Pennsylvania Haberleri

Pennsylvania haber, Pennsylvania son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pennsylvania - 23.10.2020
ABD'de başkan adayları ikinci kez canlı yayında kozlarını paylaştı: (2)
Trump, Biden'ın hidrolik kırma olarak bilinen kaya gazı veya ulaşılması güç enerji kaynaklarının basınçlı suyla çıkarılmasına karşı olduğunu, sonradan bundan vazgeçtiğini iddia ederken, Biden bunun gerçek olmadığını savundu ve federal arazilerde hidrolik kırma yöntemini yasaklayacağını söyledi. Biden, çevreyi kirleten endüstrilere sınırlama getireceğini ifade ederken, Trump'ın "Petrol endüstrisini kapatacak mısın?" sorusuna "Onları dönüştüreceğim." yanıtını verdi. Bunun üzerine Trump, enerji kaynağı zengini olan eyaletlere seslenerek, "Texas, Arizona, Pennsylvania bu açıklamayı iyi duyun.
Pennsylvania - 20.10.2020
New York'tan, Pennsylvania'dan gelenlere Kovid-19 karantinasına girme şartı
NEW ABD'de New York eyaleti, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısında artış görülen komşusu Pennsylvania'dan gelenlere karantinaya girme şartı getirdi.
Pennsylvania - 19.10.2020
2020 ABD Başkanlık Seçimleri: Ufukta Biden görünüyor
2016'da alınan sonuç, tüm gözlemcileri, 2020 seçiminin potansiyel sonuçlarına daha ihtiyatlı yaklaşmaya zorluyor. Şu anda Joe Biden Seçici Kurulu da kazanacak gibi görünüyor ve istatistiki tahmin sitesi 538, Biden'ın zaferine yaklaşık onda dokuz ihtimal veriyor. Ancak yine de başkanın kim olacağını iki parti arasında gidip gelen beş, altı civarında eyalet belirleyecek gibi görünüyor. "Gidip gelen eyaletler" (swing states), anketlerin hangi adayın kazanacağını henüz kesin olarak göstermediği eyaletlerdir ve bu seçimlerde Florida, Pennsylvania, Michigan, Minnesota, Wisconsin, Arizona ve Nevada gibi eyaletler genel olarak iki adayın da kazanma ihtimalinin bulunduğu eyaletler olarak görülüyor.
Pennsylvania - 18.10.2020
Pennsylvania'da başkanlık seçimleri için 372 bin "postayla oy" başvurusu reddedilmiş
ABD'nin Pennsylvania eyaletinde 3 Kasım'daki başkanlık seçimleri için yapılan 372 bin "postayla oy" başvurusunun geri çevrildiği bildirildi.
Pennsylvania - 17.10.2020
ABD Başkanı Trump, California'daki yangınlar için yardım yapmama kararından döndü
Trump, California yönetimini yangınlardan dolayı eleştirmişti ABD Başkanı Trump, ağustos ayında Pennsylvania'daki mitinginde California'daki orman yangınları için destek taleplerine cevap vermeyecekleri yönünde mesaj paylaştı, yangın bölgesine yaptığı ziyarette de eyalet yönetimini yangınlara karşı yeterince önlem almamakla itham etti.
Pennsylvania - 16.10.2020
Trump ve Biden, başkanlık yarışında kritik öneme sahip Florida'da başa baş gidiyor
Hill ve HarrisX tarafından yapılan son anket sonuçlarına göre, eski ABD başkan yardımcısı Biden, Trump'ın 2016 başkanlık seçimlerinde kazandığı Pennsylvania ve Michigan'da yarışı önde götürüyor.
