Nicolas Maduro Haberleri

Nicolas Maduro haber, Nicolas Maduro son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nicolas Maduro - 22.10.2020
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.Saygılarımızla.
Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Rusya ve Çin'den gelecek Kovid-19 aşılarının aralık ayında hazır olabileceğini bildirdi.
Nicolas Maduro - 22.10.2020
Maduro: Rusya ve Çin'den gelecek Kovid-19 aşıları aralıkta hazır olabilir
Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Rusya ve Çin'den gelecek yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşılarının aralık ayında hazır olabileceğini bildirdi.
Nicolas Maduro - 22.10.2020
Trump yönetiminin Maduro'nun görevden ayrılması için Venezuelalı yetkiliyle görüştüğü iddia edildi
ABD'de Donald Trump yönetiminden bir yetkilinin, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun "barışçıl bir şekilde görevini bırakması" için geçen ay Meksika'da Venezuelalı bir yetkiliyle gizlice görüştüğü ileri sürüldü.
Nicolas Maduro - 19.10.2020
Bolivya'da muhalefet, Morales'in adayının seçim galibiyetini kabul etti
Arce'ye bölge siyasilerinden tebrikler Arjantin Devlet Başkanı Alberto Fernandez, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Küba Devlet Başkanı Miguel Diaz-Canel, Eski Brezilya Devlet Başkanları Lula da Silva ve Dilma Rousseff ile Eski Ekvador Devlet Başkanı Rafael Correa, seçim sonuçlarından dolayı Luis Arce'yi tebrik etti.
Nicolas Maduro - 15.10.2020
Brezilya'nın, Pompeo'nun ziyareti sırasında Venezuela sınırında tatbikat yaptığı açıklandı
Brezilya basınındaki haberlerde, tatbikatın 8-22 Eylül'de gerçekleştirildiği ve Pompeo'nun Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro hükümetine baskı oluşturmak amacıyla 18 Eylül'de Brezilya'ya yaptığı ziyaretle kesiştiği belirtildi.
Nicolas Maduro - 6.10.2020
Petrol fiyatları yükseldi, altın yatay
"Bir İngiliz temyiz mahkemesi, Nicolas Maduro'nun ve Venezuela hükümetinin lehine karar verdi.
Nicolas Maduro - 30.9.2020
AB, Venezuela'da seçimlerin ertelenmesini istiyor
Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, AB'nin daha önce de yaptığı seçimlerin ertelenmesi çağrısını reddetmişti.
Nicolas Maduro - 24.9.2020
Venezuela'dan uluslararası topluma ABD yaptırımlarına karşı çıkması çağrısı
BİRLEŞMİŞ Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, uluslararası topluma ABD'nin tek taraflı tüm yaptırımlarına karşı çıkması çağrısında bulundu.
Nicolas Maduro - 21.9.2020
Trump: İran'ın nükleer silah sahibi olmasına asla izin vermeyeceğiz
ABD'den İran Savunma Bakanlığı ve Maduro'ya yaptırım ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, bugün yaptığı açıklamada, İran Savunma Bakanlığının da içinde olduğu birçok İranlı kurum ve kişinin yanı sıra İran ile iş birliği yaptığı gerekçesiyle Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'yu da yaptırım listesine aldığını duyurmuştu.
Nicolas Maduro - 21.9.2020
ABD'den İran Savunma Bakanlığı ve Maduro'ya yaptırım
ABD yönetimi, Savunma Bakanlığının da içinde olduğu birçok İranlı kurum ve kişinin yanı sıra İran ile iş birliği yaptığı gerekçesiyle Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'yu da yaptırım listesine aldığını duyurdu.
Nicolas Maduro - 17.9.2020
Pompeo'dan Güney Amerika ülkelerine "Venezuela yönetimine baskı" ziyareti
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro hükümetine baskı oluşturmak maksadıyla Güney Amerika'daki 4 ülkeye ziyaret gerçekleştirecek.
Nicolas Maduro - 17.9.2020
ABD, Venezuela'da yakalanan Amerikalının ABD casusu olduğunu inkar etti
Venezuela başsavcılığı yetkilileri, Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun geçen hafta yakalandığını açıkladığı Amerikalı casusun adının Matthew John Heath olduğunu duyurmuştu.
Nicolas Maduro - 15.9.2020
Venezuela'da yakalanan Amerikalı casus petrol rafinerisine sabotaj planlamakla suçlandı
Venezuela başsavcılığı yetkilileri, Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun geçen hafta yakalandığını açıkladığı Amerikalı casusun adının Matthew John Heath olduğunu duyurdu.
