POLİS AKADEMİSİ HABERLERİ

Polis Akademisi Haberleri

Polis Akademisi haber, Polis Akademisi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Polis Akademisi - 26.10.2020
Kolombiyalı isyancı lider Uriel, güvenlik güçleri tarafından öldürüldü
Uriel'in liderlik ettiği Ulusal Kurtuluş Ordusu 1964 yılında, 2016'da imzaladıkları barış anlaşmasından sonra yasal bir siyasi partiye dönüşen Kolombiya Devrimci Silahlı Güçleri'nden (FARC) daha az merkezi kontrole sahip ve daha radikal rahipler tarafından kurulmuştu. 2 binden fazla üyesi bulunan Ulusal Kurtuluş Ordusu bir önceki hükümetle barış görüşmelerine başlamıştı fakat müzakereler Bogota'da gerçekleşen bombalı saldırı nedeniyle sona ermiş, Duque gerillaların tüm rehineleri serbest bırakmasını talep etmişti. Geçtiğimiz günlerde Kolombiya Hükümeti ele geçirilen 8 isyancının, 2019'un başlarında 22 polis akademisi öğrencisinin ölümüne sebep olan bombalı saldırıda yer aldığını açıkladı.
Polis Akademisi - 22.10.2020
Çayırova'da "Spor ve Polis Akademisi" hazırlık kurs kayıtları başladı
Çayırova Belediyesi, 2020-2021 eğitim döneminde Spor ve Polis Akademisi hazırlık kursları açıyor.
Polis Akademisi - 9.10.2020
Son dakika haberleri | Kütahya'da FETÖ operasyonunda 21 şüpheli gözaltına alındı
Operasyonda aralarında örgütün "Polis Akademisi abisi" olduğu iddia edilen S.
Polis Akademisi - 24.9.2020
İçişleri Bakanı Soylu, canlı yayında soruları yanıtladı (3)
Eski İstanbul Jandarma Komutanı Hüseyin Kurtoğlu'nun FETÖ mağduru olduğunu ve Kurtoğlu'nun şu an Van Asayiş Bölge Komutanı olduğunu hatırlatan Soylu, mağduriyetin nasıl kaynaklandığını şöyle anlattı: "Kurtoğlu'nun paşa yapılmaması için çentik atıyorlar. Bu da yargıya gidip, 'Bana haksızlık yaptınız' diyor. Ancak Yargıtay 'Hayır, sana haksızlık yapılmadı' diyor. Daha sonra Hakimler ve Savcılar Kuruluna (HSK) şikayet ediyor. Anayasa 148 çok açık. Diyor ki 'Yargıtay'da görev suçu nedeniyle eğer bir süreç söz konusu olursa buna AYM bakar.' Sonuç olarak diyor ki tarihi bir sorumluluk olarak bu görevi aldığını söylüyor. 'Sonuç olarak Anayasa'nın 148. maddesince, kararda sözünü ettiğimiz gerekçelerle görevini kötüye kullandığı iddiasıyla yargılanmaları istenen Yargıtay eski üyelerinin Yüce Divan'da yargılamaktan kaçınıldığı kanaatine varılmıştır.' Bunu kim söylüyor? Anayasa'nın hükmü olmayan görevi yerine getireceksin, hükmü olan görevi yerine getireceksin. Peki böylece neyi kapattılar? 4 FETÖ'cü üyeyle ilgili veya bu FETÖ'cülerin de dümenine girmiş üyelerle ilgili en az iki yıldan daha fazla ceza almalarını engellediler." "AYM Başkanı'nın aldığı komiser yardımcılarının yüzde 41'ini FETÖ'den ihraç ettim" AYM Başkanı'nın eskiden Polis Akademisi Başkanlığı görevinde bulunduğunu dile getiren Soylu, "AYM Başkanı'nın aldığı komiser yardımcılarının yüzde 41'ini ben uzaklaştırdım, ihraç ettim FETÖ'den.
Polis Akademisi - 18.9.2020
İstanbul'da görevlendirilmek üzere 400 bekçi alınacak
Polis Akademisi Başkanlığının internet sitesinden yapılan duyuruya göre, İstanbul'da görevlendirilecek 400 erkek çarşı ve mahalle bekçisi alımı yapılacak.
Polis Akademisi - 18.9.2020
ABD'de başkanlık seçimi kaosa yol açabilir
3 Kasım 2020'de gerçekleştirilecek Amerika Birleşik Devletleri başkanlık seçimlerine Başkan Donald Trump bu yılın başında gayet olumlu bir havada hazırlanıyordu.
