MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ HABERLERİ

Milliyetçi Hareket Partisi Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi haber, Milliyetçi Hareket Partisi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Milliyetçi Hareket Partisi - Bugün
26 Kasım 2021 Haberleri
26 Kasım 2021 Manşet Haberleri.
Milliyetçi Hareket Partisi - Bugün
MHP heyetinden Vali Karadeniz'e ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezince organize edilen 'Adım Adım 2023-İl İl Anadolu' programı kapsamında temaslarda bulunmak üzere Manisa'ya gelen Milliyetçi Hareket Partisi heyeti, Manisa Valisi Yaşar Karadeniz'i makamında ziyaret etti.
Milliyetçi Hareket Partisi - Dün
3. ÇEKMEKÖY KİTAP FUARI BAŞLADI
Açılış gününe yoğun ilgi 3. Çekmeköy Kitap Fuarı; Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Akın İlhan, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Cenap Yağmur ve yüzlerce kitapseverin katılımı ile açıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi - Dün
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Hayrettin Uysal için başsağlığı mesajları
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Komisyon Başkanı Cevdet Yılmaz ve milletvekilleri vefat eden eski Sosyal Güvenlik Bakanı Hayrettin Uysal için başsağlığı mesajlarını iletti.
Milliyetçi Hareket Partisi - Dün
Cumhurbaşkanlığının 2022 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, "Hükümet popülist politikalar yapsaydı ki çok kolaydı; faizi 2 puan artırırdı, döviz 5 liraya düşerdi, belki günü kurtarırdık ama geleceği kaybederdik.
Milliyetçi Hareket Partisi - Dün
Son dakika haberi | Cumhurbaşkanı Erdoğan, deprem konutları teslim töreninde konuştu: (3)
Son dakika haberlerine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bugüne kadar ülkemize ve vatandaşlarımıza ne söz verdiysek yaptık. İzmir'de de verdiğimiz tüm sözleri yerine getirdik.
Milliyetçi Hareket Partisi - Dün
MHP heyeti Manisa'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi
Partilerinin "Adım Adım 2023, İl İl Anadolu" programı kapsamında aralarında MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ile MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy'un da bulunduğu heyet, Manisa'da ziyaretlerde bulundu.
Milliyetçi Hareket Partisi - Dün
Mercimek, yerel basına destek istedi
Adana Büyükşehir Belediye Meclisi kasım ayı on dördüncü oturumunda İYİ Parti Grup Başkanvekili Recai Mercimek, günlük yayınlanan basına destek olunduğunu belirterek, haftalık, 15 günlük ve aylık basın kuruluşlarına da maddi destek olunması gerektiğini söyledi.
Milliyetçi Hareket Partisi - Dün
Yeşilyurt'ta Çilesiz Kapalı Semt Pazar Yeri açıldı
Yeşilyurt Belediyesi tarafından ilçe sakinlerinin konforlu bir şekilde hizmet alabilmesi için kapalı ve modern bir görünüme sahip Çilesiz Kapalı Semt Pazar Yeri gerçekleştirilen törenle açıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi - Dün
Kula'da kurulacak organize sanayi bölgesinin altyapı projesi için imzalar atıldı
Kula Belediyesindeki imza törenine Kaymakam Kemal Duru, Kula Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulunun da başkanı olan Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Nazım Baytok, Belediye Meclis üyeleri, Kula Deri İhtisas ve Karma OSB Müdürü Vesile Tunçel ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yetkilileri katıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi - Dün
Damızlık Koyun Üretim Merkezi Aliağa'da Hayata Geçiyor
Tarım ve Orman Bakanlığı, İzmir Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ile Aliağa Belediyesi iş birliğinde Aliağa'nın Çoraklar Mahallesi'nde hayata geçirilecek 'Damızlık Koyun Üretim Merkezi' için imzalar Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli'nin katıldığı törende atıldı.
Milliyetçi Hareket Partisi - 25.11.2021
MHP'li Ersoy: "Kadına şiddetin son bulması, toplumun bir bütün halinde mücadelesiyle mümkün"
MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, kadına yönelik şiddetin son bulmasının, toplumun bir bütün halinde mücadelesiyle mümkün olduğunu söyledi.
Milliyetçi Hareket Partisi - 25.11.2021
Son dakika! Sağlık Bakanlığının 2022 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Son dakika haberleri... MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, "Kim ne derse desin, kim ne kulp takmaya çalışırsa çalışsın güneş balçıkla sıvanmaz. Türk milleti, yapılan çalışmaları yakından takip etmekte, sağlık hizmetlerindeki başarıyı takdir etmekte, Sağlık Bakanımıza ve Bilim Kurulumuza büyük bir güven duymaktadır.
Milliyetçi Hareket Partisi - 25.11.2021
"Ahi Evran Ruhuyla Esnafım" fotoğraf yarışmasının ödül töreni düzenlendi
Erciyes Üniversitesi (ERÜ) ve Kayseri Ticaret Borsası tarafından 2021 Ahi Evran Yılı etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Ahi Evran Ruhuyla Esnafım" fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.
