Büyükelçilik Haberleri

Büyükelçilik haber, Büyükelçilik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Büyükelçilik - Bugün
Tanzanya ilk defa COVAX kapsamında Kovid-19 aşısı aldı
Teslim alınan aşılar, öncelikle Kovid-19 hastalarına, sağlık personeline, büyükelçilik ve otel çalışanlarına yapılacak.
Büyükelçilik - 23.07.2021
TBMM Başkanı Şentop, dost ve kardeş ülkelerin meclis başkanlarıyla telefonda bayramlaştı
Özbekistan'ın bağımsızlığının 30'uncu yıl dönümünü de kutladı Şentop, Özbekistan Yasama Meclisi Başkanı Nurdincan M. İsmailov ile gerçekleştirdiği görüşmede de bu yıl Özbekistan'ın bağımsızlığının 30'uncu yıl dönümünün idrak edildiğini dile getirdi. Mustafa Şentop, "Özbekistan'ın istiklalini ilk tanıyan ve ilk büyükelçilik açan ülkenin Meclis Başkanı olarak şahsınızda Özbek halkına ve bütün Özbek makamlarına tebriklerimi iletiyorum.
Büyükelçilik - 21.07.2021
ÇAYKUR yaş çay alımlarına yeniden başladı
ÇAYKUR'un yıllık 200 bin tona yakın çay ithal eden Pakistan pazarına girmek için başlattığı çalışmalara devam edildiği aktarılan açıklamada, büyükelçilik ve konsolosluk düzeyinde resmi temaslarını sürdüren ÇAYKUR'un, Pakistan'ın İstanbul Başkonsolosu Bilal Khan Pasha ile Rize'de görüşmelerde bulunduğu belirtildi.
Büyükelçilik - 17.07.2021
Son Dakika | Rusya ve İslam ülkelerinin ekonomi temsilcileri Kazan Zirvesi'nde buluşacak
Anadolu Ajansının "Global İletişim Ortağı" olduğu zirve, uluslararası kuruluşlar, kamu ve finans kurumlarının temsilcileri, büyükelçilik yetkilileri, politikacılar, yatırımcılar ve iş insanlarını buluşturacak.
Büyükelçilik - 15.07.2021
Nijerya'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliği düzenlendi
Başkent Abuja'daki büyükelçilik binasında düzenlenen etkinliğe, Türkiye'nin Abuja Büyükelçisi Hidayet Bayraktar, Nijerya'da yaşayan Türk vatandaşları ve davetliler katıldı.
Büyükelçilik - 15.07.2021
Fransa'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı düzenlendi
Türkiye'nin Paris Büyükelçiliğinin ev sahipliğinde yapılan törene, Fransa'daki büyükelçilik personeli, Türk vatandaşları, Türk kamu kurumlarının temsilcileri katıldı.
Büyükelçilik - 15.07.2021
Kolombiya'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı
Programa, büyükelçilik mensuplarının yanı sıra Kolombiya'da yerleşik tüm Türk kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Büyükelçilik - 15.07.2021
15 Temmuz Şehitleri, Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde Kamerun'da Anıldı
Büyükelçilik rezidansında gerçekleştirilen anma töreninde 15 Temmuz'a yönelik fotoğraf sergisi açıldı, şehitler için dua edildi.
Büyükelçilik - 15.07.2021
15 Temmuz şehitleri Fas'ta anıldı
Anma törenine büyükelçilik mensupları ve aileleri, Fas'taki Türk kurumlarının temsilcileri, Türk iş insanları ve Türk vatandaşları katıldı.
Büyükelçilik - 15.07.2021
Son dakika haber! 15 Temmuz şehitleri Güney Afrika'da anıldı
Büyükelçi Ayşegül Kandaş'ın ev sahipliğinde düzenlenen törene, Büyükelçilik görevlileri ile Türk kurumlarının temsilcileri katıldı.
