14 Şubat Haberleri

14 Şubat haber, 14 Şubat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

14 Şubat - 19.10.2020
Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Karate Şampiyonası ertelendi
Avrupa Karate Federasyonu (EKF), 12-14 Şubat 2021'de yapılması planlanan Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Karate Şampiyonası'nın ertelendiğini açıkladı.
14 Şubat - 16.10.2020
Babasını döverek öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan sanığa ağırlaştırılmış müebbet hapis istemi
İddianamede, 14 Şubat'ta oğlu tarafından darbedilip yaralı halde Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen A.
14 Şubat - 16.10.2020
Son dakika: AGİT Minsk Grubu nasıl oluştu, ne işe yaradı?
1996 yılındaki Lizbon Zirvesi sonrasında AGİT Minsk Grubu'nda eşbaşkanlık açısından bazı değişiklikler yapıldı. Önce Ocak 1997 başlarında Minsk Grubu'na Fransa'yı temsil eden bir eşbaşkan atandı. Ardından Rus ve Fransız eşbaşkanların yanına, bir de ABD'li eşbaşkan atandı. Danimarka Dışişleri Bakanı ve AGİT Dönem Başkanı Niels Helveg Petersen 14 Şubat 1997'de, AGİT'in Minsk Grubu'nun yeni eşbaşkanlarını onayladılar.
14 Şubat - 10.10.2020
Türkiye Rallisi, 2021 WRC takviminde yer almadı
Türkiye Rallisi, 3 yıldır yer aldığı Dünya Ralli Şampiyonası'nın (WRC) 2021 takviminden çıkarıldı.
14 Şubat - 30.9.2020
GRAFİKLİ "Kurtlar Vadisi"nin Testere Necmi'si: Tarık Ünlüoğlu
Tarık Ünlüoğlu, 1988 yılından beri 25 yıl birlikte yaşadığı Gülenay Kalkan ile 14 Şubat 2013 tarihinde Berlin'de evlendi.
14 Şubat - 25.9.2020
Samsun Büyükşehir'den 'taksi plakası' ihalesi
Atakum, İlkadım ve Canik ilçelerinde faaliyet gösteren ticari taksilerden 35'inin plakası satılıyor. Samsun Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi'nin (UKOME) 23 Ocak 2020 tarih 1-17 sayılı kararı ve belediye meclisinin 14 şubat 2020 tarih ve 4/52 sayılı kararı ile belirlenen ticari taksi plakaları, 2886 sayılı Kanun'un 45.
14 Şubat - 16.9.2020
Kosova-Sırbistan "Anlaşması": Bol gürültü, bahse değmez muhteva
"Önce ekonomi, sonra siyaset" mantığı hatalı Gerek Kosova gerekse Sırbistan, iki ülke arasındaki demiryolu ve otoyol bağlantılarını artıracak ve bu altyapıyı Adriyatik'teki derin bir deniz limanına bağlayacak (daha önce 14 Şubat 2020'de imzalanan) bir dizi anlaşmayı uygulamaya koyma konusunda mutabık kaldılar.
14 Şubat - 10.9.2020
Bakan Kurum, Elazığ'daki depremzedeler için inşası süren konutlarla ilgili değerlendirme yaptı...
İlk temelin 14 Şubat'ta atıldığını dile getiren Kurum, sözlerini şöyle sürdürdü: "Dilek apartmanının olduğu Sürsürü Mahallemizde 14 Şubat'ta attığımız projemizin inşaatını tamamladık.
