Ahmet Aras Haberleri

Ahmet Aras haber, Ahmet Aras son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Aras - Bugün
Sarı Yaz konseri Emre Kaya ile devam ediyor
Emre Kaya'ya Bodrum Belediyesi Sanat Dostu Beratı'nı takdim eden Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun, "Bodrum Belediyesi olarak yaklaşık 20 yıl sonra tekrar başlatmış olduğumuz Sarı Yaz konserlerimizin yavaş yavaş sonuna geliyoruz. Bildiğiniz gibi Ağustos ve Eylül aylarında bir dizi konser gerçekleştirmiştik. Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Aras'ın bize olan desteğiyle yapmış olduğumuz konserlerde başkanımızın isteklerinden birisi kale konserlerinde genç sanatçılarımızın da yer almasıydı.
Ahmet Aras - 14.10.2021
BODRUM KÖYLERİNDE SARI YAZ SİNEMA GÜNLERİ
Yöre halkının, sosyo-kültürel zenginliğine katkı vermek, bir nebze olsun günlük sıkıntılarından uzaklaşarak ailecek kaliteli zaman geçirmelerini amaçladıklarını ifade eden Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, "Belediyemizin halkımızla iç içe olduğu bu etkinliği düzenlememizde destek olan çalışanlarımıza ve cinemarine yönetimine teşekkür ederim.
Ahmet Aras - 14.10.2021
Bodrum'un mahallelerinde "Sarı Yaz Sinema Günleri" düzenleniyor
Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, yöre halkının sosyo-kültürel zenginliğine katkı vermek, günlük sıkıntılarından uzaklaşarak ailecek kaliteli zaman geçirmelerini sağlamaya çalıştıklarını söyledi.
Ahmet Aras - 14.10.2021
'Bodrum Köyleri Sarı Yaz Sinema Günleri' adı altında devam ediyor
Yöre halkının, sosyo-kültürel zenginliğine katkı vermek, bir nebze olsun günlük sıkıntılarından uzaklaşarak ailecek kaliteli zaman geçirmelerini amaçladıklarını ifade eden Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, "Belediyemizin halkımızla iç içe olduğu bu etkinliği düzenlememizde destek olan çalışanlarımıza ve cinemarine yönetimine teşekkür ederim.
Ahmet Aras - 12.10.2021
The Bodrum Cup Yelken Yarışlarına Doğru
Organizasyonla ilgili düzenlenen basın toplantısına Bodrum Kaymakamı Bilgehan Bayar, Belediye Başkanı Ahmet Aras, The Bodrum Cup Onursal Başkanı Erman Aras ile Organizasyon Komitesi Başkanı Süleyman Uysal katıldı.
Ahmet Aras - 10.10.2021
BELEDİYEDEN MUMCULAR'DA HALK KONSERİ
Bu özel konseri hazırlayan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a ve Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun'a teşekkür eden Demet Akalın, konseri vatandaşların arasına karışıp, onlarla izleyen Başkan Aras'a esprili bir dille beğenilerini sundu.
Ahmet Aras - 09.10.2021
BODRUM BELEDİYESİ SARI YAZ KALE KONSERLERİ DERYA ULUĞ İLE BAŞLADI
BODRUM BELEDİYESİ SARI YAZ KALE KONSERLERİ DERYA ULUĞ İLE BAŞLADI Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Bodrum Belediyesi Sarı Yaz Kale Konserleri başladı. Ücretsiz halk konserlerinin ilkinde Derya Uluğ sahne aldı. Konsere Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe ve çok sayıda müziksever katıldı.