Pennsylvania - 15.10.2020
Türk Amerikan Ticaret ve Sanayi Odası büyümeye devam ediyor
Başkanlığını Alex Demirhan Demir'in üstlendiği ve merkezi New York'ta bulunan TACCI East, özellikle turizm, otel ekipmanları, inşaat, yapı malzemeleri, perakende ve medikal gibi alanlarda ekibiyle faaliyete geçti. TACCI East, ABD Doğu kıyı şeridindeki Massachusetts, Connecticut, New York, New Jersey, Rhode Island, Pennsylvania, Delaware, District of Columbia, Maryland, Virginia, Georgia, Florida, Kuzey ve Güney Carolina eyaletlerinde faaliyet gösteriyor.
Pennsylvania - 9.10.2020
Son dakika haberi: Trump, Kovid-19'a yakalandıktan sonra yarın Beyaz Saray'da ilk yüz yüze etkinliğini yapacak
Öte yandan Trump'ın dün gece Fox yayınında bahsettiği Pennsylvania ve Florida mitinglerinin bu hafta yapılması beklenmiyor.
Pennsylvania - 9.10.2020
Son dakika haberleri: Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.
Kovid-19 tedavisi gören ABD Başkanı Donald Trump'ın, cumartesi günü kamusal işlerine güvenli bir şekilde dönmesinin beklendiği açıklandı. Trump ise kendisi iyi hissettiğini belirterek, cumartesi akşamı seçimler için kritik olan Florida'da, pazar akşamı da bir diğer kritik eyalet olan Pennsylvania'da miting yapmak istediğini söyledi.
Pennsylvania - 9.10.2020
Anket: ABD'de Cumhuriyetçi yaşlı seçmen, Demokrat aday Biden'a yöneldi
Ülkede "kararsız eyaletler" olarak bilinen ve seçim sonuçlarında önemli rol oynayan Pennsylvania, Michigan, Florida, Wisconsin ve Arizona'da Biden'in yüzde 10 oranında Trump'ın önünde olduğu kaydedildi.
Pennsylvania - 7.10.2020
ABD'deki anketlere göre Amerikalılar "seçim sonuçlarının şiddete neden olmasından" endişe ediyor
Demokrat Başkan Adayı Joe Biden da dün Amerikan iç savaşının en önemli mekanlarından olan Pennsylvania'nın Gettysburg şehrinde yaptığı konuşmada, "Bugün Amerika'ya baktığımda, ülkenin tehlikeli bir yerde olduğundan endişeliyim.
Pennsylvania - 28.9.2020
ABD'de Cumhuriyetçiler seçimlerde posta yoluyla oy kullanmanın uzatılmasına karşı
ABD'nin Pennsylvania (PA) eyaletindeki Cumhuriyetçi vekiller, ABD Yüksek Mahkemesinden, 3 Kasım'da yapılacak seçimlerde postayla gönderilen oy pusulalarının sayımı için son tarihi uzatan eyalet mahkemesinin kararını askıya almasını talep etti.
Pennsylvania - 17.9.2020
Trump'tan okullarda "vatansever eğitimin desteklenmesi" için kararname
Pennsylvania'ya bağlı Philadelphia kentinde 1787 yıl önce bugün Amerikan yasasının imzalandığını anımsatan Donald Trump, ülkede son günlerdeki sokak gösterilerine ithafen, "Biz bugün burada toplanmışken, radikal bir hareket bize miras bırakılmış değerlerimizi yıkmaya çalışıyor.
Pennsylvania - 17.9.2020
Trump: "Kovid-19 aşısı ekim ortası gibi dağıtıma hazır olabilir"
"CDC Direktörünün kafası karışmış olabilir" Demokratların yönetimindeki eyaletlerde Kovid-19 kaynaklı ölümlerin daha fazla olduğunu ifade eden Trump, Michigan, Pennsylvania ve Kuzey Carolina gibi eyaletlere de normalleşme çağrısı yaparak, virüs önlemlerinin halka virüsün kendisinden daha çok zarar verdiğini belirtti.
Pennsylvania - 15.9.2020
Son dakika... Suna Kıraç hayatını kaybetti
1952 yılında İstanbul Arnavutköy Amerikan Kız Koleji'ne giren Kıraç, kolejin son sınıfında ABD'ye gidip işletme ve finans okumaya karar verdi ve Pennsylvania Üniversitesi Wharton School of Finance'ten başvurusuna olumlu yanıt aldı.
