Tügva Haberleri

Tügva haber, Tügva son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tügva - 26.02.2021
28 Şubat'ta yaşananları anlatan "Tanık" belgeselinin galası yapıldı
Karanfil tabloları hediye edildi Programa, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Genç Birlik Genel Başkanı Mustafa Alkan, TÜGVA Başkanı Enes Eminoğlu ve TÜGVA Üniversite Koordinatörü Beytullah Çiçen de katıldı.
Tügva - 26.02.2021
TÜGVA, Hocalı Katliamı'nı Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi önünde andı
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) üyeleri ve Azerbaycan'dan temsilciler Hocalı Katliamı'nda hayatını kaybedenleri Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi önünde andı.
Tügva - 22.02.2021
Gençler, 28 Şubat'ta yaşananları "Tanık" belgesel filmiyle anlattı
Üsküdar Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencisi olan 21 yaşındaki yapımcı ve senarist Kerem Tekinalp, bir grup gençle yola çıktığı projeye nasıl karar verdiğini şu şekilde anlattı: "Bir gün Youtube'da karşıma Nuray Canan Bezirgan'ın hikayesi çıktı. O dönemde henüz ortaokul ikinci sınıf öğrencisiydim. Gencecik bir kadının ikiz bebeklerinden birini eylemler sırasında kaybetmesi, ikincisinin hayati riski varken mahkemeye çıkarılması beni çok etkilemişti. 13 yaşında ilk kez '28 Şubat nedir, ne yaşamışlar?' diyerek araştırmaya başladım. Daha sonraki yıllarda da yakın tarihe merakım devam etti. Demet Tezcan'ın 28 Şubat 28 Tanık isimli kitabını okuyunca bir şeyler yapmaya karar verdim. Yaşananları onların dilinden aktarmak istedim." Gençlik ve Spor Bakanlığının da sponsoru olduğu belgesel filme, Sancaktepe, Ümraniye, Tuzla, Zeytinburnu ve Bağcılar Belediyeleri, Cihnannüma Derneği, Birlik Vakfı, TÜGVA ve Kaanlar Gıda destek veriyor.
Tügva - 22.02.2021
Tokat'ta STK'ların kadın üyelerinden AK Parti Grup Başkanvekili Zengin hakkındaki paylaşıma tepki
Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Tokat Temsilciliği, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA), İmam Hatip ve İlahiyat Mezunları Derneği, Tokat Kadın Platformu Dayanışma Derneği, Ensar Vakfı Tokat Temsilciliği, Tokat Eğitime Destek Platformu ve İlim Yayma Cemiyeti Tokat Temsilciliği tarafından yapılan açıklamada, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin hakkında sosyal medyadaki hakaret paylaşımı kınandı.
Tügva - 22.02.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kandemir'den İstanbul İl Başkanlığı Kongresi'ne ilişkin açıklama Açıklaması
Kabaktepe, geçmiş yıllarda Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanlığı'nı da üstlendi. İlim Yayma Cemiyeti'nde denetim kurulu üyeliği, Türkiye Gençlik Vakfı'nda (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu üyeliği yapan Kabaktepe, bir dönem Cihannüma Dayanışma ve İşbirliği Platformu Derneği Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü.
Tügva - 20.02.2021
TÜGVA Sivas İl Başkanı Yılmazer Suşehri'nde
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sivas İl Başkanı Burhan Yılmazer, Suşehri ilçesini ziyaret etti.
Tügva - 17.02.2021
Son dakika gündem: 10 YAŞINDAKİ MUHAMMED'İN BAYRAK SEVGİSİ KAMERADA
Başakşehir'de öğlen saatlerinde bir vakıf temsilciliğinin güvenlik kameralarına 10 yaşındaki bir çocuğun bayrak sevgisi yansıdı. Sabah saatlerinde babasının iş yerine gelen Muhammed Emin Akan, bir süre sonra dışarı çıkarak tek başına karda oynamaya başladı. TÜGVA Başakşehir İlçe Temsilciliği'nde görevli çalışanların yaptığı kardan adamdaki Türk bayrağının dolandığını, yarıya indiğini fark eden Muhammed Emin, koşarak kardan adamın yanına giderek bayrağı düzeltti.
Tügva - 08.02.2021
TÜGVA tarafından Boğaziçi Üniversitesi önünde Kabe fotoğrafının yere serilmesine tepki gösterildi
Türkiye Gençlik Vakfı Ankara Temsilciliği üyeleri, Boğaziçi Üniversitesi önünde Kabe fotoğrafının yere serilmesine tepki gösterdi.
Tügva - 06.02.2021
Niğde'de TÜGVA üyeleri, Boğaziçi Üniversitesindeki olayları kınadı
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Niğde İl Başkanlığı üyeleri, Boğaziçi Üniversitesindeki olayları protesto etti.
Tügva - 05.02.2021
TÜGVA'dan Boğaziçi Üniversitesi önünde Kabe fotoğrafının yere serilmesine tepki
Kütahya'da Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) üyeleri, Kabe fotoğrafının yere serilmesine tepki gösterdi.
Tügva - 05.02.2021
TÜGVA Kahta İlçe Teşkilatı Boğaziçi Üniversitesi önünde Kabe fotoğrafının yere serilmesine tepki gösterdi
Türkiye Gençlik vakfı (TÜGVA) Kahta İlçe Teşkilatı üyeleri, Boğaziçi Üniversitesi önünde Kabe fotoğrafının yere serilmesine tepki gösterdi.
