ŞENOL GÜNEŞ HABERLERİ

Şenol Güneş haber, Şenol Güneş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şenol Güneş

Şenol Güneş

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.6.1952

Şenol Güneş Kimdir ?

Şenol Güneş, 1 Haziran 1952 tarihinde, Trabzon’da dünyaya geldi. Genç yaşlarda sporla ilgilenmeye başlayan Güneş, çocukluk yıllarında basketbola ağırlık verdiyse de, Trabzon şehrine hakim olan futbol sevdasına kapılarak futbolu tercih etti.
Biyografinin devamı için tıklayın
Şenol Güneş - Dün
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Spor Toto Süper Lig: Ligde 14. haftanın programı şöyle: Bugün: 20.00 Adana Demirspor-Kasımpaşa (Yeni Adana) 20.00 Medipol Başakşehir-Altay (Başakşehir Fatih Terim) 27 Kasım Cumartesi: 13.30 Fraport TAV Antalyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Antalya) 16.00 Çaykur Rizespor-Yukatel Kayserispor (Çaykur Didi) 19.00 Beşiktaş-GZT Giresunspor (Vodafone Park) 28 Kasım Pazar: 13.30 Gaziantep FK-İttifak Holding Konyaspor (Kalyon) 16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Trabzonspor (Atatürk Olimpiyat) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Atakaş Hatayspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya) 29 Kasım Pazartesi: 20.00 Göztepe-Fenerbahçe (Gürsel Aksel) Spor Toto 1. Lig Bugün: 17.30 Balıkesirspor-Manisa FK (Balıkesir Atatürk) 20.00 Gençlerbirliği-Bursaspor (Eryaman) 27 Kasım Cumartesi: 13.30 Kocaelispor-Nasadoge Menemenspor (Kocaeli) 13.30 İstanbulspor-Altaş Denizlispor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 16.00 Beypiliç Boluspor-Eyüpspor (Bolu Atatürk) 19.00 Yılport Samsunspor-Adanaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 28 Kasım Pazar: 13.30 Ankara Keçiörengücü-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Aktepe) 19.00 Altınordu-MKE Ankaragücü (Bornova Aziz Kocaoğlu) 29 Kasım Pazartesi: 20.00 Tuzlaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Vefa) TFF 2. Lig Beyaz Grup Bugün: 13.30 Anagold24 Erzincanspor-Amed Sportif Faaliyetler (Mustakil Atletizm) 27 Kasım Cumartesi: 13.00 Tarsus İdman Yurdu-Pazarspor (Tarsus İlçe) 13.00 Isparta 32-Kırklareli (Isparta Atatürk) 13.00 Akhisarspor-Şanlıurfaspor (Spor Toto Akhisar) 13.00 Pendikspor-Teco Karacabey Belediyespor (Pendik) 13.00 Uşakspor-Eskişehirspor (1 Eylül) 13.00 Kırşehir Belediyespor-Ankara Demirspor (Kırşehir Ahi) 13.00 Bucaspor 1928-Zongudak Kömürspor (Yeni Buca) Kırmızı Grup Bugün: 14.00 Diyarbekirspor-Serik Belediyespor (Diyarbakır) 27 Kasım Cumartesi: 13.00 Somaspor-Silahtaroğlu Vanspor FK (Soma Atatürk) 13.00 Ankaraspor-Bodrumspor (Osmanlı) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Çorum FK (Ortahisar Yavuz Selim) 13.00 İnegölspor-Sarıyer (İnegöl İlçe) 13.00 Niğde Anadolu FK-An Zentrum Bayburt Özel İdarespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi) 13.00 Adıyaman Futbol Kulübü-Sivas Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 13.00 Afjet Afyonspor-Kahramanmaraşspor (Zafer) 13.00 Ergene Velimeşespor-Turgutluspor (Mustafa Kemal Atatürk) 15.00 Sakaryaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup 27 Kasım Cumartesi: 13.00 Elazığspor-Belediye Kütahyaspor (Elazığ Doğukent) 13.00 Çatalcaspor-Bergama Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş) 28 Kasım Pazar: 12.
Şenol Güneş - 25.11.2021
Şenol Güneş, Hekimoğlu Trabzon FK'yı ziyaret etti
A Milli Takım eski Teknik Direktörü Şenol Güneş, kardeşi Bahattin Güneş'in çalıştırdığı Hekimoğlu Trabzon FK'yı ziyaret ederek Başkan Celil Hekimoğlu ve futbolcularla sohbet etti.
