Berlin Haberleri

Berlin haber, Berlin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Berlin - 28.10.2020
Son dakika haberleri! Almanya'da kızı terör örgütü PKK tarafından kaçırılan annenin eylemi sürüyor
Son dakika habere göre Almanya'da terör örgütü PKK tarafından kaçırılan Nilüfer T'nin annesi Maide T, başkent Berlin'de kızına tekrar kavuşmak için yaptığı eyleme devam etti.
Berlin - 28.10.2020
Fenerbahçe Beko, Maccabi Playtika'nın konuğu olacak
Alba Berlin ve Khimki karşılaşmalarında galip gelen Maccabi Playtika ise CSKA Moskova, Bayern Münih ve Olympiakos'a yenildi.
Berlin - 27.10.2020
Pakistan'ın Ankara Büyükelçiliğinde "Keşmir Kara Günü" anma töreni
Şahin, Keşmir ve Srinagar'a barış ve güvenlik gelmeden Paris, Londra, Berlin ve Madrid gibi dünya başkentlerinde güvenliğin sağlanamayacağını vurguladı.
Berlin - 27.10.2020
TBMM Genel Kurulu
Alman polisinin Berlin'de Mevlana Camisi'ne dönük saldırgan tutumunu, Fransa Cumhurbaşkanı Macron'un İslam'a karşı giriştiği savaşı ve bazı aşırı sağcı liderlerin maksadını da çok aşan ifadelerini kınadıklarını kaydeden Akbaşoğlu, "Özellikle Fransa ve Almanya'da İslam'a ve Müslümanlara saldırmaya dönük söz, fiil ve davranışlara mutlaka son verilmesi gerektiği ve bu Avrupalı liderlerin daha tutarlı bir yaklaşım ortaya koymaları, kendi ülkelerinde yaşayan bütün vatandaşların talebi olduğu gibi bütün insanlığın da ortak talebidir.
Berlin - 27.10.2020
Diyanet-Sen Şırnak Şubesinden basın açıklaması
Diyanet-Sen Şırnak Şube Başkanı Başkanı Süleyman Çanga, Almanya'nın Berlin kentinde Mevlana Camisi'ne yapılan orantısız polis baskınına tepkisini dile getirdi.
Berlin - 27.10.2020
Katar, Libyalı tarafları Berlin Konferansı'nın sonuçlarına bağlı kalmaya çağırdı
Katar, Libya'nın egemenliği, toprak bütünlüğü ve istikrarını desteklediğini vurgulayarak, Libyalı taraflara Berlin Konferansı'nın sonuçlarına bağlı kalma çağrısında bulundu.
Berlin - 27.10.2020
Almanya'da yaşayan iş insanından Samsun'daki 1500 çocuğa giyecek yardımı
Berlin'de yaşayan iş insanı Şahin, Samsun Fakirleri Koruma ve Yardımlaşma Derneği aracıyla ihtiyaç sahibi çocuklara yardım yapmak istedi.
Berlin - 27.10.2020
Krizlerin ürettiği çözümlerle yeni Türkiye jeopolitiği
1989'da Berlin Duvarı'nın yıkılmasıyla son bulan Soğuk Savaş'ın ardından 20 yıl boyunca devam eden kaosun Türkiye'yi sorunlarıyla yüzleştirerek kendi çözümlerini üretmeye zorlaması da dengesizlik karşısında temin edilen avantajların bir örneği oldu.
Berlin - 27.10.2020
Bahçeli, MHP Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
Küresel hoşgörü, küresel adalet, küresel vicdanın kuruduğunu vurgulayan Bahçeli, "Berlin'de bulunan Mevlana Camisi'ne geçen hafta bir sabah namazı vakti yapılan kalabalık polis operasyonu inançlarımıza yönelik adi bir suikast girişimidir.
Berlin - 27.10.2020
Batı'da İslam karşıtlığı Türkiye karşıtlığına mı dönüşüyor?
Bunun en son ve somut örneklerinden biri, Berlin'de 150 kişilik bir polis ekibinin, habersiz bir şekilde sabah namazı vakti Türklere ait Mevlana Camii'ne ayakkabılarıyla girerek baskın yapması olmuştur.
Berlin - 26.10.2020
Son dakika: Almanya Dışişleri Bakanı Maas: "Tayland Kralının Almanya'da (kendi ülkesiyle ilgili) yaptığı faaliyetlerini izliyoruz"
Maas, bugün başkent Berlin'de yaptığı açıklamada, Tayland'daki gelişmeleri takip ettiklerini ve insanların orada kendi hakları için sokağa çıktığını belirtti.
Berlin - 26.10.2020
Almanya'daki Mevlana Camisine yapılan orantısız polis baskınına kınama
Müslüman sivil toplum kuruluşlarının oluşturduğu Almanya Müslümanlar Koordinasyon Konseyi (KRM), başkent Berlin'de geçen hafta çarşamba günü Mevlana Camisi'ne yapılan orantısız polis baskınını kınadı.
Berlin - 26.10.2020
Son dakika haberleri | Almanya'da TV programı çekiminde fenalaşan Federal Meclis Başkanvekili hayatını kaybetti
ZDF'ten yapılan açıklamada da Oppermann'ın Berlin Direkt programının konuğu olduğu ve Göttingen'deki Max Planck Enstitüsünde gerçekleştirilen ilk çekimin ardından fenalaşarak hastaneye kaldırıldığı aktarılarak, ölüm haberinin büyük üzüntüyle karşılandığı belirtildi.