Ahmet Aras - 08.10.2021
AB BAŞKANLARI MUTABAKATI ONLİNE ETKİNLİK SÖYLEŞİLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
"Covenant 'City In The Spotlight' Awards" adıyla; iklim değişikliğiyle mücadele, çevre dostu enerji tüketimini yaygınlaştırma ve sera gazı emisyonunu kısa ve uzun vadeli planlamalarla yüzdesel olarak azaltmayı hedefleyen şehirler arasında, büyük ve orta büyüklükte şehirler kategorilerinde başarı ödülleri verildi. İspanya'dan Murcia şehrinin büyük ölçekte şehirler kategorisinde ve İtalya'dan Padova şehrinin orta ölçekli şehirler kategorisinde başarı ödülü aldığı, bu sene Covid-19 kısıtlamaları sebebiyle çevrimiçi gerçekleşen törende iki şehrin belediye başkanı ve başkan yardımcısı başarı hikayelerini anlatmakla beraber, uzun vadede iklim değişikliğiyle mücadele kapsamında hedeflenen kriterler, sorunlar ve çözüm önerilerinden bahsettiler. Avrupa'dan bir çok önemli şehrinin belediye başkan ve yardımcıları ile Avrupa merkezli önemli STK kurumlarının da yer aldığı söyleşilerde konuşmacı olarak Avrupa Parlamentosu Başkanı David Maria Sassolı, Avrupa Birliği Enerjiden Sorumlu Delege Kadri Sımson, Avrupa Bölgeler Komitesinin Başkanı Apostolos Tzıtzıkostas gibi önemli isimler yer aldı. Bodrum Belediyesi adına, Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Yılmaz'ın katılım sağladığı görüşmelerde şehirlerin enerji verimliliği, sera gazı salınımının azaltılmasına yönelik politikaları paylaşıldı. Belediye Başkanları görüşmelerde, halkı kısa ve uzun mesafelerde toplu taşımaya teşvik edici politikalarından bahsederken, sera gazı emisyonunu azaltmak adına bazı şehirlerde elektrikli araçlar ve bisiklet gibi taşıtların önceliğinin olduğu doğa dostu araçlara yönelik özel yolların yapılmış olması, sokak - cadde ışıklandırmalarının yeni çevre dostu enerjiyi verimli tüketen teknolojiyle yenilenme planlarının yer alması (Anna-Kaisa IKONEN - Tampere Belediye Başkanı), 2018 yılında 8 yıllık vadede şehir halkı ile etkinlikler düzenleyerek 1. 000. 000 fidan dikme planı kapsamında ilk 3 yılda 370. 000 fidan dikilmiş olması gibi (Zdenek HRIB - Prag Belediye Başkanı ve Avrupa Bölgeler Komitesi Üyesi) önemli başarı öyküleri ve planları da görüşmelerde ön plana çıktı. Belediye olarak iklim ve enerji hedeflerine ulaşmak adına birçok adım attıklarını belirten Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Yılmaz; "Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Aras tarafından 3 Eylül 2021 tarihinde imzalanan antlaşma gereği Bodrum Yarımadasının tümünde ; sera gazı emisyonları envanteri hazırlanması, risk ve savunmasızlık değerlendirmesi yapılması, hedefler ve amaçlar (azaltma ve uyum) belirlenmesi, iklim eylem planı (azaltma ve uyum veya entegre plan) hazırlanması ve uygulanması, enerji erişim planı hazırlanması ve uygulanması, ilerleme raporu ile çalışma takibinin yapılarak sürdürülebilirliğin sağlanması hedefleri yer almıştır.
Ahmet Aras - 06.10.2021
BODRUM BELEDİYESİNDEN 'SARI YAZ KONSERLERİ'
Bodrum Belediyesi'nin ücretsiz halk konserleri devam ediyor. Kale Konserleri'nin ardından 8-17 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan Sarı Yaz Konserleri ile Bodrumlulara müzik ziyafeti yaşatılacak. Geçtiğimiz temmuz ayında başlayan ve iki etap halinde gerçekleşen 'Bodrum Belediyesi Kale Konserleri' dizisinde, Yeşim Salkım, Şevval Sam, Ferhat Göçer, Sakiler, Uzi, Zehra ve Rana gibi ünlü sanatçılar Bodrum Kuzey Hendeği'nde sahne almıştı. Halkın büyük ilgi gösterdiği konserler dizisinin bir yenisi daha Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, T. C. Kültür ve Turizm Bakanlığı işbirliği ile organize edildi. 'Bodrum Belediyesi Sarı Yaz Kale Konserleri' adı altında yine Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği'nde gerçekleştirilecek olan etkinlikte birbirinden ünlü sanatçılar sahne alacak. Bodrum'da faaliyet gösteren markaların da sponsorluk desteği ile düzenlenen konserlerde, ünlü sanatçılar ile vatandaşların buluşması, Bodrum yarımadasındaki turistlere müzik ziyafeti vererek çarşı merkezindeki hareketliliği arttırmak amaçlanıyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun, "Bodrum Kalesi restorasyon çalışmaları sonrası, Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy ve Bodrum Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Aras'ın destekleri ile Bodrum Kalesi'nde Ağustos ayı sonu sekiz adet konser gerçekleştirdik.
Ahmet Aras - 01.10.2021
BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNDEN OKULLARA ZİYARET
Bodrum Belediyesi'nin eğitime ve eğitimciye verdiği değer ve bu yönde hayata geçirilen projeleri takdirle karşıladıklarını belirten okul idarecileri, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a ve Bodrum Belediyesi'ne teşekkür etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Aras Haberleri | Ahmet Aras Kimdir - Haberler - Ahmet Aras haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Aras kimdir, hayatı ve biyografisi. Sarı Yaz konseri Emre Kaya ile devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 07:51:10. #1.14#

title