Şenol Güneş - 19.11.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Yarın: 13.30 Atakaş Hatayspor-Fraport TAV Antalyaspor (Yeni Hatay) 16.00 GZT Giresunspor-Öznur Kablo Yeni Malatyaspor (Çotanak) 16.00 Medipol Başakşehir-Demir Grup Sivasspor (Başakşehir Fatih Terim) 19.00 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları) 21 Kasım Pazar: 13.30 Kasımpaşa-VavaCars Fatih Karagümrük (Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 İttifak Holding Konyaspor-Çaykur Rizespor (Medaş Konya Büyükşehir) 16.00 Altay-Adana Demirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Nef) 22 Kasım Pazartesi: 20.00 Trabzonspor-Gaziantep FK (Medical Park) 20.00 Yukatel Kayserispor-Göztepe (Kadir Has) Spor Toto 1. Lig Yarın: 13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Beypiliç Boluspor (Kazım Karabekir) 16.00 NasaDoge Menemenspor-Balıkesirspor (Menemen İlçe) 19.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Eryaman) 19.00 Bursaspor-İstanbulspor (Bitçi Timsah) 21 Kasım Pazar: 13.30 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Kocaelispor (17 Eylül) 16.00 Altaş Denizlispor-Ankara Keçiörengücü (Denizli Atatürk) 19.00 Adanaspor-MKE Ankaragücü (Yeni Adana) 19.00 Manisa FK-Altınordu (Spor Toto Akhisar) 22 Kasım Pazartesi: 20.00 Eyüpspor-Yılport Samsunspor (Eyüp) TFF 2. Lig Beyaz Grup: 20 Kasım Cumartesi: 13.00 TECO Karacabey Belediyespor-Akhisarspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker) 13.00 Nazilli Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Nazilli İlçe) 21 Kasım Pazar: 13.00 Eskişehirspor-Pendikspor (Eskişehir Yeni) 13.00 Ankara Demirspor-Uşakspor (TCDD Ankara Demirspor) 13.00 Şanlıurfaspor-Isparta 32 (Şanlıurfa GAP) 13.00 Kırklarelispor-Tarsus İdman Yurdu (Kırklareli Atatürk) 13.00 Pazarspor-Anagold 24Erzincanspor (Pazar İlçe) 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Diyarbakır) Kırmızı Grup: 20 Kasım Cumartesi 13.00 Sarıyer-Hekimoğlu Trabzon (Yusuf Ziya Öniş) 13.00 Etimesgut Belediyespor-Silahtaroğlu Vanspor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 21 Kasım Pazar: 13.00 Turgutluspor-Diyarbekirspor (Turgutlu 7 Eylül) 13.00 Çorum FK-Ankaraspor (Çorum Şehir) 13.00 Bodrumspor-Somaspor (Bodrum İlçe) 13.00 Serik Belediyespor-Afjet Afyonspor (Serik İsmail Oğan) 13.00 Kahramanmaraşspor-Adıyaman FK (7 Ocak) 13.00 Sivas Belediyespor-Niğde Anadolu (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 13.00 An Zentrum Bayburt Özel İdare-İnegölspor (Bayburt Genç Osman) 14.30 Sakaryaspor-Ergene Velimeşespor (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup: 20 Kasım Cumartesi: 13.00 Fatsa Belediyespor-Çatalcaspor (Fatsa İlçe) 13.00 Arnavutköy Belediyesispor-Kahta 02 (Bolluca) 21 Kasım Pazar: 13.00 Formül Erbaaspor-Hendekspor (Erbaa) 13.00 Belediye Kütahyaspor-Nevşehir Belediyespor (Dumlupınar) 13.00 Bursa Yıldırımspor-Sancaktepe FK (Minareli Çavuş) 13.00 Batman Petrolspor-Elazığspor (Batman Yeni Şehir) 13.00 Artvin Hopaspor-Osmaniyespor (Hopa İlçe) 13.00 Başkent Gözgözler Akademi-Karaman Belediyespor (Polatlı İlçe) 13.00 Bergama Belediyespor-1954 Kelkit Belediyespor (İzmir Atatürk) 2. Grup: 21 Kasım Pazar: 13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-İskenderunspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi) 13.00 Bitexen Düzcespor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK (Düzce 18 Temmuz) 13.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Bayrampaşa (Şile) 13.00 Redoks Darıca Gençlerbirliği-Alagöz Holding Iğdır FK (Darıca İlçe) 13.00 Beyoğlu Yeni Çarşı FK-Siirt İl Özel İdaresi (Bayrampaşa Çetin Emeç) 13.00 Kuşadasıspor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Kuşadası Özer Türk) 13.00 68 Aksaray Belediyespor-Kızılcabölükspor (Dağılgan) (Seyircisiz) 13.00 Yomraspor-Altındağspor (Yomra İlçe) 13.00 Çarşambaspor-52 Orduspor FK (Çarşamba Şehir) 3. Grup: 20 Kasım Cumartesi: 13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Faruk Çelik) 13.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Esenler Erokspor (Tepecik Şenol Güneş) 13.
