Basın Bayramı

'Gazeteciler ve Basın Bayramı'', Türkiye'de Türk basınında sansürün kaldırılmasının yıl dönümü olarak her yıl 24 Temmuz tarihinde kutlanan önemli gündür. Gazeteciler ve Basın Bayramı'nın amacı, gazetecilerin ve basının ne gibi zorluklarla haber yaptıklarını anlamaktır.

BASIN BAYRAMI HABERLERİ

Basın Bayramı - 29.7.2020
ADÜ Rektörü Aldemir, gazetecilerle buluştu
ADÜ Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen programda konuşan Aldemir, o tarihte şehir dışında olduğu için 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı etkinliğini geç düzenleyebildiklerini söyledi.
Basın Bayramı - 28.7.2020
Koçarlı Belediye Başkanı Kaplan, gazetecilerle buluştu
Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla gazetecilerle bir araya geldi.
Basın Bayramı - 24.7.2020
Okan Buruk: Avrupa Ligi'nde de en iyisini yapacağız
"ÇOK FAZLA KEYİF SÜRECEK VAKTİMİZ YOK" Tüm basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı kutlayan Buruk, "Yemekte bir araya geldik, tabii ki bu hafta çok daha mutluyuz.
Basın Bayramı - 24.7.2020
Son dakika... Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan, 'Basın Bayramı' tebriği
Son dakika politika haberi: CUMHURBAŞKANLIĞI Sözcüsü İbrahim Kalın, basın mensuplarının '24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı tebrik etti.
Basın Bayramı - 24.7.2020
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı
AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, basın çalışanlarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı.
Basın Bayramı - 24.7.2020
Özkan çifti, 24 Temmuz Basın Bayramı'nı kutladı
Antalya'daki Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde gerçekleştirdikleri rahim, yüz ve çift kol nakilleriyle tanınan Ömer ile Özlenen Özkan çifti, "24 Temmuz Basın Bayramı"nı kutladı.
Basın Bayramı - 24.7.2020
Yozgat Diyabet Derneği Başkanı Yılmaz, gazetecileri ziyaret etti
Yozgat Diyabet Derneği yöneticileri, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla kentte görev yapan gazetecileri ziyaret etti.
Basın Bayramı - 24.7.2020
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı
Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle kentte görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.
Basın Bayramı - 24.7.2020
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı
AK Parti Malatya Milletvekili ve Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Öznur Çalık ile Malatya Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Basın Bayramı - 24.7.2020
Dörtyol Gazeteciler Cemiyeti kuruldu
Bu meslekte genç nesillerin yetiştirilmesinde, birlikteliğin öneminin büyük olduğunu kaydeden Bulacak, "Tüm emeği geçen basın mensuplarının hem 24 Temmuz Basın Bayramı'nı kutluyor hem de cemiyetimizin hayırlı olmasını diliyorum.
Basın Bayramı - 24.7.2020
24 Temmuz Gazetecilik ve Basın Bayramı
Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BOSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Rasim Çağan, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Basın Bayramı - 24.7.2020
24 Temmuz Gazetecilik ve Basın Bayramı
Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek, 24 Temmuz Gazetecilik ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Basın Bayramı - 24.7.2020
Edirne'den kısa kısa
Projenin Türkçe'nin öğretilmesi amacıyla oluşturulduğunu ve Türkiye'de ilk olma özelliğini taşıdığını aktaran Türkyılmaz, şunları kaydetti: "Türkiye'nin ve Balkanların en aktif üniversite birliklerinin kurucusu olan Trakya Üniversitesi, üniversiteler arasındaki koordinasyon ve iş birlikleri tecrübesini özel alanlarda da gösteriyor. Daha önce tıp, mühendislik ve turizm alanlarındaki konsorsiyumlarımız yüksek verimlilikle devam ediyor. Türkiye'de en fazla Balkanlı öğrenciye eğitim veren ve 4000'i aşkın uluslararası öğrencisi ile Türkçe'nin öğretilmesinde bilgi ve birikim sahibi Trakya Üniversitesi, Türkiye'de bu alanda uzman üniversitelerle iş birliği geliştirerek eğitim çıtasını daha da yukarı çıkarıyor. Birlikten kuvvet doğar ilkesi ile hareket ederek Türk üniversiteleri ile farklı alanlarda iş birliği geliştirmeye devam edeceğiz." 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Trakya Üniversitesi Rektörü Prof.
Basın Bayramı - 24.7.2020
24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı
Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, 24 Temmuz Gazetecilik ve Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Basın Bayramı Haberleri | Basın Bayramı Haber - Haberler - Basın Bayramı haberleri, son dakika basın bayramı haber ve gelişmeleri burada. Başkan Örki, Denizli basınını övdü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 17:55:54. #1.15#
title