Nicolas Maduro - 12.9.2020
Maduro, Amerikalı bir casusu yakaladıklarını açıkladı
Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, önceki gün Amerikalı bir casusu ülkenin kuzeybatısındaki bir petrol rafinerisi bölgesinde yakaladıklarını açıkladı.
Nicolas Maduro - 9.9.2020
Venezuela'da akaryakıt sıkıntısı nedeniyle benzin istasyonlarının önünde uzun kuyruklar oluştu
Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun, rafinerilerin çalışamaması nedeniyle ülkede yaşanan benzin sıkıntısını önlemek için İran'dan yardım istediği bildirilmişti.
Nicolas Maduro - 4.9.2020
ABD'den Venezuelalı 4 siyasetçiye yaptırım
ABD Dışişleri Bakanlığı, Venezuela'da Devlet Başkanı Nicolas Maduro'ya yakınlığıyla bilinen 4 siyasetçiyi yaptırım listesine ekledi.
Nicolas Maduro - 3.9.2020
Kolombiya'da Venezuela Devlet Başkanı Maduro'yu devirme girişimiyle bağlantılı 3 kişi yakalandı
Kolombiya polisinin, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'yu devirme girişimiyle bağlantılı 3 Venezuela vatandaşını yakaladığı bildirildi.
Nicolas Maduro - 1.9.2020
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu'ndan Venezuela değerlendirmesi
Venezuela'da salgın nedeniyle ertelenmezse aralıkta seçim yapılacağını söyleyen Çavuşoğlu, Avrupa Birliği'nin (AB) de ülkedeki sorunun çözümüne yönelik girişimleri olduğunu belirterek "Bu konuda AB geçmişte bazı hatalar yapmıştı. Yine sorunu çözmek için angajman yerine tehdit dilini kullanmıştı. Tehdit dilini kullanmayı çok seviyorlar. AB de şimdi Venezuela konusunda geçmişte hata yaptığını kabul etti." diye konuştu AB'nin Türkiye'den kendilerine destek vermesi için ricada bulunduğunu kaydeden Çavuşoğlu, "Venezuela'ya gittikten sonra Devlet Başkanı Nicolas Maduro'yla, yardımcısıyla ve Dışişleri Bakanıyla bu konuları görüştük.
Nicolas Maduro - 1.9.2020
Venezuela'da Maduro yönetimi parlamento seçimleri öncesi 110 muhalefet liderini affetti
Rodriguez, Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun yurt içi ve dışındaki 110 muhalefet liderini kapsayan af kararnamesini imzaladığını açıkladı.
Nicolas Maduro - 29.8.2020
Venezuela'da Maduro'ya suikast girişiminin şüphelisi muhalif milletvekili, cezaevinden salıverildi
Güney Amerika ülkesi Venezuela'da 2018'de Devlet Başkanı Nicolas Maduro'ya yönelik suikast girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan, muhalefetteki Önce Adalet Partisi Milletvekili Juan Requesens cezaevinden çıkarıldı.
Nicolas Maduro - 19.8.2020
Venezuela Devlet Başkanı Maduro: "Türkiye ile ilişkilerimiz daha da güçlendi"
Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını döneminde Venezuela ile Türkiye arasındaki ilişkilerin daha da güçlendiğini ifade etti.
Nicolas Maduro - 18.8.2020
Son dakika haberi: Bakan Çavuşoğlu, Venezuela Devlet Başkanı Maduro ile bir araya geldi
Son dakika gündem haberi: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro tarafından kabul edildi.
Nicolas Maduro - 18.8.2020
Son dakika haber | Bakan Çavuşoğlu, Venezuela Devlet Başkanı Maduro tarafından kabul edildi
Gelen son dakika haberlerine göre Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro tarafından kabul edildi.
Nicolas Maduro - 18.8.2020
Bakan Çavuşoğlu, Venezuela Devlet Başkanı Maduro ile görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, resmi ziyaretler kapsamında geldiği Venezuela'da Devlet Başkanı Nicolas Maduro ile görüştü.
Nicolas Maduro - 18.8.2020
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Venezuela'da mevkidaşıyla ortak basın toplantısı düzenledi Açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'yu Türkiye'ye davet ettiğini ve bu daveti Maduro'ya ziyaretinde ileteceğini söyleyen Çavuşoğlu, kendisinin de mevkidaşı Arreaza'yı Türkiye'de ağırlamaktan memnuniyet duyacağını belirtti.