Polis Akademisi - 8.9.2020
Son dakika haberi | İçişleri Bakanı Soylu, Polis Akademisi Mezuniyet Töreni'nde konuştu Açıklaması
Son dakika haberleri... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hayat'ın Reyhanlı ilçesinde 53 kişinin hayatını kaybettiği saldırıyı gerçekleştirenlerden birinin yakalandığını belirterek, "Terörde arananlar listesinde mavi kategoride olan Ercan Bayat'ı aldırlar, getirdiler.
Polis Akademisi - 8.9.2020
Reyhanlı'daki terör saldırısının sorumlularından, terörist Bayat'ın üzerinden Suriye rejimine ait...
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Polis Akademisi mezuniyet töreninde yaptığı konuşmada, Ercan Bayat'ın güvenlik güçlerince yakalandığını ve Hatay Emniyet Müdürlüğü Terörle Şube Müdürlüğüne teslim edildiğini bildirmişti.
Polis Akademisi - 4.9.2020
Avrupa Birliği'nin Batı Balkan politikası
Eski Yugoslavya 1991 yılında dağılmaya başlamasıyla hızlı bir iç savaş sürecine girdi.
Polis Akademisi - 28.8.2020
Beyaz Saray'dan mahkeme salonlarına: Steve Bannon
ABD Başkanı Donald Trump'ın 2016 seçim kampanyası yöneticiliğini yürüten ve bir süreliğine Beyaz Saray'da baş stratejist olarak vazife yapan Steve Bannon, ABD-Meksika sınırına inşa edilecek duvarın bir kısmı için toplanan bağışları zimmetine geçirdiği iddiasıyla gözaltına alınınca yeniden...
Polis Akademisi - 10.8.2020
İçişleri Bakanı Soylu, Koruma Eğitim Akademisi Açılış Töreni'nde konuştu: (2)
Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki eğitim faaliyetleri İçişleri Bakanlığı olarak geçen yıl eğitim konusunda atağa geçtiklerine de değinen Bakan Soylu, Polis Akademisi Başkanlığı bünyesinde 2019 sonuna kadar toplam 3 bin 179 konu başlığında 2 milyon 939 bin 463 kursiyere eğitim verildiğini söyledi.
Polis Akademisi - 8.8.2020
Kulu Emniyet Müdürü Yıldırım, göreve başladı
Yıldırım, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ve Harran İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlerinin ardından, Ankara Polis Akademisi'nde 8 yıl görev yapmıştı.
Polis Akademisi - 28.7.2020
Soğuk Savaş sarmalına giren ABD-Çin ilişkileri uçurumun kenarında
Kasım ayında ABD'de yapılacak başkanlık seçimleri yaklaşırken Donald Trump yönetimi Çin'e yönelik ticari, jeopolitik ve diplomatik baskıyı artırmayı tercih ediyor.
Polis Akademisi - 22.7.2020
Son dakika haber: Şehit Semih Güzelay'ın ailesi evlatlarıyla gurur duyuyor
Sporla bağını koparmayan Güzelay, elektronik haberleşme mühendisliği bölümünü kazanmasına rağmen o dönem tercihini Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden yana kullandı. Öğrencilik yıllarında kısa film yarışmasında üçüncülük de elde eden Güzelay, üniversite 3. sınıfta okurken Polis Akademisine geçti.
Polis Akademisi - 16.7.2020
Suudi hükümetinin ABD'de yaşayan başka bir muhalifin peşinde olduğu iddiası
FBI'dan ayrıldıktan sonra güvenlik danışmanı şirketi kuran ve Katar polis akademisi ve istihbarat yetkililerine eğitim veren Soufan, Suudi hükümetinin öfkesini kazandı.
Polis Akademisi - 16.7.2020
Kovid-19 ve Dünya Sağlık Örgütü'nün geleceği
Küresel bir güvenlik tehdidi olarak bulaşıcı hastalıkların varlığı sadece günümüzde değil, geçmişte de sürekli gündem olmuş, devletler bu konuda çözümler aramaya çalışmışlardır.
Polis Akademisi - 10.7.2020
ABD başkanlık seçimine kaos ortamında hazırlanıyor
Amerika Birleşik Devletleri Kasım 2020 başkanlık seçimlerine doğru kaotik bir ortamda yol alıyor.
Polis Akademisi - 2.7.2020
Yeni normal, yeni Avrupa, yeni Almanya
Küresel bir salgın konusundaki en son tecrübeleri 20. yüzyılın başlarında kalan Avrupa'daki ülkeler yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını patlak verdiğinden beri kendi yaşam tecrübelerine göre hareket ederek, pek çoğu aşırı sert sayılabilecek tedbirler alarak, halen devam etmekte olan...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Polis Akademisi Haberleri | Polis Akademisi Haber - Haberler - Polis Akademisi haberleri, son dakika polis akademisi haber ve gelişmeleri burada. Kolombiyalı isyancı lider Uriel, güvenlik güçleri tarafından öldürüldü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 19:59:30. #1.15#
title