Şenol Güneş - 15.11.2021
Yattara, Trabzonspor'dan ayrılma görüntülerini gözyaşları içinde izledi
"Milli takımda gençler çok iyi oynuyor""Şenol Güneş son döneminde kendi bildikleri konusunda fazla ısrarcı oldu""Bence Anadolu takımlarından oyuncuların da denenmesi ve şans bulması gerekiyor""Süper Lig'de en çok Nwakaeme'yi beğeniyorum""Mesut Özil'den farklı şeyler bekledim ama olmadı, bir...
Şenol Güneş - 13.11.2021
Türkiye-Cebelitarık maçının ardından
2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu 9. maçında ağırladığı Cebelitarık'ı 6-0 mağlup eden A Milli Futbol Takımı'nın savunma oyuncularından Rıdvan Yılmaz, çok mutlu ve gururlu olduklarını söyledi.
Şenol Güneş - 13.11.2021
12 Kasım 2021 Haberleri
12 Kasım 2021 Manşet Haberleri.
Şenol Güneş - 12.11.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de haftanın maç programı şöyle: TFF 2. Lig Beyaz Grup: 14 Kasım Pazar: 13.00 Bucaspor 1928-Amed Sportif Faaliyetler (Yeni Buca) 13.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Pazarspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 13.00 Anagold 24Erzincanspor-Kırklarelispor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 13.00 Tarsus İdmanyurdu-Şanlıurfaspor (Tarsus İlçe) 13.00 Isparta 32 Spor-Teco Karacabey Belediyespor (Isparta Atatürk) 13.00 Akhisarspor-Eskişehirspor (Spor Toto Akhisar) 13.00 Pendikspor-Ankara Demirspor (Pendik) 13.00 Uşakspor-Nazilli Belediyespor (Uşak 1 Eylül) Kırmızı Grup: 14 Kasım Pazar: 13.00 Silahtaroğlu Vanspor-Bodrumspor (Van Atatürk) 13.00 Somaspor-Çorum (Soma Atatürk) 13.00 Ankaraspor-Sarıyer (Osmanlı) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Ortahisar Yavuz Selim) 13.00 İnegölspor-Sivas Belediyespor (İnegöl İlçe) 13.00 Niğde Anadolu-Kahramanmaraşspor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Kampüs) 13.00 Adıyaman Futbol Kulübü-Serik Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 13.00 Afjet Afyonspor-Turgutluspor (Zafer) 13.00 Diyarbekirspor-Sakaryaspor (Diyarbakır) 13.00 Ergene Velimeşespor-Etimesgut Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 13.00 Sancaktepe-Arnavutköy Belediyespor (15 Temmuz) 13.00 Kahta 02 Spor-Belediye Kütahyaspor (Kahta) 14 Kasım Pazar: 13.00 Çatalcaspor-Bursa Yıldırımspor (Tepecik Şenol Güneş) 13.
Şenol Güneş - 04.11.2021
Beşiktaş, Avrupa'da sevinmeyi unuttu
Şenol Güneş yönetiminde 2016-2017 sezonunda ilk 4 maçı bir galibiyet ve 3 beraberlikle geçen siyah-beyazlı ekip, bir sonraki sezon 3 galibiyet ve bir beraberlik elde etti.
Şenol Güneş - 02.11.2021
Beşiktaş, son dönemde Avrupa'da istediğini bulamadı
2018-2019 sezonunda Şenol Güneş yönetiminde UEFA Avrupa Ligi elemelerinde 6 maçta 4 galibiyet, birer beraberlik ve yenilgiyle gruplara kalan siyah-beyazlı takım, grubun ilk maçında da Sarpsborg'u 3-1 yendi.
Şenol Güneş - 01.11.2021
Ankara Film Festivali 4 Kasım'da Başlıyor!
