MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ HABERLERİ

Milliyetçi Hareket Partisi Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi haber, Milliyetçi Hareket Partisi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Milliyetçi Hareket Partisi - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT canlı yayınında soruları yanıtladı: (5)
Birkaç marjinal grubun çağrısına sağduyulu halkın itibar etmediğini ve güvenlik güçlerinin de halkı kışkırtanlara karşı gerekli işlemleri başlattığını bildiren Erdoğan, şunları kaydetti: "Ben milletime verdiğim sözü tutan bir siyasetçiyim. AK Parti sözünde duran kadrolardan müteşekkil bir parti, Cumhur İttifakı da sözünün erlerinin kurduğu bir ittifaktır. İnşallah vatandaşlarımız Haziran 2023'te sandık başına gidecek ve tercihini yine AK Parti ve Cumhur İttifakı'ndan yana kullanacaktır. Bundan da hiç şüphem yok. Malum şu anda Cumhur İttifakı, AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi, Büyük Birlik Partisi, birlikte yolumuza devam ediyoruz ve kararlılığımızdan herhangi bir taviz söz konusu değil.
Milliyetçi Hareket Partisi - Dün
Elektrikte TRT payını kaldıran düzenlemeyi de içeren kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda
TBMM Genel Kurulunda, elektrik enerjisi satışı üzerinden alınan TRT payının kaldırılmasına ilişkin düzenlemeyi de içeren Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'nin birinci bölümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
Milliyetçi Hareket Partisi - Dün
MHP Lideri Bahçeli'den Azerbaycan'a taziye masajı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Azerbaycan'a taziye mesajı yayımladı.
Milliyetçi Hareket Partisi - Dün
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş,"Türkiye ihracat odaklı bir büyümeyi kendisine hedeflediği takdirde yatırımın da beraberinde geleceğini, yatırımın büyük bir iştahla ortaya çıkabileceğini ortaya koyuyor.
Milliyetçi Hareket Partisi - Dün
CHP'li Torun: Mansur Yavaş'ın arkasında Ankara halkının nefesi var
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Mansur Yavaş'ın arkasında Ankara halkının ve Millet İttifakı'nın nefesi vardır.
Milliyetçi Hareket Partisi - Dün
CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun'dan, "Mansur Yavaş" açıklaması Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, "Sayın Mansur Yavaş, Ankara'nın seçilmiş belediye başkanıdır.
Milliyetçi Hareket Partisi - Dün
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
"Unutmayınız ki bir defa satan her zaman satar" Dedem Korkut'un "Hırsız içeride olunca kapı kilit tutmaz oğul, halkın içinde bozgunculuk yapan haindir oğul" nasihatini anımsatan Bahçeli, şunları kaydetti: "Düne kadar AK Parti'nin saflarında yer alıp uzun yıllar bakanlık koltuğunda oturan bir çıkarcı ve sayıyla un almaktan bahseden şaşkın zihniyet, bizim kayyum gibi iktidarın başında durduğumuzu, krizlerin de ortağı olduğumuzu ifade etmiş. Bu dönme dolabın, bu devşirme siyasetçinin kimlere taşeronluk, kimlere hizmetkarlık yaptığını bilen biliyor, bilmeyen de yalnızca ilişki ağlarına ve efendilerine bakarak görüyor. Biz kayyum değiliz, Milliyetçi Hareket Partisi'yiz.
Milliyetçi Hareket Partisi - Dün
Bahçeli, MHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Geliyor gelmekte olan' diyorlar ya, biz de 'Gidiyor gitmekte olanlar' diyeceğiz.
Milliyetçi Hareket Partisi - Dün
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Türk milleti, sahnelenen ekonomik oyunların benzerlerine mazisinde defalarca şahit, maalesef defalarca da mahkum...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Türk milleti, sahnelenen ekonomik oyunların benzerlerine mazisinde defalarca şahit, maalesef defalarca da mahkum olmuştur.
Milliyetçi Hareket Partisi - 29.11.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 30 Kasım 2021
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Parlamenterler Arası Kudüs Platformu 4. Konferansı Programı'nda konuşma yapacak, beraberindeki parlamento heyetiyle bazı temaslarda bulunmak üzere Polonya'ya gidecek.
Milliyetçi Hareket Partisi - 29.11.2021
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkmenistan ziyareti dönüşünde uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı: (2)
Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni asgari ücretin belirlenmesi çalışmalarına ilişkin, "Alt gelir grupları başta olmak üzere milletimizin tüm kesimlerinin hayat şartlarını iyileştirmek için mücadele ediyoruz.
Milliyetçi Hareket Partisi - 29.11.2021
Emniyet: Türkeş'i anma etkinliğine katılımcı gibi gelenlerle düzenleyenler arasında arbede çıktı
ANKARA Emniyet Müdürlüğü'nce, Alparslan Türkeş'i anma etkinliğinde çıkan kavga ile ilgili, "Etkinliğe katılımcı gibi gelen şahıslarla etkinliği düzenleyenler arasında salon içerisinde arbede çıkmış, görevli personel ve çevik kuvvet personelimiz salon içerisine girerek grupları ayırmış ve...
Milliyetçi Hareket Partisi - 29.11.2021
Menemen Reis'ini Bağrına Bastı
İzmir'de Alsancak Stadı ile yapımı tamamlanan 96 tesisin toplu açılışı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla Menemen Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Milliyetçi Hareket Partisi Haberleri | Milliyetçi Hareket Partisi Haber - Haberler - Milliyetçi Hareket Partisi haberleri, son dakika milliyetçi hareket partisi haber ve gelişmeleri burada. Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı olursanız doları nasıl düşüreceksiniz? sorusuna yanıt.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 11:15:54. #1.16#

title