Darülaceze Haberleri

Darülaceze haber, Darülaceze son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Darülaceze - 19.01.2021
HUZUREVLERİNDE KORONAVİRÜS AŞISI YAPILMAYA BAŞLANDI
SAĞLIK çalışanlarının ardından, huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar ile buradaki personelin aşılanmasına başlandı. İstanbul Darülaceze Müdürlüğü sakinlerine de koronavirüs aşısı yapıldı.
Darülaceze - 19.01.2021
Son dakika haber: Huzurevlerinde koronavirüs aşısı yapılmaya başlandı
SAĞLIK çalışanlarının ardından, huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar ile buradaki personelin aşılanmasına başlandı. İstanbul Darülaceze Müdürlüğü sakinlerine de koronavirüs aşısı yapıldı.
Darülaceze - 19.01.2021
HUZUREVLERİNDE KORONAVİRÜS AŞISI YAPILMAYA BAŞLANDI (1)
İstanbul DHA -  TÜRKİYE'de Kovid-19 ile mücadele kapsamında huzurevleri ve bakımevlerinde kalanlar ile buradaki personelin aşılanmasına başlandı. İBB Darülaceze Müdürlüğü'nde kalanlara da saat 11.
Darülaceze - 19.01.2021
//CANLI YAYIN///
HUZUREVLERİNDE KORONAVİRÜS AŞISI YAPILMAYA BAŞLANDI.
Darülaceze - 17.01.2021
Haftanın tarihine bakış
1895- Darülaceze kuruldu.
Darülaceze - 23.12.2020
CHP'li Kılıç'tan sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıflarının barınma ve AŞ hizmeti vermesi için kanun teklifi
Teklifin gerekçesinde, Anayasa'ya göre, "kişinin temel hak ve hürriyetlerinin" devletin temel amaç ve görevleri arasında sayıldığı ve herkesin yaşama hakkına sahip olduğunun da Anayasa ile güvence altına alındığı anımsatılarak, şu ifadelere yer verildi: "Vatandaşların yemek ve barınma ihtiyacı temel haklar arasında sayıldığından, devletin, kişilerin bu ihtiyaçlarını gidermesi gerekmektedir. Aynı şekilde yaşama hakkına sahip olan bireylerin bu haklarını devam ettirmesi için barınma ve yemek ihtiyacına sahip olması, devletin de yaşama hakkına sahip olan vatandaşların bu ihtiyaçlarını karşılaması gerekmektedir." Türkiye'de başta Türk Kızılay ile Darülaceze olmak üzere, bazı vakıflar, dernekler ve belediyelerin aşevlerinin bulunduğuna işaret edilen gerekçede, "Ancak ülkedeki bütün bu aşevleri ile barınma evleri, sayı ve kapasite olarak yoksul ve yardıma muhtaç vatandaşlar için yetersizdir.
Darülaceze - 19.12.2020
Sultanbeyli'de sokağa çıkma kısıtlamasında 65 yaş ve üstü vatandaşlara yardım eli
Sultanbeyli Kaymakamlığı ve Darülaceze Vakfı iş birliğinde yürütülen "Sultanbeyli Yaşlılarına Sahip Çıkıyor" projesi kapsamında, 65 yaş ve üstü, yalnız yaşayan, ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda kolisi, ekmek ve su dağıtıldı.
Darülaceze - 06.12.2020
Sultanbeyli'de kısıtlamada sokağa çıkamayan ihtiyaç sahipleri unutulmadı
Sultanbeyli Kaymakamlığı ve Darülaceze Vakfı işbirliğinde yürütülen "Sultanbeyli Yaşlılarına Sahip Çıkıyor" projesi kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle dışarı çıkamayan ihtiyaç sahibi 65 yaş üstü vatandaşların gıda, sıcak yemek, temizlik seti ve maske ihtiyaçları karşılandı.
Darülaceze - 01.11.2020
Haftanın tarihine bakış
1892- İstanbul'da Darülaceze'nin temeli atıldı.
Darülaceze - 16.09.2020
Darülaceze Başkanı Cebeci Düzce'de ziyaretler gerçekleştirdi
Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci, Düzce'de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Darülaceze - 02.09.2020
ŞİŞLİ'DE ŞÜPHELİNİN KEMERİNDEN UYUŞTURUCU ÇIKTI
Zeki GÜNAL İSTANBUL DHA Şişli'de durumundan şüphelenilen bir kişinin üst aramasında kemerine zulalanmış 6 parça uyuşturucu madde ele geçirildi.  Şişli'de çalışma yapan motosikletli polis ekibi Darülaceze Yolu Caddesi üzerinde durumundan şüphelendiği bir kişiye üst araması yaptı.
Darülaceze - 26.08.2020
Sultanbeyli'de pandemi sürecinde 56,5 milyon liralık yardım yapıldı
Öte yandan Darülaceze Vakfının destekleriyle yürütülen "Şefkat Eli" ve "Sultanbeyli Yaşlılarına Sahip Çıkıyor" projesi kapsamında yaşlı, engelli ihtiyaç sahibi vatandaşların ev temizlikleri ve evlerindeki küçük tadilat işlemleri de yapıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Darülaceze Haberleri | Darülaceze Haber - Haberler - Darülaceze haberleri, son dakika darülaceze haber ve gelişmeleri burada. (Aşılama görüntüleriyle) 11 AYDIR DIŞ DÜNYAYA KAPANAN DARÜLACEZE'DE KORONAVİRÜS AŞI ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.1.2021 17:53:36. #1.16#
title