14 Şubat - 10.9.2020
Son dakika haber! Bakan Kurum: "Elazığ ve Malatya'da yapılan işlerin mali tutarı yaklaşık 7 milyar lirayı buluyor"
Bakan Kurum: "Elazığ ve Malatya'da yapılan işlerin mali tutarı yaklaşık 7 milyar lirayı buluyor" Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "Depremden 7 ay geçtiği süreçte bin konutumuzu teslim aşamasına getirdik. Yıl sonuna kadar inşallah 8 bin konutumuzu tamamlayacağız" " Ülkemiz deprem bölgesi ve depremle yaşamayı öğrenmek zorundayız. Nüfusumuzun, vatandaşımızın yaşadığı topraklara baktığınızda yaklaşık yüzde 70'i deprem bölgelerinde yaşıyor" "Elazığ ve Malatya'da konutlarımız vatandaşlarımızın ödeyeceği şartlarda olacaktır" ELAZIĞ - Elazığ'da deprem sonrasında yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Elazığ ve Malatya'da yaptığımız işlerin mali tutarı yaklaşık 7 milyar lirayı buluyor. Depremden 7 ay geçtiği süreçte bin konutumuzu teslim aşamasına getirdik. Yıl sonuna kadar inşallah 8 bin konutumuzu tamamlayacağız" dedi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 24 Ocak'ta 41 kişinin yaşamını yitirdiği, binlerce yapının hasar gördüğü deprem sonrası yapılan çalışmaları yerinde incelemek üzere Elazığ'a geldi. Kentte sırasıyla Karşıyaka ve Çatalçeşme Mahalleleri'nde yapımı süren konutları yerinde inceleyen Bakan Kurum ardından Değirmenönü köyündeki çalışmaları yerinde gördü. Daha sonra, yeni konutların yükselerek bitme aşamasına geldiği Bizmişen Bölgesi'ne geçen Bakan Kurum, burada basın açıklamasında bulundu. Elazığ'da yaptıkları projeleri yerinde gördüklerini anımsatan Bakan Kurum, "Hepimizin bildiği gibi 24 Ocak'ta Elazığ ve Malatya'da yaşanan deprem sebebiyle 41 kardeşimiz hayatını yitirdi. Şehir olarakta gerçekten hem Elazığımızın, hem Malatyamızın ciddi anlamda etkilendiği bir depremi yaşadık. Hemen ardından Cumhurbaşkanımız talimatıyla depremin olduğu andan itibaren tüm bakanlıklarımız, vekillerimiz, belediyelerimiz adeta seferber olmak suretiyle Elazığımızın, Malatyamızın yaralarını sarmaya gayret gösterdik. Tüm bakanlıklarımızla sahada yapılması gereken fili çalışmaları bir bir yapmaya gayret gösterdik. Biray sürecinde de bizzat biz bakanlar olarak burada kalmak suretiyle de çalışmaları yerinde takip ettik"dedi. "7 ay geçti bin konutumuzu teslim aşamasına getirdik, yıl sonuna kadar 8 bin konutumuzu tamamlayacağız" Elazığ genelinde yaklaşık 18 bin 500 bağımsız bölümden oluşan ağır hasarlı, yıkık ve acil yıkılması gereken yapılara ilişkin projelerini de başlattıklarını aktaran Bakan Kurum," Bunun yaklaşık 3 bin 500 bağımsız bölümü de köylerimizde oluşuyor. Köylerimizde tek katlı ister vatandaşımız altında ahırını, isterse ayrı bir şekilde yanında yapmak suretiyle talebine göre de köy konutları projemizi başlattık. İlk temelimizi 14 Şubat'ta atmıştık.
14 Şubat - 3.9.2020
Malatya Valiliğinden ekmek fiyatı açıklaması
Pide ekmeğinin Türk Gıda Kodeksi Ekmek ve Ekmek Çeşitleri Tebliği kapsamında kaldığı ancak fiyat ve gramaj yönünden fiyat tarifelerinin 5362 sayılı kanun ve 14 Şubat 2008 tarihli ve 26787 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Esnaf ve Sanatkarlarca Üretilen Mal ve Hizmetlerin Fiyat Tarifeleri Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca belirlendiği kaydedilen açıklamada, ilgili yönetmelik maddesine atıf yapıldı.
14 Şubat - 31.8.2020
Son dakika haberi | Hariri suikastı failinin yargılandığı ikinci dava 16 Eylül'de görülecek
Uluslararası Lübnan Özel Mahkemesi nasıl kuruldu? Refik Hariri, ülkedeki askeri ve istihbari varlığıyla nüfuz sahibi Suriye yönetimiyle ters düşmesinden kısa bir süre sonra 14 Şubat 2005'te bir ton patlayıcı taşıyan bomba yüklü bir araçla düzenlenen suikast sonucu beraberindeki 21 kişiyle hayatını kaybetti.
14 Şubat - 27.8.2020
Pakistan'dan Türkiye'nin Cammu Keşmir desteğine övgü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan Başbakanı İmran Han ile 14 Şubat'ta İslamabad'da Başbakanlık'ta düzenlenen ortak basın toplantısında, "Devletimiz ve milletimiz dün olduğu gibi bugün de büyük acılar yaşayan, muhtelif baskılara maruz kalan Keşmir halkıyla dayanışma içindedir.
14 Şubat - 26.8.2020
Son dakika haber... Ceyş-i Muhammed'in lideri Mesud Azhar'ın ismi Keşmir'deki saldırının planlayıcıları arasında geçti
Hindistan'ın Cammu Keşmir bölgesinde Pulwama'da 14 Şubat 2019'da Hint polis teşkilatına bağlı milis güçlerinin konvoyunu hedef alan bombalı saldırıda 44 asker ölmüştü.
