OSMAN AŞKIN BAK HABERLERİ

Osman Aşkın Bak haber, Osman Aşkın Bak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Aşkın Bak

Osman Aşkın Bak

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 11.10.1966 - ...

Osman Aşkın Bak Kimdir ?

Osman Aşkın Bak (d. 11 Ekim 1966), Türk siyasetçi, makine mühendisi. Hâlen Gençlik ve Spor Bakanlığı görevini sürdürmektedir. Osman Aşkın Bak, İstanbul Üsküdar'da doğdu. İTÜ Makine Fakültesini bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Osman Aşkın Bak - 7.10.2020
Son dakika haberi | Türk askerinin Lübnan'daki görev süresi uzatıldı
NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak da IŞİD'in bir proje olduğunu, bu projeyi ortadan kaldıranın da Türk askeri olduğunu vurguladı.
Osman Aşkın Bak - 30.9.2020
Bakan Kasapoğlu, İstanbul'da temel atma törenine katıldı
Tesisin yapılacağı alanda düzenlenen törene Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, eski Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan, davetliler ve vatandaşlar katıldı.
Osman Aşkın Bak - 11.9.2020
Türkiye Kano Federasyonundan kulüplere malzeme yardımı
Kabakçı, kendilerine her zaman destek olan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak'a teşekkür etti.
Osman Aşkın Bak - 4.9.2020
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, Ulusal Çay Konseyi Toplantısında konuştu Açıklaması
Toplantıya, Rize Valisi Kemal Çeber, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, ÇAYKUR Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim ve diğer ilgililer katıldı.
Osman Aşkın Bak - 15.7.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Artvin'deki sel bölgesinde incelemede bulundu
Bakan Kurum'a incelemede, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, Artvin Valisi Yılmaz Doruk, AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta, AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz ile diğer ilgililer eşlik etti.
Osman Aşkın Bak - 15.7.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Artvin'de taziye ziyaretinde bulundu
Bakan Kurum'a ziyarette, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, Artvin Valisi Yılmaz Doruk, AK Parti Artvin Milletvekili Erkan Balta, AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar Yılmaz ile diğer ilgililer eşlik etti.
Osman Aşkın Bak - 15.7.2020
Bakan Kurum, Rize'de sağanağın etkili olduğu alanda incelemede bulundu: (2)
Kurum, iklim değişikliğinin çok önemli bir süreç olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Başta yerel yönetimlerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın el birliğiyle yönetmesi gereken bir süreçtir. 15 maddelik bu eylem planı çerçevesinde işte bu rüsubatların dere güzergahı üzerindeki etkilerini görüyoruz. Menfezlerdeki tıkanıkların yine yol ve altyapıdaki tıkanıkların etkilerini görüyoruz. İnşallah tüm vatandaşlarımızla birlikte bir ve beraber olmak suretiyle de bu süreci yönetiyor olacağız ve bu konuda Bakanlık olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla yapılması gereken her türlü süreci, desteği vatandaşımıza vereceğiz. Bunu İkizdere'miz için de Çayeli'miz için de vereceğiz, yine Madenli beldemiz için de vereceğiz ve tüm belediye başkanlarımızla birlikte seferber olmak suretiyle sürecimizi yöneteceğiz." "O gece tüm Türkiye'miz bir kahramanlık destanı sergilemiştir" Bakan Kurum, 15 Temmuz darbe girişimine de değinerek, sözlerini şöyle tamamladı: "Tarihi şanla dolu Peygamber Ocağı ordumuza yerleşmiş FETÖ'cü hainler, ülkemizin istiklaline, istikbaline, bağımsızlığına darbe vurmak adına 4 yıl önce hain bir darbe girişiminde bulundular. 4. yılını yaşıyoruz ve 251 şehidimiz var ve ben tüm 15 Temmuz şehitlerine Allah'tan rahmet diliyorum. Yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yine yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. O gece tüm Türkiye'miz bir kahramanlık destanı sergilemiştir. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla ülkemiz tüm dünyaya örnek olacak, birlik beraberlik nasıl olur, kardeşlik duygusu nasıl olur gösterecek mücadeleyi hep birlikte meydanlarda verdik, yine vereceğimizi de buradan ifade etmek isterim. Ben bu destanı tarihe yazan şehitlerimize tekrar Allah'tan rahmet, gazilerimize de acil şifalar diliyorum." Bakan Kurum'a, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, Rize Valisi Kemal Çeber, AK Parti Rize Milletvekilleri Muhammed Avcı ve Osman Aşkın Bak da eşlik etti.
Osman Aşkın Bak - 13.7.2020
NATO PA Türk Delegasyonu Başkanı Bak'tan Libya açıklaması Açıklaması
NATO Parlamenter Asamblesi (NATO PA) Türk Delegasyonu Başkanı ve AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Libya'daki durum konusunda, Türkiye'nin bugün olduğu gibi yarın da bölgede barışın sağlanması ve milli menfaatlerinin korunması adına hareket edeceğini belirterek,...
Osman Aşkın Bak - 14.6.2020
Galatasaray maçından notlar
GALATASARAY 91 GÜN SONRA YENİDEN SAHADA Koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen ligde son olarak 15 Mart'ta, Türk Telekom Stadı'nda Beşiktaş ile karşılaşan Galatasaray, 91 gün aradan sonra yeniden maça çıktı. Galatasaray 2'nci Başkanı Abdurrahim Albayrak da tribünde maske takarak karşılaşmayı izledi. Mücadeleyi Rize Valisi Kemal Çeber, eski Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile diğer protokol üyeleri de koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafeye uyarak izledi.
Osman Aşkın Bak - 13.6.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ayder Yaylası'nda incelemelerde bulundu Açıklaması
