OSMAN AŞKIN BAK HABERLERİ

Osman Aşkın Bak haber, Osman Aşkın Bak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Aşkın Bak

Osman Aşkın Bak

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 11.10.1966

Osman Aşkın Bak Kimdir ?

Osman Aşkın Bak (d. 11 Ekim 1966), Türk siyasetçi, makine mühendisi. Hâlen Gençlik ve Spor Bakanlığı görevini sürdürmektedir. Osman Aşkın Bak, İstanbul Üsküdar'da doğdu. İTÜ Makine Fakültesini bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Osman Aşkın Bak - 28.08.2021
Ak Parti Genel Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Sn. Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Artvin Valiliği'ni Ziyaret Etti.
Gerçekleşen ziyarette Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Mustafa Şen, Ömer İleri, MKYK Üyeleri Seda Sarıbaş, Serpil Yılmaz, Bayram Şenocak, Davut Coşkun Şiviloğlu, Ahmet Fethan Baykoç, Ahmet Büyükgümüş Artvin Milletvekili Av. E. Erkan Balta, İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, İl Başkanı Fatih Tahtalı, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Kurtulmuş'a eşlik etti.
Osman Aşkın Bak - 16.08.2021
"Cimilli İbo" ismiyle tanınan Karadenizli şarkıcı İbrahim Özer için başsağlığı mesajları yayımlandı
AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Twitter hesabından yayımladığı mesajında şunları kaydetti: "Yöremizin sevilen sanatçılarından Cimilli İbo olarak tanınan İbrahim Özer'in vefatı tüm sevenlerini ve bizleri derinden üzdü.
Osman Aşkın Bak - 26.07.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Tedbirlerimizi Almış Durumdayız."
Bakan Karaismailoğlu beraberindeki Rize Valisi Kemal Çeber, Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak ve kurum müdürleriyle birlikte Güneysu ilçesindeki çalışmaları inceldi.
Osman Aşkın Bak - 25.07.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, İkizdere ve Salarha Tunellerinde incelemelerde bulundu…
Bakan Karaismailoğlu'na incelemeler sırasında Rize Valisi Kemal Çeber, Rize Milletvekilleri Hayati Yazıcı, Osman Aşkın Bak ve Muhammed Avcı eşlik etti.
Osman Aşkın Bak - 24.07.2021
Bakan Pakdemirli, Afet Bölgelerinde İncelemelerde Bulundu
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli beraberindeki Rize Valisi Kemal Çeber, Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak ve kurum müdürleri ile Çayeli ilçesi Büyükköy beldesinde sel ve heyelandan etkilenen alanlarda inceleme yaptı.
Osman Aşkın Bak - 24.07.2021
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Rize'de…
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Güneysu'da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Rize Valisi Kemal Çeber, Rize Milletvekilleri Hayati Yazıcı, Muhammed Avcı, Osman Aşkın Bak Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin ve Güneysu Belediye Başkanı Rıfat Özer karşıladı.
Osman Aşkın Bak - 22.07.2021
Bakanımız Sn. Soylu Sel Felaketinden Etkilenen Rize Güneysu'da Devam Eden Çalışmaları İncelemelerde Bulundu
Bakanımız Sn. Soylu, daha sonra AFAD'a geçerek, burada yetkililerle basına kapalı toplantı gerçekleştirdi. Sn. Soylu'ya Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Sn. Fatma Varank, AK Parti Rize Milletvekili Sn. Osman Aşkın Bak, Güneysu Belediye Başkanı Sn.
Osman Aşkın Bak - 28.06.2021
AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Su Sporları Merkezini inceledi
AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, yapımı tamamlanan Gündoğdu Su Sporları Merkezi ve Amatör Spor Kompleksini inceledi.
Osman Aşkın Bak - 19.06.2021
Uluslararası parlamenterler, diplomaside parlamentonun önemini konuştu
NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı Osman Aşkın Bak ise parlamenter diplomasinin gücüne inandığını ve parlamenterler arası toplantıların önemli olduğunu vurguladı.
Osman Aşkın Bak - 15.06.2021
