulunan cansız bedenin, Osmaniyeli Jandarma Uzman Çavuş Sami Yılmaz'a ait olduğu belirlendi.
Doğankent - 4.9.2020
Giresun'da selde kaybolan son jandarmanın da cenazesine ulaşıldı
Alınan bilgiye göre, selde kaybolanları bulmak için arama kurtarma faaliyetlerini sürdüren ekipler, Doğankent ilçesinde Harşit Çayı'nda bir kişinin cesedine ulaştı.
Doğankent - 4.9.2020
flaş
KAYIP 1 KİŞİNİN CANSIZ BEDENİ BULUNDU; CAN KAYBI 11'E ÇIKTIGiresun'da sel felaketinde kayıp olarak aranan 1'i asker 5 kişinden birinin cansız bedeni, arama kurtarma ekiplerince Doğankent-Tirabolu ilçeleri arasındaki Taşocağı mevkisinde dere yatağında bulundu.
Doğankent - 4.9.2020
Son dakika haber | flaş
Son dakika gelişmesine göre KAYIP 1 KİŞİNİN DAHA CANSIZ BEDENİ BULUNDU; CAN KAYBI 11'E ÇIKTIGiresun'da sel felaketinde kayıp olarak aranan 1'i asker 5 kişinden birinin cansız bedeni, arama kurtarma ekiplerince Doğankent-Tirabolu ilçeleri arasındaki Taşocağı mevkisinde dere yatağında bulundu.
İmsak04:48
Öğle12:23
İkindi15:40
Akşam18:20
Yatsı19:39
GİRESUN
Yönetmen Sekiz Yüz
Tür Savaş
GİRESUN
Yönetmen Cin Baskını
Tür Korku
GİRESUN
Yönetmen Ormandaki Cadı
Tür Korku
GİRESUN
Yönetmen Hadi Gidelim
Tür Animasyon
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Doğankent Haber, Doğankent Son Dakika Haberleri - Haberler - Doğankent haber sayfamızda Doğankent haberleri okuyabilir, Doğankent son dakika haberleri ve güncel Doğankent gelişmelerini görebilirsiniz. Kara yollarında durum.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 09:26:44. #1.15#
title