Festivalde Özel Gösterimler! Festivalin "Özel Gösterimler" bölümünde 4 yapım gösterilecek. Tayfun Pirselimoğlu'nun kendi romanından uyarladığı ve yönetmenliğini yaptığı "Kerr" filmi festivalde izleyiciyle buluşacak. Bir adamın babasının cenazesi için geldiği kasabada tanık olduğu bir cinayet sonrası yaşadıklarını konu alan film sonrasında Tayfun Pirselimoğlu ve film ekibinin katılımıyla bir de söyleşi gerçekleşecek. Tuluhan Tekelioğlu'nun her biri Türkiye'nin toplumsal hafızasında ayrı bir yere sahip dokuz efsane ismi bir araya getirdiği "Efsaneler" belgeseli festival kapsamında gösterilecek. Ayşe Kulin, Cüneyt Arkın, Güher ve Süher Pekinel kardeşler, Nevra Serezli, Prof. Dr. Ömer Özkan, Şenol Güneş, Süleyman Saim Tekcan ve Yılmaz Büyükerşen'i belgeselinde bir araya getiren Tuluhan Tekelioğlu gösterim sonrasında Ankaralı izleyicilerle buluşacak.
Şenol Güneş - 22.10.2021
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Altay (Yeni Malatya) Yarın: 13.30 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi) 16.00 Gaziantep FK-GZT Giresunspor (Kalyon) 16.00 İttifak Holding Konyaspor-Yukatel Kayserispor (Medaş Konya Büyükşehir) 19.00 Göztepe-Trabzonspor (Gürsel Aksel) 24 Ekim Pazar: 13.30 VavaCars Fatih Karagümrük-Atakaş Hatayspor (Atatürk Olimpiyat) 16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya) 16.00 Demir Grup Sivasspor-Adana Demirspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) 19.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker) 25 Ekim Pazartesi: 20.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Eyüpspor-Adanaspor (Eyüp) 20.00 MKE Ankaragücü-Manisa FK (Eryaman) Yarın: 13.30 Ankaragücü Keçiörengücü-İstanbulspor (Aktepe) 16.00 Tuzlaspor-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Vefa) 19.00 Beypiliç Boluspor-Menemenspor (Bolu Atatürk) 19.00 Yılport Samsunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 19 Mayıs) 24 Ekim Pazar: 13.30 Altınordu-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 16.00 Balıkesirspor-Bursaspor (Balıkesir Atatürk) 19.00 Kocaelispor-Gençlerbirliği (Kocaeli) TFF 2. Lig Beyaz Grup: Yarın: 14.00 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Karaelmas Kemal Köksal) 14.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Eskişehirspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 14.00 Anagold 24Erzincanspor-Ankara Demirspor (Mustakil Atletizm Pisti) 19.00 Tarsus İdman Yurdu-Nazilli Belediyespor (Tarsus İlçe) 19.00 Isparta 32 Spor-Kırşehir Belediyespor (Isparta Atatürk) 19.00 Akhisarspor-Uşakspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Bucaspor 1928-Teco Karacabey Belediyespor (Yeni Buca) 19.00 Amed Sportif Faaliyetler-Pazarspor (Diyarbakır) Kırmızı Grup: Yarın: 13.00 Somaspor-Kahramanmaraşspor (Soma Atatürk) 14.00 Bodrumspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Bodrum İlçe) 14.00 Silahtaroğlu Vanspor-Sivas Belediyespor (Van Atatürk) 14.00 Hekimoğlu Trabzon-Turgutluspor (Ortahisar Yavuz Selim) 14.00 İnegölspor-Sakaryaspor (İnegöl İlçe) 14.00 Niğde Anadolu-Ergene Velimeşespor (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi) 14.00 Adıyaman-Diyarbekirspor (Kahta) 19.00 Afjet Afyonspor-Etimesgut Belediyespor (Zafer) 19.00 Ankaraspor-Serik Belediyespor (Osmanlı) 19.00 Çorum-Sarıyer (Çorum Şehir) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 14.00 Hendekspor-Sancaktepe (Hendek Atatürk) 14.00 Bergama Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (İzmir Atatürk) 14.00 Arnavutköy Belediyespor-Karaman Belediyespor (Bolluca) 14.00 Belediye Kütahyaspor-1954 Kelkit Belediyespor (Dumlupınar) 14.00 Batman Petrolspor-Çatalcaspor (Batman Yeni Şehir) 14.00 Elazığspor-Kahta 02 Spor (Elazığ Doğukent) 14.00 Fatsa Belediyespor-Artvin Hopaspor (Fatsa İlçe) 14.00 Bursa Yıldırımspor-Osmaniyespor (Minareli Çavuş) 14.00 Formül Erbaaspor-Nevşehir Belediyespor (Erbaa İlçe) 2. Grup: Bugün: 14.00 Harput Dibek Elazığ Karakoçan-52 Orduspor (Elazığ Doğukent) Yarın: 13.00 Siirt İl Özel İdaresi-Çarşambaspor (Siirt Atatürk) 14.00 Alagöz Holding Iğdır-Yomraspor (Sincan 15 Temmuz Milli Birlik) 14.00 Bayrampaşa-Altındağ (Çetin Emeç) 14.00 Kuşadasıspor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Kuşadası Özer Türk) 14.00 68 Aksaray Belediyespor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Dağılgan) 14.00 Hacettepespor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Yenimahalle Hasan Doğan) 14.00 Kızılcabölükspor-Bitexen Düzcespor (Kızılcabölük Semt) 14.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik) 3. Grup: Bugün: 14.30 Çankaya-Modafen (Yenimahalle Hasan Doğan) 14.30 Gümüşhanespor-Belediye Derincespor (Yenişehir) Yarın: 14.00 Kardemir Karabükspor-Esenler Erokspor (Necmettin Şeyhoğlu) 14.00 Ceyhanspor-Fethiyespor (Ceyhan İlçe) 14.00 Ofspor-İçel İdmanyurduspor (Of) 14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Ağrı 1970 (Faruk Çelik) 14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Karşıyaka (Tepecik Şenol Güneş) 14.