14 Şubat - 24.8.2020
Son dakika haber!
Birleşmiş Milletlere (BM) bağlı Uluslararası Lübnan Özel Mahkemesi, Refik Hariri'nin 14 Şubat 2005'te uğradığı suikastla ilgili davada karar duruşmasını geçen hafta gerçekleştirdi.
14 Şubat - 19.8.2020
Son dakika gündem: Lübnan Müftüsü'nden "Beyrut'taki patlama için uluslararası soruşturma ve Hariri davasında kararın...
BM'ye bağlı Uluslararası Lübnan Özel Mahkemesinin, eski Lübnan Başbakanı Hariri'nin 14 Şubat 2005'te uğradığı suikasta ilişkin davanın dün gürülen karar duruşmasında, Hizbullah örgütü üyesi Selim Cemil Ayyaş'ın suçlu bulunduğu açıklanmıştı.
14 Şubat - 19.8.2020
Son dakika haberi: ABD, Hariri suikastı davasından çıkan kararı "memnuniyetle" karşıladı
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, yaptığı yazılı açıklamada, "14 Şubat 2005'te eski Lübnan Başbakanı Hariri'nin öldürülmesindeki rolü nedeniyle Hizbullah örgütü üyesi Selim Cemil Ayyaş'ı suçlu bulmasını memnuniyetle karşılıyoruz.
14 Şubat - 18.8.2020
Son dakika! Lübnan Cumhurbaşkanı Avn'dan Hariri davası kararı sonrası "birlik" çağrısı
BM'ye bağlı Uluslararası Lübnan Özel Mahkemesinin, eski Lübnan Başbakanı Hariri'nin 14 Şubat 2005'te uğradığı suikasta ilişkin davanın karar duruşması Hollanda'da bugün gerçekleştirildi.
14 Şubat - 18.8.2020
Son dakika haberleri... Saad Hariri: "Mahkemenin Refik Hariri suikastı davasıyla ilgili kararını kabul ediyoruz"
Birleşmiş Milletler'e (BM) bağlı Uluslararası Lübnan Özel Mahkemesi, eski Lübnan Başbakanı Hariri'nin 14 Şubat 2005'te uğradığı suikasta ilişkin davanın karar duruşmasını gerçekleştirildi.
14 Şubat - 18.8.2020
Son dakika haberleri... Hariri suikastı davasında karar açıklandı
BM'ye bağlı Uluslararası Lübnan Özel Mahkemesinin, eski Lübnan Başbakanı Hariri'nin 14 Şubat 2005'te bir ton patlayıcıyla uğradığı suikast davasına ilişkin karar duruşması Hollanda'da bugün gerçekleştirildi.
14 Şubat - 18.8.2020
Son dakika! Eski Lübnan Başbakanı Necib Mikati: "Hariri davasında sanık bir grup değil, bireylerdir"
Uluslararası Lübnan Özel Mahkemesi'nin, eski Lübnan Başbakanı Hariri'nin 14 Şubat 2005'te bir ton patlayıcıyla uğradığı suikast davasına ilişkin karar duruşması Hollanda'da bugün gerçekleştiriliyor.
14 Şubat - 18.8.2020
Lübnan Cumhurbaşkanı Avn: "Refik Hariri cinayeti Lübnan halkının hayatını çok etkiledi"
Birleşmiş Milletlere (BM) bağlı Uluslararası Lübnan Özel Mahkemesi'nin eski Başbakan Refik Hariri'nin öldürüldüğü suikast davasının bugünkü karar duruşmasına da değinen Avn, şunları kaydetti: "(Hizbullah ve Beşşar Esed rejiminin suikasta karıştığı söyleniyor) Bunlar havada uçuşan iddialar. İnsanlar suçluyu bilmiş olsalardı mahkemeye başvurmazlardı. Bir şey söyleyebilmemiz için mahkemenin kararını beklemeliyiz. Her ne kadar geciken adalet adalet değilse de Uluslararası Lübnan Özel Mahkemesi'nin vereceği kabul etmeliyiz. Bu cinayet Lübnan halkının hayatını ve olayların gidişatını çok etkiledi." Uluslararası Lübnan Özel Mahkemesinin, eski Lübnan Başbakanı Hariri'nin 14 Şubat 2005'te bir ton patlayıcıyla uğradığı suikast davasına ilişkin karar duruşması Hollanda'da bugün gerçekleştiriyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: 14 Şubat Haberleri | 14 Şubat Haber - Haberler - 14 Şubat haberleri, son dakika 14 şubat haber ve gelişmeleri burada. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Karate Şampiyonası ertelendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 04:06:31. #1.14#
title