Milliyetçi Hareket Partisi - 25.11.2021
Adana Büyükşehir Belediyesi'nde bu kez kadınlar konuştu
Meclis 1. Başkanvekili Mustafa Akgedik başkanlığında açılan mecliste ilk sözü alan meclis katibi MHP'li Firdevs Cingözler, "Kadına yönelik şiddet, tüm dünyada her gün yaşanan geniş kapsamlı sonuçları olan bir insan hakları ihlalidir. Hukukumuzda da kadına yönelik şiddet 6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanunun 2. maddesinde, "Kadınlara, yalnızca kadın oldukları için uygulanan veya kadınları etkileyen cinsiyete dayalı bir ayrımcılık ile kadının insan hakları ihlaline yol açan ve bu Kanunda şiddet olarak tanımlanan her türlü tutum ve davranışı" ifadeleriyle bir insan hakkı ihlali olarak tanımlanmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi olarak, kadınlara ve kız çocuklarına karşı her türlü ayrımcılığa, cinsiyetçi yaklaşımlara ve söylemlere, kadınlara uygulanan fiziksel ve psikolojik şiddete, eşitsizliğe, haksızlığa, adaletsizliğe, karşıyız" dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi - 25.11.2021
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Demokrasi sokakta değil milletimizin iradesindedir, sandığın içindedir.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Demokrasi sokakta değil milletimizin iradesindedir, sandığın içindedir.
Milliyetçi Hareket Partisi - 25.11.2021
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Ekonomik sorunları bahane göstererek 'haydi meydana' diyen, 4 Aralık günü Mersin'de ilk mitingi yapacaklarını duyuran...
MHP Genel Başkanı Bahçeli: "Ekonomik sorunları bahane göstererek 'haydi meydana' diyen, 4 Aralık günü Mersin'de ilk mitingi yapacaklarını duyuran Kılıçdaroğlu teröristleri hararetle selamlamıştır.
Milliyetçi Hareket Partisi - 25.11.2021
Son dakika... MHP'li Bulut: "AYM'nin HDP'nin kapatılmasına karar vereceğine inanıyorum"
Son dakika haberler: Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Anayasa Mahkemesi'nin (AYM) sergileyeceği adil bir yargılama ile HDP'nin kapatılmasına karar vereceğine inandığını söyledi.
Milliyetçi Hareket Partisi - 25.11.2021
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Dövizin fiyatı serbest piyasa şartlarında oluşurken, zillet ittifakının etiket fiyatı da yabancı başkentlerde...
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli: "Dövizin fiyatı serbest piyasa şartlarında oluşurken, zillet ittifakının etiket fiyatı da yabancı başkentlerde belirlenmiştir"
Milliyetçi Hareket Partisi - 25.11.2021
Keşan Belediyesi Kadına Yönelik Şiddet ile Mücadele Günü yürüyüşü düzenledi
Keşan Belediyesi 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddet ile Mücadele Günü nedeniyle bir yürüyüş etkinliği düzenledi.
Milliyetçi Hareket Partisi - 25.11.2021
MHP'li Yılık'tan "Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü" açıklaması Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık, kadına şiddetin önlenmeye çalışılması, mağdurun korunması, failin cezalandırılması için gerekli düzenlemelerin ve çalışmaların bir an önce yapılarak, şiddet vakalarına son verilmesi gerektiğini ifade etti.
Milliyetçi Hareket Partisi - 25.11.2021
Başkan Koştu ve kadın meclis üyelerinden kadına şiddete 'DUR' çağrısı
Etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Hakan Koştu, "Kadın ve şiddet kelimelerini aynı cümle içinde kullanmak dahi vicdanlarımızı sızlatıyor. Oysaki kadının olduğu, elinin değdiği her yerde bir güzellik, bir incelik vardır" dedi. FARKINDALIK İÇİN 'ŞİDDETE SON' BASKILI MASKE Rahmi Yeşilsoy Engelli Merkezi ve Kadın Danışma Merkezi'nde düzenlenen etkinliğe Belediye Başkanı Hakan Koştu, Eşi Yıldız Koştu, Kadın Belediye Meclis Üyeleri İYİ Parti'den Olgu Altuğ Kemaller, Cumhuriyet Halk Partisi'nden Emel Ürper, Belediye Meclis Üyeleri AK Parti'den Yusuf Burcu, Milliyetçi Hareket Partisi'nden Abidin Kumova, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Milliyetçi Hareket Partisi Haberleri | Milliyetçi Hareket Partisi Haber - Haberler - Milliyetçi Hareket Partisi haberleri, son dakika milliyetçi hareket partisi haber ve gelişmeleri burada. 26 Kasım 2021 Haberleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 08:11:25. #1.16#

title