Şenol Güneş - 19.10.2021
Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde yine kayıp
2018-2019 sezonunda Şenol Güneş yönetiminde Avrupa Ligi'nde Sarpsborg'u 3-1 yenen siyah-beyazlı ekip, bu galibiyetin ardından çıktığı 15 maçta istediğini elde edemedi.
Şenol Güneş - 18.10.2021
Beşiktaş'ın son dönemdeki Avrupa karnesi zayıf
2018-2019 sezonunda Şenol Güneş yönetiminde Avrupa Ligi elemelerinde 6 maçta 4 galibiyet, birer beraberlik ve yenilgiyle gruplara kalan siyah-beyazlı takım, grubun ilk maçında da Sarpsborg'u 3-1 yendi.
Şenol Güneş - 14.10.2021
13 Ekim 2021 Haberleri
13 Ekim 2021 Manşet Haberleri.
Şenol Güneş - 11.10.2021
TFF 3. Lig'de 7. hafta mücadelesi yarın başlayacak
Ligde 7. haftanın programı şöyle: 1. Grup 13 Ekim Çarşamba: 14.00 Batman Petrolspor-Karaman Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 14.00 Elazığspor-Çatalcaspor (Elazığ Doğukent) 14.00 Belediye Kütahyaspor-Osmaniyespor (Dumlupınar) 14.00 Formül Erbaaspor-Kahta 02 (Erbaa İlçe) 14.00 Nevşehir Belediyespor-Sancaktepe (Nevşehir Gazi) 14.00 Fatsa Belediyespor-Bergama Belediyespor (Fatsa İlçe) 14.00 Hendekspor-1954 Kelkit Belediyespor (Hendek Atatürk) 14.00 Arnavutköy Belediyespor-Artvin Hopaspor (Bolluca) 14.00 Bursa Yıldırımspor-Başkent Gözgözler Akademi (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 2. Grup Yarın: 14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Alemdağ) 13 Ekim Çarşamba: 14.00 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Yomraspor (Alanya Milli Egemenlik) 14.00 Kızılcabölükspor-Çarşambaspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 14.00 68 Aksaray Belediyespor-Bitexen Düzcespor (Dağılgan) 14.00 Iğdır-52 Orduspor (Osmanlı) 14.00 Siirt İl Özel İdaresi-Altındağspor (Siirt Atatürk) 14.00 Bayrampaşa-İskenderunspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 14.00 Kuşadasıspor-Gema Polimer Şile Yıldızspor (Kuşadası Özer Türk) 14.00 Hacettepe-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yenimahalle Hasan Doğan) 3. Grup 13 Ekim Çarşamba: 14.00 Kardemir Karabükspor-Belediye Derincespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 14.00 Edirnespor-İçel İdmanyurdu (Edirne 25 Kasım) 14.00 Gümüşhanespor-Karşıyaka (Gümüşhane Yenişehir) 14.00 Ceyhanspor-Ağrı 1970 (Ceyhan İlçe) 14.00 Ofspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Of İlçe) 14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Modafen (Tepecik Şenol Güneş) 14.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şenol Güneş Haberleri | Şenol Güneş Kimdir - Haberler - Şenol Güneş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şenol Güneş kimdir, hayatı ve biyografisi. Futbol: Haftanın programı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 18:47:32. #1.16#

title