Darülaceze Haberleri

Darülaceze haber, Darülaceze son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Darülaceze 31.5.2020
Kovid-19 günlerinde Sultanbeylili yaşlılara şefkat eli uzatıldı
Sultanbeyli Kaymakamlığı ve Darülaceze Vakfı iş birliğinde hayata geçirilen "Sultanbeyli Yaşlılarına Sahip Çıkıyor Projesi" kapsamında Sultanbeyli'de yaşayan yüzlerce yaşlıya şefkat eli uzatıldı.
Darülaceze 30.5.2020
Sultanbeyli Kaymakamlığı'ndan yaşlılara destek
Sultanbeyli Kaymakamlığı ve Darülaceze Vakfı işbirliğinde hayata geçirilen "Şefkat Eli" projesiyle, 65 yaş üstü yaşlılar ve kronik rahatsızlığı olan engelli vatandaşlara evde kişisel bakım ile temizlik hizmeti veriliyor.
Darülaceze 25.5.2020
24 Mayıs 2020 Haberleri
24 Mayıs 2020 Manşet Haberleri.
Darülaceze 24.5.2020
Darülaceze, bu bayramı buruk geçiriyor
Darülaceze, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri ve uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle bu Ramazan Bayramı'nda ziyaretçi kabul edemedi.
Darülaceze 24.5.2020
ACUN ILICALI DARÜLACEZE SAKİNLERİNİ UNUTMADI
İlk defa bu bayram ziyaretçileri ile bir araya gelemeyecek Darülaceze sakinlerine, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı bir kamyon çikolata gönderdi.
Darülaceze 22.5.2020
Sultanbeyli'de 65 yaş üstü kimsesiz vatandaşlara bayram hediyesi dağıtıldı
Kaymakamlıktan yapılan açıklamada, Darülaceze Vakfı işbirliğiyle sosyal ve ekonomik yönden yoksunluk içinde bulunan muhtaç yaşlıların fiziksel ve ruhsal sağlıklarının korunmasını, sosyal ilişkilerinin geliştirilmesini ve devam ettirilmesini sağlamak için 2017 yılında, "Sultanbeyli Yaşlılarına Sahip Çıkıyor Projesi"nin başlatıldığı hatırlatıldı.
Darülaceze 19.5.2020
SULTANBEYLİ'DE 65 YAŞ ÜSTÜ KİMSESİZ VATANDAŞLARA BAYRAM HEDİYESİ DAĞITILDI
SULTANBEYLİ Kaymakamlığı ve Darülaceze Vakfı Ramazan Bayramı öncesi 65 yaş ve üstü kimsesiz vatandaşlara hediyeler dağıttı.
Darülaceze 16.5.2020
Sultanbeyli Kaymakamlığından ihtiyaç sahibi yaşlılara yardım eli
Sultanbeyli Kaymakamlığı tarafından Darülaceze Vakfının destekleriyle yürütülen "Sultanbeyli Yaşlılarına Sahip Çıkıyor Projesi" kapsamında, 65 yaş ve üzeri ihtiyaç sahiplerine, hijyen kiti, gıda paketi ve Türk Bayrağı dağıtıldı.
Darülaceze 13.5.2020
SULTANBEYLİ KAYMAKAMLIĞI'NDAN BAKIMA MUHTAÇ YAŞLI VE ENGELLİLERE YARDIM ELİ
SULTANBEYLİ Kaymakamlığı, ilçede yaşayan, bakıma muhtaç olan yaşlı ve engelli vatandaşlara evde kişisel bakım ve tadilat hizmeti verdi. Sultanbeyli Kaymakamlığı ve Darülaceze Vakfı işbirliği ile yürütülen proje kapsamında 2017 yılından bugüne bin 500 haneye hizmet götürüldü.
Darülaceze 13.5.2020
Sultanbeyli'de 65 yaş üstü vatandaşların ev işlerini görevliler yapıyor
Sultanbeyli Kaymakamlığı ve Darülaceze iş birliğiyle gerçekleştirilen "Şefkat Eli" projesiyle 65 yaş üstü 1500 vatandaşın ev hizmetleri görevliler tarafından yapıldı.
Darülaceze 13.5.2020
"Şefkat Eli Projesi"nde 1.500 eve ulaşıldı
Sultanbeyli Kaymakamlığı ve Darülaceze Vakfı işbirliğiyle gerçekleştirilen "Şefkat Eli Projesi"yle ilçede yaşayan yaşlı, kronik rahatsızlığı ve engeli bulunan vatandaşların evleri temizleniyor, çamaşır ve bulaşıkları yıkanıp evde kuaför hizmeti veriliyor.