TBMM Genel Kurulu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Joe Biden görüşmesine değinen Altay, şu değerlendirmelerde bulundu: "1915 olaylarını soykırım kabul eden devlet başkanıyla görüşmesinde 'Hamdolsun bu konu gündeme gelmedi.' demenin bizim nezdimizde karşılığı bir teslimiyettir, görevin gerektirdiği niteliklere sahip olmamaktır, aziz milletimizin tarihine ihanettir. Sayın Erdoğan 13 Haziran'da yola çıkmadan önce Biden'a '24 Nisan ve F-35'i soracağım.' dedi. Güzel, dedi de, 2 saat 35 dakika süren uçak yolculuğunda, Erdoğan'a 'Hamdolsun 1915 gündeme gelmedi.' dedirten, 'Biden'a 1915 kepazeliğinin hesabını ver.' demekten alıkoyan hain var. O uçakta Dışişleri Bakanı, Milli Savunma Bakanı, İletişim Başkanı, Sözcüsü Ömer Çelik, Osman Aşkın Bak var.
Osman Aşkın Bak - 14.06.2021
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan Belçika'dan Azerbaycan'a gitti
Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Rize Milletvekili ve NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı Osman Aşkın Bak da Azerbaycan'a gitti.
Osman Aşkın Bak - 14.06.2021
Erdoğan ve Johnson, iki ülke arasındaki seyahatin yeniden başlamasının önemi üzerinde mutabık kaldı
Görüşmede, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ile NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı Osman Aşkın Bak da yer almıştı.
Osman Aşkın Bak - 14.06.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, İngiltere Başbakanı Johnson ile görüşmesi sona erdi
Görüşmede, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ile NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı Osman Aşkın Bak da yer aldı.
Osman Aşkın Bak - 11.06.2021
Türkiye-İtalya maçından notlar
Bakan Kasapoğlu, açılış maçını, MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, eski spor bakanı Osman Aşkın Bak, eski milli takım teknik direktörü Mircea Lucescu ve yönetim kurulu üyeleriyle takip etti.
Osman Aşkın Bak - 01.06.2021
Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Çaykur Hayrat Fidanlığında İncelemeler Yaptı.
Rize'de heyelan yaşanan bölgelerde incelemelerde bulunmak ve bazı programlara katılmak üzere Rize'ye gelen Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Çaykur Hayrat Fidanlığında incelemeler yaptı ardından Çaykur Genel Müdürlüğünü ziyaret etti. Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli beraberinde AK Parti Rize Milletvekilleri Hayati Yazıcı ve Osman Aşkın Bak ile birlikte Çaykur'a ait Hayrat Fidanlığına gelen Tarım ve Orman Bakanı Dr.
Osman Aşkın Bak - 20.05.2021
TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve İYİ Parti'nin grup önerileri kabul edilmedi
"Yüzde 99'u yalan" AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak da konuşmasında "Söylenenleri dinliyorum ama yüzde 99'u yalan" ifadelerini kullandı.
Osman Aşkın Bak - 15.05.2021
Futbol: Süper Lig
Öte yandan Çaykur Rizesporlu futbolcular maç öncesi ısınmaya üzerinde Türkiye ve Filistin bayraklarının olduğu "Özgür Filistin" yazılı tişörtlerle çıktı. AK Parti Rize milletvekili Osman Aşkın Bak ve Çaykur Rizespor yönetim kurulu üyeleri de karşılaşmayı aynı tişörtle izledi.
Osman Aşkın Bak - 11.05.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, İkizdere'deki taş ocağına ilişkin açıklama yaptı: (2)
Bakan Karaismailoğlu, beraberindeki Vali Kemal Çeber, AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak ve diğer ilgililerle, Rize'nin İyidere ilçesinde inşası devam eden İyidere Lojistik Limanı'nda incelemelerde bulundu.
Osman Aşkın Bak - 10.05.2021
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İkizdere'de vatandaşlarla görüştü
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İkizdere'de yapılacak Cevizlik taş ocağı ile ilgili görüştüğü vatandaşlara, "Benim evim de bu dağın arkasında, biz de buralıyız. Hassasiyetinizi anlıyorum. Bu yatırımı yapmamız lazım." dedi. Karaismailoğlu, İyidere Lojistik Merkezi dolgusu için taş alınması planlanan Cevizlik taş ocağında, beraberinde Rize Valisi Kemal Çeber ve AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak ile incelemede bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Osman Aşkın Bak Haberleri | Osman Aşkın Bak Kimdir - Haberler - Osman Aşkın Bak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Aşkın Bak kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanımız Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi Yeni Binasının Açılış Tören
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.9.2021 15:03:57. #1.16#

title