Polis Akademisi Haberleri

Polis Akademisi haber, Polis Akademisi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Polis Akademisi - Dün
Uluslararası Trafik Güvenliği Kongresi
15 Ekim 2021 Cuma günü Polis Akademisi Trafik Enstitüsü tarafından ana teması "Ulaşım Güvenliği" olan "Uluslararası Trafik Güvenliği Kongresi" çevrim içi olarak düzenlenmiş olup Polis Akademisi Başkanımız Prof. Dr. Yılmaz ÇOLAK'ın açılış konuşmaları ile başlamıştır.
Polis Akademisi - 05.10.2021
Son dakika haberleri... İçişleri Bakanı Soylu, Kastamonu'da mezuniyet töreninde konuştu: (2)
"Ağababalarının canını çıkartıyoruz" Amerika'nın bölgedeki tutarsızlığının ve başarısızlığının en son Afganistan'da bir kez daha görüldüğünü belirten Soylu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Terör örgütü mensuplarını muhatap alıp resmi olarak kabul edenler insanlık tarihine kara bir leke sürmüşlerdir. Bu müttefiklik ruhuna da ciddi bir devlet aklına da uymaz. Bir tercih yapmalılar ya terör örgütüyle, teröristlerle müttefik olmalı ya da demokrasinin ve hukukun koruyucusu, insan haklarının koruyucusu Türkiye Cumhuriyeti Devleti'yle müttefik olunmalıdır. Bu terör örgütünü davet edenler aldılar Amerika'da kendi resmi ofislerinde bunları kabul ettiler. Bunu görmediğimizi zannediyorlar. Binlerce tır silah yardım ettiler. Bunu görmediğimizi zannediyorlar. Ne yaparlarsa yapsınlar burada sizin huzurunuzda bu evlatlarımız da birazdan yemin edecekler. Ay yıldızlı bayrağa yemin edecekler, Allah'a yemin edecekler. Kur'an'a yemin edecekler. Ne yaparlarsa yapsınlar vallahi de billahi de biz sadece terör örgütlerini mağlup etmiyoruz, DEAŞ'ı, PKK'yı, DHKP-C'yi mağlup etmiyoruz, onların ağababalarının canını çıkartıyoruz." "FETÖ'cüler bu ülkenin sınırından içeriye ancak iki elleri kelepçeli gireceklerdir" Hiçbir sorunun çözüm adresinin terör örgütleri ve onların siyasi uzantıları olmadığının altını çizen Soylu, şunları dile getirdi: "PKK'nın dahil olduğu, etki ettiği, baskıladığı, akıl verdiği hiçbir yapı, 6-8 Ekim'de PKK adına sokağa çıkma talimatı veren hiçbir yapı meşru değildir. Bunu meşru kabul etmek demokrasi fikrine ihanettir. Her zayıfladıklarında demokrasiyi kendilerine Truva atı olarak gördüler. O günler geçti. Bir daha bu millet bu oyunlara ve bu tuzaklara ebette ki düşmeyecektir. Bunları istismar vesilesi sayanlar da bilmelidirler ki Türkiye, terörü de terörün uzantılarını da tasfiye etmiştir etmeye kararlıdır. Varsın birileri siyasi hesaplarla KHK'lar üzerinden FETÖ'ye umut versin. FETÖ bugün birilerinin iktidar derdine merhem olabilecek değildir. Ne satılık kalemlerin ne ucuz videoların ne de birtakım siyasi pazarlıklarla yurt dışından bize parmak sallayan FETÖ'cülere tekrar bu ülkenin kapısını açacak değildir. Bu ülkenin sınırından içeriye ancak iki elleri kelepçeli gireceklerdir. Başka türlüsü mümkün değildir." "Uyuşturucudan hapishanede bulunanların sayısı 96 bin" Polis Akademisi Başkanlığının 15 Temmuz'dan önceki 5 yıla göre kursiyer sayısını yüzde 205 artırdığını anlatan Soylu, şunları kaydetti: "Sadece mezuniyetle eğitmiyoruz.
Polis Akademisi - 30.09.2021
POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞI ERASMUS+ PROGRAMI ÖĞRENCİ ÖĞRENİM HAREKETLİLİĞİ ve ÖĞRENCİ STAJ HAREKETLİLİĞİ BAŞVURU İLANI
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından yürütülen Erasmus+ Programı çerçevesinde Erasmus+ Uygulama El Kitabı'nda belirtilen kurallara uygun olarak Polis Akademisi Başkanlığı ile anlaşması bulunan yükseköğretim kurumlarına öğrenim ve staj hareketliliği için...
Polis Akademisi - 15.09.2021
6. Uluslararası Birleşmiş Milletler Toplumsal Olaylara Müdahale Eğiticilerinin Eğitiminin Sertifika Töreni
Söz konusu tören İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU, Birleşmiş Milletler Hukukun Üstünlüğü ve Güvenlik Birimleri Genel Sekreter Yardımcısı Alexander ZOUEV, Vali/Emniyet Genel Müdürümüz Mehmet AKTAŞ, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif ÇETİN, Polis Akademisi Başkanımız Prof.
Polis Akademisi - 15.09.2021
Son dakika haberi | Bakan Soylu: Sınırlarda engellediğimiz kaçak göçmen sayısı 2 milyon 327 bin (2)
Son dakika haberi... 'UYUŞTURUCUYA BAĞLI ÖLÜMLER YÜZDE 26 AZALDI'Bakan Soylu, Polis Akademisi'nde düzenlenen, 6'ncı Uluslararası Birleşmiş Milletler Toplumsal Olaylara Müdahale Eğiticilerin Eğitimi Sertifika Töreni'ne katıldı.
Polis Akademisi - 13.09.2021
Fransa Cumhurbaşkanı Macron, polisi denetleyecek bağımsız bir yapı kurulmasını istiyor
CNews'in Elysee Sarayı kaynaklarına dayandırdığı habere göre, Macron, yarın Polis Akademisi öğrencileriyle bir araya gelmek için Roubaix kentine gidiyor.
Polis Akademisi - 08.09.2021
Bakan Yanık: "5.113 Polis Akademisi öğrencisine, kadına yönelik şiddetle mücadele konusunda eğitim verdik"
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, şiddete maruz kalan kadınların ilk başvurduğu mekanizmalar arasında kolluk kuvvetlerinin yer aldığını belirterek, " İçişleri Bakanlığımız işbirliğiyle, 5.113 Polis Akademisi öğrencisine, kadına yönelik şiddetle mücadele konusunda eğitim verdik" dedi.
Polis Akademisi - 08.09.2021
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 5 bin 113 Polis Akademisi öğrencisine kadına yönelik şiddetle mücadele eğitimi verdi
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, şiddete maruz kalan kadınların ilk başvurduğu mekanizmalar arasında kolluk kuvvetlerinin yer aldığını belirterek, "İçişleri Bakanlığımız iş birliğiyle, 5 bin 113 Polis Akademisi öğrencisine kadına yönelik şiddetle mücadele konusunda eğitim verdik.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Polis Akademisi Haberleri | Polis Akademisi Haber - Haberler - Polis Akademisi haberleri, son dakika polis akademisi haber ve gelişmeleri burada. Uluslararası Trafik Güvenliği Kongresi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 03:52:15. #1.14#

title