Özbek Haberleri

Özbek haber, Özbek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özbek - Bugün
Basketbolda 20 Yaş Altı Kadın Milli Takımı İstanbul'da kampa girecek
Ay-yıldızlıların hazırlıklarını antrenör Çağrı Özbek yönetiminde 5 Şubat Cuma gününe kadar İstanbul'da sürdüreceği aktarıldı.
Özbek - 19.01.2021
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Karaca: "Binlerce çocuğu masa tenisi ile tanıştırmaya devam edeceğiz"
Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın talimatları doğrultusunda, sporcu sağlığını önde tutarak tüm lig karşılaşmalarını 2020 Mart ayında durdurduklarını belirten Karaca, şöyle devam etti: "Geçen sene sezonu maçlar tamamlanmadan, şampiyon ilan edilmeden noktalamak zorunda kaldık. 2021'de federasyonumuz yönetim kurulu kararı ile pandemi sürecinde gerekli tedbirler alınarak yaş grupları hariç liglerin oynanmasına karar verdik. 2020-2021 Suzan Özbek Sezonu'na 2020 Kasım ayının ilk günü Balıkesir'de yapılan Süper Lig 1.
Özbek - 19.01.2021
Tarsus Belediye Başkanı Bozdoğan'dan kırsaldaki mahallelere ziyaret
Belediye meclis üyelerinin de eşlik ettiği Bozdoğan, Özbek, Çamtepe, Damlama, Kadelli, Çiftlik, Sandal, Kaburgediği, Kurtçukuru, Boğazpınarı, Olukkoyağı, İnköy, Kenzin, Gülek, Çukurbağ ve Çamalan mahallerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Özbek - 19.01.2021
D. Mehmet Doğan: "Türkiye'nin entelektüel iktidarı kırk yıl içinde ciddi değişikliklere uğradı"
Türk dünyasından birçok klasik eserin Türkçeye kazandırıldığına dikkati çeken Doğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Özbekler, Kazaklar, Kırgızlar ve Azerilerden eser aktardık.
Özbek - 19.01.2021
Baharat ihracatı 200 milyon doları aştı
2021'de yüzde 20 artış bekleniyor Ege Mobilya Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve baharat ihracatçısı Latif Özbek, AA muhabirine, baharat sektörünün hem 2019'u hem de 2020'yi güzel geçirdiğini söyledi.
Özbek - 15.01.2021
BM İnsan Hakları Başkanlığına Fijili Büyükelçi Han seçildi
BM Cenevre Ofisi'nin Daimi Temsilcileri Büyükelçiler, Fiji'den Han, Bahreyn'den Yusuf Abdülkerim Bucheeri ve Özbekistan'dan Ulugbek Lapasov başkanlık için yarıştı.
Özbek - 12.01.2021
Düzce Valisi Atay, görme engelli öğretmeni evinde ziyaret etti
Düzce Valisi Cevdet Atay, 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası dolayısıyla TOKİ Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu'nda görevli görme engelli müzik öğretmeni Ahizer Özbek'i evinde ziyaret etti.
Özbek - 12.01.2021
Ahizer öğretmen öğrencilerine "gönül gözü" ile müzik öğretiyor
Düzce'de doğuştan görme engeline rağmen yaşama sevinci ve azmi sayesinde hayalini kurduğu müzik öğretmenliğini geçen yıl yapmaya başlayan Ahizer Özbek, öğrencilerine "gönül gözü" ile müzik sevgisi aşılıyor.
Özbek - 12.01.2021
Özbekistan, Kovid-19'un hızlı bulaşan mutasyonu görülen ülkelerden giriş yasağını 1 Şubat'a uzattı
Yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) hızlı bulaşan mutasyonunun sıkça görüldüğü yedi ülkeden Özbekistan'a giriş yasağı 1 Şubat'a uzatıldı.
Özbek - 07.01.2021
Romatoid artrit hastalarının yaşam kalitesini artırmak için "multidisipliner yaklaşım" önerisi
"Hastalıkların tedavi yolculuklarının daha verimli hale getirilmesini amaçlıyoruz" TRD adına Prof. Dr. Süleyman Özbek de RA yönetiminde iyileşme sağlayabilecek rapordaki bu önerilerin derinleştirilmesi ve somut yol haritalarına dönüştürülmesi için devam çalışmalarına ihtiyaç olacağını belirtti.
Özbek - 06.01.2021
Sınır dışı etme kararına karşı açtığı dava geç sonuçlanan Özbek asıllı başvurucuya 26 bin lira tazminat
Anayasa Mahkemesi, sınır dışı etme kararına karşı açtığı davada geç karar verilerek, fiilen sınır dışı edilmesi önlenemeyen Özbek asıllı K.S'nin bireysel başvurusunda ihlal kararı vererek, 26 bin lira manevi tazminat ödenmesine hükmetti.
Özbek - 30.12.2020
Kırgızistan'da Özbekistan'ın Covid-19 hastaları için yaptırdığı iki hastane daha açıldı
Kırgızistan'da yeni tip korona virüs (Covid-19) hastaları için Özbekistan tarafından inşa edilen iki hastane törenle açıldı.
Özbek - 29.12.2020
Kur'an aşkıyla takdir toplayan görme engelli Hamide Özbek hafızlık belgesini aldı
Afganistan'daki iç karışıklıklardan kaçarak geldiği Kırşehir'de Kur'an-ı Kerim tutkusuyla takdir toplayan 23 yaşındaki Özbek uyruklu görme engelli Hamide Özbek, hafızlık belgesini almanın mutluluğunu yaşadı.