Pennsylvania - 11.9.2020
ABD Başkanı Trump, 11 Eylül kurbanlarını andı
ABD Başkanı Donald Trump, Pennsylvania'da katıldığı anma törenlerinde 11 Eylül terör saldırılarında hayatını kaybedenlerin asla unutulmayacağını belirtti.
Pennsylvania - 11.9.2020
ABD'de çanlar ve sirenler 11 Eylül saldırılarını vurgulamak için 6 kez çalacak
6'NCI VE SON SİREN KUZEY KULESİ İÇİN Sirenler dördüncü kez, 09.59'da Güney Kulesi çöktüğü zaman çalacak ve sonra beşinci kez saat 10.02'de kaçırılan diğer bir uçağın Pennsylvania, Shanksville'de düşmesini vurgulamak için çalacak.
Pennsylvania - 31.8.2020
ABD'deki başkanlık yarışında Biden önde, Trump arayı kapatıyor
Salıncak eyaletlerin başında bulunan Michigan'da Biden, 28 Temmuz'da Trump'ın yüzde 8,4 önündeyken bu rakam, bugün yüzde 2,6'ya düştü. Bir diğer kritik eyalet olan Pennsylvania'da da Biden, 28 Temmuz'da Trump'ın yüzde 7,4 önündeyken, bugün bu rakamın yüzde 5,8'e düştüğü görülüyor.
Pennsylvania - 27.8.2020
Cumhuriyetçi Parti Kurultayı'nda söylemler kritik eyaletlere odaklandı
Biden, Trump'a Michigan'da yüzde 7, Wisconsin'de yüzde 3,5, Pennsylvania'da yüzde 5,8, Florida'da yüzde 3,7 ve Arizona'da ise yüzde 2,2 fark atıyor.
Pennsylvania - 24.8.2020
ABD'deki başkanlık yarışını anketlerde Biden önde götürüyor
Biden, Trump'a Michigan'da yüzde 6,7, Wisconsin'de yüzde 6,5, Pennsylvania'da yüzde 5,7, Florida'da yüzde 5 ve Arizona'da ise yüzde 2 fark atıyor.
Pennsylvania - 6.8.2020
ABD'de Isaias tropikal fırtınası nedeniyle ölü sayısı 9'a yükseldi
Yetkililer, Maryland, Connecticut, Kuzey Carolina ve Pennsylvania eyaletlerinde etkili olan tropikal fırtına nedeniyle ağaçların köklerinden söküldüğünü ve çok sayıda ev ve iş yerinin hasar gördüğünü bildirdi.
Pennsylvania - 14.7.2020
ABD'de 15 Temmuz, ilan kamyonları ve pankart taşıyan uçaklarla anlatıldı
"15 Temmuz, Türk Demokrasisinin Zaferi" ve "Türk Milletinin Zaferi" yazılı ilan kamyonları, New York'un Manhattan, Brooklyn ve Queens bölgelerinin en işlek caddeleriyle başkent Washington DC ve FETÖ'nün karargahının bulunduğu Pennsylvania'daki çiftlik etrafında gün boyu dolaştı.
Pennsylvania - 10.7.2020
ABD'de Demokrat başkan adayı Biden Pennsylvania'da ekonomik vaatlerde bulundu
NEW ABD'de Demokratların başkan adayı Joe Biden, 2'nci Dünya Savaşı'ndan sonra ABD ekonomisinde "en agresif hükümet yatırımı" olarak nitelendirdiği ekonomik vaatlerini açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pennsylvania Haberleri | Pennsylvania Haber - Haberler - Pennsylvania haberleri, son dakika pennsylvania haber ve gelişmeleri burada. ABD'de başkan adayları ikinci kez canlı yayında kozlarını paylaştı: (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 05:27:55. #1.14#
title