Nicolas Maduro - 15.8.2020
Maduro, Türkiye'den yine yardım geleceğini açıkladı
Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Türkiye'den ikinci bir yardım uçağının kısa süre içinde Venezuela'da olacağını duyurdu.
Nicolas Maduro - 15.8.2020
Son dakika! Venezuela'da 15 isyancı askere 24'er yıl hapis cezası
Son dakika habere göre Venezuela'da mayıs ayının başlarında eski ABD'li iki askerle birlikte, Devlet Başkanı Nicolas Maduro'yu devirme girişimine karışan 15 isyancı askere 24'er yıl hapis cezası verildi.
Nicolas Maduro - 15.8.2020
Son dakika haberleri! Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Dominik Cumhuriyeti, Haiti ve Venezuela'yı ziyaret edecek
17 Ağustos'ta Haiti'yi ziyaret edecek olan Bakan Çavuşoğlu, burada Dışişleri Bakanı Claude Joseph ile görüşecek, ayrıca Haiti Başbakanı Joseph Jouthe ve Cumhurbaşkanı Jovenel Moise tarafından da kabul edilecek. Bölge turunun son ziyaret noktası 18 Ağustos'ta Venezuela olacağı açıklanırken Çavuşoğlu burada Venezuela Dışişleri Bakanı Jorge Arreaza, Cumhurbaşkanı Nicolas Maduro ve Cumhurbaşkanı Başyardımcısı Delcy Rodriguez ile görüşecek.
Nicolas Maduro - 14.8.2020
Son dakika haber | Bakan Çavuşoğlu, Dominik Cumhuriyeti, Haiti ve Venezuela'ya gidiyor
Açıklamada, Bakan Çavuloğlu'nun 17 Ağustos'taki Haiti ziyaretinde, Dışişleri Bakanı Claude Joseph ile görüşüp, Haiti Başbakanı Joseph Jouthe ve Cumhurbaşkanı Jovenel Moise tarafından da kabul edileceği aktarıldı. Çavuşoğlu'nun son olarak gerçekleştireceği Venezuela ziyaretine ilişkin ise açıklamada şu ifadeler yer aldı: "Bölge turunun son ayağında 18 Ağustos'ta Venezuela'yı ziyaret edecek olan Sayın Bakanımız, Venezuela Dışişleri Bakanı Jorge Arreaza ile görüşecek, Cumhurbaşkanı Nicolas Maduro ve Cumhurbaşkanı Başyardımcısı Delcy Rodriguez tarafından da kabul edilecektir.
Nicolas Maduro - 14.8.2020
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro ile telefonda görüştü.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro ile telefonda görüştü.
Nicolas Maduro - 14.8.2020
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan, Venezuela Devlet Başkanı Maduro ile telefonda görüştü
Son dakika habere göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Nicolas Maduro - 14.8.2020
Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Venezuela Devlet Başkanı ile telefonda görüştü
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Nicolas Maduro - 14.8.2020
flash
Flash!!Cumhurbaşkanı Erdoğan, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Nicolas Maduro - 8.8.2020
Venezuela'da mayıs ayında yakalanan ABD'li eski askerlere 20 yıl hapis cezası
BUENOS Venezuela'ya mayıs ayının başlarında deniz yoluyla Devlet Başkanı Nicolas Maduro'yu devirmek amacıyla gelen 2 eski ABD'li askere 20 yıl hapis cezası verildi.
Nicolas Maduro - 5.8.2020
ABD, Venezuelalı muhalif lider Guaido'ya desteğini yineledi
ABD hükümeti, Venezuela'da Nicolas Maduro'nun yapacağı hiçbir şeyin, Washington yönetiminin ülkenin meşru lideri olarak Juan Guaido'yu tanıma kararını değiştirmeyeceğini duyurdu.
Nicolas Maduro - 2.8.2020
Haftanın tarihine bakış
2018- Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'ya törende konuşma yaptığı sırada bomba yüklü İHA ile saldırı düzenlendi.
Nicolas Maduro - 28.7.2020
ABD'den Venezuelalı eski bakan ve bakan yardımcısına vize yasağı
ABD yönetimi, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro yönetiminde yer alan eski 2 yetkiliye vize yasağı getirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nicolas Maduro Haberleri | Nicolas Maduro Kimdir - Haberler - Nicolas Maduro haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nicolas Maduro kimdir, hayatı ve biyografisi. Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 04:19:12. #1.15#
title