SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HABERLERİ

Samsun Büyükşehir Belediyesi Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediyesi haber, Samsun Büyükşehir Belediyesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Samsun Büyükşehir Belediyesi - Dün
Malkoç: "Önemli olan bu millete hizmetin en kaliteli ve iyisini sunmaktır"
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ise şunları söyledi: "Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, Samsun'un ve siyasette de Türkiye'nin çok iyi tanıdığı bir isim. Dolayısıyla bizim siyaset bölgesinde de tanışıklığımız var. Ekibiyle birlikte belediyemize ziyarete geldiler. Kendilerine bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Buradan da programlarımız devam edecek. Samsun'da yaptığımız geri dönüşüm projeleri kapsamında kendisine kısa bir bilgilendirme yaptık. Sayın Malkoç'a ve ekibine Samsun'daki programları dolayısıyla başarılar diliyorum. Kamu denetçiliği noktasında çok önemli programlar icra edecekler. Kamu Denetçiliği Kurumu TBMM'nin bir kuruluşu. Pandemi sonrası İlk programını da Samsun'da gerçekleştiriyor. Kendilerine kolaylıklar diliyoruz." Malkoç ve beraberindeki heyet Samsun Büyükşehir Belediyesi ziyaretinin ardından programlarına devam ettiler.
Samsun Büyükşehir Belediyesi - 21.09.2021
Samsun'da 92 metrelik Karacaören Şelalesi cam seyir terasından izlenecek
Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Demir, yaptığı açıklamada, 92 metre uzunluğundaki Karadeniz Bölgesi'nin en uzun şelalelerinden olan Karacaören Şelalesi'nin zirvesine çelik konstrüksiyonlu cam seyir platformu yapacaklarını belirtti.
Samsun Büyükşehir Belediyesi - 16.09.2021
6. Samsun Tarım Fuarı başladı
"Samsun, Türkiye'nin 2. büyük tarımsal ve hayvansal üretim merkezi" Hayvancılık ve tarım alanında Samsun'un Türkiye'nin önde gelen illerinden biri olduğuna dikkat çeken Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Samsun, Türkiye'nin 2. büyük tarımsal ve hayvansal üretim merkezi. Dünyada da iyi lokasyonlardan biri ve bölgemizin merkezi. 50'nin üzerinde katma değeri yüksek ihraç kabiliyeti olan iç piyasada da dış piyasaya da sürdüğümüz ürün var. Bir kısım üretimde de 2023 hedeflerini aştık aslında. Yeni ürün çeşitlerini de dahil etmemiz gerekiyor. İç piyasadan da daha fazla ihracata doğru yönelmemiz gerektiğini geçmiş yıllardan edindiğimiz tecrübeler gösterdi. Samsun gerekli çalışmayı yaptığında ihracata dayalı tarımsal üretimin çok hızlı ve doğru oranda gerçekleşen bir şehirdir. Hükümetimizin yatırımları da Samsun'da son yıllarda ciddi anlamda yoğunlaştı. Üretim yapılabilen alanlarımızın yarıdan fazla şu anda sulu tarımı yapabiliyor. Bu da çok güzel bir avantaj. Teknolojiyi, bilgiyi ve gelişmeleri güzel takip eden bir tarımsal sektöre sahibiz. Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak son 3 yıldır her yıl katlayarak bu alandaki bütçemizi arttırıyoruz.
Samsun Büyükşehir Belediyesi - 12.09.2021
Türkiye'nin mezgit ve istavritleri Samsun'dan
1 Eylül'de av yasağının kalkmasının ardından hareketli geçen Samsun Büyükşehir Belediyesi Balık Hali'ndeki mezatta, mezgit ve istavrit bolluğu yaşanıyor.
Samsun Büyükşehir Belediyesi - 11.09.2021
Son dakika haberi! Hamburger imalathanesinde yangın
Yangın, Samsun'un İkadım ilçesi Derecik Mahallesi'ndeki bir hamburger imalathanesinin depo kısmında çıktı. Alevleri fark eden imalathane çalışanları yangına ilk müdahale ederek büyümesini engelledi. Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri yangına müdahale ederek söndürdü.
Samsun Büyükşehir Belediyesi - 09.09.2021
TURMEPA Samsun ve Ordu'da kıyı temizliği yapacak
Üçüncüoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı verilerine göre 2019 yılında en fazla deniz çöpünün Samsun'dan toplandığını ifade ederek, şöyle devam etti: "Sırasıyla 35 bin metreküp ile İstanbul, 28 bin metre küp ile Antalya izledi. Nüfus yoğunluğuna göre Türkiye'de büyük arayla birinciyiz. Deniz çöpleri uzun yıllar bozulmadan doğada varlığını sürdürmektedir. Örneğin misina 600 yılda, plastik şişe 450 yılda, alüminyum teneke 200 yılda, plastik torba 20 yılda bozulmaktadır. Bu atıklar denizdeki canlılar için büyük tehlike yaratıyor. Bir litre atık yağın bir milyon litre suyu kirlettiğini dikkate alıp bu hassasiyetle denizlerimizin temiz tutulması için özen gösterilmesi gerekmektedir." Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Atakum Belediyesi, İlkadım Belediyesi, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve Tarım İl Müdürlüğü önderliğinde eylül ayı içinde Ordu ve Samsun'da toplamda 4 etkinlik yapacaklarını belirten Üçüncüoğlu, şunları kaydetti: "İlk etkinliğimiz 11 Eylül Cumartesi günü Türk-İş sahilde gönüllülerimizle ve halkın katılımıyla saat 13.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Samsun Büyükşehir Belediyesi Haberleri | Samsun Büyükşehir Belediyesi Haber - Haberler - Samsun Büyükşehir Belediyesi haberleri, son dakika samsun büyükşehir belediyesi haber ve gelişmeleri burada. Malkoç: Önemli olan bu millete hizmetin en kaliteli ve iyisini sunmaktır.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 13:18:36. #1.15#

title