Karadeniz İklim Değişikliği Eylem Planı'nı valilik ve belediyelere gönderdiklerini, bu kapsamda çalışmaların devam ettiğini vurgulayan Kurum, şunları kaydetti: "Karadeniz'de 611 binanın taşkın riski altında olduğunu tespit ettik. Bu önemli bir sayı. Bu çerçevede bilim adamlarının, herhangi bir taşkında vatandaşlarımızın taşkın altında kalabileceği öngörüsü var. Bu binaların da kamulaştırma ve taşınma süreçlerini devam ettiriyoruz. Dört tane taşınmaz belirledik. Vatandaşlarımızın rızasını alarak bina kaldırma sürecini başlattık." Kurum, Rize'de 4 Millet Bahçesi inşa edileceğini, Rize merkezdekinin 393 bin metrekare alanda oluşturulacağını sözlerine ekledi.Bakan Kurum'a incelemeleri sırasında, Vali Kemal Çeber, Bakan Yardımcısı Fatma Varank, AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin ve diğer ilgililer eşlik etti.
Osman Aşkın Bak - 16.4.2020
Rize'de resepsiyon görevlisi kadını öldüren kişi tutuklandı
Milletvekili Osman Aşkın Bak ise mesajında, "Fındıklı ilçe başkan yardımcımız Gamze Pala'nın uğradığı hain saldırı sonucunda hayatını kaybetmesinin derin üzüntüsü yaşamaktayız.
Osman Aşkın Bak - 16.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 2
MİLLETVEKİLİ BAK: TARİFİ YOK Kİ BU ACININ AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak da mesajında "Fındıklı teşkilatımızın, en renkli, en cana yakın ve en çalışkan simalarından biriydin sen.
Osman Aşkın Bak - 18.2.2020
Türkiye'nin NATO üyeliğinin 68. yıl dönümü
NATO Parlamenter Asamblesi (PA) Türk Delegasyonu Başkanı, AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, NATO'nun, Avrupa-Atlantik bölgesinin güvenlik ve istikrarının korunmasında vazgeçilmez bir aktör olmaya devam ettiğini bildirdi.
Osman Aşkın Bak - 14.2.2020
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Bozkır Washington'da temaslarını değerlendirdi Açıklaması
Bozkır, ABD Kongresinin Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki doğal kaynak arama faaliyetlerine karşılık olarak sunduğu tasarılarının kongrenin kendi meselesi olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi: "Bu bütün dünyada uygulanan kurallara uygun bir anlaşma sonrası ortaya çıkmış bir tablodur. Dolayısıyla Türkiye'nin herhangi bir alanı işgal etmesi söz konusu değildir. Aksine Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nin aslında gasbettiği bazı bölgeler Türk münhasır bölgesinin içine girmektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne ait olan bu bölgelerin Güney Kıbrıs yönetimi tarafından gasbedilmesi kabul edilecek bir şey değildir." Bozkır'ın Washington ziyaretine, NATO Parlamenter Asamblesi Türk Delegasyonu Başkanı ve AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanvekili ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Berat Çonkar, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisinin (AKPM) Türk Grubu Üyesi Kamil Aydın da eşlik etti.
Osman Aşkın Bak - 13.12.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazını Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camisi'nde kıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, kardeşi Mustafa Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, NATO Parlamenter Asamblesi (NATO PA) Türk Delegasyonu Başkanı ve AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi Birinci Başkanvekili Göksel Gümüşdağ eşlik etti.
Osman Aşkın Bak - 12.12.2019
Fatih Belediyesi'nden amatör spor kulüplerine malzeme desteği
Başkan Turan kürsüde konuşmasını tamamlamak üzereyken dinleyiciler arasından seslenen minik bir sporcunun spor sahası isteğini duyunca minik sporcuya mikrofon verilmesini istedi. Mikrofonu alan minik sporcunun talebini dinledikten sonra Başkan M. Ergün Turan, yapımı tamamlanmak üzere olan ve projeleri hazırlanan spor tesisleri hakkında bilgi verdi. Ayrıca Başkan Turan, Namık Sevik Stadı'nın Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından işletilen bir saha olmasına rağmen spor sahasının yenilenerek genç sporculara da hizmet vereceği müjdesini minik sporculara verdi. Başkan Turan, ilçede yapılacak spor tesisleri için büyük destek veren Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na ve eski Bakan Osman Aşkın Bak'a da teşekkür etti.
Osman Aşkın Bak - 28.11.2019
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: (2)
Programa, Vali Kemal Çeber, AK Parti Rize milletvekilleri Muhammet Avcı, Osman Aşkın Bak, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Rize Ticaret Bosası Başkanı Mehmet Erdoğan, Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim ve diğer ilgililer ile iş insanları katıldı.
Osman Aşkın Bak - 26.10.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Üyesi oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, NATO Parlamenter Asamblesi (NATO PA) Türk Delegasyonu Başkanı ve AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, TFF 1.
Osman Aşkın Bak - 12.10.2019
NATO Parlamenter Asamblesi Londra'da toplandı
NATO Parlamenter Asamblesi (NATO PA) Türk Delegasyonu Başkanı ve AK Parti Rize Milletvekili Osman Aşkın Bak, kuruluşun Londra'daki yıllık oturumunda muhataplarına Barış Pınarı Harekatı'yla ilgili bilgi aktardıklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Osman Aşkın Bak Haberleri | Osman Aşkın Bak Kimdir - Haberler - Osman Aşkın Bak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Aşkın Bak kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, Çayeli İlçe Kongresinde konuştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 11:42:44. #1.15#
title