Özbek - 28.12.2020
Özbekistan'da Türk sermayeli ilk kuyumculuk fabrikası faaliyete geçti
Yıllık 100 ton altın üretimiyle dünyadaki en büyük üretici ülkelerinden olan Özbekistan'da, Türk sermayeli ilk kuyumculuk fabrikası faaliyete başladı.
Özbek - 26.12.2020
Son dakika haberi | "3. Muğla Tarhana Festivali" dijital ortamda düzenledi
Mimar-yazar Ertuğrul Aladağ ve Saadettin Özbek ile Saburhane tarihi hakkında söyleşi düzenlendi.
Özbek - 25.12.2020
Hrant Dink cinayetine ilişkin kamu görevlilerin yargılandığı davada son savunmalar alınıyor
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya tutuklu sanık Ramazan Akyürek ve Hamza Celepoğlu Sincan, Mehmet Uçar ise Eskişehir'den SEGBİS sistemi ile katıldı. Tutuksuz sanıklar Engin Dinç, Hüseyin Yılmaz, Hacı Ömer Ünalır, Mikdat Özbek, Musa Yıldırım, Hasan Durmuşoğlu ve Eyüp Temel ise duruşma salonunda hazır bulundu.
Özbek - 24.12.2020
Hrant Dink cinayetine ilişkin davada 2 sanığa ev hapsi
Tutuksuz sanıklar Engin Dinç, Hüseyin Yılmaz, Hacı Ömer Ünalır, Mikdat Özbek, Musa Yıldırım, Hasan Durmuşoğlu, Eyüp Temel ile Dink ailesinin avukatı Hakan Bakırcıoğlu da duruşmaya katıldı.
Özbek - 23.12.2020
Minibüste Özbek kadına taciz davası sanığı; İftira atıyorlar
İstanbul'da 28 Temmuz'da minibüsüne binen Özbekistanlı Nodira M.'yi (46) herkes indikten sonra taciz ettiği iddia edilen tutuksuz sanık İzzet A. (30) ilk kez hakim karşısına çıktı.
Özbek - 23.12.2020
Afganistan'da yetimhanede başlayan hikayesini doktorlukla taçlandırmak istiyor
Türkiye'ye gelinceye kadar zor bir hayat yaşadığını belirten Mohammadi, "Türkiye'ye geldim, yeni bir dil öğrendim, yeni bir kültürle tanıştım. Kültürlerimiz birbirine benziyor, Özbekçe bildiğim için buraya geldiğimde sıkıntı çekmedim.
Özbek - 22.12.2020
SAÜ'den Dünya Arapça Günü dolayısıyla uluslararası online konferans
Araştırma görevlisi Zehra Özbek'in sunumu ile başlayan ve öğretim görevlisi Sümeyye Atıcı tarafından tercüme edilen programda konuşmacılar, Arapça'nın Kur'an-ı Kerim'in dili olması hasebi ile tüm Müslümanlar için önem arz ettiğini belirtti.
Özbek - 22.12.2020
Dink cinayetinden yargılanan 18 sanıkta "ankesör" tespit edildi
Cinayet döneminde İstanbul'da yüzbaşı olarak görev yapan ve FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Jandarma Genel Komutanlığındaki eylemlere ilişkin davada ağırlaştırılmış müebbet hapse çarptırılan tutuklu sanık eski subay Muharrem Demirkale, MİT tırlarının durdurulması davasında hapis cezasına çarptırılan ve 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde sözde sıkıyönetim listesinde "Jandarma Genel Komutanlığı Denetleme Başkan Yardımcısı" olarak yer alan sanık eski general Hamza Celepoğlu'nun "ankesör" kaydının bulunduğu belirtilen yazıda, diğer sanıklar da şunlar: "Cinayet döneminde Trabzon İl Jandarma Komutanlığı'nda 2. Asayiş Tim Komutan Yardımcısı Ahmet Faruk Aydoğdu, Samsun İl Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdürlüğü olay Yeri İnceleme Tim Komutanı Yüksel Avan, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü Bölücü Faaliyetler unsur elemanı Yusuf Bozca, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nda İstihbarat Şube Müdürlüğü Aşırı Sağ Faaliyetler Unsur Komutanı Yavuz Karakaya, Trabzon İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğünde görev yapan Önder Araz, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nda İstihbarat Şube Müdürlüğü Aşırı Sağ Faaliyetler Unsur Komutanı Mustafa Küçük, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nda İstihbarat Şube Müdürlüğü Aşırı Sağ Faaliyetler Unsur Elemanı Musa Yıldırım, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nda İstihbarat Şube Müdürlüğü Aşırı Sağ Faaliyetler Faaliyetler Unsur Komutanı Mikdat Özbek, Trabzon İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü Asayiş ve Çıkar Amaçlı Suçlarla Mücadele Birimi'nde Tim Komutanı Gazi Günay, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nda Bölücü Faaliyetler unsur elemanı Eyüp Temel, Trabzon İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü Asayiş ve Çıkar Amaçlı Suçlarla Mücadele Birimi'nde Unsur Elemanı Ergün Yorulmaz, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü Aşırı Sağ Faaliyetler Unsur Elemanı Ecevit Emir, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü Aşırı Sağ Faaliyetler Unsur Elemanı Bekir Yokuş, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü Terör Olayları Kısım Amiri yüzbaşı Ali Barış Sevindik ve İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nda Aşırı Sol Faaliyetler unsur elemanı Abdullah Dinç.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Özbek Haberleri | Özbek Haber - Haberler - Özbek haberleri, son dakika özbek haber ve gelişmeleri burada. Basketbolda 20 Yaş Altı Kadın Milli Takımı İstanbul'da kampa girecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.1.2021 23:20:50. #1.14#
title