Darülaceze 12.5.2020
SULTANBEYLİ'NDE 65 YAŞ VE ÜSTÜNE KİŞİSEL BAKIM VE TEMİZLİK HİZMETİ
Haber: Gamze ŞİMŞEK/ İstanbul DHA Sultanbeyli Kaymakamlığı, Şefkat Eli projesi kapsamında kişisel bakımını ve evinin temizliğini yerine getiremeyen 65 yaş üstü, engelli, kronik rahatsızlığı olan vatandaşlara evde kişisel bakım ve temizlik hizmeti veriyor. Sultanbeyli Kaymakamlığı ve Darülaceze Vakfı işbirliğinde hayata geçirilen Şefkat Eli projesiyle Sultanbeyli'de yaşayan kendi kişisel bakımını ve evinin temizliğini yerine getiremeyen 65 yaş üstü yaşlılar ile kronik rahatsızlığı bulunan ve engelli vatandaşlara ayda 2 kere evde kişisel bakım ve temizlik hizmeti veriyor.
Darülaceze 10.5.2020
DARÜLACEZE'DE BURUK ANNELER GÜNÜ; "ANNEMİ GÖREMEDEN DÖNÜYORUM"
KORONAVİRÜS nedeniyle 11 Mart'tan bu yana görevliler dışında giriş ve çıkışların yasak olduğu Darülaceze'de anneler günü buruk bir şekilde yaşanıyor.
Darülaceze 9.5.2020
SULTANBEYLİ KAYMAKAMLIĞI HİJYEN SETİ DAĞITTI
Sultanbeyli Kaymakamlığı, Darülaceze Vakfı işbirliğiyle gerçekleştirilen "Şefkat Eli" projesi kapsamında ilçede yaşayan 65 yaş üst ve kronik hastalığı bulunanlara hijyen seti dağıttıSultanbeyli Kaymakamlığı, koronavirüs salgınıyla mücadele etmek amacıyla Darülaceze Vakfı...
Darülaceze 9.5.2020
Sultanbeyli Kaymakamlığından vatandaşlara hijyen seti
Kaymakamlık, "Şefkat Eli Projesi" kapsamında Darülaceze Vakfının destekleriyle koronavirüs salgınının başladığı günden itibaren 65 yaş üstü ile kronik rahatsızlığı bulunan yüzlerce vatandaşın evlerine hijyen seti ulaştırıyor.
Darülaceze 9.5.2020
Cumhurbaşkanı Danışmanlığına Hamza Cebeci atandı
Cumhurbaşkanı Danışmanlığına, Darülaceze Başkanı Hamza Cebeci atandı.
Darülaceze 5.5.2020
SULTANBEYLİ KAYMAKAMLIĞI'NDAN ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİ AİLELERİNE İFTAR
Sultanbeyli Kaymakamlığı, her yıl geleneksel olarak yaptığı şehit yakınları ve ve gazi aileleri iftar yemeğini bu yıl, koronavirüs salgını nedeniyle gerçekleştiremedi. Bunun üzerine Darülaceze Vakfı'nın destekleriyle şehit ve gazi ailelerinin iftar yemekleri evlerine götürüldü.
Darülaceze 5.5.2020
Sultanbeyli Kaymakamlığından şehit aileleri ve gazilerin evlerine iftar yemeği servisi
Sultanbeyli Kaymakamlığı ve Darülaceze Vakfı iş birliği ile ilçedeki şehit aileleri ve gazilerin evlerine iftar yemeği dağıtıldı.
Darülaceze: 'Yaktın beni Kerem'Darülaceze 4.5.2020
Darülaceze 10.4.2020
İBB Darülaceze çalışanları Kovid-19 riskine karşı evlerine gitmiyor
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi negatif çıkan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İstanbul Darülaceze Müdürlüğünün 380 çalışanı, kurumda yaşayan misafirlerini riske sokmamak için 15 gün boyunca eve gitmeyerek hizmete devam edecek.
Şu an buradasınız: Darülaceze Haberleri | Darülaceze Haber - Haberler - Darülaceze haberleri, son dakika darülaceze haber ve gelişmeleri burada. Sultanbeyli yaşlılarına sahip çıkıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.6.2020 14:31:20. #1.15#
title