Tügva - 30.01.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, dış politikaya ilişkin değerlendirmelerde bulundu Açıklaması
TÜGVA Kahramanmaraş İl Temsilciliği'nin Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi ve Yeniler Öğrenci Topluluğu iş birliğiyle çevrim içi gerçekleştirdiği Kahramanmaraş Diplomasi Okulu etkinliğine katılan Kalın, "Türk Dış Politikasının İlkeleri ve Öncelikleri" konulu ders verdi.
Tügva - 28.01.2021
Kırklareli Valisi Bilgin'e ziyaretler
Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Dereköy Gümrük Müdürü Kemal Emiroğlu ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Marmara Bölgesi Teşkilat Koordinatörü Murat Güler'i makamında kabul etti.
Tügva - 27.01.2021
Kırklareli'nden kısa kısa
KLÜ Rektörü Şengörür'e ziyaret Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Marmara Bölgesi Teşkilat Koordinatörü Murat Güler'i makamında kabul etti.
Tügva - 25.01.2021
Türkiye'nin Vatikan Büyükelçisi Göktaş, TÜGVA seminerine katıldı Açıklaması
Türkiye'nin Vatikan Büyükelçisi Lütfullah Göktaş, Batı'da İslamofobi vakalarındaki artışın Türkiye'ye bakışı da olumsuz etkilediğini belirterek, "Faturayı başkalarına kesmek, onların bizi anlamalarını beklemek çare değil. Batı'ya kendimizi nasıl doğru anlatabiliriz? Bunun üzerine kafa yormalıyız.
Tügva - 23.01.2021
TÜGVA İzmir Lise Koordinatörlüğü'nden "Çanakkale Zaferi Resim Yarışması"
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İzmir Lise Koordinatörlüğü tarafından Çanakkale Zaferi Resim Yarışması düzenlendiği belirtildi.
Tügva - 19.01.2021
TÜGVA'dan Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş'a ziyaret
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Ankara İl Temsilcisi Metehan Hacımustafaoğlu ve beraberindekiler, Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'ı ziyaret etti.
Tügva - 18.01.2021
Balıkesir ve Dursunbey'de sokak ve yaban hayvanları için yem bırakıldı
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Balıkesir Temsilciliği üyeleri de yağan karın ardından sokak hayvanları için kentin bazı noktalarına mama bıraktı.
Tügva - 12.01.2021
Ödemiş'te satranç turnuvasında dereceye girenlere ödülleri verildi
Türkiye Gençlik Vakfı ( TÜGVA) Ödemiş Şubesi tarafından çevrim içi düzenlenen öğrenciler arası satranç turnuvasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
Tügva - 09.01.2021
TÜGVA Urla İlçe Temsilciliği, Afgan öğrencilere destekte bulundu
TÜGVA Urla İlçe Temsilciliği, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsünde eğitim gören Afgan öğrencilere destekte bulundu.
Tügva - 08.01.2021
Sakarya'dan kısa kısa
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Başkanı Enes Eminoğlu, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan'ı makamında ziyaret etti.
Tügva - 06.01.2021
Son dakika haber: Kırşehir'de TÜGVA üyesi gençlerden, polis ve bekçilere destek ziyareti
Edinilen son dakika gelişmesine göre Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kırşehir Temsilciliğine üye gençler, görev başındaki polis ve bekçileri ziyaret etti.
Tügva - 06.01.2021
Manisa'da TÜGVA'lı gençlerden polise destek ziyareti
Manisa'nın Soma ilçesinde Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) üyesi gençler, görev başındaki polisleri ziyaret etti.
Tügva - 30.12.2020
Gaziantep'ten Suriye'ye gönderilen insani yardımlar Afrin'e ulaştı
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Gaziantep İl Temsilciliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi, TÜGVA il ve Şehitkamil temsilciliği tarafından organize edilerek toplanan yardımların yüklendiği kamyon Suriye'nin Afrin ilçesine ulaştı.
Tügva - 30.12.2020
TÜGVA İzmir'den "Boş kalan rafları kitapla dolduruyoruz" kampanyası
TÜGVA İzmir Kadın ve Aile Koordinatörlüğünce kütüphanesi olmayan okullara kütüphane kurulması için "Boş kalan rafları kitapla dolduruyoruz" sloganıyla kampanya başlatıldı.
Tügva - 27.12.2020
TÜGVA'dan 25 yetim çocuğa ayakkabı ve gıda yardımı
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından Gazitantep'teki yetim, öksüz ve yoksul çocuklara ayakkabı ila gıda yardımında bulundu.
Tügva - 25.12.2020
TÜGVA İstanbul, Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde sabah namazında buluştu
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İstanbul Teşkilatı tarafından Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde, sabah namazı buluşması düzenlendi.
Tügva - 24.12.2020
Türkiye Gençlik Vakfı Yunak temsilciliğine Ekrem Varol atandı
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yunak temsilciliği görevine Ekrem Varol atandı.
Tügva - 24.12.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Beşinci'yi makamında kabul etti.
Tügva - 18.12.2020
TÜGVA İstanbul, Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde sabah namazında buluştu
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İstanbul Teşkilatı tarafından Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nde, sabah namazı buluşması düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tügva Haberleri | Tügva Haber - Haberler - Tügva haberleri, son dakika tügva haber ve gelişmeleri burada. 28 Şubat'ta yaşananları anlatan Tanık belgeselinin galası yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 23:31:31. #1.16#
title