Büyükelçilik - 15.07.2021
Japonya'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı
Japonya'da yaşayan Türk toplumunun temsilcileri, büyükelçilik çalışanları ve davetlilerin katıldığı program saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.
Büyükelçilik - 14.07.2021
Hamas ve İslami Cihad'dan BAE'nin İsrail'de büyükelçilik açmasına tepki
Hamas ve İslami Cihad hareketleri, Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) İsrail'de büyükelçilik açmasını kınadı.
Büyükelçilik - 14.07.2021
BAE'nin İsrail Büyükelçiliği, Tel Aviv'de açıldı
Haca, törende yaptığı konuşmada, "Bu büyükelçilik sadece diplomatlar için bir ikametgah değil aynı zamanda aramızdaki ilişki kurma, ortaklık ve diyaloğu güçlendirme misyonumuza da temel teşkil edecek.
Büyükelçilik - 14.07.2021
ABD Başkanı Joe Biden, Eski Cumhuriyetçi Senatör Jeff Flake'i Türkiye'ye Büyükelçi adayı gösterdi
Senatoda kabul edilmesinin ardından Türkiye'de büyükelçilik görevini sürdüren David Satterfield'in görevini devir alacak olan Flake Kongre'de temsilciler meclisi üyeliği ve senatörlük görevlerinden önce Güney Afrika'da Mormon Misyonerliği ve Nambia'da Demokrasi Vakfı yöneticiliğini yapmıştı.
Büyükelçilik - 13.07.2021
ABD Başkanı Biden, eski Cumhuriyetçi Senatör Flake'i Türkiye büyükelçiliğine aday gösterdi
Adaylığını Medium hesabından duyuran Flake, "ABD'nin uzun süredir NATO müttefikimiz olan Türkiye Cumhuriyeti ile olan ilişkisinin stratejik önemi göz önüne alındığında, Başkan Biden'ın bu büyükelçilik adaylığı ile bana duyduğu güvenden onur ve gurur duyuyorum.
Büyükelçilik - 13.07.2021
Çin, Avustralya'ya Güney Çin Denizi konusunda siyasi manipülasyonlara son vermesi çağrısında bulundu
Avustralya'ya, Güney Çin Denizi anlaşmazlığını tarihi değerleri göz önünde bulundurarak tarafsız şekilde inceleme çağrısı yapan Büyükelçilik Sözcüsü, "Çin'in Güney Çin Denizi üzerindeki egemenliği, hakları ve çıkarları tarih boyunca şekillendi.
Büyükelçilik - 13.07.2021
Avrupalı büyükelçiler, ABD'nin "Kudüs'teki İsrail Büyükelçiliğinde" düzenlediği töreni boykot etti
ABD Başkanı Donald Trump'ın 6 Aralık 2017'de Kudüs'ü "İsrail'in başkenti" olarak tanıdığını ve ülkesinin Tel Aviv'deki büyükelçiliğini Kudüs'e taşıyacağını açıklamasından sonra yeni büyükelçilik binası, 14 Mayıs 2018'de yapılan resmi törenle açılmıştı.
Büyükelçilik - 12.07.2021
Türkiye'nin Cuba Büyükelçiliğinden, Türkiye-Güney Sudan diplomatik ilişkilerinin 10. yıl dönümünde resepsiyon
Türkiye'nin Cuba Büyükelçisi Erdem Mutaf, Güney Sudan Cumhuriyeti'nin bağımsızlığının ve Türkiye-Güney Sudan diplomatik ilişkilerinin 10. yıl dönümünü kutlamak üzere medya mensuplarına büyükelçilikte resepsiyon verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Büyükelçilik Haberleri | Büyükelçilik Haber - Haberler - Büyükelçilik haberleri, son dakika büyükelçilik haber ve gelişmeleri burada. Tanzanya ilk defa COVAX kapsamında Kovid-19 aşısı aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.07.2021 14:43:10. #1.13#

title