Berlin - 25.10.2020
AK Parti'li Şahin: Avrupa halkları bu aymaz siyasetçilere gerekli dersi vermeli
'IRKÇILIK VE İSLAM DÜŞMANLIĞININ İLİKLERİNE KADAR İŞLEDİĞİNİ GÖRÜYORUZ' Daha sonra Berlin'de sabah namazı vakti Mevlana Camisi'nde yaşananlara değinen, "Bu faşistçe saldırı neticesinde o aziz mabedin halılarını postallarıyla çiğnediler.
Berlin - 24.10.2020
Başakşehir'in Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerinden 2 galibiyet, 1 beraberlik
Medipol Başakşehir'in Şampiyonlar Ligi H Grubu'ndaki rakipleri liglerinde haftanın maçlarını oynadı. Leipzig, sahasında Hertha Berlin'i 2-1 ile geçerken, Manchester United, sahasında Chelsea ile golsüz berabere kaldı.
Berlin - 24.10.2020
Bayern Münih, Eintracht Frankfurt engelini 5 golle geçti
Leipzig 3 puan aldı Medipol Başakşehir ile UEFA Şampiyonlar Ligi'nde H Grubu'nda yer alan Leipzig de sahasında Hertha Berlin'i 2-1 yendi.
Berlin - 24.10.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Kayseri 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (3)
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya'nın başkenti Berlin'de Mevlana Camisi'ne yapılan polis baskınına ilişkin, "Vatandaşı olan Müslümanların haklarına yönelik bu tür saldırılarla Avrupa faşizmi yeni bir safhaya geçti.
Berlin - 24.10.2020
Erdoğan: "(Berlin'de camiye polis baskını) Vatandaşı olan Müslümanların haklarına yönelik bu tür saldırılarla Avrupa faşizmi yeni bir safhaya geçti."
Erdoğan: "(Berlin'de camiye polis baskını) Vatandaşı olan Müslümanların haklarına yönelik bu tür saldırılarla Avrupa faşizmi yeni bir safhaya geçti.
Berlin - 24.10.2020
Almanya'da riskli bölge sayısı 227'ye yükseldi
Almanya'da 100 bin kişilik yerleşim yerinde haftalık 50 vaka sınırının geçildiği bölge sayısının 227'ye yükseldiği açıklandı.
Berlin - 24.10.2020
Lübnan'da Hariri'ye desteğini açıklamasa da Hizbullah'ın kabinede yer alması bekleniyor
Rabih, "Hizbullah, kendi çizgisine yakın duracak isimlerin dışında kimseyi başbakanlık makamı için desteklemez. Örneğin bugüne kadar 1998-2000 yıllarında başbakanlık yapan Selim el-Has, mevcut Başbakan Hassan Diyab ve geçen ay hükümeti kurmakla görevlendirilen ancak daha sonra görevi iade eden Lübnan'ın Berlin Büyükelçisi Mustafa Edib'in dışında hiç kimseyi başbakanlık makamı için desteklemedi.
Berlin - 24.10.2020
Yabancılar, Türkiye'ye gelmeden gayrimenkul alım satımı yapabiliyor
Son yıllarda Türkiye'nin yatırım konusunda yabancılar tarafından rağbet görmesi ve Türk vatandaşları ile yabancıların bulundukları ülkelerden taleplerinin karşılanması amacıyla yaklaşık 5 yıl önce pilot uygulama kapsamında Almanya'nın başkenti Berlin'de Başkonsolosluk bünyesinde Tapu ve Kadastro Temsilciliği açıldı.
Berlin - 24.10.2020
24 Ekim Cumartesi DHA Spor Gündemi
AVRUPA'DAN FUTBOL 16.30 RB Leipzig - Hertha Berlin (Başakşehir'in UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi) 17.
Berlin - 24.10.2020
23 Ekim 2020 Haberleri
23 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Berlin - 23.10.2020
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mevlana Camii'ne yapılan polis baskınını kınadı
Bir son dakika haberine göre CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Berlin'de Mevlana Camii'ne yapılan polis baskını kınadı.
Berlin - 23.10.2020
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Mevlana Camii'ne gerçekleştirilen polis operasyonunu şiddetle kınıyorum"
Bir son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Berlin'deki Mevlana Camii'nde sabah namazı saatinde gerçekleştirilen polis operasyonunu şiddetle kınadığını belirterek, Mevlana Camii cemaatine geçmiş olsun dileklerini iletti.
Berlin - 23.10.2020
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Berlin'de Mevlana Camisi'ne yapılan polis baskınını kınadı Açıklaması
Edinilen son dakika haberine göre Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya'nın başkenti Berlin'de bulunan Mevlana Camisi'ne yapılan polis baskınını kınadı.
Berlin - 23.10.2020
Erdoğan: "Berlin'de ırkçılık ve İslam düşmanlığından beslendiği ortada olan, inanç hürriyetini tümden yok sayan polis operasyonunu şiddetle kınıyorum"
Erdoğan: "Berlin'de ırkçılık ve İslam düşmanlığından beslendiği ortada olan, inanç hürriyetini tümden yok sayan polis operasyonunu şiddetle kınıyorum"
Haberler.com’un şehir sayfaları, Türkiye’nin 81 iline ait en güncel haberleri, gündeme dair fotoğrafları ve son dakika gelişmelerini bir arada sunuyor. Türkiye’nin tüm il, ilçe ve beldelerine ait politika, spor, genel kültür ve en yerel gelişmeleri okuyabileceğiniz Şehir Sayfaları’nda illere göre günlük hava durumu, namaz vakitleri ve sinema seans bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Berlin Haber, Berlin Son Dakika Haberleri - Haberler - Berlin haber sayfamızda Berlin haberleri okuyabilir, Berlin son dakika haberleri ve güncel Berlin gelişmelerini görebilirsiniz. Son dakika haberleri! Almanya'da kızı terör örgütü PKK tarafından kaçırı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 15:30:12. #1.14#
title